24 máj 05, 05:36:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277630 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5955 Dátum: 12 dec 01, 11:33:39 »

A Trónok harca az jó lesz nagyon. Lassan jöhetne valami trailer, tavaly is decemberben volt az első. Remélem most is lesz. Nevet
És, jah emiatt a szünet miatt a WD össze fog érni a Trónok Harcával. Bár nekem jobban tetszett az a verzió, hogy folyamatosan van WD és mire véget ér, már nem kell sokat várni a Trónok harcára.


Am most néztem meg az Expendables 2-t. Király film. Nevet
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #5956 Dátum: 12 dec 01, 12:57:28 »

Most töltöttem le a Revolution első részét, valaki ismeri?

Elképesztően buta, facsipesz egyszerű történet, ami ráadásul hemzseg a plothole-októl, a LOST és a Breaking Bad színészein kívül a többi színész teljesítménye csapnivaló és kínos.
Ettől függetlenül én nézem, mert néha megmosolyogtató a bugyutasága, és fílinges ez az amerikai polgárháborús kacsintás az elöltöltős puskákkal, meg a kék zubbonyokkal. Meg kell valami kikapcsolódás, és már a legtöbb sorozatommal végeztem. Ha nem így lenne, akkor én se nézném, mert iszonyúan gagyi.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5957 Dátum: 12 dec 01, 17:47:09 »

Igen, egyébként én is már kínomban töltöttem le mert nincs semmi értelmes amiből jött volna ki új rész.
Első két rész alapján ez az a fajta sorozat aminek egy évadát végignézem reménykedve hogy "megjavul"...
Azért egy két kérdés van az emberben ami miatt belövi a következő részt. Úgyhogy meglátjuk.

megj.:Mondjuk egy Trónok harca mellett valóban alsó kategóriás.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5958 Dátum: 12 dec 01, 23:35:05 »

Trónok harcát én is imádom. De a könyv akkor is jobb, 5000oldalnyi gyönyör Nyelvesít
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5959 Dátum: 12 dec 02, 00:51:22 »

sajnos még nem volt alkalmam elolvasni, vagy egyáltalán kézbe venni.. marad a sorozat de azt többször is képes vagyok megnézni, én aki egyébként utálok filmet ismételgetni ha már láttam és frissen..
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5960 Dátum: 12 dec 02, 11:12:10 »

A könyv-et/-eket még nekem sem volt alkalmam a kezembe venni, de valami olyasmit hallottam hogy sokkal jobban átláttatja a dolgokat meg kb fele történés van csak benne a sorozatban. Ez igaz?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5961 Dátum: 12 dec 02, 11:23:25 »

Hát a könyv körülbelül olyan a filmhez képest, mint a film a traileréhez képest. Sokkal részletesebben kiderülnek benne a dolgok, sokkal alaposabban bemutatja a szereplőket. Meg persze azért sok dolog másként is vana  könyvben, mint a sorozatban. Én egyébként mind a kettőt szeretem nagyon. Mosolyog
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5962 Dátum: 12 dec 02, 15:21:59 »

A könyv-et/-eket még nekem sem volt alkalmam a kezembe venni, de valami olyasmit hallottam hogy sokkal jobban átláttatja a dolgokat meg kb fele történés van csak benne a sorozatban. Ez igaz?
Kevesebb mint a fele. Inkább az ötöde. De az alaptörténet ugyanaz, csak már ott különbségek mutatkoznak, hogy pl a filmben kb 3évvel idősebbnek mondják a szereplőket.
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5963 Dátum: 12 dec 03, 15:12:28 »

Köszönöm a válaszokat, akkor lehet hogy beszerzem könyveket, bár nem nagyon szeretek olvasni erre lehet hogy rászánom magam.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5964 Dátum: 12 dec 05, 07:56:08 »

Januártól meg Kaliforgia.  Mosolyog De most is megy csomó jó sorozat még. Én most ezeket nézem a futók közül: How I met Your Mother, Big Bang Theory, Arrow, Suburgatory, Walking Dead és ehhez jön még egy két hónap múlva a Kaliforgia és a GoT.

Könyvben tényleg ezerszer jobb bár a sorozat is közel hibátlan.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5965 Dátum: 12 dec 05, 08:02:41 »

Walking Dead 8. része meg durva volt. Nevet Majd írok róla, most nincs időm, de ez a rész, hát ez nagyon komoly volt. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5966 Dátum: 12 dec 05, 11:27:05 »

Én most pont retrosorizok Nevet megtaláltam a SeaQuestet Nevet tudom hogy kisgyerekkoromban (4 évesen) az első fantasztikus sorozat volt amit néztem (aztán babylon 5 Csillagkapu a trekkek és már nem volt visszaút a geek lejtőn ikszdé ) meg hogy tengeralattjárós szóval belekezdtem Nevet és eddig tetszik Nevet Ám miért nem gyártanak ma már értelmes sci-fi sorozatokat ? a BSG óta semmi nincs (az is reboot, nem önnálló ötlet)Szomorú a trekkek behaltak (a moziban nem de az más tészta). A Fireflyban volt potencia de kinyírták...  egyszóval nincs semmi. Hiányzik valami epikus story sok űrcsatával energiafegyver villódzással, idegenekkel technobalblával, de nincs semmi ilyesmi Szomorú 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5967 Dátum: 12 dec 05, 12:32:23 »

Trónok harcát én is nagyon várom már, nehéz volt felfognom, hogy most márciusig nem lesz... Nevet Belekezdtem én is a WD-be, és meg is néztem az első évadát. Eddig nagyon jó, talán így a karácsonyi szünet végére beérem a sorozatot, ha mákom van. South park terén is szünet van, de ez az évad nem volt olyan rossz, rosszabbra számítottam. Szóval ha most végzek a WD-vel, egy darabig mellőznöm kell a sorozatokat, de hála az égnek, nem sokáig.
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5968 Dátum: 12 dec 05, 17:01:32 »

The Walking Dead Spoiler s03e08!

Isten rész volt ez a fél évadzáró epizód. Új szereplők jöttek be ami egy kis vérdúsításank jó.
Az mentési akció viszonylag gyorsan letudták de a Michone-nak a kormányzó bevárása az otthonában vitte a prímet.
Csunyán elintézték egymást és mikor  már pont csapta volna le a fejét a semmiből odateleportáló  ikszdé Andrea megmentette  a piszkot Szomorú.
A rész végén aztán jött a katarzis egymásnak eresztették a két tesvért amit még most sem értek, hogy miként kapták el Daryl-t. Andreának szerintem mostmár muszáj lesz valamit lépni és eldönteni hogy melyik csoporthoz akar tartozni. Vagy Rick-ék egy mentőakcióval kimentik őket. Ha jól láttam Daryl biztos túléli de Merlében nem vagyok biztos.
Összességében eléggé felcsigázó rész volt, a folytatás nagy sajnálatunkra csak februártól lesz látható.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5969 Dátum: 12 dec 07, 20:24:04 »

Szerintem a south park történetben eddig az idei, a 16.évad volt a legrosszabb. A vége fele már elfogadható volt a színvonal, de az első részek szörnyen rosszak voltak.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!