24 máj 05, 00:10:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277383 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5925 Dátum: 12 nov 15, 20:36:11 »

Ismerős a cím, nem ebben volt az első évad nyitó részében, amikor a gyerekek mindenféle fincsi dologgal szembesültek az üvegekben? Szemek, agyak egyéb emberi és állati részek... Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5926 Dátum: 12 nov 16, 19:12:03 »

Én mostanában a Dexter című sorozatot szoktam nézni, utána meg majd újranézem a trónok harcát.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5927 Dátum: 12 nov 19, 00:23:26 »

Gondolkodtam rajta hogy a Viccek topicba tegyem e be, de végülis halál mindegy.

Senkit nem akarok megbántani aki esetleg szereti.. és szó se róla az utolsó részt még nem láttam. Ennek ellenére nagyjából összefoglalja a véleményemet, elég jól. :DD

Aki még nem látta az Alkonyat utolsó részét SPOILER veszély.

Jó szórakozást:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IVfnzi20GFY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IVfnzi20GFY</a>


STAR WARS rajongóknak is van videó akit érdekel katt a feltöltő nevére. :DDDDDDDDD
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 00:25:39 írta Ejfel » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5928 Dátum: 12 nov 19, 01:24:04 »

Micsoda véletlen h épp "ma" néztem meg (többek között) ezt a videót, mivel ez a film ment ma a retekklubon, és én MSN-en beszélgetve megemlítettem az illetőnek akivel beszéltem és küldött ilyen kritikákat.  Nyelvesít
Am belenéztem a TVben és nem valami nagy szám, elég unalmasnak tűnt, ha 1 szóval kéne jellemezni akkor azt mondanám h lapos.
Mondjuk láttam már rosszabbat is (példát nem tudok a "rosszabbra", és elég későéjjel van már, de van rosszabb, mondjuk ettől  még nem lesz jobb ez a film)  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #5929 Dátum: 12 nov 19, 14:56:26 »

Látta itt már valaki "A 23-as szám" és a "Pillangó-hatás" című filmeket? Ha igen hogy tetszett?
Másik: Valaki tudna ezekhez meg az Eredethez hasonló filmeket mondani? Pl. hallottam, hogy a "Donnie Darko" és "A harcosok klubja" című filmek hasonlók, ezekről vélemény?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5930 Dátum: 12 nov 19, 15:02:48 »

A Harcosok klubját mindenképpen nézd meg, ha még nem láttad!
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5931 Dátum: 12 nov 19, 15:08:55 »

A harcosok klubját mindenképpen ajánlom. Szerintem nagyon jó film, Brad Pitt és Edward Northon nagyon jól alakít, a történet érdekes, a manipuláció és maga a klub kialakítása is "félelmetes" , mert annyira valósan állítja be Fincher, hogy valóban elgondolkoztam azon, hogy vajon hány ilyen klub lehet a világban ténylegesen is. Fantasztikus film, sokan overratednek állítják be, de erre annyit mondok, hogy: haters gonna hate. Mosolyog
23-as szám egyszer simán megnézhető film, nagyon csúnyán lehúzzák az emberek, de én szerintem nem volt annyira vészes. Az biztos , hogy egy Pillangó-hatás vagy egy Harcosok Klubja mellett ez még reklám spotnak is gyenge. Nevet
Donnie Darkot még nem láttam.
Ja és miből lesz a cserebogár? Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9zbPbR1B2M8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9zbPbR1B2M8</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 15:15:10 írta Ishida » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5932 Dátum: 12 nov 19, 15:19:15 »

Koszi hogy mondtad.. ennek a cime nem ugrott be 15-16 lehettem mikor lattam.. Donnie Darko, le is huzom.

Akkor tudom neked ajanlani a Dobozt. Az elveszett szobat (ez egy minisorozat).. meg van par ilyen misztikus de most egy se jut eszembe.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5933 Dátum: 12 nov 19, 15:31:52 »

A harcosok klubját eddig16-szor láttam, de nem utoljára. Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5934 Dátum: 12 nov 19, 18:46:17 »

A harcosok klubját én is ajánlom a Doboz-t is láttam az is jó.
Csak most sikerült megnéznem A feládozhatók 2 című filmet. Akciódús, élményhajhász, az akció filmipar legnagyobb alakjai jelentek meg szóval nem csalódtam, emellett a poénok is jók voltak. Vélemény?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5935 Dátum: 12 nov 20, 11:27:36 »

WD spoiler!

Ashen, igazad volt, szegény Rick tényleg megbolondult picit, de szerintem miután beszélt Lorival (értitek, hogy értve), kicsit összeszedte magát, végre tudomásul vette, hogy elment valaki, de jött helyette egy másik valaki, akit szeretnie kell, vigyáznia rá ugyanúgy, ráadásul felnevelnie is, hisz egy babáról van szó. Egy koraszülötthez és a zombiapokalipszishoz képest igencsak jól táplált, pufók babáról. Amúgy nagyon helyes kiscsaj. Nevet

Juhéééé, Carol életben van. Nevet Annyira bírom azt a párost, Darylt és Carolt. Épüljön felfele, aztán mehetnek végre romantikázni. Rájuk fér. x-)

Viszont Andrea... puffff, hát nem tudom, de kezd visszafele fejlődni. Nem tart ki Michonne mellett, szórakoztatónak és élvezetesnek tartja a zombigladiátoros játékot, összejön azzal az elmeháborodott Kormányzóval, akinek nagy K-val kell írni a nevét, mert ő az új világ Istene. Vagy... Kormányzója, mindegy. Szóval jó lenne, ha összekapnád már magad, Andrea, mert megint ki leszel közösítve a kevésbé kedvelt szereplők csoportjába.

Na, végre bebizonyosodott ismét, hogy Merle undorító alak. Eddig a részekben csak a mindenki által rühellt, bunkó, nagyképű karaktert játszotta, de ez a húzása szegény Gargulióval eszembe juttatta, hogy égetnivalóan gonosz ember is mindeközben.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 11:28:53 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5936 Dátum: 12 nov 21, 12:42:15 »

WD s03e06 spoiler!



Fasza kis epizód volt. Szegény Rick, nagyon meggárgyult azért, az a telefonos dolog elég félelmetes volt. xD De most már rendben lesz szerintem. (Bár még elég kattant feje volt, a legvégén, amikor kiment az udvarra). De most lesz munkája bőven, nem lesz idő itt hülyének lenni. Nevet

Andrea.. pff, nagyon kezd elegem lenni belőle. Arra rosszul emlékszel, a gladiátor harcot hülyeségnek tartotta. De a többi... összejött a kormányzóval, hát nem tudom, ez nagyon nagy hülyeség volt, az az ember velejéig romlott, ez egyre inkább nyilvánvaló.

A kisbaba szerintem is nagyon aranyos. Remélem kihúzza azért egy darabig, most se jósolok neki nagy jövőt sajna. Szomorú

Carol él. Nevet Ez nagyon jó hír, szerencsére hamar meg is találták. Csak aztán most ne is legyen baja, ezek után.

Viszont Glenn és Maggie... nagyon féltem őket. Őszinte leszek, úgy érzem, legalább az egyikük meg fog halni. Tudjuk, hogy ez a sorozat is hajlamos kikaszálni a jófiúkat is, és hát ők ketten most hatalmas bajban vannak. Aminek viszont örülök, hogy Michonne hamar odaért a börtönbe, így Rick csapata azonnal tudni fogja, mi a helyzet, és nem jön az az állapot (amit utálok), amikor mi nézők tudjuk mi van, de a hőseink meg semmit. Most viszont azonnal tudnak terveket kovácsolni. Az szinte biztos, hogy Kormányzóék ki akarják majd hajtani Rickéket a börtönből, és hát elég nagy tűzerejük is van ehhez. Jó lenne, ha előtte Glennék valahogy kiszabadulnának. Michonne mindenesetre komoly erősítést jelent a csapatnak. Nevet

Merle meg, hát igen, ő ritka elvetemült figura. Való igaz, hogy eddigre az ember kezdte ezt elfelejteni, és csak a nagypofájú bunkót látni benne. Még mondtam is hugomnak, hogy Merle egész normális, ahhoz képest amire számítottam, amikor előkerült... hát eddig tartott a dolog, bár várható is volt. Bárcsak Glennék inkább szó nélkül lelőtték volna. Na jó, az eléggé Shane-típusú megoldás lett volna, de nem épp haszontalan. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 21, 13:16:54 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5937 Dátum: 12 nov 21, 13:26:34 »

Ha valaki abbahagyta a Dextert a hatodik évadnál(pl. én Nevet ), mert rossz volt, az kezdje majd el a hetediket nyugodtan a hetediket, mert legendás. Főleg a legtóbbi, a 8. rész. A sorozatban eddig ez volt sztem a legjobb rész.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5938 Dátum: 12 nov 21, 15:36:32 »

Gdat ne spoilerezz! X'D Én minden évadot egyben szoktam megnézni, így kivárom a Decembert, amikor vége az évadnak. :'D
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5939 Dátum: 12 nov 21, 23:11:18 »

WD spoiler
Nem, nem emlékszem rosszul, mert a Kormányzó tudod, tartott ott neki egy kis elemzést, hogyha igazán nem jött volna be neki a dolog, akkor nemcsak feláll, hanem ott is hagyja az egész műsort, sőt, elhagyja az egész várost, vagy mi az pontosan, ahol vannak, ennek ellenére Andrea látványosan hisztizett egy sort, Michonne-nal pedig nem ment el végül. Magyarán a betegek közé való ő is, akik szerint poénos ez a zombigladitátoros játék, ami csak akkor lenne érdekes számomra, ha nem hatástalanították volna a zombikat azzal, hogy kihúzzák a fogaikat, meg ilyesmi. Így nem is igazi. Az ókorban sem vágták le az oroszlánok mancsait, és húzták ki a fogaikat. Bár... a sörényes cicák még ezek nélkül is halálosak az emberre nézve, enyhe túlsúlyuk miatt talán. Nevet
Ha bármi a hozzászólásomban hülyén hangzik, vagy pontatlan, valóságnak nem felel meg, az azért van, mert kurva fáradt vagyok és nincs kedvem most visszaolvasni, szóval előre is bocsi ezekért. Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!