24 máj 04, 22:17:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277265 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5895 Dátum: 12 nov 03, 14:06:18 »

Új James Bond filmet, a Skyfallt látta valaki? Én tegnap néztem, sajnos szinkronnal, de elég király volt Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5896 Dátum: 12 nov 03, 16:02:54 »

Én nem néztem és nem is fogok megnézni egyetlen 007-est se Daniel Craiggel...
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5897 Dátum: 12 nov 03, 16:18:30 »

nem tudod mit hadsz ki.. Daniel Craig jól játszik..
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5898 Dátum: 12 nov 03, 16:42:29 »

Zaraki Kenpachi: Ideje volt. Nevet Én a második évadot abbahagytam, mert nagyon rossz volt. De a harmadikat elkezdtem és az tetszik.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5899 Dátum: 12 nov 03, 17:49:06 »

A harmadik évad szerintem sokkal jobb hogy most 2 szálon fut a történet és jöttek új szereplők.
Kíváncsian várom majd mikor derül ki hogy mi okozta ezt az egészet, de lehet hogy arra még várhatok egy darabig.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5900 Dátum: 12 nov 03, 20:17:08 »

Én nem néztem és nem is fogok megnézni egyetlen 007-est se Daniel Craiggel...

Számból vetted ki a szót én sem vagyok hajlandó egy filmet sem megnézni ennek az embernek a nevével fémjelezve. Még, csak most kerítettem sort a John Carterre. Őszintén kellemesen csalódtam rendkívül negatívan álltam hozzá, ehhez a filmhez, de végtére is összességében nem lett rossz.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 03, 20:17:45 írta Train » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5901 Dátum: 12 nov 03, 22:38:52 »

Na, estére lejött a Firefly végre, és hatalmas szopások után megfelelően időzített felirat is lett hozzá. Utálok feliratot keresni. Holnap azt hiszem neki is kezdek. Laterneman, köszi a tippet, belenézegettem a részekbe a feliratcseszegetés közben, ez tényleg jónak tűnik. És nagyon western hangulat. Érdekes történetnek tűnik. Láttam egy jelenetet, ami egy kicsit a klasszikus Star Wars kantin részre emlékeztetett. Nevet Na, meglátjuk. Nevet

Szerk: túl vagyok az első részen. Ez fasza nagyon. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 04, 11:32:41 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5902 Dátum: 12 nov 04, 13:36:42 »

Engem annyira sosem fogott, meg, mint általában aki nézi, de azért végignéztem és  tetszett. Az opeinngje annyira jó, hogy az már veszélyes. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5903 Dátum: 12 nov 04, 14:33:41 »

Az az opening tényleg nagyon király. Nevet Most azt az 50 másodperces zenét hallgatom egyfolytában. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5904 Dátum: 12 nov 05, 10:26:27 »

The Walking Dead...amelett hogy überfasza király rész volt, vegyes érzelmekkel teli, mert meghalt a legjobb karakter  Neeem, viszont az is akinek már régen meg kellett volna  Ördögi
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5905 Dátum: 12 nov 05, 10:28:08 »

Jelöletlen spoilerért legközelebb hozzászólást fogok törölni!

Moderátor


Ilyen ordas bunkóságot, de tényleg, el se hiszem....  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 05, 10:49:27 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5906 Dátum: 12 nov 05, 14:46:36 »

 Akkor szerinted is módosítani kellene a Btk-t, és belerakni hogy legalább letöltendő járjon a spoilerezőknek ? Nyelvesít

nah mindegy, nézzétek meg hamar, mert nehéz magamba tartani a látottakat  Hümm-hümm

mondjuk külön öröm, hogy eltértek a képregénytől, így legalább nem lesz kiszámítható a sorozat
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5907 Dátum: 12 nov 05, 14:57:18 »

Na megnéztem az új James Bondot, Mozikban, múlt szerdán. Bátyám mondta hogy elmegyünk, és nekem is jönnöm kell, kedvem nem nagyon volt, mert... az előző 3  Bond, nem votl számomra olyan "Húúúú b*zd meg" Nevet
De bementünk. Épp egy tisztító kúra közepén voltam, ahol sokat kell inni, de velem egyszer előfordult hogy miután mozi közben kimentem... nem találtam vissza a helyemre és állva néztem végig a filmet. >_< Így inni nem nagyon akartam, de mivel egész nap nem is ettem semmit, vettünk nagy kukoricát. A bemutatók alatt meg is ettem a negyedét olyan éhes voltam... nővérem csúnyán is nézett rám. xD Na de, részletesen lefogom írni a filmet (talán), így ha valaki nem akarja tudni mi a sztori, akkor..
SPOILER VESZÉLY...
Én tényleg úgy mentem be a moziba, hogy rohadtul semmit se tudok, hogy miről fog szólni.
Egy bazi nagy üldözéssel kezdik, ugyan is egy férfi ellopott valami hardvert amin rajta volt az össze 00-ás ügynök. Nem tudom milyen hosszú a jelenet, de futásos, motoros és vonatos üldözéstől, minden volt. Rohadt jól megcsinálták. Viszont a társa (akinek még nem mondom meg a nevét) hiába nem pontos a cél, mikor Bond és a rabló bunyóznak a vonat tetején, a nő véletlenül Bondot találja el aki emiatt rohadt sok métert zuhan, golyóval a vállába és bele esik egy folyóba. Itt megjegyezném, hogy azok az öngyilkos jelöltek akik a Szabadság vagy Erzsébet hídról akarnak leugrani (mindig elfelejtem, melyik-melyik)... az a mélység gyíkfing ehez képest, és Bond túlélte.
Itt most kitérnék a betét zenére. Mint felismertem a kedves hölgy hangját, Adele énekli a James bond betét zenéjét.  (Sajnos az ami a filmben van, nem találtam, pedig nagyon jól megcsinálták, véleményem szerint.) Meg kell hogy mondjam, hoyg k*rva jó lett. Kicsit a Sir Sean Connery kínais rész ugrott be (aminek most hirtelen nem jut eszembe a címe) és egy másik Bond a GoldenEye betét zenéje Pierce Brosnan-nal.
Szóval a zene szerintem jó lett és a videó is.
Mint megtudtuk James Bond túlélte, éppen valahol egy tengerpart mellett szexuális kapcsolatot teremtet egy nővel (csak mert nem akarok csillagozni >_<) és a d*gás mellett csak ivott. Nagyon legyengült és a hazában vetett hitet kissé megkopott, plusz M-ben (Judi Dench) is. Mindeközben Angliában bukásnak nevezték, hogy eltudták rabolni azt a hardvert amin rajta van az összes 00-ás ügynök. Akié lett, felhasználója és a nyilvánosság elé tesz 5 ügynököt, akik épp be vannak épülve, így meg is ölik őket. M-et hibáztatják emiatt, mind hogy engedte hogy elvigyék, meg hogy miatta halnak meg az ügynökök. Itt jön képbe Gareth Mallory (Ralph Fiennes -  Voldemort, aki megtalálta az orrát. ikszdé) ő az új vezetője ennek az egésznek és M-et nyugdíjba akarja küldeni. Mert öreg lett, szentimentális és már nem tud tisztán gondolkodni. Ezek miatt gondok vannak, közben felrobbanjak M irodáját, aki éppen nem tartózkodott ott. Ezt látta Bond és vissza megy hozzá. Csinálnak egy tesztet, hogy alkalmas-e hogy vissza térjen és hát... abban az állapotban rohadtul nem volt az. Minden tesztet elbukott körülbelül. De így is elküldi, hogy keresse meg kilopta el a hardvert. Hamar meg is találja Kínában. Gyönyörű jelent, amikor harcolnak egymással, van egy kis játék az ablakokkal és tükrözéssel, plusz valami hologrammal is, a férfi táskájában (aki meghalt) talált egy kaszinó zsetont így a nyomot követve el is megy a kaszinóba. Na ez még szebb, ahogy a lampionok között megy a hajó és megérkezik Bond, nagyon szép jelent volt. Itt megismerjük a Bond csaj akinek Sévérine (vagyis Bérénice Marlohe) a neve. Meg kell mondjam, engem személy szerint nem nyűgözött le annyira a csaj. Nem volt számomra az igazi. Volt köztük egy kis szex természeten, majd mentek a gonoszhoz akit Javier Bardem játszott. Egy spanyol férfi, kreol bőre van, vagyis inkább szép barna, de itt szőke haja volt, szemöldöke stb. Rohadt jól megcsinálták. Annyira elhittem az egészet nekem nagyon bejött.
Kiderül hogy ő is 00-ás ügynök volt, de egy bevetésen eltűnt... és építgette a kis birodalmát. Kicsit túlságosan ragaszkodik M-hez. Mindenki Anyámnak hívja őt, de akkor M "cserben" hagyta őt és emiatt bosszút akar állni a nőn. Nála vannak a hardverek is amúgy.  Nem akarok úgy mindenbe bele menni, így kicsit ugrani fogok. A végén Bond elviszi csalinak M-et Skóciába ugyanis Bond skót, és ez az a pillanat mikor megtudunk egy kicsit James Bondról. Először is, vissza hozzák azt a gyönyörű Aston Martint. Ohh az a kocsi, akarok egy olyat mint ami a filmben van. Bond és M az Aston Martinnal elmennek Skyfallra vagyis, oda ahova James kiskorában élt, míg a szülei éltek és nem lett árva. Egy gyönyörű ház amit csak kikéne pofozni. Nevet És itt lesz a Showdown.

Zavarosan írtam le tudom, csak közben dolgoztam. >_< De a lényeg. Nem sokat vártam ettől a filmtől, sőőőőt, de kellemesen csalódtam benne, és úgy jöttem ki, hogy ez tényleg egy Bond volt.

------------------------------------------
Oh még annyit hogy végig néztem az Eureka 5. és egyben utolsó évadát. Meg kell hogy mondjam, hogy ez volt az egyik legsötétebb évad. Főleg az első 4 rész, mint ha egy rémálomban lettünk volna. De nagyon tetszett, közben rohadt szomorú voltam hogy vége lett mert az egyik kedvenc sorozatom még mindig.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 05, 15:27:14 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5908 Dátum: 12 nov 06, 18:39:53 »

Walking Dead s03e04 spoiler!





Azt a büdös .... most erre a részre mit mondjak? Kiakasztó volt. Szegény T-Dog. Szomorú És szegény Lori.  Sír Én őt is nagyon sajnálom, és nem érdekel ki mit gondol róla. Haters gonna hate. Ennyi ideig túlélték ezt az egész zombis szopást és erre amiatt  szánalmas nyomorék miatt... á el se hiszem. Viszont Carl nagyot nőtt a szememben. Első két évadban teljesen semleges szereplő volt számomra, a harmadik elejétől kezdem megkedvelni. Most meg kifejezetten kedvelem. Nagyon erőssé vált, és tényleg alkalmazkodott ehhez a világhoz. Viszont remélem Rick nem zuhan nagyon meg. A kövi részben lesz egy kis kiakadás, de aztán ennyi elég ebből, erősnek kell neki is maradnia, mint a fiának! És Carol él. Erről nem vitatkozok, egyszerűen így van, neki amúgy is dolga van még, össze kell jönnie Daryl-al. ikszdé

Durva volt nagyon.  Sír
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5909 Dátum: 12 nov 07, 18:11:42 »

The Walking Dead s03e04 SPOILER!

Ugyanezen a véleményen vagyok én is. T-Dog hősként küzdött és hősként halt meg. Lorinak pedig pont akkor jön a baba mikor ekkora vészhelyzet van, hát ez pech. Szegény Rick úgy összeroppant mint egy szál ropi King Kong tenyerében.
Remélem nem kattan be teljesen, mert neki hidegvérrel kell vezetnie a csapatot. A kövi részbe elmennek a börtönből vagy csak kiautóznak valamiért? Carolról hogy került le a fejkendő amikor T megmentette akkor még a fején volt.
A kormányzó pedig egy kis sunyi gyilkos, de Michonne már rájött és nem hagyja magát megvezetni úgy mint Andrea.
Végezetül pedig brutál epizód volt, soha ennél rosszabbat Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!