24 máj 04, 23:10:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277344 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5850 Dátum: 12 okt 22, 18:13:06 »

Valaki ajánlana egy jó kis horrorfilmet?Nevet (Ami véres,izgalmas,és félelmetes)
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5851 Dátum: 12 okt 22, 18:16:02 »

Rémálom az Elm Utcában, Ideglelés, Halloween. Sokan fikázzák, de én bírtam a Halloween 1-2t. Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5852 Dátum: 12 okt 22, 18:17:16 »

Valaki ajánlana egy jó kis horrorfilmet?Nevet (Ami véres,izgalmas,és félelmetes)

Walking Dead. Nevet Nem film, hanem sorozat. Horror is, jó is. Nevet Csak ajánlani tudom.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5853 Dátum: 12 okt 22, 19:01:56 »

Én a The Cabin in the Woods -ot ajánlanám  egyszer nézős film, de azért jó Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5854 Dátum: 12 okt 22, 20:07:48 »

Komolyan, Florcii. Folyamatos félelemben fogod nézni a Walking Dead-et. Tipikusan olyan sorozat, amit az ember lánya csak a kezei mögül kukucskálva, lehalkítva mer nézni, mert állandóan olyan magas szinten tartják a feszültséget minden egyes epizódban, ami... váá, kikészítő. Vagy csak én nézem így? ikszdé Második éjszakája álmodom zombikkal emiatt, és szinte biztos vagyok benne, hogy ma lesz meg a harmadik. Rettenetesen félelmetes, mégsem tudod abbahagyni, mert ha belekezd az ember, nem akar kiesni belőle, annyira izgalmas a történet. Ezért most inkább attól félek, hogy nemsokára utolérem a harmadik évadot. Szomorú
Ja, amúgy Harry Potter legújabb filmje, A fekete ruhás nő is egész rémisztő helyenként, arra is érdemes lehet rákukkantanod. Mosolyog
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5855 Dátum: 12 okt 22, 20:27:47 »

Nikuccia: lehet magyar szinkronosan nézni vagy ha feliratosan akkor hol?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5856 Dátum: 12 okt 22, 20:28:28 »

Nikuccia!

Én is álmodtam zombikkal miatta párszor. Elég félelmetesek voltak ezek az álmok, de valahogy mégse igazi rémálmok, inkább izgalmasak voltak, ébredés után meg viccesek.

Egyébként szerintem WD-ben ingadozik a feszültség. Jó történet nagyon, de vannak gyengébb epizódok is. Bár ezek az átmeneti "leülések"' csak javítják utána a következő nagy események hatását.

Hol tartasz? Sophia eset volt már? Szomorú Annál nagyon kibuktam. Ennél többet nem mondok, hogy ne legyen spoiler, ha nem jársz még ott.
Naplózva
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5857 Dátum: 12 okt 22, 20:32:15 »

Hm....érdekesen hangzik ez a Walking Dead ,pont nekem való, szeretem az izgalmat meg a félelmet ,vagyis egy bizonyos szintig.Biztosan belekukkantok. Nikuccia ,attól nem félek hogy rosszat álmodok,mindig csak rosszat tudok Szomorú. Lehet ha megnéztem ,álmomban rózsaszín masnis zombikkal fogok táncolni,csak hogy forduljon a kocka  >.<#

Azt a filmet láttam ,hát mit is mondjak ... Maradt volna a Harry Potternél >.<# (De amúgy nem rossz film)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 20:34:51 írta Florcii » Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5858 Dátum: 12 okt 22, 20:40:00 »

Írni akartam a második évad befejeztével egy amolyan élménybeszámoló-féleséget, és abba írtam volna, hogy a Sophia-ügy volt az, ami a legjobban megrázott. Nem tudom, valahogy még az sem volt annyira szörnyű, mikor Shane elbánt Otis-szal (pedig az is szívbemaró jelenet volt, egyben elgondolkodtató is, én vajon képes lennék ilyesmire önmagam miatt?), de mikor kibotorkált onnan, és mindenki csak nézte, én meg ilyen..  Wátdöfákk -fejjel nem tudtam eldönteni, hogy sírjak, vagy hüledezzek.. Amúgy te számítottál rá? Hogy ez lesz vele? Mert én annyira nem! Annyira reménykedtek a többiek, hogy meg fogják találni, meg fogják találni, hogy én is ezt éreztem végig. Hogy meg fogják találni, de épen és egészségesen, és nem így. Döbbenetes fordulat volt számomra.

Izgalmas álmok a zombikkal? Vicces ébredés? Nevet Hm, ez érdekelne. Álmok topik? Vagy itt? De fejtsd ki, kérlek!

Kentonsama: indavideón nézem, bár van az az oldal, hogy (remélem, nem baj, ha kiírom) nezzsorozatokat.info, és ott vannak a részek.

Jaj, és Florcii: iigen, kicsit veszélyes a film, de azért nem olyan durva. Az a kellemesen riogatós, félős fajta, habkönnyű szellemsztori. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 20:44:04 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5859 Dátum: 12 okt 22, 20:53:07 »

NA AKKOR INNENTŐL SPOILER JÖN, ELSŐ KÉT ÉVADBÓL. Harmadikból egyelőre nem. kacsint


Sophia  Sír Sír én kb. így reagáltam a dologra. Egyébként számítottam rá. Esélytelen volt, hogy annyi nap után más formában találjanak rá. De maga az egész jelenet nagyon megrázó volt. Shane állatkodása (bár ebben az egy konkrét esetben teljesen érthető volt) már önmagában is kissé bekattintotta a nézőt. Még akkor is, ha azokat a raktárban lévő zombikat tényleg le kellett lőni, mert beteg dolog volt ott tárolni, sőt etetni (!) őket. De ahogy Sophia kijött onnan, hát azt nem könnyű elfelejteni...

Mondtam ugyan, hogy számítottam rá, bár arra nem, hogy a raktárban van. Meg persze reménykedtem is egy kicsit, mégis csak amerikai film, meg különben is, Daryl hitt benne, hogy él, és Daryl a legmenőbb arc, aki képes is élve megtalálni Sophiát. Nevet Ezzel biztattam magam.  Persze, sejtettem, hogy ez itt nem így lesz. Még jó, hogy a Trónok Harca miatt már edzett vagyok.

Otis dolog: én nagyon sajnáltam Otist, mert szimpatikus volt, és látszott, hogy mennyire szeretné jóvá tenni a hibáját. Szomorú De valahol Shane itt még érthetően viselkedett. Nem csak a saját bőrét mentettet, hanem Carlét is. Ennek ellenére nem tetszik, hogy hidegvérrel zombitápot csinált Otisból, ráadásul szerintem itt indult meg végleg a lejtőn lefelé. Shane az első perctől kezdve agresszív volt, és egyre inkább azzá vált, de ez a gyilkosság végleg elmosta a gátlásait.

Te egyébként kiket kedvelsz? Andrea? Én őt nagyon megszerettem. Az elején iszonyúan idegesített, de utána helyre jött, normális lett, és meg is kedveltem. Az abszolút kedvenc szereplő meg Daryl, meg én Ricket is kedvelem.

Végre WD területén is kitombolhatom magam. :DD
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5860 Dátum: 12 okt 23, 09:24:40 »

Lehet, hogy ebbe én is belekukkantok Gondolkozik Viszont ha horror akkor nekem a Kaptár eddig a favorite Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5861 Dátum: 12 okt 23, 14:33:26 »

Az alábbi sorok SPOLILER - t tartalmazhatnak.
Bekapcsolódva a WD-be nekem is Daryl a kedvencem, de Shane-t nagyon  is bírtam Behalt.
A Sophia-s rész a 2. évad egyik legjobb jelenete. A kedven részem " 18 mérföld " című epizódban volt mikor meglátta a két biztonságiőrt egymás mellett feküdni. és visszament Shane-ért, na meg a végén ahogy bámul ki a kocsiból és közbe szól a zene az  isten volt. Otis-nál csak azt nem értettem hogy mért nem fejbe lőtte? Akkor nem kellett volna szenvednie.

Ma jelent meg az első előzetese ennek a kis szépségnek: IRON MAN 3

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5EjG-1U3wqA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5EjG-1U3wqA</a>
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5862 Dátum: 12 okt 23, 17:01:45 »

Walking Dead spoiler!

Otist azért nem csak simán lelőtte, merta  zombik csak az élő kaját szeretik. Nem Otis megölése volt  a célja, hanem, hogy időt nyerjen a meneküléshez. Magyarán, amíg a zombik széttépik Otist, addig Shane le tud lépni. Elég kegyetlen megközelítés, de ezért tette.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5863 Dátum: 12 okt 23, 18:25:19 »

WD Spoiler!

Otis-szal kapcsolatban én is azt éreztem, bár olyan sokat azért nem szerepelt a karaktere, hogy túl mély kötődés alakuljon ki bennem iránta. Inkább az az embertelen és kegyetlen, és főképp értelmetlen halála volt, ami jobban megrázott vele kapcsolatban. Shane szerintem ott és akkor csak magára gondolt, mikor lábon lőtte Otis-t. Az igaz, hogy Carl miatt indult el az ellátmányért, de mikor menekültek, és az volt a tét, hogy életben marad vagy zombikaja lesz, önmaga miatt döntött úgy, hogy mást feláldozván életben marad. Főleg emiatt nem tudtam megbocsájtani neki azt a dolgot. Aztán hogy ő is zombi lett, háát... Én teljesen megfeledkeztem arról, mikor Jenner súgott valamit az első évad végén Rick fülébe, pedig nagyon fontos lehetett, és mikor kiderült, hogy a kórság mindegyikükben benne van, elég csupán meghalni, és ők is járkálók lesznek, nos... Az is döbbenet volt! Nevet

Andrea nekem sem volt a szívem csücske az elején, de miután Dale rákényszerítette, hogy ne haljon meg, onnantól kezdtem kedvelni jobban. A talpára állt, megerősödött, kemény harcossá vált ő is. Élvezet volt nyomon követni a karakterfejlődését.

De az abszolút kedvenc nekem is Daryl. ikszdé Azt viszont nem tudom, miért. Ohh My God Mikor kereste Sophiát, és a ló ledobta magáról, és az a kálvária, ami utána volt.. Uu, nagyon szurkoltam neki, és akkor jöttem rá, hogy őt bírom a legjobban. Nevet Nincs rajta semmiféle cukormáz, teszi, amit tennie kell, de közben mégis helyén van a szíve.
Rick... Hát, szóval ma fejeztem be a második részt is a 3. évadból, és míg eltelt az a jó néhány hónap a farmos incidens óta, Rick megváltozott. Megkeményedett, érzéketlenné vált. Mint kijelentette, többé nem demokrácia van érvényben, és eszerint ő is egy diktátorrá vált, és ezt nagyon sajnálom. Az első két évadban oda voltam érte. Szinte hihetetlen volt, mennyi emberséget rejtett a karaktere, minden döntésével egyet értettem, viszont újabban eldurvult, Lori-tól elhidegült. Nem is tudom.. remélem, még nem visszafordíthatatlan károkat okozott benne ez az új világ.

Ez a börtönös dolog viszont most nagyon érdekesnek ígérkezik. Annak meg kifejezetten örülök, hogy végre két szálon fogják futtatni a cselekményt (Rick és bandája-Andrea és az assassin csajszi), így még izgalmasabb lesz. Nem mintha gond lett volna eddig az izgalommal, vagy ilyesmi. xD
Arra viszont már nagyon rohadtul kíváncsi vagyok, hogy mi a fene okozta ezt az egész vírust. Az nyilvánvaló, hogy csak emberekre veszélyes (legalábbis eddig ez derült ki), azt is tudjuk, mi a lefolyása, mi történik a zombivá válás folyamata közben, de se az ellenszerről, se arról, hogy kutatnák, se az eredetéről nem tudunk semmit. És tényleg imádom nézni, ahogy ezek az emberek napról napra, óráról órára próbálnak túlélni egy ilyen világot, de már tényleg kezd kilyukadni az oldalam, hogy mi történhetett. Csalódás lenne, ha valami sablonsztori állna a háttérben (vegyi kísérletek, sugárzás, blalba). Szeretném, ha valami újjal és meghökkentővel állnának elő az írók.
Spoiler vége!

Hm, és azt hiszem, ennyi. Elnézést, ha untattam volna bárkit, de ezeket muszáj volt kiírnom magamból. Nevet
Egy szó, mint száz: aki nem látta eddig a Walking Dead-et, sürgősen pótolja a lemaradásait, mert ez egy kurva jó sorozat! Nevet


Viszont ez a Vasember 3 trailer nem igazán mozgatott meg bennem most semmit.. Lehet, túl nagy zombilázban égek, és emiatt nem érdekel egy szuperelme kalandja a csúnya, gonosz világ ellen, de ez a trailer semmi volt. Emiatt tuti nem mennék el a moziba, hogy láthassam. Csak azért mennék el, mert tudom, hogy Robert iszonyat jó színész és a film is az, mert az előző kettő is az volt. De a trailer nem jött be.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5864 Dátum: 12 okt 23, 19:15:59 »

Ha felismerted volna a vasemberben a gonoszt akkor megérintette volna sztem a lelkedet. Csak gondolom nem vágod annyira a képregényt, meg a rajzfilmet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!