24 máj 04, 21:12:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277219 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5835 Dátum: 12 okt 18, 09:16:21 »

Valaki látta már a Looper c. filmet? Érdemes moziban megnézni?
Naplózva

....................................................................................................................
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5836 Dátum: 12 okt 19, 11:43:45 »

Valaki látta esetleg már a Taken 2-t? Az első film után elképzelhetetlennek tartom hogy szar legyen a folytatás, de amennyi negatív kritikát olvastam róla, elbizonytalanított annyira a dolog hogy ne rohanjak gondolkodás nélkül moziba érte. Nevet Szóval ha valaki látta rövid, spoilermentes véleményt tudna firkantani róla? Köszönöm előre is!
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5837 Dátum: 12 okt 19, 12:09:43 »

Én még nem láttam de nem biztos, hogy megnézem de itt egy kritika róla:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hygZcUCTLQM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hygZcUCTLQM</a>
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5838 Dátum: 12 okt 19, 14:33:30 »

Én a The Raven című 2012-es thriller-t ajánlanám megtekintésre.
A történet középpontjában Edgar Poe áll és az életének utolsó pár napja, hete. Poe-t egy rajongója kényszeríti írásra, méghozzá olyasfajta motivációval amely minden emberen hat. A szívén keresztül. Pontosabban Emily-n keresztül, akibe Poe halálosan szerelmes, s, hogy a dolog ne legyen túl drámai, ez természetesen viszonzott. Ám a bonyodalmak csak ekkor kezdődnek igazán. A gyilkos Poe műveit váltja valóra és egyfajta eltorzult elméjű plagizátorként mészárszéket rendez a városból. Poe mindent megtesz, hogy elkapják a gyilkost, aki ezért párbajra hívja ki az írót. A tét nem más, mint Emily élete, az idő pedig egyre fogy.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5839 Dátum: 12 okt 19, 21:12:51 »

Én láttam a A holló-t jó kis film volt, és az Alien filmek kedvelőinek a Prometheus-t ajánlanám nagyon jó film szerintem.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5840 Dátum: 12 okt 20, 07:55:30 »

Énis megnéztem A holló-t (The Raven) talán 2-3 hete, tényleg nagyon jó és izgalmas , ajánlani tudom mindenkinek.Persze elég durva dolgok is vannak benne,1-2 jelenet. Most láttam a That's my boy című filmet,Adam Sandler főszereplésével,hát mit is mondjak ,tömören  ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 20, 07:56:28 írta Florcii » Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5841 Dátum: 12 okt 20, 11:36:13 »

Alien filmek kedvelőinek a Prometheus-t ajánlanám nagyon jó film szerintem.
A Sci-Fi szeretőknek ajánlom, az Alien fanoknak nem! Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5842 Dátum: 12 okt 20, 11:38:03 »

Nem láttam ezt a 2012-es filmet, de számomra A Holló az mindig is az 1994-es fantasy film lesz, Brandon Lee főszereplésével.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5843 Dátum: 12 okt 20, 11:39:47 »

Csak az nem holló, hanem varjú, de azt a filmet én is nagyon kedvelem. Kár, hogy nem végig Brandon van benne. A folytatásai meg... Senkinek sem ajánlom.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5844 Dátum: 12 okt 20, 11:41:53 »

heo az bizony Holló, amiben meghalt Brandon Lee! Mosolyog
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5845 Dátum: 12 okt 20, 11:50:30 »

Az eredeti cím Crow, azaz varjú, amit hollónak fordítottak. Hogy még bonyolultabb legyen as dolog, a filmben valójában egy holló volt, szóval ilyen szempontból a magyar cím pontosabb.  Nevet

Brandon Lee a film forgatásakor halt meg, de csak néhány jelenetnél kellett dublőrrel vagy komputeres megoldással "életre kelteni" a színészt a filmben.

A folytatásokat meg tényleg ne... a képregény viszont iszonyat brutális és komor, de érdemes elolvasni (csak ne depressziósan, mert garantált a lelki befordulás). Sokkal durvább a filmnél, és a sztori, meg a szereplők is nagyon sok helyen eltérnek.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5846 Dátum: 12 okt 20, 11:53:44 »

A címe The Crow ami varjút jelent, csak a Poe idézet miatt lett hollóra fordítva. Azért kösz, hogy benéztél. Sőt az eredeti képregény címe is The Crow, amit szintén olvastam, ebből lett adaptálva a film is.

Igaz, hogy nem sok jelenetnél és még oda is be-bevagdosták, de azért a tény az tény. Engem mondjuk az a felvétel is érdekelne, ahol lényegében felvették amint meghal. Elvileg a családjánál van.

A filmben pedig nem is ugyanaz a madár van végig.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5847 Dátum: 12 okt 20, 11:58:25 »

Akkor halt meg, amikor SPOILER Eric a feltámadása után visszaemlékszik, hogy a menyasszonyával együtt megtámadták a lakásukban, ketten megragadják a két karját, és valaki szemből lelövi. Úgy tudom, az eredeti felvételt megsemmisítették.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5848 Dátum: 12 okt 20, 13:43:13 »

Magyar címe akkor is Holló, úgyhogy nem kell varjúzni. The Man című filmre se mondhatjuk azt, hogy A Férfi, mert az a címe, hogy Ki a faszagyerek? ... Egy szónak is száz a vége a címfordítások nagyon gyakran félrefordításokból áll, amikről nem én tehetek. :'D

Am. meg igaz, hogy jön egy DDD-s Silent Hill film? Érdekesnek hangzik, egy felvillanó flashben láttam az adv-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 20, 14:15:16 írta Ishida » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5849 Dátum: 12 okt 20, 16:30:44 »

Annyit tudok, hogy az eredeti felvételt a rendező maga vetítette le a családnak aztán át is adta nekik, hogy ők megsemmisítették-e, na azt viszont nem tudom.

Ishida, ha visszaolvasol, akkor látod, hogy a fim amit ajánlottam, nos direkt az eredeti címét írtam. Azoknál a filmeknél amiket eredetiben nézek meg mindig így teszek, szóval nem érdekel, hogy ki minek fordította le lassacskán két évtized távlatából. A bandatagok nevei is röhejesen ostobán lettek lefordítva, mellékesen.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!