24 máj 05, 04:07:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277537 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5820 Dátum: 12 szep 27, 13:32:38 »

Rohadt jó film volt szerintem, mindenki épp annyit adott bele, ami még nem volt sok (pl Chuck Norris-os poénok), de kevés se. Szerintem az egyik legakciósabb akciófilm már hosszú-hosszú ideje. Plusz ugyebár ennyi remek színész veteránnal... simán király film. Nevet Bár ahogy Stallone fut, halljátok, az... az nagyon loooool. ikszdé
Viszont az én kedvencem benne hamar kipurcan sajnos. Szomorú Hm, pedig azok a csodálatos szemek, kár értük. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 13:36:23 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5821 Dátum: 12 szep 27, 13:51:28 »

A kedvenced nem volt elég férfias és meg is lett az ára. Nevet
Az én kedvencem természetesen Scott Adkins, bár itt elég szar szerepet osztottak rá. De a Vitathatatlan I-II Boyka szerepe után tőlem néger transzvesztita is lehet akkor is ő lesz a kedvenc és örülök, hogy látom.

A filmet meg sokan kritizálták, hogy nincs igazi sztorija meg erőltetett, de be kell látni, hogy ez egy új műfaj és nem értelmezhető önmagában. Két pillért tartja fenn a magasban, önirónia és tesztoszteron.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5822 Dátum: 12 szep 27, 14:33:03 »

A Taken második részét várom már nagyon, októberben jön ki. Az első rész is nagyon ütős volt, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a folytatásból.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5823 Dátum: 12 szep 27, 15:54:13 »

Juj, de gonosz vagy, Gdat! Sír Liam messze az egyik legférfiasabb férfi abban a felhozatalban, és csak azért veszik ki olyan hamar őt a repertoárból, mert enélkül nem lett volna indíték az elkövetkezendő cselekményszálakhoz, nélküle nem lett volna sztori se, semmi se, szóval... De ha csak azért nem volt férfias, mert kettessel kezdődik az életkora, nem min! ötössel xD, vagy mert neki voltak érzelmei, amelyeket ki is mutatott, vagy mert neki nem löttyedt a... kármije. Pojén hát akkor a férfiasság számunkra tök mást jelent.
Meg máskülönben is, üdítően hatott a színészi alakítása a sok vénember között szerintem. Nevet
Amúgy ki az a Scott Adkins? Ki volt ő abban a filmben voltaképp? Néztem róla képet, de nem ugrott be(eee). Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5824 Dátum: 12 szep 27, 15:59:27 »

Scott Adkins volt Van Dame után a másik főgonosz. Ő tartotta a kést ami által meghalt Liam. Nevet
Amúgy azért nem volt férfias, mert ebben a filmben elvárható mindenkitől, hogy szétrobbanjon a tesztoszterontól. Itt más az mérce mint az életben. Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5825 Dátum: 12 szep 27, 18:47:12 »

A Feláldozhatók 2-t még nem láttam de kíváncsi vagyok már rá. Arnold S., Chuck Norris, Bruce Willis, meg még egy csomó nagyszerű színész összeáll egy filmbe..
Én megnéztem, pont olyan volt mint az első.
Nem olyan nagy költségvetésű ám, mint gondoljátok, az akciójelenetek közepesek, Stallone a főszereplő, willis, schwarzenegger, chuck norris, jet li<-az igazi nagyágyúk csak 1-2percet szerepelnek a filmben, a történet meg egy nagy vicc, nem lehet komolyan venni, úgy mint pl egy Rambot vagy terminátort.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5826 Dátum: 12 szep 28, 09:06:38 »

Megnéztem az új south parkot. hát nagyon beteg Nevet nekem hozta azt ami az sp-től elvárok Nevet remélem így folytatják Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5827 Dátum: 12 szep 28, 14:42:26 »

Hú ezt látnom kell Ohh My God
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FdxSXPohzVE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FdxSXPohzVE</a>
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5828 Dátum: 12 szep 29, 14:08:56 »

Én épp most vagyok túl a Feláldozhatók 2-n... szét röhögtem az agyam Nevet jó ez Nevet
Bár tény, hogy Nikuccia kedvenc szereplőjét már nagyon vártam, hogy kinyírják ikszdé... fuj, hogy mennyire elárasztotta a szobám a nyál miatta, már-már fuldokolta, bár ezt az 1ben is és most is Stallone is kiváltotta időnként belőlem... meg az úh, de gáz életérzést is...
Jet li-t pedig hiányoltam Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5829 Dátum: 12 okt 10, 09:25:25 »

Elkezdtem a Doctor Who-t nézni, újra. Először akkor kezdtem el, mikor még csak 1-2 évad lehetett belőle.
Na nem utaztam vissza a Tardisszal a 60-as évekbe, hanem az új sorozatra gondolok.

S a kérdésem idetartozik, a régi sorozat elérhető feliratosan valahol? Valamint aszem a 70-es v 80-as évekből voltak szinkronos epizódok ezeket őszintén szólva lustaságból írom, mert rajtam kívül kevesek azok akik jobbak a guglis keresésben Nyelvesít de ha valaki a lelki üdvössége érdekében megszánna egy-két linkel, azt is szívesen fogadom. Mosolyog

Ó a dél-ameikai indiánbirodalom liánokon függő mozgóképmegosztó videoportálján felleltem az első epizódot. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 09:40:08 írta Shiro » Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5830 Dátum: 12 okt 10, 12:37:39 »

Megszánlak pár linkel mert DW-t nézel és az a legjobb sorozat!
A régi részekhez a felirat letölthető de online feliratos nincs. Majd én lehet, hogy csinálok de egyenlőre még nem tartok ott. A részek nagy része itt van: (sok rész főleg az elején át van húzva az azért van mert ott nincs fenn szóval le kell tölteni valahonnan vagy azt, hogy azok a részek elvesztek mert a BBC kitörölte őket még régebben ha érdekel részletezem de ha nem akkor nem írok feleslegesen)
http://www.combom.co.uk/p/watch-classic-doctor-who-here.html
A feliratok:
http://doctorwhohungary.hu/?page_id=151
Amiről meg beszéltél a szinkronos a DW film amiben a 7-8.Doktor játszik. Am 1996-os a film. A klasszikus meg 1963-as.
Na de a Film:
http://indavideo.hu/video/Ki_vagy_Doki_1996-os_Film
Ha további kérdésed van DW-val kapcsolatba szívesen segítek.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 19:14:52 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5831 Dátum: 12 okt 10, 19:00:06 »

A Doktor Who (az új sorozat) egyébként megy az AXN-en hétvégén d.e. 11:30kor (aki esetleg nem tudná), amit mostanában sikerül általában elaludnom (ez most komoly  smirksweat ), be kell állítanom a telefonom ébresztését mert különben (kb.) 1kor kelek fel.  >.<#
Most szombaton meg annyit mászkáltam el d.e. itthonról h fél 2kor jutott eszembe h hoppá Doktor ment a tvbe csak elfelejtettem.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 19:01:23 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5832 Dátum: 12 okt 12, 16:59:16 »

Hú ezt látnom kell Ohh My God
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FdxSXPohzVE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FdxSXPohzVE</a>
Ezt én is látni akarom! Nagyon jó kis rajzfilmnek tűnik! Mosolyog

>Közben megnézve! Mosolyog És igen! Megéri megnézni! Nagyon jóó! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 19:24:20 írta Gabesz » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5833 Dátum: 12 okt 12, 20:22:20 »

Ezt láttam én is, poén, de kicsit gyerekebb mint kéne Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5834 Dátum: 12 okt 17, 08:17:56 »

Ki nézte még a Walking Dead évadnyitót? Szerintem nagyon jó rész volt, az egyik legjobb WD rész az összes eddigi közül. Nevet Azt egy kicsit azért sajnálom, hogy ekkora időugrást tettek bele. Viszont baromi izgalmas volt az egész. Meg nagyon undorító is. Jó, horrorfilmről beszélünk, szal ezen annyira nem is kell meglepődni, de a végén az a baltás rész, hát azért az kissé gyomorforgató volt. xDD

Várom nagyon a következő részt, azt hiszem, itt még sok érdekességre lehet számítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!