24 máj 05, 02:58:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277511 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5790 Dátum: 12 szep 04, 13:26:07 »

Valaki látta a Harmadnaposok című filmet? Nos én alkalmat kerítettem rá. Maga volt a megváltás a sok sz*r vígjáték után, amik futószalagon jönnek. Nem tudom mikor nevettem ennyit egy filmen. Ajánlom mindenkinek.
Én láttam és nem értem neked hogy tetszhetett, hiszen ez pont h egy futószalagos vígjáték, a másnaposok volt az igazi, az tényleg nagyon jó volt, annyit lehetett rajta röhögni, hogy belefájdult az ember torka, a másnaposok 2 is egész jó volt, ez a harmadnaposok egy hipergyenge ausztrál koppintás az amerikai sikerfilmről.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5791 Dátum: 12 szep 04, 13:43:04 »

Tagadhatatlan a Másnaposok jó, de jobban jártak volna, ha megmaradnak 1 résznél. A 2. rész egy sz*r inkább lehúzta a színvonalat, mint sem emelte volna egy ütős első rész után. Harmadnaposok meg tény, hogy koppintás, de nekem jobban tetszett. A futószalagos vígjátékokat pedig az ilyen Amerikai Pite szerű okádékokra értettem, mert manapság ebből van a legtöbb. Véleményem szerint, hogy minden második vígjáték a film vázát a d*gásra építi egyszerűen unalmas egy kicsit sem érdekel és rohadtul nem vicces már. Ezért is örültem egy Harmadnaposoknak még, ha egy másolat az egész is.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 04, 13:45:36 írta Train » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5792 Dátum: 12 szep 04, 17:33:28 »

És ez sajnos nem csak a vígjátékokra vonatkozik, hanem majdhogynem az egész filmiparra. A látvány egyre jobb, a történet egyre rosszabb és végnélküli sorozatfilmeket gyártanak. Erre jó példa az általad említett Amerikai Pite, de a pókember, a jövőre kijövő superman, a most moziban játszott verne gyula könyve alapján újrarendezett a rejtelmes sziget és az utazás a föld középpontja felé is. Ha nincs jó társaság akkor én inkább el se szoktam menni moziba, mert csak pénzkidobás a film miatt menni. Ezerszer jobb régi filmek vannak fenn a neten. Talán ha évente 2-3olyan film megy a mozikban, amin el is tudok gondolkodni vagy teljesen át tudom élni.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5793 Dátum: 12 szep 07, 18:50:29 »

A Pókember jó lett és ha nem készült volna el a stúdiónak le kellett volna mondania a jogokról, mivel a szerződésben 5 évente egy film szerepel.
Naplózva


 
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5794 Dátum: 12 szep 13, 15:41:17 »

Törvénytisztelő polgár

Mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen furfangos filmeket. 9/10 nálam, de az már jót jelent Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5795 Dátum: 12 szep 21, 23:30:37 »

Az jó film volt, de szerintem a kínzást kicsit túl részletesen mutatták az elején, attól a frász kerülgetett napokig.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5796 Dátum: 12 szep 22, 06:07:02 »

Én tegnap néztem meg a „Ne szórakozz Zohannal!”-t nem rossz film nem új de nekem tetszett igaz elég nagy baromság de szerintem sokan ismeritek. Ja meg a Sötét zsaruk 3-ra most volt időm megnézni. Nagyon jó film új neuralizáló, időutazás, Will Smith (J ügynök) és amit sajnáltam az az, hogy Tommy Lee Jones nem szerepelt sokat. Ő az egyik kedvenc színészem még a Batman-be szerettem meg(ő volt a két arcú a régi filmekben nem a béna újakban)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5797 Dátum: 12 szep 22, 12:12:48 »

A béna újakban? Az új batman filmek zseniálisak. A régiek a bénák. Nevet
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5798 Dátum: 12 szep 22, 12:42:24 »

Jah, nekem is megakadt ezen a szemem, legtöbbször pont fordítva lehet hallani, a régieket nevezik bénának, az újakat pedig a zseniálisnak. :D
Ezt egyébként én is így látom, a régi Batmanek közül az egyetlen, ami tetszett, a '89-es Burton-féle, de a folytatása már annak sem. A Batman visszatér utolsó 20 percét szinte szenvedés volt végigülnöm. Bár a Mindörökké Batmant - amit SzG is említett - pont nem láttam, még semmi jót nem hallottam arról se. A '97-es Batman és Robin pedig lassan már vicc kategória. :D A "Denevérlánynál" a fejemhez kaptam.
Nem tagadom mondjuk, hogy az újakat nagyon szeretem, az 1. és 3. részt kicsit kevésbé, de a 2.-at imádtam. 

Érdekelne amúgy - mindenféle támadó szándék nélkül -, hogy miért tetszenek jobban a régiek. Nem nagyon hallottam még ilyen véleményt, kíváncsi lennék. :)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5799 Dátum: 12 szep 22, 12:44:54 »

A régieknél kicsinált amikor elővette a batmanes bankkártyát. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5800 Dátum: 12 szep 22, 12:47:39 »

Lehet elfogult vagyok, de a Burtonféle Batmanek nekem nagyon tetszettek. Az viszont nem kérdés, hanem tény, hogy a Nolan trilógiáig rettenetes adaptációk sikerültek, viszont az esetek többségében nem a rosszfiúk miatt. Mert szertinem Tommy Lee Jones jól alakította Two-Facet, Jim Carryt is bírtam Rébuszként, viszont Val Kilmer és Chris O'Donell borzalmas Batman és Robin páros volt, hangulat pedig meg se közelítette a Batman hangulatát. A Mindörökké Batman pedig inkább hasonlított egy Gagre, mint Batman filmre. Már a film felénél untam az oldalba bökős Ice és Frozen poénokat Arnoldtól. Batman és Robinban Clooney nem volt rossz Bruce, de viszont Batmanként nem tudott semmilyen komorságot hozni, ez is olyan vidám Batman volt, mint Kilmeré...
Az új Batman trilógia meg egyre jobb lett, azt bénának hívni... Max amit fel tudok hozni ellene, hogy olyan mély hangja van Balenek, hogy versenyezhetne Micheal C. Hallal egy , hogyan rémisszünk halálra egy gyerekcsoportot játékot.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5801 Dátum: 12 szep 22, 14:40:10 »

A batman filmek tényleg sokat fejlődtek. Szerintem is sokkal jobbak az újak, mint a régiek.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5802 Dátum: 12 szep 22, 18:23:02 »

Érdekelne amúgy - mindenféle támadó szándék nélkül -, hogy miért tetszenek jobban a régiek. Nem nagyon hallottam még ilyen véleményt, kíváncsi lennék. Mosolyog

Na jó akkor elmondom:
Kezdjük az elején:
Batman - A denevérember (1989) Ez a film volt az első Batman film(most a sorozatokat hagyom) Egy nagyon jó színész játszotta mind batmant mind Jokert. (több jó színész is volt de ők a főszereplők) Batman-t Michael Keaton játszotta akit emiatt a film miatt szerettem meg. A filmben lehet, hogy nincs Battank meg s legdurvább szúperkütyü(volt az csak nem pont olyan mint az újba) és hát Joker meg: Jack Nicholson. Nem is részletezem nagyon jól játszotta Jokert valamint a sztori:
-Van egy ember aki savba esik, mindenki azt hiszi, hogy meghalt, majd egyszer csak mindenkit meg akar ölni egy mosolygós bohóc, még hozzá úgy, hogy pénz osztogat az utcán és gázt enged a levegőbe. és persze van egy csinos nő aki mind ezt túléli. Majd őt elrabolja és egy nagyon magas épület tetejére felviszi táncolni. A bőregér követi őt majd Joker menekülni kezd a helikopter létrájába kapaszkodott de leesett és meghalt. Ennyi. Na ez akár mennyire is van benne sablon ez nekem nagyon tetszett és aki megnézi szerintem ő is azt mondja, hogy az újak sz*rok a régiekhez képest. joker története a Sötét lovaghoz képest... De jöjjön a következő:

Batman visszatér (1992) A jól megszokott batmanünk ugyan az a színész de a sztori...(jó ez mondjuk nem tartozik a kedvenceim közé mert kicsit bizarr ez az egész) van egy család akiknek születik egy gyerekük aki nem nagyon átlagos... Ezért bedobják a csatornába(karácsonykor) és pingvinek nevelik fel. Ő lesz a Pingvin. Elég furcsán néz ki de mindenki utána tud nézni egy kis Google használattal. Majd van egy nő akit kirúgnak de nem átlagosan hanem kidobják az emeletről... Majd meghal. De a macskák felélesztik és ettől 9 élete lesz. Majd a főnökét ő fogja megölni és persze bele szeret Bruce Wayne-be majd megtudják egymásról, hogy kik ők de most ugorjunk vissza pingvinhez. Polgármester lesz és meg tudja a valódi nevét: Oszvald. És ez után szövetkezik a macskanővel és most egy csomó mindent átugrok. A végén persze mind a ketten meghalnak. Pingvin kiszárad a macskanő meg a „jó” érdekében megöli magát és vele együt egy gonoszt is persze. (Max Shreck) de a 9-ből maradt neki 1 élete amit még szeretne leélni.. és persze, hogy visszatért a macskanő csak teljesen máshogy mint az eredetibe...

Mindörökké Batman (1995) nem tudom mi a bajod ezzel a filmet az egyik legjobb szerintem. Minden van benne ami kell. Hú má most tudom, hogy ez hosszú lesz... batman ezúttal Val Kilmer. Neki és Kétarcnak volt egy régi ügye mikor ő megmenthette volna Harvey-t de nem tudta mert egy bírósági tárgyalás szerűségen valaki leöntötte savval ezért lett ilyen az arca..(ő meg egy papírt tartott maga elé) Két arc igazából a pénzre megy. Nem olyan mint Joker. Tommy Lee Jones még fiatal itt(hú de sokat változott) és nem olyan nagyon ijesztő az arca mint a Sötét Lovagban. Aztán van egy nagyokos akit kirúgnak majd a főnökét megöli és öngyilkosságnak mutatja be. Ki más is lehetne ez mint Jim Carry?!Ő játszotta Rébuszt ami ugye rejtvényt jelent. A film közben sok rejtélyt küldött posta formájában Bruce-nak. Majd létrehozott egy szerkezetet ami a gondolataidat meg tudja jeleníteni meg ő meg is kapja magának. A világ nem tudja, hogy ő gonosz ezért elég híres is lesz majd megtudja, hogy ki is batman.(két arcnak kell) Idő közben szövetséget kötött két arccal. Elég vicces lett a film (bár a többi is az) és itt két arc sem az a karakter aki mindenkit meg akar ölni hanem az a viccesebb aki batmanre pályázik. Batman kapott egy társat Robint akinek a szüleit Két arc ölte meg. Nem akarom lelőni a poént ha valaki meg akarná nézni, csak annyit, hogy Rébusz megőrült és diliházba került, két arc meg meghalt. Nagyon jó a vége is  és az egész.. Nevet Bezzeg a Sötét lovagban a két arc...Nem részletezem..

Batman és Robin (1997) nekem tetszett ez is ezt most igyekszek rövidre fogni. Bane teljesen máshogy néz ki és nem egy nagy IQ zseni... Egy rab/elítélt volt aki nagyon gyenge volt. Vele egy tudós kísérletezett akinek a felesége növényekkel foglalkozott és nélküle nem ment volna az, hogy a férje a nő tudta nélkül felerősítette Bane-t. majd megölte a feleségét mert túl sokat tudott. ő belőle lett Méregcsók. Batman(most George Clooney) és Robin pedig letartóztatta Mr freeze-t(Arnold Schwarzenegger). neki a felesége haldokolt ezért lefagyasztotta. de egy nap beleesett a fagyasztó anyagba és azért lett ilyen kék, és hideg kedvelő. Őt lecsukták a börtönbe majd méregcsók kiszabadította, és a végén le akarta fagyasztani a várost Freeze méregcsók meg összejátszott vele de ő meg növényeket akart ültetni, de nagyon sokat. Majd jó utra tért és megmentette a haldokló Alfrédet és a feleségét is. Méregcsók meg börtönbe került ahol a cellatársa frezee lett aki megtudta, hogy csak kihasználták őt így megkeserítette méregcsók életét...

Röviden ennyi. (kíváncsi vagyok hányan olvassák végig! fogadok, hogy a többség azt mondja majd:
-Hosszú. Legörgetek! Még mindig tart. Ezt nem olvasom el! xD ) Jobban tetszik a régiek sztorija mint az újaké sőt a Kezdetet 2-3-szor kellett megnéznem ahhoz, hogy megértsem. Tulajdonképpen jött egy ember aki azt mondta:
-Kéne még pénzt csinálni a Batman-ből úgyhogy újraforgatom az előző részeket csak máshogy lesznek, hogy ne is lehessen értelme... Én legalább is így gondolom. nagyon sok filmet tett tönkre az, hogy még akart a készítő pénz csinálni belőle. (pókember, Harry Potter, ...stb)(most nem kérek kioktatást arról, hogy ki melyiket mikor rendezte és írta mert tudom)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 18:29:20 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5803 Dátum: 12 szep 22, 18:31:39 »

Kaptár sokadik része.

Jól szórakoztam rajta, egész végig nevettem...
Az egész film lényegében egy teszkó gazdaságos nagy durranás: Az előző részekből szinte hogy mindent gyúrjunk össze egy filmbe.  Az összes szörnyet zombikat mutáns zombikat a nagyon mutáns zombikat és a mutáns mutáns zombikat.
Szereplőgárda: (akik még élő embereket játszottak) A jelmezraktárt valószínűleg molyok támadása fenyegette, mert hát ugye "mindenki" klónokat játszik "minden" színésznek több szerepe izé vagyis inkább több kül9nféle ruhája volt.

A reszt megnézve két teória közt őrlődök.
1. Az egész kaptár sorozat elvileg TV-re készült, csak hát a költségvetés hiánya miatt úgy döntöttek, hogy inkább 2-3 évente lesz egy másfél órás mozifilm. S ha mér mozi akkor szereplők helyett legyen inkább egy zombik Elisz katonák szörnyek mutánsok lőnek robban féle minden.

2. Egy videojátékot nézünk ahelyett, hogy mi játszanánk. Pályák és ellenségek végen főellenség, Elisz megküzd mindegyikkel s a végén újra vele van az erő.

Ja és igen, pár év mulva számíthatunk egy újabb részre, amiben démonok és sárkányok is lesznek, meg gnómok meg entek, meg Szauron, meg Gilingalang, A hupikék törpikék, Aladin, a Pokemonok, Songoku. Batman...s még ki tudja mi.
Oké egypárat csak poénból írtam, de...

Akik nemismerik a kaptárt, azok ne ezzel a résszel kezdjék. Akik meg ismerik azok kb annyira emlékeznek 10 év távlatából, hogy Elisz harcol a mutáns víruszombikkal ami ebben a filmben folytatódik.

Én aszt mondom telepítsetek fel valami játékot amiben szitává lőhetitek és/vagy kaszabolhatjátok a rátok törő ellenséget.
Vagy akkor nézzétek meg, ha már tényleg unatkoztok.  Jól fogtok szórakozni, de inkább az egy sorral feljebbit ajánlom.
 
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 18:32:24 írta Shiro » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5804 Dátum: 12 szep 22, 21:15:18 »

SzG:
A probléma gyökere az, hogy:
Batman egy komor elgondolkodtató Comic.
Azok a mainstream hulladékok , amiket Mindörökké Batman és Robinnak hívunk teljesen más hangulatot adnak. Ami probléma egy olyan adaptációnál, ahol a hangulat kulcsfontosságú. Az, hogy neked 2x-3x kellett a Beginst megnézni téged minősít!

Mellesleg lehet, hogy Nolan anyagi megfontolásból kezdte el, de legalább nem csak egy bőrt akart lehúzni, hanem adni is akart valamit a közönségnek azért a dollár milliókért, amit fizettünk rajongók neki ! És igen, megérte a mozijegy árát mind a három rész, mert olyan, vagy nagyon hasonló élményt nyújtott, mint ami miatt szeretem és szeretjük pár millióan a Batmant.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!