24 máj 04, 21:24:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277225 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5775 Dátum: 12 szep 02, 10:10:10 »

Hát. Sokáig az volt, de az utolsó évad minősíthetetlen volt. Azt be sem fejeztem.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5776 Dátum: 12 szep 02, 11:03:37 »

Melyik? A Doomsday Killer évad? Szerintem meg éppen hogy ez a legeslegjobb évada, fordulatos, izgalmas, és a vége is különlegesen jó lett.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #5777 Dátum: 12 szep 02, 13:21:44 »

Én ma néztem meg a Kockát (kb öt perce végeztem) és nagyon jó film volt.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5778 Dátum: 12 szep 02, 14:29:01 »

Amúgy, ha nem csak olyan szavakat használnátok, hogy jó, legeslegjobb, izgalmas fordulatos ilyen olyan hiper szuper, hanem kézzelfoghatóbb érveket is felsorakoztatnotok a filmek/soroztok mellé, még lenne kedve is az embernek utána nézni, de így? Neeem
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5779 Dátum: 12 szep 02, 14:41:26 »

Hát. Sokáig az volt, de az utolsó évad minősíthetetlen volt. Azt be sem fejeztem.
Érdekes, miért tartottad minősíthetetlennek és hanyadik epizódik követted figyelemmel?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5780 Dátum: 12 szep 02, 14:50:36 »

4. vagy 5. részig és egyszerűen kiszámítható és középszerű volt. Az első két évadban főleg, tűkön ültem, amikor néztem és minden pillanat valami zseniális. Itt meg lassan haladt a sztori, volt egy unalmas sorozatgyilkos és egyszerűen nem érdekelt hogy elkapják-e. A harcosok klubja után ez a fordulat már nem akkora fordulat, ami a végén volt, mert azt tudom mi volt, meg már korábban is gyanítottam. Nem leptek meg semmivel, nem volt olyan élmény benne, hogy hú de menő, ezt legszívesebben átélném, nem tanultam belőle semmi fontosat és nem tudott megdöbbenteni. Ezek miatt az élmények miatt tetszett korábban a dexter.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5781 Dátum: 12 szep 02, 15:09:14 »

Hm...A kocka nem rossz,de nem is a legjobb  Hümm-hümm

Én mostanába a mártirokat néztem meg ,nagyon beteg egy film..de 1x meglehet nézni.(Thriller,meg egy pici horror)
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5782 Dátum: 12 szep 02, 15:14:02 »

Mi megnéztük a Ted-et. Jó film volt, de hatalmas hátránya, hogy nagyon-nagyon-nagyon kiszámítható, viszont néha sikerült megnevettetnie.Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
renato
Vendég
« Válasz #5783 Dátum: 12 szep 02, 15:21:14 »

Sikerült kitalálnod, hogy a professzor a hűtőben van, és végig Travis ölte az embereket? Most komolyan mondom, lenyűgözően jó logikád van, ha erre tényleg egymagad rájöttél annak ellenére, hogy kétszer is bakiztak a hatodik évadban (a csaj a rendőrségen is azt állította, hogy két ember volt vele, és Dexterék is látták a bowls of wrath-nál bemenni a professzort az épületbe).
Amúgy meg a legemlékezetesebb vége ennek volt, talán még a Ritás esetnél is fontosabb, elvégre lebukott Deb előtt Dexter.

Valaki látta már a Doctor Who szezonpremiert? Nemrég néztem meg, nekem kifejezetten tetszett, hogy a végén az egész Dalek flotta a "Doctor who?"-t szajkózta. Valamint az is, hogy kiírták őket legalább egy évadra, sosem szerettem ezeket a dögöket.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 15:22:06 írta renato » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5784 Dátum: 12 szep 02, 17:02:51 »

volt egy unalmas sorozatgyilkos és egyszerűen nem érdekelt hogy elkapják-e. A harcosok klubja után ez a fordulat már nem akkora fordulat, ami a végén volt, mert azt tudom mi volt, meg már korábban is gyanítottam. Nem leptek meg semmivel, nem volt olyan élmény benne, hogy hú de menő, ezt legszívesebben átélném, nem tanultam belőle semmi fontosat és nem tudott megdöbbenteni. Ezek miatt az élmények miatt tetszett korábban a dexter.
Szerintem a teológia témája becsempészve ebbe a sorozatba egy újabb színt mutatott meg abból, hogy még mit lehet ebből kihozni. Az emberi manipuláció pedig nem idegen dolog sem a Dexterben, sem a filmekben. Itt a teológiára volt kiélezve ez a manipuláció. Én kifejezetten élveztem, hogy a keresztény vallásnak mutat egy fityiszt az évad.
Mos Def szintén egy olyan karaktert alakított, akit egészen meg lehetett kedvelni szerintem.
Fordulatok pedig igaz egyre kevesebb van, az utóbbi évadokban inkább Dexter jellemének emberesítésére koncentrálnak a forgatókönyv írói. Tanulni pedig igaz nem lehet, de üzenete volt.
Nekem a Dexter az alaptörténet miatt tetszett meg, a fordulatok pedig hab volt a tortán. Mosolyog


Szerintem meg éppen hogy ez a legeslegjobb évada, fordulatos, izgalmas, és a vége is különlegesen jó lett.
Hát jónak jó volt az évad, de szerintem az első mindent visz. Karakterek bemutatása, fordulatok, történetvezetetés. Ezen szempontok alapján veri a 6.-at.
Második évad izgalmaiban felülmúlta az elsőt, viszont maga a történések sokszor rettentő zavaróak voltak. Például Lila karaktere az elsőtől az utolsó percig borzasztó irritáló volt.
Negyedik évad ending scene-je pedig szerintem emlékezetesebb, de lehet ezzel csak én vagyok így. Mert a 6-nál úgy voltam vele, hogy jó oké. Most vagy kimagyarázza magát Dexter, vagy Debrával együtt folytatják.(ami mellesleg baromság lenne, már nem egyszer ráfázott a társulásra Dexter) Más lehetőséget nem látok. Az pedig, amit a teaser alapján spekulálok, le se merem írni, mert engem elkeserített. :/ Nem akarom, hogy Battle Royale-t játszon Dexter...
Összegezve, Első és Negyedik évad a legjobb az én megítélésem szerint.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5785 Dátum: 12 szep 02, 17:21:10 »

Idézet
Például Lila karaktere az elsőtől az utolsó percig borzasztó irritáló volt.
Én Lilába szerelmes voltam. Nevet Nagyon egyedi és izgalmas karakter. És amikor mondja a végén, hogy:
-Végig egyedül volt? Szegény.
-Hát igen.
-Nem magára gondoltam...
Na ott kikészültem.


A kereszténységről meg annyit, hogy borzasztóan taszít az egész. Szal azért se tetszett, mert ez téma volt.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5786 Dátum: 12 szep 02, 17:35:51 »

Ishida:
Nekem azért tetszett jobban a hatodik évad, mert az tényleg nagyon meghökkentő volt. Lehet, hogy hihetetlennek hangzik, de én amint megláttam Bryan-t, tudtam, hogy ő az Ice Truck Killer. Ezt leszámítva is hatalmas évad volt, de nekem nem nyerte el annyira a tetszésemet, mint a negyedik, és a hatodik.
Ezt a befejezős cuccot pedig kicsit az előre benyelt spoilerek miatt írtam (ha érdekel valakit: Dexter ki fogja nyírni Debrát.
Alapjába véve jobb volt a negyedik évad vége (még ha kedves Mistich úrfi le is lőtte, hogy meghal Rita -.-").
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5787 Dátum: 12 szep 02, 17:58:24 »

Alapjába véve jobb volt a negyedik évad vége (még ha kedves Mistich úrfi le is lőtte, hogy meghal Rita -.-").
Nos, ha le lett spoilerezve, akkor tényleg nem jöhetett át a 4. évad főfordulata a végén...

Én Lilába szerelmes voltam. Nevet
A kereszténységről meg annyit, hogy borzasztóan taszít az egész. Szal azért se tetszett, mert ez téma volt.
1. Hát a színészi teljesítménye ebben a 16 vagy 18+-os videóban benne van(Erotikus tartalom, az oldalon lévő reklámokért és más videókért felelősséget nem vállalok... >.< ):http://www.xvideos.com/video652737/jamie_murray_nude_video

2. Ez mondjuk egyéni szociális probléma, nekem tetszett, hogy a sorozat bemutatott a keresztényeknek. Főleg, mert Travis tök olyan , mint Németh Sándor. -.-"
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5788 Dátum: 12 szep 02, 21:49:29 »

Valaki látta a Harmadnaposok című filmet? Nos én alkalmat kerítettem rá. Maga volt a megváltás a sok sz*r vígjáték után, amik futószalagon jönnek. Nem tudom mikor nevettem ennyit egy filmen. Ajánlom mindenkinek.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5789 Dátum: 12 szep 04, 09:42:58 »

Hehe, megnéztem a Shameless amerikai változatának első részét. Az eredetit nem láttam, elvileg a britek készítik.
Hát nem egyszerű közeget választottak és eléggé tarka a karakter felhozatal. Az első rész nekem tetszett, folytatni fogom.
Egyik barátnőm ajánlotta ezzel a szöveggel, azt hiszem mindent elárul, ezért én nem is változtatok rajta:

Roviden: chicago, getto, iszakos apa, lelepett anya, 6 gyerek, amolyan a jeg hatan is megelunk nyomor. A szereplok irto pofatlanok, folyamatosan meghokkentobbnel meghokkentobb esemenyekbe keverednek. A tortenet valahol arrol is szol, hogyan probalnak egyes szereplok kitorni a nyomorbol, es hogy buknak el, vagy nem, mig masok hogyan suppednek bele abba a tarsadalmi szintbe, amibe beleszulettek. Izgalmas a cselekmeny, melyen megbotrankoztato, ahogy egyes szereplo viselkedik, szal nem csak nevetsz, hanem neha szabalyosan bevernel par pofat.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!