24 máj 05, 07:03:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277717 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5745 Dátum: 12 aug 16, 20:01:27 »

Na el se hiszem, hogy a Cartoon Networkön egy régi/klasszikus rajzfilm megy. A Bátor a gyáva kutya. Az egész jó műsor volt.
 

Ó a fenébe és nekünk nincs Cartoon network, pedig az egyik kedvenc sorozatom volt. A másik a Nickelodeonon a Rocko modern élete.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5746 Dátum: 12 aug 19, 11:17:04 »

Zer0: ez az az anime féleség akar lenni? Mert az nekem megvan eredetiben (gondoltam megveszem, mert az egyetlen anime dolog volt a tékában), erre nézem és kábé 45 perc után kikapcsoltam, mert annyi unalmas volt. Bár a meztelen női jelenet jó volt, de ez akkor se tudta megmenteni a filmet, meg a nagy effektek és a "hihetetlen" harcok se.

Na el se hiszem, hogy a Cartoon Networkön egy régi/klasszikus rajzfilm megy. A Bátor a gyáva kutya. Az egész jó műsor volt.
 
Amikor kisebb voltam féltem tőle, valahogy nagyon parásként hatott rám ilyen 12 évesen, most meg úgy tekintek rá, mint valami király rajzfilmre ikszdé

shiranai: fent van jó pár torrent oldalon, ott le lehet szedni az összes részt kacsint
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #5747 Dátum: 12 aug 21, 19:39:28 »

Én vagyok az egyedüli, aki azt gondolja, hogy a Bosszúállók egy túlértékelt szar? Mármint komolyan, mindenki, a kritikusok is az egekbe dicsérik, de miért? A története egy nagy nulla, a karakterek is idegesítőek, csak a látványért jónak tartani egy filmet szerintem hülyeség. Ennyi erővel a Transformers filmek is jók mégis mindenhol leszarozzák (nem véletlenül). Megértem ha a nagy képregény rajongóknak tetszik, de ezen kívül kinek?
A végén külön vicc, hogy az alien katonák csakúgy eldőlnek miután atomot repítettek az űrhajójukba. Meg egyébként is milyen nevetséges ellenfelek voltak ezek? Loki is egy nagy nulla volt, sokkal többet vártam tőle.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5748 Dátum: 12 aug 21, 19:44:58 »

Igen egyedül vagy! szerintem egy nagyon jó film és nem jó a sztorija? Szerintem nagyon jó. A karakterek? Vicces, veszélyes, félős, múltbéli. Szerintem nagyon jó az a sok akciójelenet. Örülök hogy megnéztem 3D-ben mert szerintem kevés ilyen jó film van. A kritikusok is szeretik. Ez igaz. Nem akarom őt reklámozni de igaza van:
http://www.youtube.com/watch?v=TuTpUGRYreQ
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5749 Dátum: 12 aug 21, 19:59:47 »

Azért eléggé túlbecsülik szerintem.Nekem se volt valami nagy durranás.A John Carter jobban tetszett,mégis bukta volt a film pénzügyileg Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5750 Dátum: 12 aug 21, 20:15:37 »

Maradjunk annyiban, hogy amit el lehet várni , azt 120%-osan hozta. Ha a témájában akarom hasonlítani a többi Comic adaptációkkal, akkor nincs túlértékelve. Ha viszont eltekintünk a kategorizálástól, akkor viszont lehet, h kicsit túllihegett lenne, hiszen sok filmet láttam ami tartalmasabb... Miután megnéztem nyomtam egy not bad fejet és valószínűleg többet nem fogom önszántamból megnézni.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5751 Dátum: 12 aug 22, 12:10:14 »

Ne csak magát a bosszúállókat vedd történetnek... Nemkevés előzményfilm van. Ráadásul a szuperhősökben nagy az üzlet...
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #5752 Dátum: 12 aug 22, 12:15:32 »

Ebben igazad van, nem önálló filmként kell nézni. Csak unom már ezt a hatalmas hype-ot körülötte, vannak filmek amik sokkal jobban megérdemelnék.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5753 Dátum: 12 aug 22, 12:41:51 »

Valljuk meg őszintén, a Bosszúállókhoz nem szükséges semmilyen előzmény ismerete. A történet egyszerű, közérthető. Mellesleg, ha nézem az előzményeket akkor azok csak lejjebb viszik a színvonalat(nálam), mert én a Tront szájhúzva néztem végig, az Iron Manről nem mondok véleményt, mert hurrogás lenne. Hulk előzmény filmje pedig hát... Maradjunk annyiban, hogy az Eric Banánost, Northon jobban csinálta, de ettől még a Hulk egy bukás előzményfilmként nekem. De persze célközönség döntse el ezt, tőlem ez csak egy vélemény.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5754 Dátum: 12 aug 23, 17:09:48 »

Nem hype mert 50 éve az egyik legnépszerűbb képregényből és megannyi rajzfilmből teremtettek meg egy filmuniverzumot, amire még sosem volt példa. A sztori egyszerű de miért vársz egy ilyen világban komoly történetet? A képregényben van de azt csak nem vihetik filmre hogy Sólyomszemnek megölik a családját, majd egy hónapig kínozzák. Ez egy vicces, látványos világ. A karaktereknek vannak jellemei és átmennek mind némi fejlődésen, az atomot meg mindeki megérzi tökmindegy hány szeme van.

Loki azért csak lepaktált egy idegen kolóniával gyorsan szerzett egy hadsereget, egymás ellen fordított mindenkit, átverte a shieldet és lerohanta őket. Meg pár millió ember is meghalt csak azt nem szabad mutatni egy ilyen filmben.

A Tron tényleg egy fos de én inkább a Thort néztem meg ami egyszerű, látványos és bemutatja a karaktereket rendesen. A vasemberbe nem tudom hogy lehet belekötni, ahogy a kapiba sem. a Hulkok elmentek tejszínhabbal.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5755 Dátum: 12 aug 23, 17:42:55 »

Csak definiáltam a történetet, nem írtam, hogy ezzel különösebben bajom van. Hozta azt, amit el lehet várni, de ettől még ugyanúgy a forgatókönyv egyszerű. Most nem mondhatom azt, hogy a story csillagos ötös csak azért, mert a jó effectek orgiája elevenedik meg a vásznon. Ez szerintem érthető.

Iron Manről meg továbbra is bölcsen hallgatok inkább. Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5756 Dátum: 12 aug 23, 19:17:19 »

Dikk van ilyen topic? Hmm? Mire nem talál rá az ember kóborlás közben!

Nos én megszakítanám ezt a bosszúállás a bosszúállókért hadműveletet, és feltennék egy kérdést:
Nem tudja valaki, hogy a Supernatural 8. évada mikor kezdődik? Régebben már utána néztem, de nem nagyon rémlik, hogy hol találtam meg az infót.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5757 Dátum: 12 aug 23, 19:49:46 »

A CW október 3-ától vetíti , úgyhogy még azon a héten Csütörtökön vagy Pénteken lesz videó Vasárnap meg Sub.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5758 Dátum: 12 aug 23, 20:25:05 »

Akkor már nem is kell sokat várni rá. Köszöntem a felhomályosítást.
Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #5759 Dátum: 12 aug 24, 03:04:46 »

Ha azt mondanám hogy a kedvenc filmem az Alkonyat akkor felkoncolnátok.?  Gondolkozik Pirul  ikszdé
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!