24 máj 05, 08:01:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277747 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #5730 Dátum: 12 aug 08, 15:22:18 »

Én csak most egy filmet említenék meg amit a napokban néztem, és garantált siker... szerintem simán van benne annyi poén mint a pitében, és ugyanolyan élvezhető (de ez nem azt jelenti hogy ugyanarról szól).

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=corZv6IpQpM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=corZv6IpQpM</a>

Jó szórakozást! (már ha megnézitek kacsint)
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5731 Dátum: 12 aug 08, 15:45:24 »

Én imádom ezt a filmet, de rég láttam Mosolyog. Bár egy kicsit durva, hogy fél Pozsonyt megkapják némi apróért ikszdé.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Morause
Vendég
« Válasz #5732 Dátum: 12 aug 09, 00:29:12 »

Itt van egy részlet a Hupikék Törpikék filmjéből... úgy 1 hónapja megnéztem a filmet, de ez egy epic jelenet. Szerintem tök király kis zenét rittyentettek össze Aerosmith zenéből törp verzióba. Aki nem látta még a filmet szerintem nézze meg mert izgalmasabb is mint a mese (legalább is felnőtt fejjel) bár ki hogy gondolja, biztos akad aki úgy érzi hogy a film tönkre tette ennek a mesének azt a jó, kellemes pikantériáját de a lényeg hogy szerintem így is élvezhető.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ztSZ-et-nXI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ztSZ-et-nXI</a>
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5733 Dátum: 12 aug 09, 00:59:37 »

Én csak azt láttam hogy ennek a filmnek a szinkronrendezője is valószínűleg egy barlangban él, valamint a Gitár híró jó sok pénzt fizetett itt is a reklámért. Azt hogy NPH-el minden szar filmet el lehet adni és hogy a régi mesék/filmek  rituális meggyalázása mára a tömegek által istenített divat lett eddig is tudtam.
Naplózva


 
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5734 Dátum: 12 aug 09, 08:13:12 »

Én nem láttam a "felújított" törpöket, mert gyerek korom megszégyenítésének tartom az előzetes alapján. A Kis vuk és az Alvin és a mókusok is ebbe a kategóriába esnek nálam.
Én ezt a filmet ajánlom, szokásos Rob Schneider film, de egy estére jó.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fLJLgjTdXTM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fLJLgjTdXTM</a>
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5735 Dátum: 12 aug 09, 11:24:53 »

Szerintem az egyik legjobb filmje, ahol főszereplő bár tény hogy mellékszereplőnek mindig is jobbnak tartottam.
Naplózva


 
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5736 Dátum: 12 aug 10, 02:14:47 »

Nem olyan rég beszélgettetek az Amerikai História X c. filmről, ami nekem is tervben volt akkor, de kb. 3 napja került sorra. Piszkosul tetszett, bár a rasszizmus témája annyira sohasem keltette fel az érdeklődésem. Itt viszont sikerült "beleélnem" magam nagyjából, és egyébként meglepően nagy hatással volt rám a film, egyes jeleneteknél egy kicsit még a szemem is könnybe lábadt, pedig azon jeleneteknek nem is feltétlen ez lett volna a célja. A színészek is nagyon jók benne. Edward Norton neve és arca a Harcosok klubja óta a fejemben van, de ilyen jó színésznek nem könyveltem még el. :D Az arckifejezése, mikor letérdel az utcán a rendőrök előtt, az eszméletlen. :D A két "énjét" (börtön előtt és börtön után) annyira jól különíti el, szinte már én is 2 különböző emberként fogtam fel. :D Edward Furlongot is jó volt újra látni a Terminátor 2 után, nekem még meglepő is volt, milyen jól alakított itt.

Összességében, nem vártam, hogy ilyen jó lesz, úgyhogy mindenképp kellemesen csalódtam benne, a kedvenc olyan filmem, ahol Edward Norton skinheadet alakít. xD Kicsit mondjuk erőltetettek voltak azok a hitleres poszterek a szobában, de ez persze semmit nem von le. :D
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5737 Dátum: 12 aug 12, 03:46:14 »

Tegnap megnéztem a Total Recall remake-t és határozottan állítom sokkal jobban tetszett, mint az Arnold verzió. Ami azt illeti nem lett egy rossz darab. Colin Farell színészi játékában semmi kivetni valót nem találtam, de a filmben a legnagyobb negatívumként Jessica Biel szereplését éltem meg. Rettenetesen gyűlölöm egy végtelenül idegesítő, nulla színészi tehetséggel megáldott nő. Mindenesetre érdemes neki futni a filmnek.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 03:48:35 írta Train » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5738 Dátum: 12 aug 12, 21:27:19 »

Nekem is volt végre szerencsém a Felemelkedéshez. Kicsit furcsa érzésem van vele kapcsolatban, egyszerre van bennem egyfajta megelégedettség, meg egy kicsi csalódás. Bár, abban biztos voltam, hogy nem fog annyira tetszeni, mint a 2. rész, és természetesen ez nem is volt így. Rossznak se mondanám persze, egyáltalán nem, de egy picit többet vártam valahogy. Nem mondom, hogy nem volt méltó befejezése a trilógiának, csak valahogy úgy érzem, lehetett volna jobb is. A végén az a csattanó sem ütött úgy. Jó, persze nem számítottam rá, de mégis. :D
/Spoiler: Bane halála(?) pedig kifejezetten nem jött be. Mikor Selina lelőtte, szinte biztos voltam benne, hogy még fel fog kelni, ennek ellenére nem is láttuk többet. Már ezt sem értettem amúgy, hogy Batman hogy tudta ilyen "simán" leverni ott a végén. Oké, hogy belekapott a maszkjába is, de valahogy mégis olyan fura volt azután, hogy a korábbi jelenetben Bane gyakorlatilag lealázta Batmant az ökölharcban./ Bane-nek egyébként adhattak volna kicsit több szöveget is, szerintem azok voltak a legjobb jelenetei, mikor beszélt. A hangja is teljesen oké volt.

A vége tetszett egyébként, bár azt az utolsó kb. 10 másodpercet kihagyhatták volna. Vagy elég lett volna, ha ott csak Alfredot mutatják. Aki látta, érti nyilván, mire gondolok.

A szinkron nekem annyira nem tetszett egyébként. Helyenként kicsit túlságosan természetellenesen beszéltek a szinkronszínészek. Pedig nekem a szinkronnal szinte sosincs bajom, már ha úgy nézek valamit. Ezt a filmet egyszer egyébként tuti újranézem majd eredeti nyelven. Az előző 2 részt is kivételesen pont szinkronnal néztem meg elsőre, csak aztán angolul. Bane hangjára vagyok főleg kíváncsi egyébként. :D
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5739 Dátum: 12 aug 16, 04:25:40 »

Minap gondoltam egyet és megnéztem a Smurfs-t és azt hiszem a kétség legkisebb szikrája nélkül állítom egy sz*r a rajzfilm megerőszakolása minden értelemben. Na, de elvonatkoztatva ettől átkanyarodok egy másik látott filmre a Pineapple Expressre 2008-ad darab annyira nem új, miáltal elég sok pozitív visszajelzést halottam a filmmel kapcsolatban gondoltam teszek egy próbát és nem csalódtam egy ici-picit sem. Hatalmas film emberemlékezet óta nem volt, olyan vígjáték amin szó szerint visítottam a röhögéstől.
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #5740 Dátum: 12 aug 16, 11:15:19 »

Látta valaki az Abraham Lincoln vámpírvadász filmet, amit most adnak? Ha igen írjon valaki egy vélemény róla, Arigato bow
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5741 Dátum: 12 aug 16, 11:25:55 »

Én elkezdtem nézni, de nagyon nem kötött le, sóval kb olyan 20 perc után kinyomtam. De lehet máskor még megnézem

Ma ezt néztem: http://www.port.hu/dante:_pokol_dantes_inferno/pls/fi/films.film_page?i_film_id=113230
Egy remekmű, gyönyörű grafikával.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5742 Dátum: 12 aug 16, 11:31:46 »

Egy vámpíros katyvasz, csak a szimpla különbség a játszódó környezetbe és kivitelezésben rejlik tömény vér és akció orgia. Egyszer mindenképp meglehet nézni, de világmegváltást és magasztos mondandót senki ne várjon tőle.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 11:35:56 írta Train » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5743 Dátum: 12 aug 16, 19:49:12 »

Na el se hiszem, hogy a Cartoon Networkön egy régi/klasszikus rajzfilm megy. A Bátor a gyáva kutya. Az egész jó műsor volt.
 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5744 Dátum: 12 aug 16, 19:51:31 »

A régiek sokkal jobbak voltak,mostmár csak az agyatlan,értelmetlen meséket tolják.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!