24 máj 05, 06:24:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277704 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5700 Dátum: 12 júl 16, 03:50:32 »

Ugyanaz nem? Csend, béke, nyugalom.

Van még ilyen hasonló filmed, minta a Békés harcosok klubjának útja? Nevet Annyi a lényeg, hogy a TeCsőn fent legyen.
 
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 03:53:42 írta Shiro » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5701 Dátum: 12 júl 16, 03:55:56 »

Megnézem akkor a Trónok bunyóját és a Csodálatos pókhomo sapiens sapienst. Nevet
Ilyen film sajnos nincs több, illetve egyet tudok a Bagger Wance vagy mi a címe, de az meg rossz. Nevet
Ezért néztem meg a Békés harcost már vagy 5-ször. Meg elolvastam könyvben a folytatását, ami Szókratész életét mutatja be.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5702 Dátum: 12 júl 16, 09:45:01 »

A szereplő gárda a Tobys fajta egy okádék volt a mostaniakkal teljesen elégedett voltam
J.K. Simmons és Williem Dafoe szerintem amit a forgatókönyv akart, azt jól előadták. Mellesleg Willem Dafoe egyedül többet ér, mint az Amazing Spider-Man full castingja. De ettől függetlenül mindkettő középszerű volt, a különbség az Imax. kacsint
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5703 Dátum: 12 júl 16, 14:24:59 »

J. K. Simmons valóban tökéletes volt a szerepre meg a fő gonoszok is általában de pont a főszereplők egy rakás trágyával voltak egyenlők. Az új filmben eddig pont fordítva történnek a dolgok ahogy látom. A főszereplők tökéletesek a gonoszok pedig elmennek. Amíg a Sony kezében vannak a jogok középszerű filmnél felesleges jobbat várni. Az univerzum a képregényekben létezik a filmekben mindig keverik ezeket. Ez egy sima reboot volt, ami jól illene bele az Avengers világába de ugye a jogok miatt ez nemigen fog megtörténni. Nem baj úgyis a következő három évben kapunk 6 új marvel gyártotta filmet. ( Vasember 3, Kapi 2, Thor 2, Ant-man, Gurdians of Galaxy, Avengers 2)
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5704 Dátum: 12 júl 16, 14:34:37 »

Megnézem akkor a Trónok bunyóját és a Csodálatos pókhomo sapiens sapienst. Nevet
Ilyen film sajnos nincs több, illetve egyet tudok a Bagger Wance vagy mi a címe, de az meg rossz. Nevet
Ezért néztem meg a Békés harcost már vagy 5-ször. Meg elolvastam könyvben a folytatását, ami Szókratész életét mutatja be.
A Békés harcos útja-könyvet meg majd viszem neked a Balatonra, papa.  Nevet
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5705 Dátum: 12 júl 17, 00:12:50 »

Dafoe színjátéka a pókemberben szerintem irtó silány volt, viszont a The Hunter-ben nagyot alakított azt a filmet többször is szívesen megnézném. Nézegettem én is a Marvel közeljövőben kikerülő filmjeit nagyjából, csak az Avengers 2 érdekel, mivel annak az első része is nagyon tetszett. Hozzáteszem ezeknek a képregény adaptációknak a megtekintése nálam általában nagy csalódással szokott végződni. Thor egyszer nézhető gyengécske produktum a Vasember is egyedül Robert Downey Jr. alakítása miatt élvezhető nélküle egy középszerű film.  Eddig a képregény adaptációk közül az Avengersen kívül Nolan Batmanjei nyerték el a tetszésemet. A Green Lantern egy jó pofa alkotás, de egynél többször semmiképpen sem nézném meg.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 17, 00:17:18 írta Train » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #5706 Dátum: 12 júl 17, 22:02:44 »

1 atom nagy film. Legalábbis nekem nagyon tetszett. Akinek bejöttek az Amerikai pite féle filmek annak nagyon ajánlom.
Szóval a Project x. Nagyon jó zenék, atom pics.k a filmbe, hatalmas party! Jó filmnézést  bow  ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=O3c4dPxN1qM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=O3c4dPxN1qM</a>
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5707 Dátum: 12 júl 17, 23:06:40 »

Szerintem nagyon lapos film, témájának egyik leggyengébb darabja.
Naplózva


 
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5708 Dátum: 12 júl 18, 08:22:00 »

Végülis semmi értelme nem volt,az egész egy káosz volt,csak buliztak benne mint állat xD Nekem annyira nem jött be,voltak jó poénok,jó csajok,az OST az nagyon partyállat,de nálam csak egy 3-as film.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5709 Dátum: 12 júl 18, 10:23:25 »

Vannak a neten V.I.P. szexpartyk, szóval azokat érdemesebb megnézni, mint ezt a Project X-et.  ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5710 Dátum: 12 júl 23, 17:16:33 »

A tűzsárkány birolalma (Fire & Ice) c. filmhez valaki tudna küldeni egy élő linket pü-ben? bow
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5711 Dátum: 12 júl 24, 21:17:01 »

Nem, ez teljesen új, abból adódik, hogy a Marvelnek több univerzuma van, amiket számoztak. Tehát nem csak a klasszikus univerzum, hanem hasonló, változásokkal. Pl: Ebben a filmben nincs jelen Mary Jane, helyette Gwen Stacy-t kapjuk, akibe fülig szerelmes ugyanúgy Peter, ám össze is jönnek, már ebben a részben. Holott az Ultimate Spider-man képregényekben mondjuk ott van MJ, vele van Pete, viszont Gwen is ott van, de ő abban az univerzumban Peteréknél lakik, mert az apja meghalt, azt hiszi Pókember a tettes.

Ilyen, és ehhez hasonló dolgokban különböznek az egyes univerzumok!

Az ultimateben ugyanúgy összejönnek és a Raimi trilógiában is volt Gwen. A filmeket nem lehet külön univerzumként kezelni.
Naplózva


 
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5712 Dátum: 12 júl 25, 10:59:50 »

Na, majd a Batman 3 is megjelenik a héten! Mosolyog Nagyon kíváncsi vagyok már rá, az előző része nagyon tetszett. Interneten találtam egy Bosszúállók kritikát, abban megemlítik a Batman 3-at, szószerint "Na, most aztán fel van adva Christopher Nolannak a lecke!".
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5713 Dátum: 12 júl 25, 13:57:46 »

Én is már alig várom Nevet A tailer alapján jónak ígérkezik Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5714 Dátum: 12 júl 25, 15:43:58 »

Szerintem összehasonlíthatatlan a két film. Egy közös van bennük hogy képregény az alapja mindkettőnek. Meg Nolan dobta fel már jóval korábban a labdát a Marvelnek, akik csak lecsapták azt elég erősen. De ettől még mindig a TDKR minden idők legjobban várt képregényfilmje, ami sajnos ismét kapott egy nagy reklámot egy tragédia által.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!