24 máj 05, 00:36:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277400 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5625 Dátum: 12 jún 25, 19:27:52 »

. . .Mivel a hallottam, hogy a Bosszúállókhoz szükséges megnézni a szereplők filmjeit, ezért belehúztam. Vasember 1-2-őt láttam, így csak a Hulk, Captain America és a Thor maradt hátra. Hétvégén az első kettőt néztem meg. Az Amerika Kapitány nagyon tetszett, a Hulktól pedig elvoltam ragadtatva. . .

A Bosszúállók miatt kezdtem el nézni én is a szereplők külön filmjeit. De lenne egy kérdésem. Mi a különbség a Hulk (The Hulk-2003) és a Hihetetlen Hulk (The Incredible Hulk-2008) között? Melyikre épül a Bosszúállók? Gondolom a történet azért nagyjából hasonlít, de akkor melyiket nézzem szerintetek?
Naplózva

....................................................................................................................
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5626 Dátum: 12 jún 25, 20:32:36 »

Ajj... Nem kell a Bosszúállók miatt megnézni külön a filmeket mert úgyis elmondják. A thort nem is ismertem, Ironman tartalmát elfelejtette pont mint a Hulk-ét, és Az amerika kapitányt láttam. (és emlékeztem is rá) Szóval nem kell külön megnézni őket.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5627 Dátum: 12 jún 25, 20:37:52 »

De amúgyis szeretem a szuperhősös/különleges erős filmeket, úgyhogy mindenképp megnézném, de nem tudom melyiket.
Amúgy meg igenis kapcsololódnak, mert a Thor végén amikor a szembekötős fickó behozza táskában azt a világítós kockát, szerintem ugyanaz a kocka volt Az amerika kapitányában is.
Spoilert nem kérek a Bosszúállókkal kapcsolatban  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5628 Dátum: 12 jún 25, 20:45:53 »

Egyébként nem függnek össze,max annyiban hogy a Shield benne van néhány filmben.egyébként meg ha már a Bosszúállókat meg akarod nézni,szerintem érdemes az összes többit is látni.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5629 Dátum: 12 jún 26, 11:32:26 »

Persze, főleg ezért szoktam esténként filmeket nézni. Vagy akkor jut rá ideő, vagy akkor esik jobban.  A Bakancslistát amint tudod, és van hozzá kedved, nézd meg! Jack Nicholson és Morgan Freeman remek színészek, és ezt itt is remekül alátámasztják a játékukkal.  Mosolyog
Én is csak támogatni tudom azt a filmet, hogy nézzétek meg, nagyon jó film! Mosolyog

Bosszúállókhoz tényleg nem kell megnézni a külön filmeket, bár nekem azt mondták, hogy úgy jobban át fog jönni a film, de még sem kell hozzá megnézni Mosolyog

Tegnap láttam a Szív bajnokai című filmet, valaki látta? Mert nagyon jó film és csak ajánlani tudom Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5630 Dátum: 12 jún 26, 14:54:22 »

A később készült Hulk filmet érdemes megnézni, egyrészt mert elvileg ahhoz kapcsolódik az Avengers másrészt mert az hasonlít már egy normális filmre.
Naplózva


 
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5631 Dátum: 12 jún 26, 18:21:43 »

Ugyanolyan rossz mint a második, talán még rosszabb. Látszik hogy csak a szokásos felesleges a pénz kisajtolása történet.
Naplózva


 
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5632 Dátum: 12 jún 26, 20:19:49 »

Rossz! Semmi értelme megnézni olyan baromság a vége, hogy aztakva..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5633 Dátum: 12 jún 26, 21:07:59 »

A paranormal activity 1. része volt az ami még a normálisnak megfelelt. A 2. kicsivel rosszabb. Ez a 3. meg? Ugyanaz meg ugyanaz történik mindig. Ugyanabba a családba. Pocséknak tartom.

Ki tudja hogy hol töltsem le a bosszúállókat ingyen? Vagy hol tudom online megnézni?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5634 Dátum: 12 jún 26, 21:09:58 »

Szerintem már a kettő is harmatgyenge volt, az első viszont nem csak normálisnak felelt meg, hanem zsíráf volt. Én mindenkinek ajánlom, a folytatás létét meg hagyjátok csak nyugodtan figyelmen kívül, mint a Pillangóhatásnál.

A Bosszúállókról mindjárt megy p.ü.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5635 Dátum: 12 jún 26, 21:51:51 »

Nem is tudtam, hogy a pillangó hatásnak van folytatása. Ezek szerint még jó, hogy eddig nem találkoztam vele. Ha nem gond nekem is jöhetne a link a Bosszúállókról.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5636 Dátum: 12 jún 27, 16:03:49 »

Megnéztem a God Bless America című filmet, és kicsit sokkhatás alatt vagyok. Nem akkora durr a film, kis költségvetés rövid story, de az üzenete a filmnek, és főleg a vége, hát kész Nevet minden benne volt amit egy ilyen filmtől elvárok. Akár Tarantino is lehetne a film ikszdé  bár akkor epikusabb lenne ennél is és látványosabb. Szóval ajánlom mindenkinek aki akar valami érdekeset nézni. (és a főszereplő kiscsajszi karakterébe simán bele tudnék zúgni ikszdé )
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5637 Dátum: 12 jún 27, 16:27:36 »

Én most töltöm a Paranormal Activity 3-at. Kíváncsi vagyok, milyen lesz, láttam előzeteseket.
Ki látta már? Hogy sikerült szerintetek?
Hááát... mindennek az előzménye, ha érdekel nézd meg, bár az első fél óra nagyon uncsi és vontatott, aztán beindul, de az első és második rész nekem bejött, ezt a részt csak azért ajánlom, hogy nézd meg, mert így teljessé válik a sztori.
Habár úgy hírlik, hogy lesz 4.rész is.

Pillangó hatásnak van folytatása, de az már nem lett egyáltalán olyan jó, mint az első része.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #5638 Dátum: 12 jún 27, 23:42:08 »

Hy all én most azSlien filmekre vagyon rákattanva miután megnéztem a prometheust Nevet Most fejeztem be a kettőt (10 perce) és ezerszer jobb mint az első rész, többaz izgalom, jobb sztori stb, már csak a 3. részre vok kíváncsi (meg a 4.-re) amit egy ismeretlen rendező csinált. Ti mit hallotatok róla? vagy mi a véleményetetróla? jó film?
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5639 Dátum: 12 jún 28, 09:51:06 »

Vágjátok, hogy októberben Para4? Nevet MINEK ide kérem?! Ez egy előzményfilmje lesz az előzményfilm előzményének?! Vagy mi? xD
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!