24 máj 05, 07:49:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277737 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5550 Dátum: 12 jún 01, 15:09:03 »

Csak az első részét láttam -bár azt sem végig- ennek a láncfűrészes izének, és azt is csak azért, mert olvastam, hogy története egyedül annak van, az összes többi film cselekménye felér annyival, hogy viszik a szarvasmarhákat a vágóhídra, azt van vér, vannak belek, vannak csontok, hurrá, éljen hollywood!
Komolyan nem értem, miért van igény ilyesmire? Mert van. Mert megnézik az emberek. Hányadik rész is jött ki ebből a filmből? Hatodik, hetedik? Kínomban röhögnék rajta, de most olyan fantasztikusan szar kedvem van, hogy inkább csak legyintek egyet. Nevet

A Paranormal Activity-ből is csak az első rész nézhető, értelme és némi története is csak ennek van. Amiket ezután gyártottak és gyártani fognak, már csak a pénzért és a nézőkért tették, ill. teszik, pedig néha nem ártana elfelejteni az emberek igényeit, és piacra dobni egy olyan filmet, aminek tartalma és mondanivalója is van.

A Trónok harca fantasztikus volt számomra is, a tegnapi napom fénypontja. Mosolyog Én kíváncsi vagyok a könyvre, szóval majd elkezdem olvasni azt is, amint lesz rá erőm és időm.
Stannis-t nem fogom sajnálni. Az a hapsi egy igazi papucs. Királynak hiszi magát, de hagyja, hogy egy vörös hajú nőcske ide-oda ráncigálja, és még meg is... áh, hagyjuk! Nevet A lényeg, hogy őt nem fogom sajnálni, ha adnak neki egy nyakast.
Én továbbra se kedvelem a Lannistereket, Tyrion kivételt képez ez alól, de hát ő nem is igazi Lannister, ő csak egy félember. Mosolyog Cersei igazán meghúzhatta volna azt a mérges fiolát, nem haragudtam volna meg rá.
Azt szeretem leginkább ebben a sorozatban, hogy nem feltétlen azt kapom és akkor, amit és amikor én akarom. Már annyira unalmas, hogy a filmek, sorozatok minduntalan azzal végződnek, hogy veszít a gonosz, a szerelmesek egymás karjaiba omlanak, aztán Óperenciától a másik faluig folyik a bor, igeen!
Nem! Nevet A gonosz jobb esetben csak győz, rosszabb esetben lemészárol mindenkit. A szerelmesek meghalnak. A bor... milyen bor? Megitta a gonosz. Nevet
Szóval ez nem ilyen. Itt meghal Sean Bean. Szomorú Szomorú Ha egy lónak vagy farkasnak meg kell halnia, akkor nem jön gyorsan egy angyal, menti meg őket, aztán öli meg az embereket, merthogy egy állat halála mindig megindítóbb, mint egy emberé. ?? Itt lenyakazzák a lovat, elvágják a farkas torkát.
Na nem a vérre és az erőszakra megyek, mint a Láncfűrészesben, ahol a halál értelmetlen, a kínzás pedig kötelező folyamat. Itt azért van háttértörténet, van tartalom, van értelme... Bár értelmes halál? Hmm...

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5551 Dátum: 12 jún 01, 17:34:35 »

A Texasi Láncfűrészes story elvileg igaz történeten alapszik. Én a 2003asat néztem meg , a többiről nem gondoltam, hogy érdemes megnézni.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5552 Dátum: 12 jún 01, 19:38:50 »

Erre a legjobb példa a Paranormál Activity, nem rossz film de azért ha nem figyelsz rá oda azzal is könnyen megetetnek hogy tényleg valódi történet!
Viszont múltkor belenéztem a Texasiba és nem tetszett, nem érdekelt mi lesz tovább bírtam belőle egy 20 percet kb. se többet se kevesebbet!
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5553 Dátum: 12 jún 01, 20:23:24 »

Én simán el merem hinni, hogy vannak ilyen beteg emberek akik képesek ilyesmikre mint a texasiban... Neeem
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5554 Dátum: 12 jún 01, 20:33:25 »

Az utóbbi időben több hasonló hír is volt pont. Hugommal nagy Walking Dead rajongók vagyunk (meg úgy általában zombi-rajongók), és beszéltük is, hogy a végén még valóra válik a történet.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5555 Dátum: 12 jún 01, 20:39:12 »

Mi a történet? Egy halálos vírus megfertőzte a fél emberiséget, akik a vírus miatt elkezdik zabálni a másik fél tagjainak agyát? Nevet
Én jól elvagyok a zombimentes kis világunkban, köszönöm. Szóval az ötleted inkább passzolnám, UchihaMasashi. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5556 Dátum: 12 jún 01, 20:48:33 »

Pár hete megállás nélkül a Texasi láncfűrészes mészárlást nézem. Főleg a 2006-ost.
Ez nem az a Texasi, amit Michael Bay rendezett? Mert az nagyon faja volt nekem is tetszett Mosolyog

Diktátor, MIB 3 már megszeretném nézni, a Diktátor mondjuk jobban érdekel Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5557 Dátum: 12 jún 01, 21:01:37 »

Mondjuk Bay nagyon a karakterekre specializálódott, ami nem rossz, és ez meg is látszik a Texasi Láncfűrészesben Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5558 Dátum: 12 jún 01, 21:33:44 »

Azért az eredeti felvételek, amik a filmben voltak nagyon ott voltak, meg az, hogy a csávó arcát felhúzza a saját fejére :O Ez a film nagyon jó volt, mert legalább elmagyarázza miért csinálja ezt és miken ment keresztül, hogy ilyen lett Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5559 Dátum: 12 jún 06, 21:16:21 »

Ezt Facebookra írtam, de ide is beteszem, hátha érdekel valakit..

Game of Thrones s02e10 és teljes évad vélemény. (SPOILER minden mennyiségben. Könyvekből is!)

Az évadzáró rész nagyon jól sikerült szerintem, pedig a neten több fanyalgást is olvastam. A zárójelenet nagyon jó volt a zombihadsereggel, igényes lett, és kellően félelmetes. Bár ez aztán tényleg összezavarja majd a nézőket, mert még a könyvet is olvasók között se mindenki tudja, hogy mi a különbség a Mások (The Others/White Walkers) és a "sima zombik" (wight) között. Ezt csak tovább nehezíti az, hogy a filmben a Másokat is zombiszerűre dizájnolták. Mindez persze részletkérdés, egyébként nagyon ütős jelenet volt.

Dany története is jó volt ebben a részben, ami kifejezetten jól esett, mivel az előző epizódokban ez talán a leggyengébb történetszál lett. (Mondjuk ki: el lett baszva) A boszorkánymesterek rezidenciája nekem tetszett, bár a Rhaegaros részt bele tehették volna, de azért jó volt Drogot is újra látni egy kicsit. A sárkányok pedig aranyosak voltak, Dany abban a ruhában a szokásosnál is jobban nézett ki. A főgonosz elintézése azért lehetett volna egy kicsit összetettebb.

Theon: hát... Theon beszéde jó volt, és vicces volt utána a döfés és a beszólások. Ettől függetlenül, nekem ez kissé kevés, nyilván abból indultak ki, hogy az átlag amerikai néző mostanra rohadtul megutálta Theont (okkal), és szívesen megnézték a megalázását. A könyvben Theon bukása szerintem sokkal jobban be lett mutatva, igazából megalázóbb is volt sokkal. Ráadásul jó lett volna látni Ramsay-t is legalább egy pillanatra, ha már az 5. könyvben ő lesz a főgenya.

Sansa, Joffrey, társaik: a tróntermes jelenet a könyvek egyik leggusztustalanabb jelenete volt, ahol Pöcsfej Joffrey végre királykodhatott egy kicsit. Hányni lehetett attól a résztől, és ezt a filmbe is szépen átültették. Az egész nagyon eltalált volt, Sansa pedig gyönyörű volta hatalmas vigyorral az arcán, amikor elfordult. Pöcsfejt szinte már sajnáltam, arra gondolva, hogy az ott lévők egy része (Kisujj, Maragery, és talán Lancel is), már rég eldöntötték, hogy hamarosan megszabadulnak őfelségétől. Jó tudni, hogy a sorsa már eldőlt. Maragery álságos mosolya zseniális volt.

Tyrion: semmi extra, Shae egy szemét ribanc, szó szerint és átvitt értelemben is.

Stannis: nekem nagyon tetszett az a jelenet Mellisandre társaságában. Várom a folytatást. Mosolyog

Jon: ez is jó volt, tetszett, ahogy lezárták a történetét erre az évadra.

Jaime és Brienne: jól elkapták a könyvbeli hangulatát ennek a történetszálnak, így tovább. Nevet

Egész évad: 7/10 szerintem. (Vö.: első évad 9/10) Főleg az átköltések miatt pontoztam le jobban, sokszor teljesen szükségtelenül nyúltak hozzá az eredeti történethez. Pl. Robb csaját felesleges volt lecserélni, és a Danys részek módosításainak se volt sok értelme, a könyvbeli történet is kellően izgalmas volt.
A legnagyobb pozitívum egyértelműen az utolsó két rész volt, látszik, hogy a pénzt is javarészt ide nyomták, és ezt jól is tették.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5560 Dátum: 12 jún 07, 17:12:05 »

Az első éved nekem is jobban adta, mint a második.
Lehet én vagyok túl zombis, de szerintem a Másokat jó, hogy ilyen zombisra csinálták, még ha igazából nem is olyanok mint a megszokott élőholtak. Mármint viselkedésre.

személy szerint nem bánom, hogy a Theonos jeleneteket nem nyújtották hosszabbra. Nekem a könyvben sem voltak élvezhetőek az ő jelenetei. Túl szélsőséges karakter ahhoz, hogy valósnak tudjam képzelni. Filmben ez annyira nem jött át, így szerintem ez jó volt.

Sansa hatalmas vigyora tényleg remekül sikeredett. Én is ott vigyorogtam a párnámba örömömbe, pedig már rég tudtam mi lesz ezután...
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5561 Dátum: 12 jún 07, 17:48:30 »

Csak az első könyvön vagyok túl, de a két évadot láttam. Nekem Theon így a legvégén az öreggel történő beszélgetésében azért most már tényleg közelebb jött. Szerintem kínzó helyzetben van rendesen és iszonyú lehet ilyen korban - ő is kamaszkorát éli még nem? - a helyét keresni a világban és ennyire genny családot kapni, akikhez ragaszkodna is meg nem is. Annyit nyavalyogtam 15-18 évesen magamban, hogy megértem,h ilyen kis gyíkarc. Majd megroppan a nem akármilyen elvárásoktól.

Azt hittem,h a sárkányok csak később bontakoznak ki és igazából fura volt, hogy ilyen egyszerűen győztek a végén:S


Nyáron kiolvasok még egy könyvet. Ez az egyetlen sztori, amivel nem akarok előrébb kerülni a könyvekkel, mint a sorozattal. A hp és a lotr is olyan csalódás volt néha, most ez nem lesz:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5562 Dátum: 12 jún 07, 23:22:24 »

Én azért nem merem a könyveket el kezdeni, mert még nem jött ki az utolsó... és az író elég öreg, hogy elhalálozzon és valaki más fejezze be és nem úgy ahogy George R. R. Martin akarta.(de azért tom, hogy Theon és Joffrey egyaránt megkapja ami jár nekik Nevet )

Sansa abszolút megérdemelte azt ami történt vele a fővárosban... bemesélte magának, hogy királylány lesz még Deresben és ennek érdekében feláldozta a kutyuliját/hazudott/és kinyalta a királynő popoját/faterját elárulta stb...
Arya a másik ő is elszúrta a 3. halál választásával.
Igazából még írhatnék rengeteget, hogy hol bubolták el de ez nem is gond így lesz életszerű meg a külömböző világnézetek miatt.

Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5563 Dátum: 12 jún 08, 07:26:26 »

Idézet
Sansa abszolút megérdemelte azt ami történt vele a fővárosban...

He? Ohh My God Te komolyan úgy gondolod, hogy egy 12-13 éves lány megérdemli azt, hogy egy szadista elmebeteg király játékszere legyen csak azért, mert a neveltetésének, a szülei elvárásainak megfelelően viselkedett? Ha ezt te tényleg így gondolod, az vagy igen nagyfokú érzéketlenségre vall, vagy arra, hogy halvány gőzöd sincs róla, hogyan működik egy középkori jellegű világ, és hogyan zajlik egy ilyenben a gyereknevelés, főleg az arisztokrata családokban.

Igazából még írhatnék rengeteget

Azt elhiszem, de örülök neki, hogy megkíméltél minket ettől.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5564 Dátum: 12 jún 08, 08:22:22 »

Theon: én amikor felrakta a kölyköket megutáltam, aztán ezzel a beszédével bekerült a top5be nekem. Amúgy első évadba még naív voltam, és bíztam a kovácsinasba hogy királlyá teszik Nevet
kedvenc királyom Stannis, az egy igazi állat. Amúgy hiányolom a filmekből a visszaemlékezéseket, pl Robertét, mikor régen aprított.(de mutassák is be)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!