24 máj 04, 23:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277346 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #5520 Dátum: 12 máj 24, 21:53:44 »

Én szeretem a Doctor Who-t. Mosolyog És ez nálam azért nagy szó, mert a sci-fit mindig is utáltam, és még most is ki lehet vele kergetni a világból. És őszintén szólva, először a DW-t se szerettem, de aztán akaratlanul is láttam belőle pár részt (ugyanis esténként lefekvés előtt körbe szoktam nézni a tv-ben, és olyankor mindig ez ment az Animax-en Nyelvesít ). Aztán valahogy megszerettem. Azt hiszem, először a 2. évad évadzáróját láttam.
David Tennant nekem is kedvencem volt, de most lehet hogy inkább Matt Smith felé hajlok. ikszdé A 11. dokinak a 10.-hez képest olyan... nem is tudom... jóságosabb feje van, talán? Nevet
Na de sci-fi ide vagy oda, a fantasy-t még mindig jobban szeretem. A kedvenc sorozatom egy másik brit sorozat, a Merlin. Mosolyog Esetleg valaki látta már?
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5521 Dátum: 12 máj 24, 22:00:37 »

Az nem az ahol Merlin Artúr apródja és valamelyik AXN-en megy?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #5522 Dátum: 12 máj 24, 22:14:29 »

Apród? ikszdé Tulajdonképpen a szolgája, de igen, arról a sorozatról beszélek. Nevet Azt hiszem adták az AXN-en.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5523 Dátum: 12 máj 24, 22:28:09 »

A lovagok szolgája az apród, szóval gondoltam ez helytálló lesz itt is. Nekem az nem tetszik, az effektek milyensége most mellékes, de ugyebár Artúrt maga Merlin neveli fel, ez itt már nagyon sántít és az is milyen már, hogy a nagy varázsló egy tehetetlen kamaszfiú.
Nekem nem tetszik, mert megcsúfolják az egész mondakört, de attól még színészileg lehet jó, csak olyan téren szimplán nem érdekel. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5524 Dátum: 12 máj 24, 23:03:30 »

Na de samdav... David Tennant was awesome. Tuti meglincselnek érte, de én őt bírtam a legjobban.  ikszdé
Bocsi, de nekem zavarosnak tűnt a történet, gagyik voltak a karakterek számomra ééés unalmasnak látszott az egész, szóval nálam Doctor Who kilőve, sorry ^^

Én szeretem a Doctor Who-t. Mosolyog És ez nálam azért nagy szó, mert a sci-fit mindig is utáltam, és még most is ki lehet vele kergetni a világból.
Öcsém, kapásból három olyan Sci-fit tudok mondani, ami oda-visszaveri a Doctor Who-t.
1.Star Wars (ez magától értetődő, hogy miért és egyik személyes kedvencem és egyik kedvenc triológiám - igen triológia, számomra csak a 4,5,6 volt überkirály, az első három kicsit már gyengébb volt, de az is odacsapott helyenként azért).
2.Star Trek (bár én ebből pár részt néztem meg, annyira nem tetszett, mert olyan űrbéli barátok közt feelingje van, de el kell ismerni, hogy világszerte ismert és elismert sorozat és nagy fanjai vannak a sorozatnak).
3.Star Gate (ebből már jó pár évadot megnéztem, érdekes volt a sztori, nekem ez jobban tetszett, mint a Star Trek és szerintem ebbe a csaták is jobbak, akció dúsabb, látványra is jobb és ezek a katonai cuccok, a fegyverek nagyon bejöttek ebben a sorozatban).
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5525 Dátum: 12 máj 25, 02:12:24 »

A Star Wars valóban a legjobb ezen a területen, még ha az első három film inkább marketing és látvány mestermű. A harmadikkal még nem is lenne  semmi baj ha nem kéne az első kettő részt cipelnie. Pl. hogy Palpatine a sith nagyúr már az első részben kiderül, Anakin jellemtelensége, borzalmas szerelmi szál, karakter idegen jelenetek, felesleges szereplők.
Naplózva


 
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5526 Dátum: 12 máj 25, 04:45:40 »

Elkezdtem a Borgiák című sorozatot az első évadot, már végig is pörgettem. Egyszerűen zseniális alkotás fenomenális, ahogy elkalauzolja a nézőt a Vatikán ármányoktól és intrikáktól szőtt mocskos, sötét életébe, ahol a hatalom és pénz prioritást élvez mindennel szemben. Valamint megnéztem a Projekt X-et, csak annyit tennék hozzá én is ilyen születésnapot szeretnék Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 04:46:35 írta Train » Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #5527 Dátum: 12 máj 25, 16:03:44 »

... de ugyebár Artúrt maga Merlin neveli fel, ez itt már nagyon sántít és az is milyen már, hogy a nagy varázsló egy tehetetlen kamaszfiú.
Nekem nem tetszik, mert megcsúfolják az egész mondakört, de attól még színészileg lehet jó, csak olyan téren szimplán nem érdekel. Nevet

Pont ez a lényeg, hogy a legendát csak alapul veszik, de egy teljesen más irányból közelíti meg a történetet, máshogy dolgozza fel a legendát. Merlinre pedig nem mondanám hogy tehetetlen, mert hatalmas varázsereje van, az más kérdés hogy kicsit kétbalkezes. Nevet
Amúgy meg nem hiszem, hogy a legenda megcsúfolása volt a céljuk. Nevet Eleve milyen már az eredeti legenda, ott mindenki mindenkinek a szeretője meg féltestvére. Nevet
Színészileg viszont nagyon jó a sorozat. Mosolyog
A sorozatban nekem még a szereplők jellemfejlődése tetszik, nagyon jól bemutatják azt is. Hogyan lesz a beképzelt, fölényeskedő Artúr hercegből igazságos király, és Merlinből, aki kezdetben fél a saját erejétől, hogyan lesz hatalmas mágus, és hogyan tanulja meg megfelelően használni az erejét. Morgana pedig mindenkin segíteni akaró úrihölgyből átvált gonosz varázslónővé, de ez egy nagyon "összetett folyamat" eredménye, amit olyan jól bemutatnak a készítők, hogy a néző teljesen megérti, miért is állt át a sötét oldalra.

De ez persze csak az én véleményem. Nevet Nem akarok senkit meggyőzni, csak nagyon szeretek erről a témáról beszélni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 16:04:46 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5528 Dátum: 12 máj 25, 16:53:39 »

A Star Wars valóban a legjobb ezen a területen, még ha az első három film inkább marketing és látvány mestermű. A harmadikkal még nem is lenne  semmi baj ha nem kéne az első kettő részt cipelnie. Pl. hogy Palpatine a sith nagyúr már az első részben kiderül, Anakin jellemtelensége, borzalmas szerelmi szál, karakter idegen jelenetek, felesleges szereplők.
Na ja, eléggé szánalom volt, hogy Anakinnak egyáltalán nem jött le, hogy ő a Sith nagyúr -.-' pfúúú, megtudtam volna fejelni a gyereket ikszdé

Elkezdtem a Borgiák című sorozatot az első évadot, már végig is pörgettem. Egyszerűen zseniális alkotás fenomenális, ahogy elkalauzolja a nézőt a Vatikán ármányoktól és intrikáktól szőtt mocskos, sötét életébe, ahol a hatalom és pénz prioritást élvez mindennel szemben. Valamint megnéztem a Projekt X-et, csak annyit tennék hozzá én is ilyen születésnapot szeretnék Nevet.
Ezt a sorozatot nekem is ajánlotta ismerősöm, igaz ő azt mondta, hogy Bordzsáknak írják XDDD rákerestem, de semmi, na majd most Nevet Érdekel, hogy milyen lehet az álszent papság Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5529 Dátum: 12 máj 25, 22:28:11 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xbA8QgogA3c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xbA8QgogA3c</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QKIiGtqdTuQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QKIiGtqdTuQ</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iq1sPHw51Cs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iq1sPHw51Cs</a>

Ha már témába vág, belinkelem ezeket. Anakin retardáltsága Palpatine mellett tényleg tök iylen volt ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5530 Dátum: 12 máj 26, 10:02:19 »

Egy ilyen hatalmas erővel rendelkező dark force user, még szép, hogy el tudta rejteni magát a Jedik elől. Sok dologban igaza van Gergelynek, viszont sokszor mond badarságot is. Emellett bírom a stílusát Nevet Szerintem a Baljós Árnyakkal egy gond volt csak: Gungans!!!! Ha őket kivágjuk a filmből akkor egy egész jó filmet kapunk.  Második részből meg hát... Kivágnám elejétől a végéig. A harmadik rész az egy emészthető film volt, bár ott is tűntek fel hajmeresztő hülyeségek.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5531 Dátum: 12 máj 26, 20:46:28 »

Star Wars kritika: Hát jogos... bár én alapból nem kedvelem a 4-6 részeket, hiába isteníti is bárki.
A Dr. Who pedig sajnos nem kötött le, pedig becsszó többször is nekifutottam... Neeem

Ami engem illet én most keresgetem a Fekete Vipera részeket - néhány van a neten Mosolyog
Rajzfilmből kapott egy remake-t a Thundercats és le se bírom vakarni magam róla  Ohh My God
(Megj: Animésebb külsőt kapott, kicsit olyasmi "kotyvalék" lett mint az Avatar: az utolsó léghajlító. Nekem ez jobban be is jön, mint a régi képregényesebb stílusa, de lehetséges, hogy itt-ott kicsit módosítottak a történeten, ugyanakkor ahogy lejött a nagyja megmaradt az eredetiből.)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5532 Dátum: 12 máj 27, 03:36:09 »

Azért ez a "a sötét oldal baró" dolog befiyglet eléggé, szerintem mindenkinek leesett ovlna itt a helyében a dolog.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5533 Dátum: 12 máj 27, 13:10:54 »

Ennek az egyáltalán nem bamba csávónak? ikszdé
Ha Palpatine elpukizza a hónaljával, hogy: "Go-no-sz va-gyok, ba-meg!" még akkor se. Nevet

Jaj, ezt a mondatot muszáj kiidéznem A klónok támadása c. videójából Gerinek, még ha inkább a viccek topicba lenne is való:
Elhangzik például a filmtörténelem legelfuseráltabb romantikusnak szánt mondata:
"Nem szeretem a homokot. Túl durva, érdes, ingerlő, és behatol mindenhova."
 Mi.. mi volt ez? Táfújj! De, te szerencsétlen, most arról akarsz vele beszélgetni, hogy homok került a pics..."
ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5534 Dátum: 12 máj 28, 10:59:07 »

Game of thrones s02e09? nah ugye mindenki látta? Pontosan

Stannis karaktere nagyot ugrott most, hihetetlen jól alakított, de kb mindenki hozta a formáját, a csata meg epic lett, nem is fogunk látni ilyet egy jó darabig.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!