24 máj 05, 04:44:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277552 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5505 Dátum: 12 máj 24, 19:03:53 »

Ej miért pont a sz*r filmeket mondod tőle? Ha már Jim Carrey akkor: Ember a Holdon, és a Truman show, na meg a Dick és Jane trükkjei, de azt írtad. Ezek a kötelező darabok tőle főkép, nem az Ace Ventura, ami tele van pisi-kaki poénokkal.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5506 Dátum: 12 máj 24, 19:12:54 »

Lehet, hogy csak a számimádatom miatt, de nekem a The Number 23 jobban tetszik ezeknél. Mondjuk ez pont nem vígjáték az igaz. Azokból inkább a The Mask tetszett. Mondjuk ezzel a véleménnyel általában egyedül maradok.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5507 Dátum: 12 máj 24, 19:16:05 »

Neked mi a bajod Ace Venturával, egyik legviccesebb filmje (szerintem). Én és én meg az Irént láttad? Annak története is jó, sírva röhögös poénok vannak benne.
Az ember a holdon is jó, a Truman Show-t is láttam, az is bejött (bár volt benne olyan motívum, ami nem kellett volna bele ^^').
Jaaaaaaa és kimaradt, hát persze a Maszk filmje még nagyon jó Mosolyog (bazd Heo és beírod előtte Nevet)
Ja és ha már Jim Carrey, akkor ott a Kábelbarát című filmje, az is nagyon nagy és a végén a helikopteres jelenet, aki látta az arcát, az nagyon durva :O Nevet

23-as számat is láttam, hát pont nem vígjáték, de jó krimi-thriller, szerintem nagyon misztikussá tette ezzel a film a 23-as számot, ami tényleg igaz, hogy a 23-as szám mindenütt ott van, ami durva.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5508 Dátum: 12 máj 24, 19:20:31 »

Attól, hogy populárisabb az Ace Ventura, még szerintem az egyik legjobb filmje. A második rész az már egy lehúzott bőr. De nekem például Dumb és Dumber is tetszett vagy a Cable Guy, pont azért, mert a sablonos idióta Carrey szerep van benne. Ami tény a legjobb alakítása a Thruman Show. Ha jól tudom ez az egyetlen filmje, amiért komoly díjat is nyert. Nem egy nagy színész, viszont az egyik legszórakoztatóbb. Ez persze humorérzékfüggő. Nem mindenki lehet egy Jeff Dunham vagy Hofi Géza... ^^
UI: Én és Én meg az Irén története ott megbukott, hogy a skizofréniáról fogalma nem volt a rendezőnek.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5509 Dátum: 12 máj 24, 19:26:11 »

Nekem az Ace Ventura 2 is tetszett, (sőt lehet picit jobban, mint az 1), hát a mozis jeleneten sírva röhögök, ha mindig megnézem, ha csak rágondolok máris jobb kedvre derülők és mosolygok Nevet Ja és "SIKAKA! Síkfutás, ezt megszívtad" ikszdé
Dumb és Dumber jó volt, na a második része már tényleg lehúzott bőr, meg eléggé gagyi volt, nekem az már nem tetszett smirksweat
Ettől függetlenül nekem az Én és én meg az Irén tetszett, szerintem jó volt, Carrey-nek volt számtalan szórakoztató poénja benne (ha kell fel is sorolhatok párat kapásból Nevet), ja és a rendező(k)ről csak annyit mondok, mert igen, hárman rendezték, az a három feka srác, akik Jim Carrey "fiait" játszották a filmben Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5510 Dátum: 12 máj 24, 19:33:54 »

Ki kell ábrandítanom téged, ez is Farrelly productions. Rendezést tekinve közük nem volt semmihez Anthony Andersonéknak.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 24, 19:34:50 írta Ishida » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5511 Dátum: 12 máj 24, 19:37:21 »

Akkor lehet tévedtem és producerek voltak vagy valami más ehhez hasonlót tevékenykedtek a filmben?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5512 Dátum: 12 máj 24, 19:42:02 »

Maximum a rájuk eső szövegkönyv(feka dumák) része lehetett a munkásságuk , hivatalosan viszont csak szereplők.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5513 Dátum: 12 máj 24, 19:46:17 »

Jim Carry filmek jók.

Valaki nem tudná nekem megmondani, hogy a Torchwood-ot valamint a Ki vagy Doki?-t első évadtól hol tudnám megnézni online magyarul/magyar felirattal?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5514 Dátum: 12 máj 24, 19:50:19 »

Ki vagy Dokis kérdés túl komplex ahhoz, hogy egyszerűen lehessen rá válaszolni. xD Faceg
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5515 Dátum: 12 máj 24, 19:53:28 »

Már miért is? Egyszerűen csak annyi, hogy a Torchwood-ot valamint a Ki vagy Doki?-t első évadtól hol tudnám megnézni online magyarul/magyar felirattal?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5516 Dátum: 12 máj 24, 20:02:10 »

Csak mert a Doctor Who a '60-as években kezdődött ha jól emlékszem. Nevet Illetve van az új Doctor Who ami talán 2005-től vagy 2006-tól megy. Nevet Amúgy nem trollkodom tovább, mert a kérdésben nem tudok sokat segíteni. xD
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5517 Dátum: 12 máj 24, 20:06:14 »

Tisztában vagyok vele, hogy 63-ban kezdődött, és arra vagyok kíváncsi mert az Eccleston-(kedvenc Dokim)Tennant-Matt-eset már láttam (még nem végig de most nagyon rá vagyok kattanva. Régen azért nem kezdtem el mert azt, hittem, hogy nem erről a Doktorról szól, mert én a Sarah Jane kalandjaiban találkoztam vele először.)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5518 Dátum: 12 máj 24, 20:07:52 »

Maximum a rájuk eső szövegkönyv(feka dumák) része lehetett a munkásságuk , hivatalosan viszont csak szereplők.
Ebben lehet igazság, akkor ezt lehet picikét benéztem Pirul ikszdé

Doctor Who-t hogy mennyire nem szeretem, pfúúú ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5519 Dátum: 12 máj 24, 20:18:33 »

Na de samdav... David Tennant was awesome. Tuti meglincselnek érte, de én őt bírtam a legjobban.  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!