24 máj 04, 22:45:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277280 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5490 Dátum: 12 máj 20, 16:56:13 »

Szerintem két szálon fog a történet futni, amiben a túlélés lesz mindkét szálon a fő mozgatórúgó. És lám lám... Jöhet bármilyen overpower enemy... A démonok hordája örökké az ember legerősebb ellenfele marad. Én azt hittem, hogy Crowley saját fegyvert csinál, beáldozva Deanéket, de végül nem így lett. Nevet Crowley kezdi letaszítani a legkedveltebb démon kategóriájában nálam a Sárgaszeműt és Alistert. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5491 Dátum: 12 máj 22, 14:50:45 »

Tud valaki ajánlani valami jó kis lagymatag filmet? Holnap megyek haza és jó pár órát fogok vonatozni, szal kéne valami amivel eltölthetem az időt...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5492 Dátum: 12 máj 22, 16:52:58 »

Öhm én szívesen ajánlanék valamit, milyen műfajt szeretsz, vagy bármi jöhet?

Most újra néztem pár régi kedvencet, pl.: Ellenség bőrében, Nincs alku, Big Fish, The faculty... Ez mind más műfaj, nem tudom melyiket láttad, vagy hogy új filmeket szeretnél-e. O.o
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 16:57:25 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5493 Dátum: 12 máj 22, 19:44:50 »

Egy gyors kérdés, mielőtt jobban belemerülnék a témába: hogy érdemesebb nézni a Trónok harcát, szinkronosan vagy eredeti hanggal? Mert vannak sorozatok, amik csak úgy adják meg az igazi hangulatot, ha a színészek igazi hangjait hallhatjuk, és ezőő... ilyen? Mosolyog

Morita, lagymatag film? Próbáld meg A tetovált lányt, az elég lagymatag. (Mindegy, hogy az amerikai vagy az európai változatot) Nevet Bár kissé depis lesz utána az ember, de egy ilyen filmtől mást nem is várhatnánk. Plusz elég hosszú, szóval nagy utazásokra ilyen szempontból kész tökély. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5494 Dátum: 12 máj 22, 21:02:07 »

Nikuccia kérdése engem is érdekelne, mert a Trónok harcát lehet elkezdeném Nevet
Supernaturalhez nem szólok, mert a 7.évad közepénél abbahagytam, mert annyira unalmas és lent volt a színvonal, hogy az csak csuda.
Kazekage-sama: kinek a pap, kinek a paplan, neked Marvel, nekem DC, ez van, ezt kell szeretni Nevet
Morita: Ne légy barom, ez bár vígjáték, de elég gyengécske annak ^^'
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5495 Dátum: 12 máj 22, 21:12:03 »

Egy gyors kérdés, mielőtt jobban belemerülnék a témába: hogy érdemesebb nézni a Trónok harcát, szinkronosan vagy eredeti hanggal? Mert vannak sorozatok, amik csak úgy adják meg az igazi hangulatot, ha a színészek igazi hangjait hallhatjuk, és ezőő... ilyen? Mosolyog

Igen, ez ilyen. Mosolyog A színészek többsége nagyon szép angolt beszél, nagyon jók a dialógusok. Szerintem mindenképpen felirattal érdemes nézni.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5496 Dátum: 12 máj 23, 14:15:06 »

Supernaturalhez nem szólok, mert a 7.évad közepénél abbahagytam, mert annyira unalmas és lent volt a színvonal, hogy az csak csuda.
Hidd el, samdav, az égvilágon semmit, de semmit nem vesztettél, hogy nem folytattad. Volt néhány viccesebb, pofásabb rész, de a történet és cselekmény szempontjából ez a sorozat már egy Jupiter méretű nulla. Szomorú


Szerintem mindenképpen felirattal érdemes nézni.
Úgy nézem, bár néha átváltottam magyarra, az is tetszik. Nevet Az HBO nagyon tud sorozatot rendelni, de szinkronizálni is. (: Bár azt nem szeretem, mikor egy szót, amit angolban csúnyán mondanak, magyarban keresnek egy enyhébb, kevésbé pejoratív szinonimát, itt meg előfordult párszor. :S
Még csak egy részt néztem meg, de... ah, le van esve az állam. Nevet A könyvet hol tudnám letölteni? Most még biztos nem olvasnám el, max, ha vettem magamnak egy e-book-ot, de azért nagyon kíváncsi vagyok arra is. Ellenék vele egy darabig, mert van néhány kötet belőle, ahogy utána olvasgattam a neten.
Jja, és kösszentyű a jó tanácsot. ((:
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5497 Dátum: 12 máj 23, 15:27:00 »

Tény, hogy a történet már nem a szabad élet feelingjét nyújtja és kevesebb a csajoknak a fanservice, de egyántalán nem volt rosszabb az évad szerintem, mint mondjuk a harmadik.
Bobby halála után a szellemmé válás szerintem ötletes volt, hiszen elég nagy űrt hagyott volna maga mögött. Leviatánok célja pedig sugallja, hogy miért lettek elzárva, rendkívül intelligens szörnyek, csak nem tökéletesek. :'D Látszik, hogy ők nem ismerték annyira a démonokat, mint Deanék. Nos akkor az utolsó két rész szerintem volt olyan jó, mint az évad elei epizódok. Persze voltak jobb évadok, ez tény de ez sem volt szerintem rossz. Én már most várom, hogy Dean és Castiel, hogy kerül ki a purgatóriumból.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5498 Dátum: 12 máj 23, 15:27:09 »

Szerintem is felirattal nézd a Trónok harcát. Én láttam jópár részt szinkronosan is mert apukám úgy nézi (ő nem szeret feliratot olvasni) Mosolyog és nem rossz a szinkron de van pár rész, ahol a magyarban nem egészen úgy mondják a dolgokat ahogy kéne ezért félreérthetők a dolgok. Legalábbis pár helyen. Szóval én azt ajánlom, hogy felirattal. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 23, 15:28:19 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5499 Dátum: 12 máj 24, 14:21:01 »

Tywin-Arya, Jaquen-Arya.. és még sorolhatnám párbeszédeket bűn lenne nem eredeti nyelven hallani, sokat hozzáad a feelinghez.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5500 Dátum: 12 máj 24, 15:35:47 »

Én mostanában nagyon sok filmet néztem meg és csak ajánlani tudom őket... legalább is azt a részét amire emlékszem!

~ Hantaboy: ez egy klasszikus 90-es film. Jim Carrey-vel a főszerepben. Aki nem ismerné a film lényege hogy Jim egy ügyvédet játszik aki folyton kamuzik, és a fia születésnapjáról lemarad aki azt kívánja hogy: 1 teljes napig ne hazudjon az apja! Ami persze valóra válik és megváltoztatja a főhős életét!

~ Leszbikus Vámpírok: hát a címe alapján kilehet venni belőle hogy némileg azért horror, viszont vígjáték is. Számomra teljesen ismeretlen szereplők játszanak benne. A filmben a vámpírok királynőjét akarják feltámasztani majd megölni hogy egy átok megszakadjon. A horrornak elég kaka, de a film humora azért ezt korrigálja! Mosolyog

~ Szexmentes Övezet: Ez is egy Amerikai csoda... egy fura lányról szól aki vmi isten előtt fogadalmat tett hogy nem él szexuális életet míg meg nem házasodik, aztán történik vele vmi ami csúnyán megváltoztatja a hozzáállását, szerintem egy remek vígjáték ez.

~ A Csúf Igazság: Itt már ismert színészek játszanak, szintén egy vígjáték... ez egy férfi és egy nő valódi kapcsolatát akarja felfedni nekik nagyon vicces háttér sztorival! ikszdé

~ Az Utolsó Dal: Ez egy kicsit szomorú film. Miley Cyrus van a főszerepben, a film meg arról szól hogy ő és a testvére egy nyarat töltenek az apjuknál akik elvált az anyjuktól. Egy db-ig érdekesen alakulnak a dolgok, de a főhős szívét egy srác meglágyítja így az apjával is kedvesebb lesz, de a végén kiderül egy szörnyű igazság!

Szerintem mindegyik megnézhető kellemesen szórakoztató film, főleg ez az utóbbi! Mosolyog Szerintem nézzétek meg őket.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5501 Dátum: 12 máj 24, 15:46:49 »

Ebből egyikre sem pazarolnék időt Nevet:D:D
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5502 Dátum: 12 máj 24, 16:04:59 »

Ezzel én is így vagyok, egyiket sem tartom jó filmnek. Még talán a Hantaboy egyszer de a többi...
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5503 Dátum: 12 máj 24, 16:06:03 »

Hantaboy szerintem egy bőven nézhető film, a többihez nem volt szerencsém. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5504 Dátum: 12 máj 24, 17:39:00 »

Ha már Hantaboy, akkor Jim Carrey-től még jó pár film van, amit érdemes megnézni (kezdve az Ace Ventura 1-2, Dick és Jane trükkjei, Igenember, Én és én meg az Irén, stb...) Mosolyog ezek mind nagyon jó vígjátékok Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!