24 máj 05, 04:51:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277554 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5475 Dátum: 12 máj 18, 17:53:02 »

Köhöm... a South Parknak már gagyi a színvonala elég régóta, a Family Guy nem vendégszerepeltet öreget, mert már ott van egy öreg, Herbert a pedo öreg XDDD Nagyon nagy arc Nevet Nem kell ide vendégszerepeltetés, mikor benne szerepel végig a sorozatban Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5476 Dátum: 12 máj 18, 18:26:57 »

Aké, Herbert bá nagy arc, az is mekkora ovlt, mikro előkerült a második világháborús ellensége   Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5477 Dátum: 12 máj 18, 18:28:42 »

A Family Guynak nem storya van, a Family Guynak egy borzasztó erős társadalom kritikája van ami Amerikára terjed ki, míg a South Park megél az aberáltságból évadonként 1-2 tartalmas epizóddal. 5-6 éve bírtam a Sout Parkot, mára kinőttem.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5478 Dátum: 12 máj 18, 19:26:44 »

A south park társadalom kritika. A Simpson család például szintén. A family guyban amire ezt lehet modnani, azt simán átemelték az előzőből. Ami magának a sorozatnak a ltérejöttét illeti, nyakon öntötték még egy kis retardáltsággal az előzőt, többet poénkodnak közszereplők kárára, tök értelemtlenül, vagy hüyleségek miatt, meg ezt-azt, pár karaktert, egybeeket hozzáraktak, Maggie fiú lett, megtanult bezsélni, meg kicsit gonoszabbá vált, kicsit okosabbá, lelopta Arnold fejét a Hey Arnoldból, szert tett homoszexuális hajlamokra, itt-ott még változtak a dolgok, és kész.
Ja, a saouth parkban vanank abberált események. Ettől függetlenül, sőt, sokszor együtt ezzel, avgy pont emiatt ez tekjinthető leginkább kritikának a jhráom közül, és nem csak az amcsi társadalomstruktúrát, hozzáállást ehhez-ahhoz, meg az emberi butaságot kritizálja, de nagyon-nagyon sok más dolgot is, különböző globális vagy országos szervezettől kezdve vallási szrerveződéseken, a környezetvédő és környezetszennyező felek nézpőpontjain, gazdasági problémákon át, nagyon sok más dologig. Azt modnani, hogy pont ebben lenne jobb a family guy, már bocs, de baromság.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 19:34:55 írta STM » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5479 Dátum: 12 máj 18, 20:04:05 »

Hm... még így se változtat az a tényen, hogy a South Park színvonala mély zuhanásban van már régóta.
De még a sorozat magát is oltja, mivel az Amcsi Fater (szintén Seth alkotás), úgy mutatják be magukat, mint a plagizálók plagizálója ikszdé
A South Park-ba az a legnagyobb baj, hogy szinte már csak arról szól, hogy celebeket szerepeltetnek, ez nekem nem jön be, meg hát uncsi és poénok nem olyan jók, mint a Family Guy-ban ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5480 Dátum: 12 máj 18, 21:34:23 »

Olyan topicokat érintettél, amik a Family Guyban szintén megjelentek. Macfarlane produkciókban vannak plágiumok, viszont ezek az elemek többnyire plusz ötletekkel kiegészítve kerülnek bele a műsorokba. Ctrl+Schmitt Ctrl+V nem jellemző.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5481 Dátum: 12 máj 18, 21:46:49 »

Az új Game of Throne-s rész eszméletlen volt.  Jaime Lannister részről-részre (amennyit szerepel) egyre szimpatikusabb. Theon egy unszimpatikus, idegesítő, patkány azt hittem Joffrey személyében bővel elég egy ilyen karakter, de tévedtem. A film záró jelenete gusztustalan és fantasztikus volt. Hihetetlen hatást kelt az egész.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5482 Dátum: 12 máj 18, 22:47:50 »

Ezt a Trónok harcát nagyon szeretném már elkezdeni nézni, de egyszerűen nincs rá időm. Azt meg nem szeretném, hogy belekezdek, aztán elhúzom hónapokig, nagyjából egyben szeretném letudni.

Én soha nem gondoltam bele, hogy a Family Guy vagy a South Park kritizálja jobban önmagát, az alkotóit, az alkotói hazáját, a világot, egymást, vagy úgy általánosban a dolgokat. Mindkettőnek megvan a maga stílusa, ezt ezért szeretem, azt meg azért, és nem is nagyon szeretem, ha össze kell hasonlítani őket. Bár én mindig is FG rajongó voltam a SP-kal szemben, jobban szeretem az egyértelmű, buta poénokat. Ha már egyszer egy komolytalan mesefilmet nézek, nem szeretnék azon filózni, most mi a frászt akar ezekkel a rébuszokkal, habááár... egyiknek se túl komplikált a nevettetési stílusa vagy a mondanivalója, ha valaki képben van az USÁ-t vagy a világot illetően, akkor könnyen leesnek neki ezek a poénok.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5483 Dátum: 12 máj 18, 23:22:43 »

Olyan topicokat érintettél, amik a Family Guyban szintén megjelentek. Macfarlane produkciókban vannak plágiumok, viszont ezek az elemek többnyire plusz ötletekkel kiegészítve kerülnek bele a műsorokba. Ctrl+Schmitt Ctrl+V nem jellemző.
Nem tudom, azért a South Park is elég sokszor szokott Schmittelni azzal az alapos indokkal, hogy "feldolgozzák" Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5484 Dátum: 12 máj 19, 10:33:11 »

Szerintem a mostani SP évad egész jó, legalábbis ami kijött belőle. A gyerekes csakazértisaDCajobbmertcsak beszélgetést meg nem folytatom. Mint mondtam ismeret nélkül könnyebb ítélkezni. Frank Millar istenítse is jó vicc volt. Mosolyog
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5485 Dátum: 12 máj 19, 11:56:49 »

Érveltem, de mivel látom, hogy trollkodsz ezért kifejtem neked RÖVIDEN. Marvel célja a szórakoztatás, ami javarészt a tinik szórakoztatására specializálódott. Ezért az én szemszögemből sokkal jobban tetszenek a DC művek melyek érettebb célközönséget céloz meg. Ezek nem kijelentések, ezek az én véleményeim amikkel nem kell egyet érteni, viszont érdemes elfogadni, hogy ilyen is van, nem mindenki dobja magát hasra Iron Mantől és vannak akik csalódásnak érzik, hogy Peter Parker le lett cserélve valami mexikói bevándorlóra. Mosolyog Frank Millert meg fikázhatod, nekem akkor is a kedvencem. kacsint Sin City nagyon tetszik, olyan világot ábrázol ami lefoglal olvasás közben. Neked nem tetszik? Nem különösebben érdekel. Én maradok a DC és a Dark Horse cuccoknál, nincs igényem a hatalmas Marvel fanservicere. Marvel nem szar, nem ezt mondom, mielőtt ezt vennéd ki, csupán nem az érdekszférám. Vannak kivételek, amiket szintén írtam, de könnyebb leugatni a másikat annál, hogy elolvasnánk, hogy mit ír. Nemdebár?(Költői kérdés, nem igényel választ...)
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5486 Dátum: 12 máj 19, 15:25:10 »

Főleg samdav írására céloztam. Szerintem messze vagyok a trollkodástól. A Sin City-t szeretem én is ez az egyike a három kiemelkedő munkája közül Frank bának csak az istenítését nem értem.

Peter Parker egy alternatív univerzumban lett lecserélve, a főszálon még mindig ő szerepel és egészen jó és komoly sztorikban. Vasemberben sok komoly sztori van, és a karaktere teljesen eltér a Dzsoni Depp szindrómától, amit az eladhatóság miatt kapott a filmben. Az a bajom hogy a filmekkel teszed egyenlővé a Marvelt. Az én felvetéseimre pedig nem is reagálsz, csak véded a saját álláspontodat, amit megértek és természetesen tisztelem.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5487 Dátum: 12 máj 20, 14:44:05 »

Supernatural... Elég érdekes évadzáró volt ez... Nem mondom, hogy rossz, volt pár gagfeeling, de összességében valami mégism hiányérzetet keltett bennem. Mindenesetre most Godnak kellene beavatkozni szerintem. Nevet
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5488 Dátum: 12 máj 20, 15:55:50 »

Na, megnéztem a Bosszúállókat tegnap.
Hát, talán egy kicsit unalmas volt az első 45 perc - 1 óra. Aztán azért már kezdett beindulni a sztori, a vége volt a legjobb! Talán egy kicsit többet vártam, de azért jó volt persze. :') Fekete Özvegy múltjáról csak én nem tudtam semmit? :'D Nem is gondoltam volna, hogy bűnözött...
Sokan mondják, hogy a Hulkot játszó színész (Mark Ruffalo) elképesztően jól játssza a szerepét. Nekem annyira nem tetszett, mint ahogyan állítják, Edward Norton jobban tetszett.
Volt egy nagyon jó jelenet: a végén, mikor Loki mondja, hogy "Isten vagyok, senki se tud legyőzni!", akkor Hulk megfogja, és oda-vissza dobálja. Az nekem marhára tetszett. xD Tényleg Hulk eljette a legjobb poénokat. (meg persze Tony Stark)

Összességében: Nagyon jó film. ;')
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5489 Dátum: 12 máj 20, 16:41:06 »

Idézet
Supernatural... Elég érdekes évadzáró volt ez... Nem mondom, hogy rossz, volt pár gagfeeling, de összességében valami mégism hiányérzetet keltett bennem. Mindenesetre most Godnak kellene beavatkozni szerintem. Nevet

Hát igen, ha onnan dean-nek ki kell szabadulnia (már pedig ki kell hisz 8.évadba nem lehet csak sam) akkor már az istennek kéne közbelépnie mert fogalmam sincs, hogy dean+castiel hogyan jut ki a purgatóriumból:) Remélem ki jutnak a kérdés már csak, hogy hogyan. Amúgy most, hogy 7.évadba leküzdték a leviatánokat nem tudom, hogy 8.évadba kik lehetnek az ellenségei. Talán újra a démonok és crowley lesz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!