24 máj 05, 00:33:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277393 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5460 Dátum: 12 máj 17, 21:26:43 »

Ugyan Mini, neked jobb lábad van. Ámor

Köszönöm a képet Ritli-sama, mindegyik filmet még nem is láttam, majd pótolom és sasolok közben. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5461 Dátum: 12 máj 17, 21:29:46 »

Láttam trailert, de nem abból ítélem rossznak. Tudod a számítógép mellett van a tévé, elnézek jobbra és egy kicsit fel és látom mi megy. Mikor kockultam akkor nézte bátyám meg haverja a filmet. Hát láttam benne 1-2 jelenetet én is. És... Lehánylak Arról nem is beszélve, hogy bátyámék véleményét is meghallgattam akik szerették az első részt. Azt mondták iszonyú gáz volt, a legrosszabb. Bár ne látták volna. Elvett ez két órát az életükből (de lehet 2 évet, mert olyan rossz volt ikszdé). Stb. stb. Szóval inkább nem rombolom le a képemet Ghost Riderről azzal, hogy ezt megnézem. smirksweat
De ha nem hiszed olvass el róla pár véleményt. ikszdé Borzalmas.

Ja és szerk: Az effektek gagyik, a poénok sz*rok és egy csomó mindent megkavarnak ami az első részben volt. Pl az első részben tudta irányítani az erejét. A kettőben már nem. Meg ilyenek...
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 17, 21:37:14 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5462 Dátum: 12 máj 17, 21:54:30 »

Pff... akkor ez tényleg gáz, én szerettem az első részét, de így meg se nézem akkor a 2.részét (most hallgatok rád ikszdé) Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5463 Dátum: 12 máj 17, 22:13:01 »

Felőlem megnézheted, lehet egy ilyen ízlésficamos ogrénak tetszik majd. Ördögi ikszdé De én figyelmeztettelek. Hümm-hümm
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5464 Dátum: 12 máj 17, 22:34:05 »

Maradjá' már, én a rossz filmekhez nem értek, ahogy a rossz játékokhoz se Nyelvesít Nevet

Elkezdtem a Skins című sorozatot, nagyon zsír sorozat, tetszik nekem Mosolyog Ismeri valaki? Vagy látta valaki? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5465 Dátum: 12 máj 18, 02:15:21 »

A Pókember jogai a Sonynál vannak, de ez csak a filmekre vonatkozik. Valahogy így néz ki a ranglétra:

Disney (anyacég) -> Marvel (leányvállalat) - Marvel filmek -> Saját gyártás: Bosszúállók és az összes velük kapcsolatos
                                                                                           -> Eladott filmjogok pl. Pókember (Sony), F4 (Fox) stb.

Hogy miért adták el a filmjogokat? Mert pangott a képregénypiac, kellett a pénz és senki sem gondolta volna, hogy ekkorát tarolnak a filmek. (Főleg a Pókemberek, de a maguk idejében az X-menek is jól kaszáltak.) A DC filmes részlege meg egy rakás idiótából áll sajnos.

Avengers: A felületes nézőnek természetesen Vasember a sztár, de neki igazából annyi a szerepe hogy eladja a filmet a nyáladzó birkanépnek is, akik amúgy nem ülnének be. Három komolyabb karakter van a filmben, Loki, Kapi és Hulk. A kapitány a legszerethetőbb az ideológiájával együtt, Hulkot sikerült jobban felépíteni mint az elmúlt 40 év Tévés és mozis kísérleteivel, Lokinak meg olyan jól választottak színészt, hogy na. Így képzelek el egy ripacs elkényeztetett Istent, aki tényleg lsz.rja az embereket. Thor keveset szerepel, mert a karaktere mindig is egyszerű volt, Scarlett továbbra is csak profi, mást nem tudunk meg, Sólyomszemet meg ügyesen megoldották hogy az ellenség oldalára állítva mutatják be. Fury sz.rkeverő karaktere annyira nem jött ki, Hill is csak egy csicska lett, de ezért nem hibáztatom a filmet, mert ott volt hat hős meg Loki, akik szerepelt eleget. Én nem tudom, hogy lehet unatkozni ezen a filmen, ilyen dialógusok meg akciók alatt, a végén meg a csapatmunkás látványorgia, szerintem bkerülhetne a filmes történelem nagy jelenetei közé. A stáblista utáni jelenet meg várható volt, legalábbis nekem. Mert ugye olyan is volt.  kacsint
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5466 Dátum: 12 máj 18, 04:32:25 »

Samdav én ismerem, ha az angol vagyis az eredetit nézed, akkor jó. Én több éve láttam már az első két évadot, de máig momdom, higy egy nagyon jó sorozat. Nagyon jól bemutatja a angol tizen évesek életét.
Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5467 Dátum: 12 máj 18, 05:55:58 »

heo: Nagyot nőttél a szememben. A Ghost Rider az egyik kedvencem. Mind a két rész nagyon jó. És amikor anno megtudtam, hogy Cage játsza... Bele is tettem a sorozatomba itt egy kép: http://madaratobi5050.deviantart.com/gallery/#/d4xn0ma A kettőről annyit (nyomokban spoilert tartalmazhat[mindenre rá van írva, hogy nyomokban mogyorót  tartalmazhat aztán nem bírtam ki]
Kiderül a Ghost Rider mi léte(démoné) Nikolasz (Johnny) elveszti az erejét majd az ördög fia segítségével megtalálja a benne lakó angyalt is.

Christian Bale jó színész a tökéletes trükk volt amit szerettem tőle a Terminátor se volt rossz vele. A Batman színészei folyton változtak de Joker szerintem jobb volt Jack Nicholson mert én már őt szoktam meg. A kezdetben akinek a megjelenése meglepett az Morgan Freeman és Liam Neeson. Az eredeti Batman-be még sok jó színész játszott akiket a mai fiatalok nem a Batmanből ismernek mint Tommy Lee Jones és Jim Carry. Rámondhatjuk, hogy Gary Oldman is híres színész bár ő a maiakban játszik.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5468 Dátum: 12 máj 18, 08:18:23 »

A DC filmes részlege meg egy rakás idiótából áll sajnos.
 
Zack Snyder, Tim Burton, Christopher Nolan... Ezek idióták?
Imdb lehúzza, de mint film a Dredd Bíró is egy Badass film volt(DC Comic). Watchman a legjobb DC film, Batman... Ezeket idióták csinálták? Jogos az új Superman gagyi, a Batman meg leágazóban volt Burton és Nolan között a 90's években, de a kijelentésed ettől függetlenül abszurd és nem helytálló.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5469 Dátum: 12 máj 18, 12:34:24 »

Batmanre sikerült 3 ócska film és 10 elvesztegetett év után egy normális rendezőt találni, aki 3 rész után egyből lelövi. Burtonnek már semmi köze a DChez, de amúgy sem egy Isten, valamit tud van amit nem. A Watchmen film a képregényhez képest nevetséges, a Dredd bíró is most volt. Én a jelenről beszéltem. Supermannel megy a szerencsétlenkedés, a Zöld Lámpás el lett cseszve, a többi ismert karakternek sorra lövik le a filmes vagy sorozat ötleteit. A Marvel már összehozott egy csapatot és bemutatott egy csomó karaktert. DC? JLA? Semmi, pedig abban ugyanannyi pénz van.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5470 Dátum: 12 máj 18, 13:01:56 »

Hangultatot tekintve Burton sikeres volt, a történet szálát nem követi ez igaz. JAck Nicholson comichűen alakította Jokert, amgí LEdger elütött a comic Jokertől, viszont így is hatalmasat alakított.
Watchman film szerintem nagyon jó volt, de mint tudjuk az adaptációk mindig vesztenek valamit az értékükből az alapműhöz képest. Ez alól egyedül a Dexter regény-sorozat adaptálás kivétel.
Dredd bíró meg olyan laikus embereket is leköt, akik azt se tudják, hogy ez comic volt eredetileg. Sylvester Szalonna egyik legjobb filmje volt.
Zöldlámpás és az új Spuerman aláírtam gagyi volt, viszont a Batman új trilógia újból színvonalas filmeket tárt a nézők elé.
Mellesleg Val Kilmer és Clooney Batmenjeikkel az volt a baj, hogy Marvel sémán a szórakoztatás volt a hangsúly, ami pont, hogy nem a DC védjegye. Amíg a DC társadalom- politikai kritikákat fogalmaz meg, addig a Marvel a szórakoztatás köré helyezi a hangsúlyt. Véleményem szerint egy MArvel comicot könnyebb adaptálni, mert ott nincs szükség olyan precíz munkára, mint egy éretteknek szóló DC cuccban.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5471 Dátum: 12 máj 18, 16:43:16 »

Ez így nem igaz, csak a Marvel csinálta szórakoztatóra a filmjeit de például a Daredevil sem éppen szórakoztató történet és még van rengeteg Marvel hős, akik elég komolyak csak nagy az előítélet és kevesebb az ismeret mindkét világnál. Batman tényleg komoly, de Pókfejnek is voltak olyan kalandjai, amik ütik Batman szintjét, csak pl. az hogy élve eltemetik, vagy kitörik élete szerelme nyakát nyilván nem fog a mozivászonra kerülni, míg  Denevérembernél erre legyintenének, mert megszokottak az ilyen kemény dolgok. A társadalom kritika meg jelen van a Marvelnél is, elég ha az X-men részlegre tekintünk.

Burton sikeres volt ez vitathatatlan de ma már nem lenne, mert komolytalanná vált.  A Watchment olvasni kell, nem arról van szó mennyire képregény hű, hiszen semmi sem az teljesen. A Clooney Batmannel az volt a baj hogy merénylet volt az emberiség ellen. A szórakoztatáshoz nem kell a precíz munka? Maximum a Barátok közt rajongók osztják ezt a véleményt. Mosolyog
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5472 Dátum: 12 máj 18, 17:09:16 »

Daredevil üdítő kívétel, hiszen Frank Miller cucc. ^^
Mellesleg örülnék, ha nem forgatnád ki a szavamat. ;P

nincs szükség olyan precíz munkára
Ez nem azt jelenti, hogy nincs szükség precíz munkára, ez azt jelenti, hogy a DC munkákhoz több odafigyelés kell a staff részéről.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5473 Dátum: 12 máj 18, 17:19:54 »

Samdav én ismerem, ha az angol vagyis az eredetit nézed, akkor jó. Én több éve láttam már az első két évadot, de máig momdom, higy egy nagyon jó sorozat. Nagyon jól bemutatja a angol tizen évesek életét.
Én már a második évad elején járok, tényleg nagyon jó sorozat, jók a karakterek, humoros és vannak azért benne komoly történések is Mosolyog Van benne drámaiság is.

A DC filmes részlege meg egy rakás idiótából áll sajnos.
 
Zack Snyder, Tim Burton, Christopher Nolan... Ezek idióták?
Imdb lehúzza, de mint film a Dredd Bíró is egy Badass film volt(DC Comic). Watchman a legjobb DC film, Batman... Ezeket idióták csinálták? Jogos az új Superman gagyi, a Batman meg leágazóban volt Burton és Nolan között a 90's években, de a kijelentésed ettől függetlenül abszurd és nem helytálló.
Ja, jól mondja Ishida, DC jó, legjobb a Batman *.* Király cucc Nevet Watchmen-ek jók és az IMDB, tök hülyeség alapján pontoz, például a South Park 9 egész valahányat kapott (ami már rég meghalt a 12.évadtól), míg a Family Guy 8 egész valahányat (amikor ezerszer jobb a South Park-nál és bőven 9 felett lehetne Mosolyog
Ugyan ez igaz az American Dad-re is Mosolyog Az is többet kaphatna Nevet

Jut eszembe a Deadpool vagy micsoda, az DC-s? Gondolkozik
Re.: megkaptam a választ, Marvel -.-'
DC akkor is sokkal jobb Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 17:21:40 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5474 Dátum: 12 máj 18, 17:37:01 »

A south parknak tényleg nem jó az a kilenc pont. Tíz kéne nekik, tökéletesen csinálják amit csinálnak.
A family guy viszont, bár csípem, de nyolcnál többet nem érdemelne soha. Igazából ha nem nézünk pár különösen jó részt, akkor elég lapos az egész tulajdonképpen. Annyit tudnak, hoyg sok gagyi poént tolnak celebekkel, plagizálják Simpsonokat, meg van két tényleg jó karakterük, meg pár tipikus hülyeség, amin lehet röhögni. A south park még mindig sokkal eredetibb, szórakoztatóbb, és értelmesebb műsor. Az elembeteg baromságok meg elmebetegebbek és viccesebbek benne. Plusz szerepelt benne Chutlu. A family guy mikor vendégszerepeltetett egy nagy öreget? ikszdé
Amúgy a pontszám az egész sorozatra vonatkozik, nem csak a most futó részekre.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 17:38:08 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!