24 máj 05, 07:20:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277722 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5445 Dátum: 12 máj 17, 15:13:38 »

Jó majd ha lesz időm megnézem őket. Tudom, hogy Tom nem elmebeteg csak azt játszik. Am megtaláltam a képet: http://kepfeltoltes.hu/view/120517/1336411174-loki_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5446 Dátum: 12 máj 17, 15:59:35 »

samdav: Az Iron Man 3 az tényleg 2013-ra esik, de a Batman 3 (Felemelkedés) az most nyáron kerül majd a mozikba.
Igen? :O De gondolom csak az amcsi mozikba, nem?

Csak szerintem lett volna jobb amúgy Pékember a Sólyomszem helyére az Avengers-ben? *-)

Nem, a magyar mozikba kerül majd nyáron.
Sólyomszem karaktere a Thorban tűnt fel (ott is csak egy pillanatig), ahol valami olyasmit mondott, hogy "Kezdek a csávó mellé állni", vagy valami ilyesmit. Pókember egyrészt azért nem lett volna jó, mert - tudtommal - nem a Marvel "gyártotta". Plussz szerintem annyira nem illet volna Vasember, Amerika Kapitány, Thor és Feketeözvegy mellé. Bár, ez csak az én véleményem. :')

Csak én nem tudtam, hogy Natalie Portman szerepel benne?

 Mondjuk azért jó tudni Huljról dolgokat, hogy mégis csak legyen fogalmad arról, hogy nyomorban él és bújkál.
Scarlett Johansson igazából csak egy külön extra a férfiaknak.  Ennyi a férfiaknak is kijár. ;')
Úgy tűnik. Szerintem az a nő nagyon szép, én oda vagyok érte, részben miatta néztem meg anno a Thort.

Igazából ezt se kell tudni Hulkról, mert mindent elmondanak az Avengersben. Ha láttad ha nem, ha tudod róla a sztorit, hanem, igazából, ha van egy kis józan paraszti eszed és figyelsz, vagy nem is kel figyelned igazán, akkor így is megtudod Hulk történetét.
Scarlett Johansson, meg nos, nem hinném hogy csak miatta nézi meg minden férfi a filmet, hisz a film egy tömény akció, az hogy van benne egy csaj bőrruciban, nem tök lesz*rom?:D

Engem a Hulk teljesen lenyűgözött, úgyhogy nem bánom, hogy feleslegesen néztem meg. :')
Tudom, hogy a férfiak a zúzás miatt is imádják ezt a filmet, de azért Scarlett is közrejátszik, nem? ;')

Áh és Samuel L. Jackson-ról senki sem írt. Szégyen és gyalázat. Azt sajnálom benne, hogy egyébként minden sz*r filmet elvállal. Mielőtt belém kötnétek nem az Avengersről beszélek (hisz arra nem mondtam hogy szerintem sz*r...sőt...). Egyszerűen, lehet a pénz miatt vagyis nagy eséllyel amiatt, de olyan sok béna Z filmekben szerepel, hogy tejóég. De én kicsi korom óta nagyon nagyon szeretem őt.  :$

samdav, elvileg az Iron Man 3 premire 2013 május 3.-án lesz, a magyar mozikban még nem lehet tudni, de az is lehet ez elhúzódik, bár kétlem. (És elvileg most már tuti hogy Shane Black rendezi, aki csinálta többet között a: Kiss Kiss Bang Bang, Halálos fegyver 1-2-3-4-et)
De ha már felhoztad a Batmant, itt van egy Trailer, én már nagyon várom!!!  :$
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g8evyE9TuYk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g8evyE9TuYk</a>

Samuel L. Jacksonról nem tudok túl sokat. Csak a Star Wars-os szereplését, és az Avengers-es szerepét ismerem. (Meg persze az Iron Man 2-ős, Amerika Kapitány, Hulk és a Thor végén beli szerepét.)

Batman 3 - Fuck Yeah! Én is várom. Nekem a Sötét Lovag nagyon depinek tűnt (persze attól még imádom!), és ugye most szomorúbb percek következnek ebben a részben. Ugye Bane elkapja, terrorizálja, stb. - Anne Hathaway pedig gonosz lesz vagy jó? Már olvastam valahol, de sosem jut eszembe. :'/

Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5447 Dátum: 12 máj 17, 17:39:00 »

A Macskanő nem egyértelműen gonosz, de nem is egyértelműen jó, amolyan... fele-fele arányból jut neki mindkettőből. Viszont Anne Hathaway egyik kedvenc színésznőm, és örülök, hogy ő kapta meg végül a szerepet. Bár a kritikaírók már jó előre leírták, sokan nem képesek elhinni, hogy a csaj képes komoly szerepekre is. Bár idén bebizonyította, hogy nem egy hiú fruska, mert a gyönyörű loboncát is levágatta, plusz csont sovány lett egyetlen film miatt, hát... furcsa, mikor egy sztár drasztikusan megváltoztatja a külsejét, bár az is beletartozik, hogy nekik ez a megélhetésük forrása, de attól még le a kalappal. (:
Ilyen téren Cristian Bale a mi emberünk. Az a hapsi már annyiszor fogyott le kórosan soványra, gyúrta ki magát mocskosul izmosra, a kettőt váltogatva, hogy csoda, még egészséges és él. Teljesen kikészíti a szervezetét, bár nem is százas a pasas. Batman szerepére így abszolút tökéletes. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5448 Dátum: 12 máj 17, 17:46:12 »

Aki nem ismeri Samuel L. Jacksont vagy Morgan Freemant az nem látott még jó filmeket.(Kisebb túlzással Mosolyog )
Jackie Brown alapfilm, ha Samuel L. Jacksonról van szó.
Christian Bale tényleg jó színész, de nekem Micheal Keaton a kedvenc bőregerem. Az, hogy a gag műfajból előlépett és megcsinált két Batman filmet az színészi teljesítmény a javából. Nem sokan képesek kitörni abból az imageből, amibe beletuszkolják a menedzserek a színészeket.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5449 Dátum: 12 máj 17, 18:06:59 »

Samdav, most vettem észre, hoyg a Karibtengeres dologra elfelejtettem válaszolni :O
Azt hitte,m, az előző hsz-ban megvolt. Szóval, a hárommal nem tudom, mi baja mindenkinek, nekem bejött, különálló filmnek gyenge lenne, de a kettővel együtt szerintem jó. A négy már tényleg elég gyenge lett, de azért még nézhető... kicsit uncsi.. kicsit gagyi.. oké, amikor azt a korábbi hsz-t írtam, ez a film nem jutott eszembe, de kifejezetten rossznak azért nem mondanám, én nagyon sok filmet egyáltalán nem tudok megnézni, ami a leírása alapján még szimpatikus is, elkezdem, és félbehagyom, vagy öt percbe sem telik, és rájövök, hogy anyni is sok votl belőle, ezzel viszont úgy-ahogy azért elvoltam.

Én úgy tudom, lesz egyből szinkron is.
Akkor abban egyetértünk, hogy a Karib Tenger Kalózai 4. már nem volt annyira élvezhető Mosolyog A 3.része még szódával elment Nevet

Húúú, az nagyon jó lenne, ha egyből lenne szinkron *.* Nevet

samdav, elvileg az Iron Man 3 premire 2013 május 3.-án lesz, a magyar mozikban még nem lehet tudni, de az is lehet ez elhúzódik, bár kétlem. (És elvileg most már tuti hogy Shane Black rendezi, aki csinálta többet között a: Kiss Kiss Bang Bang, Halálos fegyver 1-2-3-4-et)
De ha már felhoztad a Batmant, itt van egy Trailer, én már nagyon várom!!!  Pirul
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g8evyE9TuYk
Hm... a 3-mat az rendezi, aki a Kiss Kiss Bang Bang-et is? Nevet Az nekem tetszett (többször is már megnéztem), ja és az egy olyan film, amiben az egyik főszereplő Robert Downey Jr., úgyhogy úgy látszik ismét találkoznak Nevet
Hm... ezt a tréjlert már láttam, de nágyon jóúúú Nevet kíváncsi leszek, hogy ez a Hanibál maszkos ürge mit fog alkotni, mint a(z egyik) főellenség Mosolyog

Lesz majd Thor 2 is de majd csak soká pont mint amerika kapitány 2.
Na ez meg pont hidegen hagy XDDD

Pókember egyrészt azért nem lett volna jó, mert - tudtommal - nem a Marvel "gyártotta". Plussz szerintem annyira nem illet volna Vasember, Amerika Kapitány, Thor és Feketeözvegy mellé. Bár, ez csak az én véleményem. Hehe
:O :O :O ez egy hatalmas OMG OMG OMG, még hogy a Spiderman nem Marvel? Ezt gyorsan szívd vissza, Stan Lee már forogna a nem létező sírjában, ha ezt olvasná XDDD
Kérlek szépen a Pókember az egyik legnépszerűbb Marveles képregény, ha nem hiszel nekem, nézz utána kacsint

Christian Bale egy atom jó színész, tényleg király, az egyik filmjében, amiben szerepelt (Amerikai Pschyo), egyszerűen zseniális és fenomenális színészi játéka volt, nagyon jó volt az a film, bár nem mai (2000 asszem xD), de nagyon ott van a szeren Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5450 Dátum: 12 máj 17, 18:53:30 »

Sok szó esett a Marvel adaptációkról, csodálom, hogy a Fantastic Four nem került szóba. Nekem tetszett mindkét filmje, persze nem nagy számok, de az elsőben a zenét kedveltem a másodikban meg magát Silver-t. Lehet, hogy senki nem látta vagy nem hagytak mély nyomot. ikszdé

Scarlet helyett egy sokkal jobb nő volt velem az imaxben a film alatt, de, ha kedveskedni akartak volna vele, akkor nem ártott volna némi 3D a domborulataival, így elég feleslegesnek tűnt, sőt igazából Hulk egyedül levert mindenkit, a többiek csak a hangulat miatt voltak. Az utolsó fél óra volt számomra értékelhető, persze volt benne poén előtte is, de nekem az egyetlen amin nevettem is az az volt amit Stan Lee tolt, tetszett az öreg beszólása, meg az is, hogy benne volt a filmben, bár vicces, hogy a közönség nagy része nem ismerte fel az öreget, nem is esett le nekik.
Várom a következő részt, remélhetőleg a második rész történetileg is kidolgozottabb lesz. Ha az akcióra mennek rá, akkor legyen benne több 3D, mert ez így nekem kevés volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5451 Dátum: 12 máj 17, 19:02:59 »

A pókember tényleg  Marvel, mármint az eredeti az volt de megvette a Columbia Pictures(de lehet, hogy más vette meg erre emlékszem)

A fantasic 4 jó film csak ugyan az játsza amerika kapitányt mint Johhny-t.
A Stan Lees jelenet a nem eset le senkinek a családból csak nekem.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5452 Dátum: 12 máj 17, 19:26:27 »

Sok szó esett a Marvel adaptációkról, csodálom, hogy a Fantastic Four nem került szóba. Nekem tetszett mindkét filmje, persze nem nagy számok, de az elsőben a zenét kedveltem a másodikban meg magát Silver-t. Lehet, hogy senki nem látta vagy nem hagytak mély nyomot. ikszdé
Dehogyneeem, majdnem olyan jó, mint az X-men Nevet én szerettem azért, mondjuk a Johnny volt benne a nagy arc, meg ahogy húzta a kőcsóka agyát Nevet 2-ben meg tényleg a Silver volt a jó Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5453 Dátum: 12 máj 17, 19:45:48 »

A Ghost Rider is jó kis Marvel cucc, nekem az is bejött, bár rajzfilmben királyabb volt, de a The Rock óta bármilyen szart elnéznék Mr Cage-nek, csípem a fazont. A nemzet aranya is jó filmje lett, azt nagyon szerettem.
De vissza a lovas barátunkra. Remélem megcsinálják azt a crossovert amikor a fantastic four és a ghost rider együtt győzik le a galaxis falót, azokat a részeket nagyon szerettem a rajzfilmben, meg is kellene nézni újra. Nevet
Na ott aztán lenne akció egyébként. Benne volt Thor, Ghost Rider, Fantastic Four, Silver, Nova a.k.a. Franky és baromi sok akció amíg legyőzték az óriást. Na ezt megnézném 3D-ben is. Bocs, elkalandoztam...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5454 Dátum: 12 máj 17, 20:14:29 »

Ghost Riderrel csak játék adaptációban voltam elégedett. Nem kötött le a story, viszont a játék olyan, mint a DMC vagy, mint a God of War. Nevet
Fantörpikus 4-es nekem nem tetszett, habár az Ezüst Utazós 2. rész már nézhető volt.
Am. kíváncsi leszek, ha lesz Bosszúállók 2, akkor Luke Cage szerepel-e majd benne. Kigyúrt izomagyú feka, az kell a népnek már csak.  Nevet
Troll mod:
Boginak igaza van! Nem a Marvel gyártotta a Spider-mant, hanem Stan Lee!  Faceg
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5455 Dátum: 12 máj 17, 20:19:32 »

Ááá fúj, a Fantastic Four film nekem nagyon nem tetszett...
 (Egyébként köszönöm heo  Pirul)

Christian Bale, egy zseniális színész, nem csak jól néz ki és a pofijával adja el magát, hanem tényleg nagyon jól alakít. Én nagyon szeretem őt.  Pirul (Nikuccia, ezt külön neked írom, a Vándorló palotában ő volt Howl angol hangja, egyébként. Nevet)

Ej a "mai fiatalság" akik csak a Star Warsból ismerik meg eme nagyszerű színészt. Akkor gondolom ti még nem láttátok az Afro Samurai c. animét aminek ugyan csak elég sok köze van  Samuel L. Jackson-nak.
(Ishida, el is felejtettem a Jackie Brown-t leírni, pedig az is egy alap film)
Naplózva


M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5456 Dátum: 12 máj 17, 20:31:08 »

A pókember tényleg  Marvel, mármint az eredeti az volt de megvette a Columbia Pictures

Jó tudni. Nevet Bocsánat. Pirul
Troll mod:
Boginak igaza van! Nem a Marvel gyártotta a Spider-mant, hanem Stan Lee!  Faceg

Köszönöm. Nevet Végre valaki, aki engem véd! Durci ;')
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5457 Dátum: 12 máj 17, 20:31:31 »

... az volt amit Stan Lee tolt, tetszett az öreg beszólása, meg az is, hogy benne volt a filmben, bár vicces, hogy a közönség nagy része nem ismerte fel az öreget, nem is esett le nekik.
Erre csak ennyit tudok mondani: http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/1401278_700b.jpg Minden filmben ott van Nyelvesít (volt egy jobb kép is amiben normálisan le volt írva, de azt nem találom -.-)

Ghost Rider szerintem király volt. (de a 2 olyan ócska, hogy nem akarom megnézni Neeem)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 17, 20:32:13 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5458 Dátum: 12 máj 17, 20:31:53 »

Afro Samuraiban hatalmasat játszik a hangjával. Afroként alig ismerni fel, a lelki kivetülésénél viszont azonnal felismerni a hangját.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5459 Dátum: 12 máj 17, 21:18:30 »

Ej a "mai fiatalság" akik csak a Star Warsból ismerik meg eme nagyszerű színészt. Akkor gondolom ti még nem láttátok az Afro Samurai c. animét aminek ugyan csak elég sok köze van  Samuel L. Jackson-nak.
(Ishida, el is felejtettem a Jackie Brown-t leírni, pedig az is egy alap film)
Milyen Star Wars? :O Hagyjuk már... (tudom Windu Nevet), inkább "Puska kellett volna ehhez a melóhoz" Kúl Igen, Quantin Tarantino nagy klasszikusában szerepelt a legjobbat Pirul

Troll mod:
Boginak igaza van! Nem a Marvel gyártotta a Spider-mant, hanem Stan Lee!  Faceg
Már megbocsáss... köhhöm, köhhöm:
:O :O :O ez egy hatalmas OMG OMG OMG, még hogy a Spiderman nem Marvel? Ezt gyorsan szívd vissza, Stan Lee már forogna a nem létező sírjában, ha ezt olvasná XDDD
Kérlek szépen a Pókember az egyik legnépszerűbb Marveles képregény, ha nem hiszel nekem, nézz utána kacsint

Erre csak ennyit tudok mondani: http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/1401278_700b.jpg Minden filmben ott van Nyelvesít (volt egy jobb kép is amiben normálisan le volt írva, de azt nem találom -.-)

Ghost Rider szerintem király volt. (de a 2 olyan ócska, hogy nem akarom megnézni Neeem)
Hát ez ennyi, meg is érdemli, hogy benne szerepeljen a szuperhősös filmekben Nevet

Ghost Rider-nek el is felejtettem, hogy már rég van 2.része, meg is nézem majd valamikor, amúgy láttál róla tréjlert Rita, hogy annyira rossznak ítéled?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!