24 máj 05, 01:26:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277453 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5415 Dátum: 12 máj 14, 11:05:30 »

Persze, hogy lesz, ne viccelj már! Nevet Trilógiára tervezik a Sherlock Holmes-t, a harmadikról is lesznek infók hamarosan. Csak gondolom Robert-nek lesz még egy Vasembere, a Bosszúállók folytatásában meg -személy szerint- biztos vagyok, mivel nézettségi és bevételi rekordokat döntött meg, szóval kizárt, hogy ne folytassák. Ezekre a Marvel-es hősökre nagyon rácuppant a nép az utolsó egynéhány évben. Mosolyog
Na akkor jó hír, hogy lesz 3 Mosolyog
Vasember 3 csak 2013-ban fog jönni.
Vajon miért cuppantak rá az utóbbi időben ennyire a szuperhősös filmekre? Elég egyszerű a válasz Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5416 Dátum: 12 máj 14, 17:36:39 »

Hétvégén 2 filmet is megnéztem. Mivel a hallottam, hogy a Bosszúállókhoz szükséges megnézni a szereplők filmjeit, ezért belehúztam. Vasember 1-2-őt láttam, így csak a Hulk, Captain America és a Thor maradt hátra. Hétvégén az első kettőt néztem meg. Az Amerika Kapitány nagyon tetszett, a Hulktól pedig elvoltam ragadtatva. Fogalmam sincs, hogy miért, de engem nagyon megfogott. Végén mondtam, hogy "Hát ez rohadt jó volt!". Tesómnak a Thor tetszett a legjobban, majd meglátjuk, hogy nekem is ez lesz-e a véleményem.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5417 Dátum: 12 máj 14, 17:42:09 »

M. Bogi: Ki mondta? Nézd meg nyugodtan, marha jó film minden tele van  effektekkel. A Hulkra nem is emlékszem pedig láttam már és az Iron maneket is elfelejtettem, a Thort pedig nem láttam. Mégis érthető volt az egész.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5418 Dátum: 12 máj 14, 17:48:13 »

Igen? Nem gond, sok jó filmmel gazdagodok legalább. :') Ha a Thor is jó, akkor kifejezettem örülök, ha feleslegesen is néztem meg őket.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5419 Dátum: 12 máj 14, 18:18:02 »

Bosszúállók kritika Nevet Nagyon nagy arc a csávó, hihetetlen dumája vanXD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MbAjxwj6ZLI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MbAjxwj6ZLI</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5420 Dátum: 12 máj 15, 16:28:39 »

Sherlock Holmes 2 - Árnyjáték:
Király volt, überállat Nevet egyszerűen jobb mint az előző része, tesóm meg egy balhere, azt mondta, hogy nagyon elhúzták és vontatott volt picit, DEHOGYIS! jó volt, pörgös, akció dús és csavaros történet, a szereplők a helyén voltak, ugye Robert Dw. Jr. hozta a formáját és a társa is Mosolyog
Szerintem megéri megnézni, könnyed 2 órás szórakozás Mosolyog (ja és nekem van egy sejtésem, hogy lesz folytatása, de nem tudom, csak a vége nagyon erre hajazz, bár örülnék ha lenne, mert az is überkirály lenne Nevet)
Spoilereket tartalmazhat!
Te normális vagy? ikszdé A SH2 nagyon nagyon nagyon vacak volt... Sherlock Holmes? Sehol nem volt benne Sherlock Holmes... Hol van a nyomozás? Hol van a részletekbe látás? Sehol se volt benne. Ez nem SH volt, hanem egy akciófilm. Sherlock semmit nem csinált benne a csodás képességeivel csak előre megjósolta a harcokat meg kísérletezett a kutyán. Az első rész tetszett, mert volt még benne elem abból, hogy miért is zseni. De ebben nem volt semmi. Árnyéka se az első résznek.
A története követhetetlen és vacak. Az egészben csak a helyszíneket váltogatják. Őszintén nekem másodjára sikerült végignéznem mert elsőnél elaludtam és foggggalmam sincs, hogy miről szólt a film. Mindig csak váltás váltás váltás és aztán nézel magad elé, hogy "He? Mi történt? Mi van? Hol vagyunk?"
Na és persze a főellenség... Ő állítólag egy hatalmas zseni, nagyobb mint SH. Na sehol se volt itt semmilyen észpárbaj, semmilyen rejtély. Moriarty egy szerencsétlen volt, sokkal többet vártam tőle. A célja és a kivitelezés is nevetséges volt.
Szóval ebben sehol nem volt Sherlock élmény. Egy gyenge követhetetlen akicófilm volt, semmi több. Aki szereti SH-t ne nézze meg, mert összetörnek az álmai. ikszdé Én rejtélyeket vártam és nyomozást, de ebben semmilyen gondolkozás nem volt, csak bunyó. ikszdé Szánalom. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5421 Dátum: 12 máj 15, 18:45:49 »

Ritli ezt nevezik Depp Szindrómának, aminek rövid definíciója a következő: Bármilyen gagyi legyen a forgatókönyv, az ő neve miatt garantált kasszasiker van. Senkit nem érdekel miről szól, vagy mit csinálnak a filmben, a lényeg: benne legyen Jhonny Depp!
Ez a jelenség Robert Downing Jr. esetében is így van az utóbbi időben. Iron Gay.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5422 Dátum: 12 máj 15, 19:49:27 »

A különbség, hogy Depptől még nem láttam oylan filmet tényleg, amire azt mondanám, rossz. Oylat is csak egyet, ami nem volt kifejezetten király.  Kúl
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5423 Dátum: 12 máj 15, 20:09:54 »

Valahol olvastam, hogy nem véletlenül lett ilyen a második rész, nem véletlenül hajazott inkább az akció dús jelenetekre és a látványvilágra, amit az elsőből nagyon hiányoltak a kritikusok és a nézők is.
Bár azt hiszem, megtörtént a ló túloldalára való átesés, mert túl sokat markoltak, végül keveset fogtak. Ráadásul én camos minőségben szenvedtem végig a második részt, bár én ezektől függetlenül meg voltam elégedve azzal, amit láttam.
Talán a harmadik részig végre sikerül kitapasztalniuk a helyes arányt a detektívkedés és az akciójelenetek között.
Viszont Moriarty egy hatalmas fekete folt a filmben. Én nem tudtam elhinni neki, hogy ő ennyire gonosz, meg ennyire világuralomra akar törni, inkább tűnt egy durcás, nyugdíjas matektanárnak, semmint főellenségnek. Egy időben szó volt róla, hogy Brad Pitt játssza ezt a karaktert, hát... lehet, jobban jártak volna vele. Mosolyog

szerk.:
Jajj, és Micsudi, köszi azt a videót. Tegnap egész este azon a csatornán lógtam, isteni volt! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 15, 20:11:09 írta Nikuccia » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5424 Dátum: 12 máj 15, 21:22:28 »

Az elsőből hiányolták az akciót?? Nem tudom szerintem elég sok volt benne főleg egy "detektív" filmhez képest. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5425 Dátum: 12 máj 15, 21:48:13 »

Micsudi: köszi ezt a videót, tök jó volt, jó szövege van a srácnak Nevet

Ritli:
Spoilereket tartalmazhat!
Te normális vagy? ikszdé A SH2 nagyon nagyon nagyon vacak volt... Sherlock Holmes? Sehol nem volt benne Sherlock Holmes... Hol van a nyomozás? Hol van a részletekbe látás? Sehol se volt benne. Ez nem SH volt, hanem egy akciófilm. Sherlock semmit nem csinált benne a csodás képességeivel csak előre megjósolta a harcokat meg kísérletezett a kutyán. Az első rész tetszett, mert volt még benne elem abból, hogy miért is zseni. De ebben nem volt semmi. Árnyéka se az első résznek.
A története követhetetlen és vacak. Az egészben csak a helyszíneket váltogatják. Őszintén nekem másodjára sikerült végignéznem mert elsőnél elaludtam és foggggalmam sincs, hogy miről szólt a film. Mindig csak váltás váltás váltás és aztán nézel magad elé, hogy "He? Mi történt? Mi van? Hol vagyunk?"
Na és persze a főellenség... Ő állítólag egy hatalmas zseni, nagyobb mint SH. Na sehol se volt itt semmilyen észpárbaj, semmilyen rejtély. Moriarty egy szerencsétlen volt, sokkal többet vártam tőle. A célja és a kivitelezés is nevetséges volt.
Szóval ebben sehol nem volt Sherlock élmény. Egy gyenge követhetetlen akicófilm volt, semmi több. Aki szereti SH-t ne nézze meg, mert összetörnek az álmai. ikszdé Én rejtélyeket vártam és nyomozást, de ebben semmilyen gondolkozás nem volt, csak bunyó. ikszdé Szánalom. ikszdé
Az akció részét nem vitatom, lehet több volt benne a kelleténél, de a trükközgetései (főleg a vonatos résznél, amikor Watsonnal utaztak), az azért elég éles eszűségre, ravaszságra és persze erre a jövendölős hülyeségre vall, amit te mondtál Nevet
Tényleg nem csinált benne semmit? Hm... are you serious????? Erre most hadd ne kelljen felhoznom példákat a film jeleneteiből ^^
Helyszín változgatások és jelenet váltások: szerintem követhető volt az egész, amikor Németországba mentek át a pónival (az vicces rész volt amúgy ikszdé) az is követhető volt, meg amikor a muzsikus cigány táborba jutottak az is követhető volt, csak lehet bezavart neked a sok katakomba, meg rejtett járat, ami a filmben volt ikszdé
Ritára ne hallgassatok, nézze meg bárki aki szerette az SH 1.részét, jó volt (mondjuk igazából az ember csak saját maga által ismeri meg a filmet, és alakítja ki SAJÁT kritikáját, úgyhogy mindenki azt nézi meg, amit akar Nevet)

Ishida: nem tudom mi a bajod az Iron Man-nel, de az jó film, az 1. és a 2. is, és a 3.részét is várom már Mosolyog

STM: Karib-tenger kalózai 3.-at már nagyon annyira nem bírtam, a 4. már szánalom volt...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5426 Dátum: 12 máj 15, 23:29:43 »

Telejsen egyet értek veled Ritli az SH2vel kaptolatban. Hú nekem nagy csalódás volt sajnos... Akkor inkább maradok az új sorozatnál.  Be van tépve

Nade megnéztem a The Avengers c. Filmet. Életem első Imax élménye. Az élmény rohadt jó volt, nagyon élveztem így mozizni, csak a szemüveg zavart néha igazából, de túl éltem.  Punker Nos a filmeről. Mindenkitől azt hallottam vagy olvastam milyen jó, és hu meg ha. Lehet emiatt többet vártam kicsit. Bevallom a Marvel filmek többsége nem olyan jó, mint a képregény stb, de van köztük jó és ahoz képest tényleg pofás lett. Főleg mert Joss Whedon rendezte. Őt szeressük nagyon mert a Firefly azt nagyon nagyon szeretem! Nade Nem nagyon érzékeltem az időt, de talán jól tippelek ha azt mondom, higy az első kb 1 óra -1,5óra számomra ... Unalmas volt. Nem volt igazán semmi vagy nem tudom, de nem kötött le igazán hiába voltak harci jelenetek. Sajnos magyarul néztem, megszoktam a filmben a szinkronokat, de nekem annyira nem tetszett az, na de majd megnézem angolul is. A gonosz vagyis Loki (Tom Hiddleston) szerintem nagyin kis pofás volt, nagyon jól játszotta, meg jó volt gonosznak, a Thorban is csíptem. Elég gyerekes volt igazából, hogy miért kezdett el küzdeni, de ez elég megszokott. Az Amerika kapitányt nem láttam, a sztorit tudtam így sokat nem számított, meg tudom hogy ritka sz*r lett így nem is érdekel, de egyébként nem jött be a filmben, csatáknál nagyon jó volt, de úgy amúgy.... Nevetséges.
Robert John Downey Jr. nekem megitn csak tetszet, nagyon szeretem őt és jó volt a filmben, jók voltak a poénjai... Hulkot vagyis azt a filmet amiben ez a Hulk van azt nem láttam, de jó volt az a csávó is. Thor meg... A filmje nekem bejött, tényleg, kíváncsi vagyok a folytatásra, szerintem az nagyon jó lett, és itt is jó volt, bár azt hittem több lesz a szerepe, hisz Asgardról volt szó, a fogadott testvére volt s gonosz, mégis nagyon hátra volt nyomva a szereplő, sőt.... A bátyám kérdezte hogy ki a "főszereplő" és átgondolva azt mondtam neki, hogy az Amerika kapitány az és én személy szerint emiatt csalódtam. A csata jelenetek, bevallom tényleg húú de jók voltak, főleg Imaxben, nagyon élveztem, és izgik voltak ez tény és való. Hawkeye, mikor harcolt.... Áh  Be van tépve az annyira tetszett, nagyon állatt volt! Scarlett Johansson meg nos... Csinos ez ugyan csak tény és való, de nem kéne mindent a testére építeni. Bevallom, jobban tetszett mikor Gwyneth Paltrow abban a pár percben szerepelt.
Nem megyek bele a dolgokba, mert késő van, meg nem is akarok lelőni poénokat. Viszot. Szerintem nem lett olyan jó, vagy talán... Lehetett volna jobb vagy nem tudom, egyszer-kétszer meg lehet nézni és kész, de nem bánom, hogy moziban láttam.

(bocsánat, a helyeírási hibákért, de nem gépről írok, így lehet valamit félre nyomtam és nehéz lenne kikeresni mi a hibám, remélem túlélitek.  Pirul)
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5427 Dátum: 12 máj 16, 08:44:47 »

Én mindig is utáltam Iron Mant, mint a Comicban, mint az animációs sorozatokban. Olyan szintű entertainment számomra, mint a Transformers. Szépnek szép, de van értelme? Ezért untam meg szinte az összes Marvel cuccot, Frank Miller forever.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5428 Dátum: 12 máj 16, 12:03:01 »

Mini: Ennyi, SH2 vacak és kész. ikszdé Samdav nem ért hozzá. ikszdé

Az Avangers nekem tetszett nem is cifrázom. ikszdé Szerintem jó volt. Mosolyog Scarlettről ugyanaz a véleményem. Ő semmire se volt jó a filmben, csak kb arra, hogy a testét mutogassák egy szűk ruhában. ikszdé
Az Amerika kapitány film meg szerintem nem volt annyira szar nem értem miért mondja mindenki. Persze nem is a legcsodásabb film amit láttam, de simán nézhető a cucc. Nem úgy mint pl a Zöld Lámpás az egy ritka nagy bazári gagyi volt. smirksweat
Ironman meg... én sose szerettem a rajzfilmje iszonyú gagyi volt, de a filmekben megszerettem, szerintem király lett mindkét rész. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5429 Dátum: 12 máj 16, 12:25:22 »

Scarlett Johansson mikor volt jó msára? Lássuk be, ő csak fanservice. De erre kétségtelenül jó. Nevet

Na jó, azért így belegondolva, tlaán ez túlzás, azért volt egy-két egész értelmes szerepe.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 12:45:04 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!