24 máj 04, 23:22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277347 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5400 Dátum: 12 ápr 29, 16:47:03 »

Hamarosan megnézem én is, és ahogy itt olvasom, nem lesz csalódás. Azon filmek egyike, amit megéri moziban nézni.
+ talán megvenni DVDn
Engem is főleg ironman érdekel, de jó kis csapat.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5401 Dátum: 12 ápr 30, 12:13:20 »

Hát már Scarlett Johansson miatt érdemes megnézni Pirul Na meg Robert Dw. Jr. miatt Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5402 Dátum: 12 máj 05, 15:21:24 »

Tud esetleg valaki Trónok harca 2.évad magyar szinkronos linket , online vagy tölthető ?
Avengers az ajánlótt mindenkinek ,Csatahajóról vannak vélemények ?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5403 Dátum: 12 máj 06, 00:53:37 »

A csatahajó egy közepes propaganda látványorgia. Egyszer nézhető.
Naplózva


 
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5404 Dátum: 12 máj 06, 10:01:23 »

Az Avengers tényleg ennyire jó? Terveztem megnézni, és a szereplők is érdekesek, de tényleg nagyon jó? Robert Downey Jr...uhh. Pirul Vasember az nagyon jó, és a humorát nagyon szerettem. Majd talán jöv. hétvégén megnézzük. kacsint
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5405 Dátum: 12 máj 06, 17:52:55 »

Végig pörgős, nem támaszkodik eltúlozva az előzményfilmekre, jó poénok és látványos akciók. A történet egyszerű, de ebben a műfajban, általában az. Kiemelkedő darab.
Naplózva


 
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #5406 Dátum: 12 máj 12, 09:00:18 »

Filmek terén rengeteg kedvencem van! Ráadásul szeretem megvenni a "sorozatokat" díszdobozban és a filmeket szintén eredetiben  Mosolyog Fűrész összes nagyon bejön!!! Fanfavorit
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5407 Dátum: 12 máj 13, 11:31:49 »

A hétvégén megnézem a HIMYM 7. évadát és szerintem nagyon jó volt, csak amire vártam egy évet, arra várhatok még egyet. xD Nevezetesen Barney esküvőjére gondolok. xD
Most nézem, holnap jön ki a dupla. Nevet Akkor még nincs semmi se veszve. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 12:52:12 írta Ishida » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5408 Dátum: 12 máj 13, 14:10:07 »

Most végeztem a The Walking Dead című sorozat eddigi két évadával. Tetszett, szerintem nagyon jó történet. Viszont most várhatok őszig a következő évadra.

Azt sajnálom kicsit SPOILER! hogy arról semmi nem derült ki, hogy hova fognak továbbindulni a szereplők. Meg nagyon érdekelne, hogy ki a fene volt az a kardos csaj, aki Andreát megmentette az utolsó epizód végén. Meg gondolom nagy jelentősége lesz annak az épületnek (börtön?, katonai bázis?), amit a rész legvégén mutattak.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5409 Dátum: 12 máj 13, 20:59:33 »

Hm... HIMYM-et abbahagytam a 6.évad felénél, mert már unalmas volt és gagyi...
The Walking Dead-et mondták, hogy jó, majd valamikor elkezdem nézni, amúgy erre a zombis témát tovább víve-------------
--->Valaki tudja, hogy a Highschool of the Dead-nek lesz folytatása? Mert láttam az első évadot és az ováját láttam, nekem nagyon tetszett az első évad és az ova is, és hallottam infókat, hogy jön, de hogy mikor azt nem tudom :-/
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #5410 Dátum: 12 máj 13, 21:02:17 »

Samdav HOTD-nek van saját topicba ha jó emlékszem.
Amúgy folytatása szerintem nem lesz, pedig jó lenne.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5411 Dátum: 12 máj 13, 21:06:10 »

samdav!

Érdemes elkezdeni Walking Dead-et. Nevet Van egy hangulata. xD
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5412 Dátum: 12 máj 13, 21:14:05 »

Ha te mondod, hiszek neked, majd belelesek Nevet
Megnéztem egy huzamban a Torrente 1,2,3-mat, nagyon jó volt, szövegek a legjobbak benne, meg amiket csinál az a csávó ikszdé (majd a 4-et is megnézem Nevet)

Sherlock Holmes 2 - Árnyjáték:
Király volt, überállat Nevet egyszerűen jobb mint az előző része, tesóm meg egy balhere, azt mondta, hogy nagyon elhúzták és vontatott volt picit, DEHOGYIS! jó volt, pörgös, akció dús és csavaros történet, a szereplők a helyén voltak, ugye Robert Dw. Jr. hozta a formáját és a társa is Mosolyog
Szerintem megéri megnézni, könnyed 2 órás szórakozás Mosolyog (ja és nekem van egy sejtésem, hogy lesz folytatása, de nem tudom, csak a vége nagyon erre hajazz, bár örülnék ha lenne, mert az is überkirály lenne Nevet)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5413 Dátum: 12 máj 14, 10:32:42 »

Persze, hogy lesz, ne viccelj már! Nevet Trilógiára tervezik a Sherlock Holmes-t, a harmadikról is lesznek infók hamarosan. Csak gondolom Robert-nek lesz még egy Vasembere, a Bosszúállók folytatásában meg -személy szerint- biztos vagyok, mivel nézettségi és bevételi rekordokat döntött meg, szóval kizárt, hogy ne folytassák. Ezekre a Marvel-es hősökre nagyon rácuppant a nép az utolsó egynéhány évben. Mosolyog

Én az Odaátot végeztem ki tegnap este, de... őszintén szólva nehezen hiszem, hogy ez lett volna az évadzáró. Igazából semmi csattanó, semmi hűha nem történt, csak... elsötétült a kép, én meg néztem a sötét monitort még vagy fél percig azt várva, hogy folytassák már, essen már le az állam... Szomorú
Nagyon szomorú, hogy egy ilyen szuperságos sorozatot ennyire hihetetlen módon elkúrnak, csak hogy lehúzzák róla a harmadik, negyedik bőrt is. Ettől még a Vámpírnaplók is jobb évadzárót kapott, pedig azt is megutáltam a 3. évad folyamán. ikszdé

szerk.:
Ja, amúgy ezt kihagytam; néhány infó, mi vár és mi nem vár ránk ősztől:
http://starity.hu/magazin/27434-elbukott-es-visszatero-sorozatok-2012-ben/
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 14, 10:34:28 írta Nikuccia » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5414 Dátum: 12 máj 14, 10:51:33 »

Írták, hogy az idei szezon 23. epizódos lesz. Mosolyog Vampire alfa is awesome. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!