24 máj 05, 02:13:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277492 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5370 Dátum: 12 ápr 17, 11:11:32 »

Nu megnéztem a Harry Potter 7/2. Bevallom, csak akkor olvastam mikor kijött a könyv, az meg volt egy ideje így nem emlékeztem minden részletre, de szerintem jó volt. Nem olyan hűdef*sza mint amennyire megcsinálták az elsőt (7/1-et) mert nekem az nagyon tetszett. Sajnos szokásosan kihagytak pár dolgot, viszont pár dolog nagyon tetszett, ott volt mikor Professor Minerva McGonagall (Maggie Smith) feléleszti a szobor katonákat és mondja hogy "Mindig is kiakarta próbálni ezt a varázslatot"... ott oylan tündéri az a nő, hogy az hihetetlen. Nevet Mint egy kislány.
Mikor Harry  Dumbledore-ral beszélget ott a 9 és 3/4 vágányon... az semmi a filmben, a könyvben rengeteg minden van és tök jól elképzeltem mindent erre eljutunk oda és gyakorlatilag semmit se kapunk, na meg persze Harrynek megint egy hülye szürke pólója van. ikszdé Mikor Piton emlékeiben vagyunk, nos szerintem azt jobban is megcsinálhatták volna szerintem. A fejemben midnen olyan jól meg volt így néha csalódtam, de azért szerintem jó lett, nekem tetszett.
Azért élveztem nagyon mert tesóimmal szét nevettük magunkat. >_<

Most meg hallgatom a Vektort (Mátrix paródiája). Tejóég, de rég néztem meg ezt a filmet. ikszdé Amióta láttuk (jó sok éve) rengeteget idézünk belőle, de kedvem támadt feleleveníteni kicsit. >_< Csak egy gond van vele, elején nagyon jó, de  a közepén kicsit sajnos ellaposodik, viszont a végére megint jó.

"Az Orákulumnál:

- Jártál rendszeresen iskolába, Neon?
- Öhöm... - És? Milyen volt? Tanultál külföldiül?
- Nem. Mér' az hogy van?
- Tudod mit jelent, az a felirat, ott, az ajtó felett?
- Mit?
- Hát éppen ez az, én sem tudom... Szerintem azt, hogy konyhaajtó latinul, vagy mondjuk kijárat a konyhából, út a szobába, lyuk a falon."
Naplózva


Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5371 Dátum: 12 ápr 17, 23:21:42 »

Megnéztem a Trónok Harca 3. részét valami fenomenális volt. Tyrion a kedvencem részről-részre jobban erősödik az iránta érzett szimpátiám. Elakartam kezdeni a könyvet annak idején, de nem bánom, hogy nem tettem, mert semmi viszonyítási alapom nincs, így a sorozat semmilyen momentumába nem tudok belekötni.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5372 Dátum: 12 ápr 18, 00:27:37 »

"Az Orákulumnál:

- Jártál rendszeresen iskolába, Neon?
- Öhöm... - És? Milyen volt? Tanultál külföldiül?
- Nem. Mér' az hogy van?
- Tudod mit jelent, az a felirat, ott, az ajtó felett?
- Mit?
- Hát éppen ez az, én sem tudom... Szerintem azt, hogy konyhaajtó latinul, vagy mondjuk kijárat a konyhából, út a szobába, lyuk a falon."

Még az Orákulumtól az a jó: "Addig jár a korsó a kútra, míg be nem törik"
A legjobbak még mindig:
Neon mondja: "Ez egy fotel?"
Morfológus mondja: "Ezt a szobát most festettük"
Meg, kisfiú mondja: "A kanalakat a menzáról lopom, műanyag tálcákról" XDDDDD (ez a best XDDD)
Na meg a kék és piros bogyós rész se rossz Mosolyog
És még a kedvenc részem:
"A kis csapat: Trigonometria, Amper, Rellé és a Judás", aszem valahogy így volt, ebben már nem vagyok biztos. Mosolyog
Jó a Vektor Nevet az a durva, hogy két eltés srác csinálta Mosolyog elmebetegek XDDD

Trónok harcát nem nézem, sorry.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 18, 00:28:31 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5373 Dátum: 12 ápr 18, 00:51:36 »

Rosszul teszed hogy nem nézed, nem is tudom mikor volt ilyen érzésem sorozatnál mint mostXD
Én is megnéztem a 3. részt... hááát megint sikerült úgy befejezniük hogy az ember tűkön üljön a következő részig.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5374 Dátum: 12 ápr 18, 20:34:25 »

Én is örülök, hogy most sorozat talált meg hamarabb, mint a könyv. Így élvezetesebb. Első évad után elolvastam az első könyvet és ebben a sorrendben nem történik az, hogy felháborodok bármin is:D Így mindkettőt ugyanúgy tudom élvezni:D
A másodikkal is így fogok tenni tuti:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5375 Dátum: 12 ápr 19, 02:06:52 »

Megnéztem Sam Worthington Man on a Ledge című filmjét nagyon jó volt tetszett vártam, már egy ilyen kaliberű filmet. Az új Amerikai Pitéről a vélemény nagyon tömör és lényegre törő egy rakás sz*r, akár az elődjei, ellenben, de ez kizárólag szubjektív, aki jó vígjátékot akar látni, annak ajánlom a The Change Up-ot.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5376 Dátum: 12 ápr 19, 13:01:53 »

Szerintem nem volt semmi gond az Amerikai pitével,persze,ha az eredeti film sem tettszett akkor volt megnézni.

A Chronicles című filmet látta valaki? Ilyen dokumentum filmes stílusban felvett film,három gyerekről akik képesek lesznek a telekinézésre.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5377 Dátum: 12 ápr 19, 21:43:33 »

Én láttam az alapkoncepció pazar "mit tenne az átlag ember, ha erő birtokába jutna ami felülmúlja a képzeletet". A befejezés borzalmasan silány, nevetséges. Számomra, így egyszer nézhető kategória tele volt a film kiaknázatlan lehetőségekkel trailer alapján sokkal többet vártam.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5378 Dátum: 12 ápr 24, 18:58:40 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Bvv6XnEEBFM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Bvv6XnEEBFM</a>


Nem értek a szuperhősöshihez, de ezt a filmet nem külön szorikból foltozták össze? xD Na meg ha Thor egy villámisten, vagy mi, minek oda a többi? Mindenkit le kéne zúznia Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5379 Dátum: 12 ápr 24, 19:11:33 »

Fú ezt lehet megnézem moziban. Múltkor a barátnőm kérdezte tőlem hogy a pasijával mit nézzen meg, Zac Effron új nyálas, drámáját, vagy egy akció filmet (ennél azeű esetnél, ez a film volt a másik választás). Nos, én az akció filmnek örülnék, remélem azt fogják megnézni. ikszdé
Egyébként én csak az Ironman 1-2 meg a Thor-t láttam (meg anno a Hulkot, de nem emlékszem semmire), az America Captaint nem láttam mert a bátyám meggyőzött hogy sz@r, de kíváncsi vagyok itt milyen. Egyébként szerintem a Thor meg az ironman jó lett.

Nem tudja valaki ki lesz a gonosz? Mert az egyik ahogy látom Thor féltestvére... vagy csak ő lesz?O.o
Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5380 Dátum: 12 ápr 24, 19:42:24 »

Én is úgy várom ezt a filmet:D Akciókra, pláne hősfilmekre nem szoktam rápörögni, de ez kell-kell-kell:D
A Thor állati volt, az Amerika kapitány meg tényleg nagyon unalmas:D Ezek úgy tudom előzményként szolgáltak a most belinkelt filmhez, szóval előtte érdemes megnézegetni minden hőshöz tartozó múvit:D
Gonosz(ok)ról nem tudok sokat én se.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5381 Dátum: 12 ápr 24, 20:32:22 »

Ja, a Thort töltöm le éppen Nevet Az ötlet az jó, a mitológiákból egy csomó ki lehetne hozni, ezért öröm egy-egy ilyen filmet látni Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5382 Dátum: 12 ápr 24, 21:29:29 »

Fenomenális volt az új Trónok Harca rész a vége megint szájtátós volt. Tudják fokozni a hangulatot fantasztikus mennyire komoly szinten össze van rakva egyszerűen minden pillanatát izgalommal figyelem és minden momentuma meglepetést okoz számomra. Megint a várakozás, olyan hosszúnak és végtelennek tűnik ez utálom a legjobban Nevet. Joffrey annyira ellenszenves és undorító minden tekintetben, hogy nem tudok róla a jó ízlés határain belül véleményt formálni.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 24, 21:39:02 írta Train » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5383 Dátum: 12 ápr 25, 12:27:50 »

Nem értek a szuperhősöshihez, de ezt a filmet nem külön szorikból foltozták össze? xD Na meg ha Thor egy villámisten, vagy mi, minek oda a többi? Mindenkit le kéne zúznia Nevet
Látszik. XDDD Szeretet
Amúgy remélem nem rontják el, kicsit kétkedve várom. Moziba még nem tudom elmenjek-e rá. Nevet De esélyes. kacsint

Amúgy Mini az Amerika kapitány szerintem nem volt olyan rossz. Bár annyira szuper jó sem. Nevet De nyugodtan nézhető kacsint Thort jobban sajnálom, mert elég szegényes lett. Éppen hogy csak egy kis bevezetés volt az egész film. Szomorú De amúgy jó volt, csak kb semmire se elég. Nevet Ironman meg Szeretet Menő és mindig bírtam a humorát Nevet Pirul
Gonoszról én se tudok csak Thor tesóját mutatják. Képregényét meg nem ismerem.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 25, 12:28:24 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5384 Dátum: 12 ápr 26, 14:38:54 »

Amerika kapitány egy nagyon jó és hangulatos film, sajnos nem szeretik sokan mert a történet túl kidolgozott és nem rohangálnak benne óriás robotok meg óriás csöcsű Megan foxok. Vasember mindkét része szintén jó lett, bár kicsit túl komolytalanra emelték át a karaktert, de jól áll neki. Thor is tetszett, kicsit ártatlanra sikeredett, de hát ez egy képregény adaptáció, amivel minden korosztályt céloznak. A szereposztás talán a Thorban volt a legnagyobb telitalálat. Az Avengersben valóban Loki lesz a fő gonosz, ahogy a képregényben is ő volt az első, aki mellesleg a viszály Istene, mindenféle isteni képességgel és egy hadsereggel. Emlegetnek még valami idegen fajt is mellé, meglátjuk igaz e. Az hogy Thor a legerősebb és mindenkit legyőzne, nevetséges és gyerekes kijelentés.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!