24 máj 05, 04:44:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277552 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5340 Dátum: 12 ápr 09, 18:04:09 »

A filmben valóban így jött le. Viszont a Megtorló karaktere még "darkosabb" vagy mondhatnám a Moon Knightot is.

http://imageshack.us/photo/my-images/528/moonknight26cvsl0.jpg/

Hulkot már nem lehet tovább facsarni, az a baj. Már volt mindenféle értelmi szinten, 5 színben, elüldözték, kitüntették, kivégezték, klónozták, csináltak női változatot stb. De ízlések és pofonok. Tovább nem offolok.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5341 Dátum: 12 ápr 09, 18:04:49 »

Itt a film linkje. Nem tudom hogy szerezd meg, de elég nagy az internet, remélem megtalálod mert jó darab.
http://www.port.hu/harmadik_tipusu_emberrablasok_taken/pls/fi/films.film_page?i_film_id=65371
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 09, 19:49:46 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5342 Dátum: 12 ápr 09, 18:25:34 »

Igaz-igaz, kicsit több bőrt húztak már le róla  a kelleténél... habár, a női változattal én még nem futottam össze például ikszdé
De a szürke hulkot mondjuk bírtam. És igaz-igaz, az elég off itt. Hulk filmből viszont mindekttő nagy bukás volt szerintem, de ha választani kell, szerintetek melyik a jobb? Én még inkább az elsőt mondanám szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 09, 18:27:09 írta STM » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5343 Dátum: 12 ápr 09, 18:29:02 »

Háát én is szerintem az elsőt, bár azt már nem a láttam. Nevet Bár a másodikat sem, csak azt azért annyira nem régen.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5344 Dátum: 12 ápr 09, 22:21:14 »

Én azért a Marvelt is csípem, főleg az x-eket, meg Pókit. Ja, meg Hulk sem rossz.
DC karakterek közül meg messze Joker az első Nevet
Pókemberből csak a sima rajzfilmet szerettem, amiben az a dagadt nagydarab Aduász szerepelt.
Iron Man jó még a Marveltől, meg a Hulk se rossz Mosolyog X-meneket mondjuk én is csíptem Nevet De a DC a jó Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5345 Dátum: 12 ápr 09, 22:26:58 »

Na igen, ő is laza volt. De nem volt dagadt, az színtiszta izom volt, mondta egy csomószor ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5346 Dátum: 12 ápr 09, 22:36:39 »

Hát akkor nagy darab Nevet
De az Iron Man rajzfilm is jó volt, ahol a mongol csávó volt a főgonosz és sok gyűrűje volt, nem tudom ki emlékszik rá és volt még jó pár csatlósa is, de ott volt a feka haverja Starknak, ami ilyen tök menő fehér Vaskatona volt Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5347 Dátum: 12 ápr 09, 22:44:05 »

Ezeket még a Fox Kids-en nézted te is, ugye?

Az se ma volt.

Az Aduász neve Wilson Fisk (The Kingpin), én is csíptem, ő a Dare Devil-ben is benee van.

A "feka haver" az valamilyen Rodney aki a Stark vállalatok biztonsági főnöke amúgy meg gépágyú volt (Angolul nem tudom.), a fő gonosz nevét én sem tudom most így hirtelen.

A pókemberből az én kedvencem a Másvilági volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5348 Dátum: 12 ápr 09, 23:36:11 »

Angolul Warmachine asszem. A gyűrűs csávó meg Mandarin asszem. De rá az első filmben is van utalás. Többször meg van említve benne a 10 gyűrű nevű szervezet, ami a 3. részben kap főszerepet mert annak már ő lesz elvileg a főgonosza.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5349 Dátum: 12 ápr 10, 00:23:59 »

heo: jaja, még azon néztem, a Fox Kids-en Nevet húúú most jutott eszembe azon adták még régen a Jack a kalóz című rajzfilmet, mekkora nagy volt már Nevet főleg a patkány bajtársa :DDD meg mindig hogy megszívta Jack a kalandok során ikszdé
Nekem Pókemberből Mészárszék volt a kedvencem, meg a másik entitáns haverja Mosolyog Szóval a vörös és fekete szutyok ikszdé

Micsudi: Mandarin, tééényleg, az volt a neve, vááá, csúcs gonosz volt, szerintem nagyon jól adta a főgonosz szerepét Mosolyog Ha 3.részben ő lesz a főgonosz a filmben, akkor nagyon adni fogja film Mosolyog Na igen, az első részben volt rá utalás.  Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5350 Dátum: 12 ápr 10, 00:58:09 »

Veszett Jack a kalóz. A kedvencem a 999 öröm háza, meg az éneklő kard. Nevet
A másik az méreg volt. Érdekes karakterek voltak.

Kíváncsi vagyok, hogy a sárkányt is belerakják-e, ha már tőle vannak a kövek a gyűrűben.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5351 Dátum: 12 ápr 10, 01:04:33 »

a marvell univerzumba simán befér 1-2 idegen sárkányXD

Ám igen a 999 öröm kastályaXDXDXDXD  Mekkora mese voltXD  Amit még Bírtam az az Andy a vagányXD Az is beteg volt Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5352 Dátum: 12 ápr 10, 02:05:51 »

Nekem a pizzafutár srác volt abból a kedvencem, Mush. Nem is emlékszem olyan részre amiben ne lett volna rajta napszemüveg. Nevet

Nagy kedvenc volt még a Louie élete, a faterja volt a legnagyobb arc. Andy Anderson, azok a történetek meg az egész figura. Hatalmas, nagyon szerettem nézni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5353 Dátum: 12 ápr 10, 12:58:07 »

Én most a Prometheus-ra vagyok nagyon kíváncsi az idei filmek közül. Aki szereti az Alien sorozatokat, annak kötelező lesz Mosolyog
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5354 Dátum: 12 ápr 10, 13:00:15 »

Veszett Jack a kalóz. A kedvencem a 999 öröm háza, meg az éneklő kard. Nevet
"999 dolog, ami számomra öröm." ikszdé Apám az mekkora egy beteg sorozat volt. Nevet Kék karbunkulus. ikszdé Nemrég le is töltöttük az összes részt tesómmal és megnéztünk jópárat. Nevet

Louie élete a legjobb akkor is. Szeretet Andy Anderson. ikszdé Látom beírtad heo, míg nem figyeltem. Nevet Na mindegy. Mosolyog A nagymama eszméletlen még benne. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 10, 13:01:26 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!