24 máj 05, 09:18:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277787 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #5325 Dátum: 12 ápr 08, 19:38:01 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:58:24 írta dert » Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5326 Dátum: 12 ápr 08, 19:43:11 »

Nem nézem, de annyit tudok, hogy április 2.-ától kezdve vetítik a második évadot.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5327 Dátum: 12 ápr 09, 12:58:18 »

Igen, korábbi hsz-ekben már nyaladzottunk egy jót a második évad elején:D nézd tovább:D már megvan az első két rész a második évadból:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #5328 Dátum: 12 ápr 09, 13:18:19 »

Jé, van ilyen topicunk is? ikszdé

Tegnap befejeztem a Falling Skiest, #@&va jó lett. Látta még valaki? Nevet
Nem sok reményt fűztem hozzá az elején, mert az X-akták óta nem láttam életképes UFO-s sorozatot, de ez... ahhh... *.* Ugye a sorozatban az idegenek elrabolják a gyerekeket, de én már az elején levágtam mit akarnak tőlük. Tudtam, hogy pedofilok. ikszdé Amúgy nem. Nekem levágós volt, hogy később belőlük is pókok lesznek, viszont amikor a pókok és a mechák után megjelent az a vékony vagyonőrnek kinéző idegen, attól dobtam egy hátast. Hatalmas lett. Nyáron jön a második évad, remélem visszatér valahogy a vészhelyzetes Carter doki (asszem Tom, de nekem már Carter marad xD), és többet is megtudunk.

Promóció: Ide még nem írtam be, de kötelező darab mindenkinek a The River c. sorozat is. ikszdé

Az Alcatraz egy fos, legalább akkora mint a Terra Nova. Mindkettőt kaszáltam a 4. résznél.
Máj kveszcsön iz: a Supernaturalt érdemes folytatni? A mostani évad közepénél leálltam vele, kivágta a biztosítékot, hogy a hallhatatlan lényeket kinyírják a felmosóvízzel. xD

Ennyire jó a Trónok harca? Hmm... Eddig 1 részt láttam belőle, de elaludtam rajta, mondjuk ennyiből nem sokat lehetett leszűrni. Lehet próbálkozom még 1x. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5329 Dátum: 12 ápr 09, 13:27:35 »

A Trónok Harca az piramidális. És van még egy jó UFO-s sorozat. Taken 3. Tipusú emberrablások, 10 részes mini, de nekem nagyon bejött.  Amit írtál annak utánanézek mert szeretem a jó UFO-s sorozatokat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #5330 Dátum: 12 ápr 09, 15:04:36 »

Cart: Na igen, én attól is lesokkoltam... HOGY LEHET EGY VÖDÖR FLÓRASZEPTTEL KINYÍRNI A LEVIATÁNOKAT?! Uram atya jó istenkéje... Enyhén szólva felkurjantottam, hogy ez meg mégis mi a szent tehén?!

Következőnek mi lesz? aloe verától meghalnak a mittomén.... sárkánygyíkok vagy mi? Nevet Ecsém... :DD
Szerintem nézd tovább... Most néztem meg a tizenhatodik részt és a végén egy kicsit néztem, mert kiderült, hogy miért jöttek Dickék. Kb. ilyen Jiraiya-féle NANIIII?!??! fejem volt. Logika nuku. De ha már elkezdted a szízön szevönt, fejezd be. :3 Nem éri meg, de nem baj. Ne hagyd cserben Szemet meg Dínt, na meg a fekete trutyit. Hümm-hümm

Azt láttad, hogy lesz nyolcadik évad? Én már eskü, azt tényleg nem nézem...
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #5331 Dátum: 12 ápr 09, 15:46:22 »

Hű, a Takent meg én nem ismertem, asszem akkor abba is belekezdek. Nevet

Hát ez nem túl biztató. xD Lehet kiszenvedem még a 7. végét, majd meglássuk.
Amúgy ezek a Leviatánok egész jók lettek volna, az első pár rész még tetszett is, csak ez a megölésük... Én is néztem, hogy wtf?! Ha ezt tudom, akkor A rettegés házára 1 flakon Domestossal megyek. xD
8. évad? Na neee... hagyják már abba. xD De mostmár abba mi lesz? Már voltak démonok, angyalok, istenek, leventék. . Az 5. évad végén kellett volna befejezni a sorozatot... :S
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5332 Dátum: 12 ápr 09, 16:08:01 »

Taken, ugye az Elrabolva? Abban játszik főszerepet Liam Neeson, azt nézd meg Cart, nagyon naaaaaagy  Ohh My God  Pirul jó film, pontosan jól áll a főszerep Liam Neesonnak Mosolyog Ja a történet nem tré, sőt nagyon is jó és csavaros, mint a csavar Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #5333 Dátum: 12 ápr 09, 16:16:58 »

Hát ez nem túl biztató. xD Lehet kiszenvedem még a 7. végét, majd meglássuk.
Amúgy ezek a Leviatánok egész jók lettek volna, az első pár rész még tetszett is, csak ez a megölésük... Én is néztem, hogy wtf?! Ha ezt tudom, akkor A rettegés házára 1 flakon Domestossal megyek. xD
8. évad? Na neee... hagyják már abba. xD De mostmár abba mi lesz? Már voltak démonok, angyalok, istenek, leventék. . Az 5. évad végén kellett volna befejezni a sorozatot... :S

Hát még az elején jók voltak, csak aztán túl sok lett... Na igen, ez a felmosóvizes gyilkosság egyszerűen kiborító. Mutival párhuzamosan nézzük: ő a földszinten, én az emeleten, és kb. egyszerre sikítottunk fel, hogy mi ez a gyilkolási módszer?
Szerintem az X-menből a mutánsok bekattannak és őket kell majd kinyiffantani. Vagy gonosz rózsák fognak támadni... Vagy én nekem már nincs ötletem.

Amúgy igen, az ötödikkel kellett volna. De ez van... smirksweat

A nyolcadik évadhoz:

"Azonban ebben a nyolcadik szezonban már nem a mostani sorozatkoordinátor és kreatív főnök, Sera Gamble, hanem Jeremy Carver fog utat mutatni, hiszen Gamble úgy döntött, hogy távozik a produkciótól és saját projektjeivel fog foglalkozni annak reményében, hogy valamelyikre lecsap az egyik csatorna. Gamble egyébként az 5. évad után vette át a marsallbotot a Supernatural készítőjétől, Eric Kripkétől." Forrás: sg.hu
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 09, 16:17:50 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5334 Dátum: 12 ápr 09, 16:28:30 »

Engem nagyon érdekel a Bosszúállók című film. Asszem Samuel L. Jackson, Robert Downey Jr., Scarlett Johanson és még sokan szerepelnek benne. Engem érdekel, a Batman, Pókember, Vasember (csak ezeket láttam smirksweat) kifejezetten tetszett, ezért is vagyok rá kíváncsi. Április 26.-án mutatják be a mozikba, ha jól emlékszem.

A Bosszúállók, az év filmje lesz, aminek semmi köze Batmanhez, aki egy másik képregény kiadó figurája, illetve Pókemberhez, aki a filmes jogok miatt nem került bele. Egyébként kár, hogy nem kapta meg az eredeti elnevezést, amit már a magyar kiadásban használnak 23 éve de mindegy, úgyis csak a rajongóknak fog feltűnni a többieknek csak egy két hetes beszédtéma lesz a film, ami minden kasszasikert megdönt majd.
Naplózva


 
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5335 Dátum: 12 ápr 09, 16:40:22 »

Batman még jó, hogy nem tartozik a Bosszuállokhoz, mert a Batman DC-s, menőbb, mint a Marvell Mosolyog Marvelltől egyedül az Iron Man tetszett, max még a Hulk úgy ahogy jó. De amúgy jó film lesz ja, már várom, Robert Downey Jr. miatt érdemes megnézni szerintem, én imádom a karaktert, amilyen nárcisztikus karakter Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5336 Dátum: 12 ápr 09, 16:47:37 »

Én azért a Marvelt is csípem, főleg az x-eket, meg Pókit. Ja, meg Hulk sem rossz.
DC karakterek közül meg messze Joker az első Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 09, 17:49:14 írta STM » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5337 Dátum: 12 ápr 09, 17:41:50 »

Azért megtisztelhetnéd őket, hogy helyesen írod le a kiadó nevét. (Nem Marvell hanem simán Marvel) Batman karaktere inkább a marketinghúzások következményeként lett ennyire mainstream, amúgy nem sok használható DC karakter van míg a Marvel sokat vonultat fel, elég gondolni az X-menre, vagy a Bosszú Angyalaira, elnézést Bosszúállókra... Hulk pont hogy béna szerintem.

Joker külön kategória.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 09, 17:42:43 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5338 Dátum: 12 ápr 09, 17:51:40 »

Én kedveltem Pengét a Marveltől, mert ő sokkal darkosabb karakter volt, mint a csilli-villi Marvel hősök.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5339 Dátum: 12 ápr 09, 17:57:27 »

Hulk igenis érdekes, főleg, hoszsú távon, meg mindneféle színben.

A dc-nek igazából nem anynira hosszan futó képregényei jók, hanem az egyéb kiadások. Meg Joker.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 09, 17:57:58 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!