24 máj 05, 00:05:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277382 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5295 Dátum: 12 márc 31, 18:32:24 »

Remélem igazad van Mini az HBO-val, lehet, hogy akkor ott nézem majd meg. Mosolyog
ÉN is remélem hogy igazam van, de tutkó hogy az van.  Kúl

Oh hanii, bátyám mondta hogy mindenképpen nézzem meg és olvassam el vagy fél éve. Végre kijött moziba, már várom hogy megnézhessem, nekem tetszett a bemutatója.
Mjad jövőhéten vagy utána lévő csütörtökön megnézem.  Hümm-hümm
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5296 Dátum: 12 ápr 02, 17:02:00 »

Trónok harca 2. évad 1. rész beszerezve, popcorn pattogtatásra vár, nachos és szósz bontásra vár, sör behűtve. Kúl Már csak a feliratra kell várni, mert bátyám nem érteni angol. Szomorú ikszdé Vagy az HBO-ra. Melyik lesz előbb... Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5297 Dátum: 12 ápr 03, 00:01:07 »

szuper volt:D Megnézve, melóból miatta majdnem elkésve, de megérte a rohanást. Nehéz lesz úgy nézni, hogy várni kell a következő részekre mindig.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #5298 Dátum: 12 ápr 03, 02:56:07 »

Pontosan
sajnos egy kicsit késve ,mert a melónak menni kell de végül is sikerült lepergetni a 2.évad 1 részét.
hiába kevés olyan sorozat van amit ennyire lehet várni, aztán 10 hét múlva "pofán rúgnak" és várhatsz megint 1 évig:D

Remélem lesz majd valami mozifilm, PL: a háború mikor még a Targaryen ek uralkodtak:D
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5299 Dátum: 12 ápr 03, 08:48:25 »

Már letölthető a 2. rész. Ohh My God (Az HBO GO előfizetők megnézhették már, vagy mi a fene és ezért) Na meg kell majd azt is nézni. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #5300 Dátum: 12 ápr 03, 13:03:04 »

de nincs hozzá felira, ez az angol meg kicsit furcsa:D
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5301 Dátum: 12 ápr 03, 15:47:42 »

Valaki látta a Tyrannosaur filmet?

Én most néztem meg nemrég, és rendkívül megfogott. Teljesen bemutatja, hogy az emberek nagyon elfojtják az érzelmeiket és csak tűrik-tűrik. Hatalmas film, aki teheti azonnal töltse le, és nézze meg. Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5302 Dátum: 12 ápr 03, 15:55:53 »

Én szerintem bevárom az évadzárót és egyben nézem meg , mint ahogyan tettem karácsonykor a Dexter season 6-el. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5303 Dátum: 12 ápr 03, 16:39:23 »

Most néztem meg az új évad első részét. Nevet Kib*szott jó lett. Nevet És Dany milyen jól nézett ki.  Szeretet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5304 Dátum: 12 ápr 03, 16:49:23 »

Mi van benne tartalmilag? Az első köteten már túl vagyok Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5305 Dátum: 12 ápr 03, 21:08:31 »

Trónok Harca 2. évad. Kifizetődött a hosszú várakozás a folytatás minden minutuma megérte a pénzét. Nagyon tetszett, de ez ilyen kis hangulat fokozó rész volt, ami után semmiképp nem akarja abbahagyni az ember és várja a következő részt.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 03, 21:09:24 írta Train » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5306 Dátum: 12 ápr 04, 13:38:27 »

Minden rész ilyen rész:D
Sőt a könyv is. Abbahagyhatatlan:D
2. rész?? Le kell vadászni!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5307 Dátum: 12 ápr 05, 18:17:40 »

Látom írtátok, a John Cartert. Mosolyog
Tesóm is megnézte, azt mondta látványra olyan orgia, mint az Avatar, tényleg olyan? Mert osztálytársaim mondták, hogy gyenge film volt, meg hogy nem is közelíti meg látványra az Avatart.

Trónok harcát nem nézem sorry  >.<#

Trancsírák XDDD jó cím Nevet érdekes film lehetett Mosolyog bár pont két nehéz műfajt választottak, ami viszont jól párosul egymással Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5308 Dátum: 12 ápr 05, 18:55:31 »

Még múlt pénteken én is megnéztem az Éhezők Vidalát (Hunger Games), és mit ne mondjak.... FAIL!

Eleve az alapsztori a Battle Royale-nak a majdnem tökéletes koppintása, ami az egyik legeslegjobban megírt könyv, amit valaha olvastam. Ott mindenki szemszögéből látjuk a harcot, és az összes szereplőről megtudunk egy s mást. Itt meg? A főszereplő csaj tüzet gyújt, alszik, eszik, és közben mellékesen 5en meghalnak..WTF? ikszdé Ez az egyszemszöges dolog röhejes volt. A harcjelentek meg tök jók...lettek volna, ha tudom mi történik bennük. A végső harcnál is olyan volt a vágás, hogy besza... semmit nem láttál az égvilágon. Ha ez nem lenne elég neveséges, a főgonosz csávó, akiről egyébként azt sem tudtam, hogy néz ki, csak a nevét emlegették, lenyom a végén valami monológszerűséget, ami valszeg tök jó lett volna, hoyy egyáltalán tudjuk ki volt az. Most a BR-ból Kirijama hogy mutatott volna már, hogy csak a végén megjelenik mint valami random arc, aki lövöldözik? Ja, meg volt egy csaj, akiről amikor meghalt, olyanokat mondtak, sóhajtozva, hogy 'hát igen, túl okos volt, ez lett a veszte', ami kissé fura volt, mert az a bizonyos asszonyállat össz-vissz maximum 30mp-ig szerepelt ezek előtt.

Ja, és a kedvencem: Főszereplő odaadja a húgának az a medált,hogy az majd megvédi őt, erre nem egészen 10 perc múlva a kiscsajt kiválasztják a játékba ikszdé Védőtalizmán, rosszul csinálad. xDD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5309 Dátum: 12 ápr 05, 19:04:46 »

Tesóm is megnézte, azt mondta látványra olyan orgia, mint az Avatar, tényleg olyan? Mert osztálytársaim mondták, hogy gyenge film volt, meg hogy nem is közelíti meg látványra az Avatart.
Hát nem egy Avatar mert ebben nem világít mindenhol minden puruttya erdei galóca. ikszdé A vidék jóval kihaltabb. De nem néz ki rosszul szerintem Mosolyog Az Avatar amúgy látványon kívül semmit nem nyújtott, olyan sablon volt az egész, hogy már nevetséges, szóval nem is értem miért kell mindig azt felhozni példának, hogy az milyen állat. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!