24 máj 04, 23:36:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277353 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5280 Dátum: 12 márc 14, 16:01:11 »

A Vaslady-t mi is meg fogjuk nézni, csak kezdenék már játszani. Nagyon kíváncsi vagyok rá.
Utoljára a War Horse-ra mentünk el. Amikor vége lett, a szobatársam jól le is szidott, hogy többet ő ilyenre velem nem jön. Végigbőgte az egészet. Nevet
A filmet sokan leszólták, de nekem tetszett.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5281 Dátum: 12 márc 14, 16:03:55 »

Ez az mikor az I. Világháborúban a ló történetét követjük végig?
Múltkor egy nap egy ismerősöm mondta mennyire ... finoman, nem tetszett neki, aznap meg a legjobb barátnőm (bár ő oda van a lovakért) meg áradozott róla hogy milyen jó film. Nevet Jó volt egy nap két teljesen más véleményt hallani róla, bár az a film engem nem igazán érdekel.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5282 Dátum: 12 márc 14, 16:47:17 »

Igen, az az. ^^ Én is lóbolond vagyok, szóval elsősorban azért néztem meg, de nagyon tetszett. Nevet Aki szintén így áll a lovakkal, annak ajánlom. Jó film. :3
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5283 Dátum: 12 márc 14, 16:54:54 »

Bírálat elfogadva ikszdé teljesen jogos. Ám asszem annak is tervezik a 3. részét...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5284 Dátum: 12 márc 14, 20:15:27 »

Tesóm megnézte a John Carter című filmet, azt mondta nagyon epic, nagyon nagy a látvány világa. Bár a poén az egészben, hogy 3D-ben nézte meg, de nem volt szemüvege XDDD Úgyhogy így járt, de szerintem, van olyan látvány világa, mint az Avatarnak. Szerintem akik szeretik a látványt, grafikát annak biztos tetszeni fog ez a film Mosolyog
Amúgy valaki már látta John Cart című filmet?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5285 Dátum: 12 márc 15, 17:17:48 »

Visszaolvasás no jutsu.  1 oldallal ezelőtt írtam hogy imax 3d-ben láttam.   És igen a látványvilágot meg a világ felépítését leginkább az avatarhoz tudnám hasonlítani.   Nagyon kidolgozott. Bár itt nem dzsungelt hanem sivatagot kellett megcsinálniuk a készítőknek de így is szép.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5286 Dátum: 12 márc 15, 17:47:00 »

Visszaolvastam, értem. Én is várom, ahogy te is az Iron Sky-t, de elméletileg itthon nem is lesz, úgyhogy lehet csak felirattal lehet megnézni, de nem érdekel, mert én akkor is meg fogom nézni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5287 Dátum: 12 márc 15, 17:53:49 »

Nem lepődnék meg ha tényleg csak felirattal lenne, vagy nem is lenne...  De azért remélem megjelenik. Ritka a nem hollywoodi látványfilm...  

Itt egy videó a top 100 filmes sorozatos űrhajókról Nevet egy csomót nem ismerek, Főleg a régi amerikai filmek hajóit. A kérdés az hogy tudtok-e olyat mondani aminek a listán lenne a helye, de nincs rajta.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=88lmVxvRaXU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=88lmVxvRaXU</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 18:21:23 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5288 Dátum: 12 márc 15, 18:33:15 »

South Park S16 E01

A részben arról szerezhetünk tudomást, hogyan kell helyesen használni a wc-t, és persze hogyan lehet pénzt kicsikarni az emberekből. Volt itt John Harrington, Clyde anyjának halála, és szellemidézésből sem volt hiány. Összegzésben jó rész volt, remélem hasonlóan jók lesznek a részek továbbra is!
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 18:34:51 írta Dawe » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5289 Dátum: 12 márc 16, 20:40:01 »

Egyik bátyám noszogatására elkezdtük nézni a Breaking Bad c. sorozatot. Bevallom a 4 évadból még csak a 2. résznél vagyok, de hát zseniális. ikszdé
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5290 Dátum: 12 márc 22, 19:23:15 »

Az ezer éves sólyom uhh xD Megkéne néznem a star warst xD Nagy fan voltam régen már vagy 200szor lááttam xD De a karib tenger kalózait még többször xD Na jó talán mégsem, de ezt már soha nem tudom meg xD
Visszatérve a vidihez, a fele a star warsból volt....
                                                                                            a másik felét nem ismerem... xxxxDDDDDD
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 22, 19:24:18 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
squier
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #5291 Dátum: 12 márc 27, 19:06:17 »

Nem tudja valaki,hogy a Deadman Wonderland-nek lesz majd valamikor folytatása animében??
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #5292 Dátum: 12 márc 30, 13:51:35 »

Eléggé nagy az esélye, hogy lesz, de hogy mikor, az még a jövő rejtélye.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5293 Dátum: 12 márc 30, 14:17:50 »

Látom írtátok, a John Cartert. Mosolyog Én is láttam a moziban, bár nem 3D-ben. Nekem is tetszett a film, de a szerelmi szál iszonyú sablonos volt. Nevet Bár az eredeti mű már 100 éves, emiatt elnézem ezt a kis hibát a filmben. kacsint

Aes azt a trailert még nem is láttam amit utoljára linkeltél. :3 Egyébként 2 nap és trónok harca. *0* Remélem igazad van Mini az HBO-val, lehet, hogy akkor ott nézem majd meg. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5294 Dátum: 12 márc 31, 17:59:52 »

Visszaolvastam, nem láttam hogy lett volna róla szó...
Ma megnéztük Az éhezők viadalát (The hunger games), és nagyon nagyon tetszett, könyv is van belőle, én nem olvastam csak a barátnőim, de szerintük a film tök jól lett megcsinálva, annak ellenére hogy sok részt kihagytak meg a vége is más lett. Pedig a vége volt az egyik kedvenc részem, remekül lett megoldva. Nevet Aki nem látta még, annak csak ajánlani tudom.  ^^
Huhh, a Trónok harcával tele van az egész Westend, nagyon hirdetik. (:
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!