24 máj 05, 09:25:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277790 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5190 Dátum: 12 feb 11, 23:36:07 »

Nem álom, az csak egy rendezői f*szság amit oda csináltak az ilyen kérdések miatt. Nekem nagyon tetszett a film, szerintem is rohadt jó lett, egy héten belül vagy 3-4x néztem meg, és számomra úgy van elkönyvelve hogy nem álom, mert így logikus, és már az elején várható volt szerintem hogy ezt akarják "csavarnak" a végére, de szerintem hiba volt és számomra nem álom hanem valóság.
Naplózva


M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5191 Dátum: 12 feb 11, 23:37:47 »

Tesóm is (meg apukám is) imádja azt a filmet. Én úgy kb. 5 percetl áttam belőle, egy ilyen izgalmas részt. Ugyan nem értettem (nem ismerem a kerettörténetet), mégis tetszett az akció.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #5192 Dátum: 12 feb 11, 23:49:32 »

Na ja ezt meg érteni kell , nem csak megnézni !
M.Bogi  , nézd meg alaposan mert ritka jó film , nem tudod miről maradtál le  Pontosan Mosolyog
Szóval a végéről mindenkinek csak tippjei vannak , konkétumot senki sem ismer, ez nagy kár :/
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5193 Dátum: 12 feb 12, 00:32:03 »

Hát, elég valószínű, hogy csak álom. Mikor az álom első szintjére érnek a többiek, és Cobb a kocsival együtt a mélybe merül, még mondják is, hogy onnan nem fog feljutni. Mással nem nagyon tudom magyarázni, hogy hogy is kerülhetett vissza.
Valóban jó film, de szerintem annyira azért nem, mint amennyire ajnározzák.
Közben lassan végigértem a megnézni vágyott filmeken. Nosztalgiából megnéztem most a Star Wars 6 részét egymás után. Így harmincadjára is nagyon jó volt, rég láttam már. :D
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #5194 Dátum: 12 feb 12, 00:59:05 »

Krieg igen több mint valószinü , hogy nem tudott máshogy feljönni csak úgy , hogy a lökéssel amit elszalasztott mivel akkor a kocsi már a vizben volt és több lökés már nem volt , vaaaagy megvárták míg az altató hatása elmúlik és akkor automatikusan felébred.
De ez akkor sem magyarázza a végét :/
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5195 Dátum: 12 feb 13, 09:10:09 »

Jaj ne.. egy búgócsiga nem dől el pár másdperc alat!? Ilyen lehet a valóságban!?
NEm tudom, de azt álmodni a film alapján, hogy eldől, lehetetlen ikszdé

AZ eredet anyit tud, hogy látványos, meg egy tök nyilvánvaló témával eljátszik kicsit, de nem túl jól. NEkem tök középszerű film.
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5196 Dátum: 12 feb 16, 20:56:06 »

Sziasztok! bye bye

Lenne egy kérdésem: jövő héten mennénk barátnőmmel moziba, de még nem igazán tudjuk, mit nézzünk. Van valami tippetek esetleg, hogy mit érdemes megnézni?

Előre is köszi. Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5197 Dátum: 12 feb 16, 20:57:17 »

Milyen fajta filmeket szerettek?

A tetovált lányt érdemes, de az 18karikás és elég durva azért.  Nem tudom szereted-e a Sherlock Holmes-ot és hogy láttad-e az első részt, de én eddig csak rosszat hallottam a 2. Részről így azt nem ajánlanám. A Vaslady-t még nem láttam, de én jövő héten azt fogom megnézni, nagyon érdekel.
A csizmás kandúr szerintem tetszeni fog.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 21:12:18 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5198 Dátum: 12 feb 16, 21:08:52 »

Én A tetovált lány-t, az Underworld 4-t, a Csizmás a kandúr-t, meg a Halhatatlanokat tudom ajánlani, szerintem ezekre megéri kiadni a jegy árát.
Holnap megnézem a Star Wars: Baljós Árnyak 3D-s verzióját is, mert apámnak hála Star Wars rajongó vagyok körülbelül 15 éve, ezt a filmet is szívesen ajánlanám, de szerintem ez már csak fanatikusoknak van, ámbár, ha szereted a SW-t, akkor ezt is ajánlom.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5199 Dátum: 12 feb 16, 21:15:11 »

Hehe én is Star Wars rajongó vagyok, de én a régi Star Wars-kat szeretem jobban, azok az igazik, de a történetért oda vagyok, főleg ahogy kiteljesedik. Mosolyog
Majd mond hogy mit változtattak ezen, vagy csak még több pénzt akarnak lehúzni róla? Nagy eséllyel igen.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5200 Dátum: 12 feb 16, 21:20:40 »

A régieken a 4,5,6 részeket érted? (Ami valójában az első három... ezen mindig nevetnem kell. Nevet)
Egyébként ezekből is rengeteg különböző verzió van. Van olyan is amiben Jabba nincs is benne, mert nem volt hozzá technika meg hasonlók.
Szerintem itt is ez lesz a helyzet, bár nem tudom milyen módon oldották meg a 3D-t, mert ugye ezt még nem olyan kamerával vették fel, szóval én is kíváncsian várom.
Ha nem felejtem el, akkor okvetlenül kifejtem a változásokat.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5201 Dátum: 12 feb 16, 21:21:35 »

Jól hangzanak, főleg A tetovált lány [már rá is kerestem :3]. Az Underworld is érdekesen hangzik, csak nem láttam az első 3 részt, meg ugye nagykorú nélkül be sem engednek. :/ 
Én is nagyon szeretem a Star Wars-t^^ de fogalmam sincs, hogy a többiek hogy állnak hozzá.
Ám szerintem a Csizmás Kandúr lesz, tesómnak most nagyon megtetszett. Nevet

Köszi az infókat! Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 21:22:19 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5202 Dátum: 12 feb 16, 21:31:30 »

Ez már ugyan csak okoskodás, de egyébként a tetovált lányra sem engednének be.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5203 Dátum: 12 feb 16, 21:43:00 »

Ne kötözködj! Nevet
Majd kérlek írd le ha megnézted a Star Wars-t hogy mi volt, kíváncsi vagyok, bár én tuti nem nézem meg.
Egyébként a legjobb Star Wars élményem, mikor kijött a 3. rész a mozikba a Sith-ek bosszúja. Megnéztük a Baljós árnyakat, majd a Klónok támadását (ami szerintem gyalázat sz@r lett), utána elmentünk a Kossuth moziba kèső este (úgy időzítettünk hogy pont végezzünk az első kettővel) megnéztük, majd vissza tértünk és megnéztü,k a maradék hármat. Már mindendenki mindenkin aludt, és hiába láttam 100x előtte én egyedűl hősiesen végignéztem. Nagyon jó éjszaka volt... Ezután volt még ilyesmi maraton... Szeressük. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 21:46:01 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5204 Dátum: 12 feb 16, 21:50:00 »

Én a Baljós Árnyak-at néztem meg a Kossuth moziban, habár én a miskolciban. (Már a mozi is megszűnt, de rég is volt.)
Aztán a többit is moziban szép sorjában. A Klónok Támadása nem volt rossz, csak nagyon sok volt benne a tömegharc (Minő meglepetés. Nevet) emiatt nem lett túl látványos.
Mondjuk amit én a mai napig hiányolok az a befejező három rész amit Lucas sohasem csinált meg.
Valamint a részletes jelenetek a Jedik kiirtásáról és persze az előzmények, hogy hogyan jött létre a köztársaság, hogyan irtottak ki a Sitheket meg még jó pár dolog.
Amíg ezek nincsenek addig is marad a számtalan SW könyv. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!