24 máj 05, 04:17:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277541 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #5175 Dátum: 12 jan 16, 19:05:24 »

Tvájlájt...Öszeségében: az unokartestvérem kivolvastatta velem.
nem rossz sőt a köny kifejezetten tetszett, ajánlom az ilyen lelkis saiyanoknak mint én. (a tul nyárgépeket nem birom de ebbe volt ám eksön is  Nevet )
de a film... agyon valaki 1 kést had szurjan ... ön magam.
1 nagyábol érdekes könyvet el lehet szurni, de nagyon.
a könyvre egy 10/7 et adok a filmre pedik 10/-5

Ismeri valaki a Bridzsit Dzsónszt ? Nevet egyszerüen beszarás imádom! ikszdé

Hörcsög Pottert nem birom...Talán mert ez akadályozta meg Kishimoto 1 elvetett mangályát Szomorú

aki ismert a wow-ot, annak mondom hogy szerintük kb 2013-ra meg lesz a film ?

Valamint még 1 pár jó, vicces film:Üvegtigris 1-3, Óvakodj a törpétöl, Stadion őrültjei  Hümm-hümm

Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5176 Dátum: 12 jan 16, 20:06:40 »

Bridgette Jones naplója nekem is tetszett, főleg, amikor verekedtek benne (és nem tudnak) ikszdé ikszdé ikszdé
Twillight-ot utálom... és inkább nem is írok negatív kritikát róla, mivel van aki szereti és ha nem szeretem, azért nem fogok írni róla, hogy lealázzam.
Harry Potter dettó, én se szeretem, az egész sorozatot nem bírtam.
WOW játékot szintén utálom, a film nem is izgat belőle ikszdé
Üvegtigris jó, nekem tetszett, főleg a 3.része is jó lett.
Na meg megnéztem a Farenheit 911-et, nagyon jó dokumentum film. Jól leírja Bush elnökségét és az hogy az egész Bush mennyire állhatatos és mennyire kihasználja az amcsi népet. Meg az hogy lássunk a sorok mögé és hogy mennyire átverés szept. 11. Michael Moore jó dokumentum filmeket készít Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
fingerboard10
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 60


« Válasz #5177 Dátum: 12 jan 17, 06:35:06 »

A twilight-ot énis utálom,megnéztem 2x az első rèszt  de még mindig nem maradt meg bennem  ikszdé.Nemrég néztem meg a Csontdarálokat valami eszméletlen jó volt  >.<# csak ajánlani tudom annak aki még nemlátta.Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5178 Dátum: 12 jan 18, 12:31:23 »

Számomra a Twilight teljesen kimaradt még, nem is láttam, nem is olvastam, pedig a barátnőm aki nagyon nagy fan, tervezte hogy ha nála alszom csinálunk egy maraton (éljen?  smirksweat) . Bár saaaaajnos ez még kimaradt.  Pirul

Bridgette Jones nekem nem jött be igazán, nem szeretem az ilyen "állandóan ciki" szituációkat, számomra ez nem vicces.

WoW film, tejóég de rég óta beszélnek erről, én már teljesen elfelejtettem, nagyon nem is izgat.

Naplózva


M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5179 Dátum: 12 jan 22, 15:33:34 »

Tegnap sikeresen megnéztem a Mindenható című filmet, amiben Jim Carrey játszik, és azt kell mondanom, hogy...
...elképesztően jó! Olyan jókat szórakoztam rajta, mint a Hull a Pelyhes-nél, vagy az Állj, vagy Lő a Mamám!-nál! Oltári, habár Jim Carrey-ről csak annyit tudok, hogy egy óriási vígjátékszínész.
A legjobb jelenet az volt, amikor szétválasztja a paradicsomlevest! Nevet Óriási! Ezt csak az fogja érteni, aki ismeri azt a legendát, amikor a tengert szétválasztotta Isten Mózesnek, hogy elmenekülhessen. Ez ugyanarra épül, mert a csávó lett az Isten, így kipróbálja ugyanezt a paradicsomlevessel. Szóval, akármilyen fikázást hallotok erről a filmről, nehogy elhiggyétek! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 15:34:27 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5180 Dátum: 12 jan 22, 15:50:46 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor


Teljesen egyetértek veled:)) Én a Mindenhatót anno 2 évvel ezelőtt láttam vallásórán(!)
A legjobb suiton (víz) használó meg Mózes volt:)) Aki ismeri a legendát, érti xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 17:16:31 írta Aes Sedai » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5181 Dátum: 12 jan 23, 23:12:39 »

Tudom, hogy kicsit késve mert decemberben voltak róla hsz-ek de pont ott nyitottam meg a témát és kicsit szúrta a szemem a dolog. A Predators című filmben nem a predatorok bolygóján vannak, hanem egy olyan bolygón ahova vadászni járnak hobbiból és oda gyűjtik maguknak a "vadakat". És nincs ott sok predator se, csak pár darab aki éppen jött vadászni. Lesütöttszemek
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5182 Dátum: 12 feb 04, 10:53:02 »

A Ragadozók című film, a harmadik rész, nagyon gagyi, szinte semmi alap történet, tök összecsapott az egész, a szereplők gagyik, egy jelenet jó benne, amikor a japán harcos szamuráj karddal harcol a Predator ellen.
Ja és akartak csavarokat is belerakni a történetbe, csak ez rosszul jött ki és szög lett belőle, amit bevertek...
Úgyhogy én nem ajánlom, hogy megnézd.
Ééééés plusz poén az egészben, de ezt bespoilerezem, ha még is azt terveznéd, hogy megnézed, hogy:
Meg se hal minden ember ott a bolygón, ez mi? Ledobnak a Predatorok úgymond "szülő" bolygóján, és túl éli 2 ember? Azért mert szerelmes pár vagy wtf?! Amikor a Predator 1-ben hogy felkoncolta simán az embereket, Adrian Brody nem egy Arnold Svájcinéger, meg az Alien versus Predator 1-ben egy csomó kifejlett alient megölt 1 predator, akkor itt meg minden ember legalább elintéz 1-et vagy 2-öt? Hagyjuk már...
Úgyhogy nálam leszerepelt ez a film, én nem ajánlom ezt a filmet, szerintem ne nézd meg.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5183 Dátum: 12 feb 04, 19:36:09 »

A Predators valóban nem egy csúcs film, de egy megnézést szerintem mindenképp megér. Legalábbis, én így érzem. Egyáltalán nem érzem elvesztegetettnek azt a 2 órát, amit a filmre szántam. Közel sem életem filmje, de én tudtam élvezni.
Ma a Majmok bolygója: Lázadás című filmet néztem meg. Ez is pozitívan érintett, főleg a sokak által - köztük általam is - gyengének ítélt 2001-es Tim Burton-féle változathoz képest. Jó színészgárda, agyonhasznált, mégis élvezhető történet, tudományos áttörés; csak ajánlani tudom. :)
Ami még említésre méltó: egy hete pedig A remény rabjait néztem meg. Idegesített, hogy habár az IMDb Top250-es listájának élén áll, mégse sokat hallottam a filmről, így pótoltam. Valóban remek alkotás. Ha nálam nem is kerülne első helyre az összes film között, mégis a legnagyobbak közt van. Érdekes a története, plusz, Morgan Freemant mindenhol jó látni. :)
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5184 Dátum: 12 feb 05, 11:14:04 »

Ma sikeresen megnéztem a Vasember 1. részét, és azt kell mondjam, hogy ez nagyon jó. Mosolyog
Az eleje először egy kicsit zavaros volt, hogy ki is az a Tony Stark, és miért rabolják el, de utána már minden világossá vállt. Voltak benne tök vicces részek is, azokon jókat röhögtem. kacsint
Összegezve: Ez egy jó film, minden tekintetből. kacsint (És már várom, hogy megnézhessem a Vasember 2. részét is Nevet)
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5185 Dátum: 12 feb 07, 17:36:21 »

A zongorista tényleg nagyon jó film, de szerintem szuper filmkészítők nem éltek például a Római Birodalom fénykorában, de rosszindulatú emberek sem egy ötven millió évvel ezelőtt Faceg

Az ilyen sulis filmnézések amúgy elég idegesítőek.. főle az. hogy nhga egy hét kihagyással nézhetsz meg egy ilmet, áá.. szerintem inkább nézd meg egyedül, ne várj a következő órára.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5186 Dátum: 12 feb 11, 13:54:54 »

Tegnap megnéztem a Vasember 2. részét.
Arra a véleményre jutottam, hogy az 1. része 10x jobb. :/ Itt szerintem nem zajlottak az események, nekem talán egy kicsit unalmas volt. Habár még az utolsó 30 percet nem bírtam megnézni (mert álmos voltam Pirul), meg is alkottam ezt a véleményt. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5187 Dátum: 12 feb 11, 15:29:37 »

Egyet értek, szerintem is jobb az első rész, de azért annyira nem lett gáz a 2. rész sem. Plusz szeressük Robert Downey Jr. Nevet Én a Sherlock Holmes filmet néztem meg, és lehet a karakterek jó pofák voltak, de még sem volt meg az az érzés hogy "húúú de jó". De a Sherlock angol sorozatot mindenkinek ajánlani tudom, az szerintem zseniális.:
http://www.imdb.com/title/tt1475582/
Naplózva


M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5188 Dátum: 12 feb 11, 17:13:13 »

Egyébként a Vasember 3.-at attól még természetesen vártam, hogy a 2. rész nem lett olyan jó, mint az 1. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 23:26:32 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #5189 Dátum: 12 feb 11, 23:24:54 »

No nekem , csak egy kérdésem lenne, mégpedig  2010-es film a címe Eredet (Inception)  már vagy 10x-re nézem meg mert ez nekem  nagyon teszik sőt úgy vélem , hogy a 2010-es év legjobb filmje számomra!!
Szóval a kérdésem az lenne , hogy a végén mikor találkozik a gyerekeivel Leo  de azelőtt egy pár seccel megpörgette azt a mini búgócsigát vagy mit amivel tudja azt , hogy álom-e vagy sem ,(na mindegy aki látta az tudja miről zagyválok)
És hát úgy van vége  filmnek , hogy mutatja a csigát pörögni , de nem dől el.... szóval az nem az igazi valóság , hanem az még mindig álom , már mint az , hogy hazament a gyerekeihez és az apjához , az nem más mint egy álom?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!