24 máj 05, 08:42:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277770 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5070 Dátum: 11 nov 05, 13:04:03 »

Nekem nagyon bejött az új évada Supernatural-nak, nagyon zúzós egy évad, király kezdés és még mindig töretlennek látszik a siker Mosolyog
Oziriszes rész nagyon tetszett, de nem semmi, hogy hogyan lehet legyőzni a Leviatánokat Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5071 Dátum: 11 nov 05, 19:45:19 »

Szerintem a hetedik évad már messze nem olyan jó mint a negyedik és az ötödik évad volt.
Pláne,hogy úgy fest Castiel meghalt. Még a leviatánok részek elmennek,de a többi rész elég szörnyű.

A Misfits című sorozatot nézi valaki?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 05, 19:46:21 írta uchiha tamás » Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5072 Dátum: 11 nov 05, 20:38:14 »

Ha Misha Collins kivált volna , az be lenne harangozva szerintem. Eddig elégedett vagyok a hetedik évaddal , de ez a különválás már megint... Még az aktuális részt nem néztem meg , kíváncsi vagyok milyen lett. Nevet
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5073 Dátum: 11 nov 05, 20:55:52 »

Nem tudom mennyire számít spoiler-nek,de az be lett harangozva,hogy Misha nem Castiel szerepében tér vissza,remélem nem csak Castiel szerepében,de azért az övében is.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5074 Dátum: 11 nov 05, 23:57:45 »

A Misfits című sorozatot nézi valaki?
Én. Ez az új rész nem tetszett annyira, mint az első két évad epizódjai, hiányzik belőle Nathan kreténsége. Az új gyerek, Rudy, egy nagyon rosszul sikerült koppintásának tűnik így elsőre, ami a pozitív felének jellemét illeti, bár remélem és hiszem, hogy nem egy új Nathant akartak vele hozni, hanem egy teljesen új vonalon indított karaktert, mégis ez jutott először eszembe.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5075 Dátum: 11 nov 06, 10:49:08 »

én most az lost évadjait néztem meg 1 hét alatt mert egy nap 1 évadot lestem meg.......meg még mr.bean amitől nevettem eléggé.......meg a szállító 1,2,3 meg a taxi 1,2,3,4-et.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5076 Dátum: 11 nov 06, 11:16:22 »

Az kemény , jó is ha az embernek semmit nem kell csinálnia egész héten. :'DD De ez mind ugye nem egy hét alatt?  smirksweat
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5077 Dátum: 11 nov 06, 11:25:58 »

ishida: hát figyelj ez szünetbe volt még kicsivel több mint 2 hete és 1 hetes szünet úgy zajlott hogy unatkoztam mások elmentek az országukba vagy máshova a szünetet élvezni és hátra maradtam ezért kellet valami unalom keltő.....1 évad a lost-ból az 20-22 rész és 45 perces 1 rész. de igen unalomból meglehet nézni 1 nap alatt 1 évadot ja és 6 évados 1 hét meg 7 napos és a 7. napra is maradt el pár rész.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5078 Dátum: 11 nov 06, 13:01:16 »

bizony az volt a jó csak régen volt már de annyira emlékszem még hogy én akartam hangosan nevetni azt leütöttél párnával ikszdé. a dr.csont az miről szól?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5079 Dátum: 11 nov 06, 20:44:14 »

Péntek este 9kor adta a Film+ a Independence Day (Függetlenség napja) c. filmet. Nagyon nagyon jó film, még icipici koromban láttam, és újra megakartam nézni. Az első másfél óra nagyon jól ment, majd a Film +-nál történt egy kis baki, a 3. reklám turnus után 5 perccel, vissza tért a reklám előtt 5perccel... oké de később folytatta ahonnan vissza ugrott, meg is nyugodtunk, majd 10perc után ugyan oda ugrott vissza, itt már néztünk kicsit de mondtuk "okés" addig áttettük a Family Guy-ra (pont olyan rész volt amit nem láttunk így jól is jött ki) kb mikorra kiszámoltuk vissza tettük, és néztük tovább, meg tudtuk nézni ahogy Will Smith össze házasodik a nagy küldetés előtt a sztriptíztáncosnő barátnőjével, majd basszus vissza ugrott megint a film ugyan oda ahova elsőnek... így az utolsó 20-30percet nem is tudtuk megnézni.  -.-" Nagyon kiakasztó volt...
Naplózva


Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #5080 Dátum: 11 nov 07, 01:12:27 »

Igen engem is bosszantót mivel az egyik kedvenc filmem ,de kárpótlásként a Film+ hétfő este 21:00 leadja megint remélhetőleg baki nélkül Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5081 Dátum: 11 nov 07, 10:25:33 »

Vááá nem mondod? Hú akkor megnézem megint. Nevet Köszönöm hogy szóltál. Nagyon nagyon remélem hogy nem fog megint ugrálgatni. -.-
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #5082 Dátum: 11 nov 07, 15:03:26 »

Én tegnap megnéztem egy filmet... címe: Monte Carlo. A film ilyen Amerikai és sok jelenetet belőle magyarországon forgattak tehát értelem szerűen a stáb nagyrésze is magyar... amúgy vmi "love" sztori féle! Főszerepben Selena Gomez híres Disney sztár csaj volt, és hát arról szól h legjobb barátnőjével és mostoha testvérével elmennek együtt Párizsba!
De elkavarodnak és egy Európai nagy vkivel összekeverik a csajt így ő megy helyette Monte Carloba.. de mind1!

A film végén láttam egy enyhén bizar jelenetet amit még mostsem tudok felfogni... miszerint Selena Gomeznek nincsen iker testvére de akkor erre mégis h a retekbe voltak képesek, elhiszem h sokat tudnak a filmes iparban de h vki befogja a saját száját Hmm? : http://noob.hu/2011/11/07/Incredible_0.png
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 07, 15:04:04 írta Morause » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5083 Dátum: 11 nov 10, 16:16:22 »

morause: szerintem igazad van ez fura de nézd meg jobban akinek befogják a száját a háta mögött van még 1 kéz ami az igazi de nem selena-é és úgy teszi mintha befogná de ennél vannak jobb kérdések is más filmekben Nevet.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5084 Dátum: 11 nov 11, 19:06:53 »

Na végre megnéztem moziba a Paranormal Activity 3-t. A mesterséges intelligencia még mindig 0, pedig már a szereplők 1 fokkal értelmesebbek voltak. Az úgymond "igazi" sztoriról semmi nem derült ki! Félelmetesnek egyáltalán nem mondható, hiszen, ugyanazon ijesztegetések már nem félelmetesek. Szerintem aki nem akar pénzt kidobni az ablakon, az ne nézze meg.  10/2...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!