24 máj 05, 02:32:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277503 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5010 Dátum: 11 aug 18, 14:33:31 »

Hát ez marha jó, valamiért nem az én világom.. nem igazán hatnak meg a képregény adaptációk.. jó az Amerikai kapitány elmegy kategória.. a Pókember meg nem rossz, de csak mert ezen nőttem fel. Van egy kettő populárisabb amit én is szeretek vagy megnézek de.. ilyenek pl.:hogy Spirit, Sin City nekem nem igazán jöttek be.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5011 Dátum: 11 aug 18, 14:35:31 »

Minagi: A Firefly is csak 14 részig bírta... kinyírták. Szomorú

Igazad van, pedig az is egy hihetetlenül jó sorozat volt. Elég sok minden nem derült ki T_T
De Ecklair, ennek is meg van a kis története hogy miért is kaszálták el.

A BSG-nek érdekes a lezárása lett, adtak a végére egy kisebb csavart. (Habár már lehet tudod miről van szó)
De ha jól rémlik, akkor a BSG egy régebbi kb 70-es évek beli sorozatot újrafeldolgozása.

Shiro, én láttam a régi BSG-ből részeket. Te, az borzalmas. lehet akkoriban nagyon menő volt, de most már nem az. Sokkal jobb ez az "új". Ami igen, 4 évados. és azt nem kaszálték el. úgy tudom így is tervezték. De vannak mini seriak, amiket érdemes meglesni.
Viszont a Caprikát, na azt elkaszálták, mert hogy állítólag nem volt olyan nagy nézettsége T_T Így csinálnak egy olyan BSG "elődöt" hogy az első csata amiben William Adama mint már 20-on éves fog harcolni.


Viszont vissza térve az Eurékához, megtudtam hogy ott valamit a rendező b*szott el ugyan is, vagy valami ehez hasonló beosztású személy -.-"

Viszont én az SGU-t nem mertem nézni. Oda vagyok az SG-ért meg az SGA-ért is. Az összes évadot láttam vagy 3x  mind a két fajtából, de az SGU-ból láttam az első részt és az egyszerűen szánalmas volt. Nagyon gáz az egész, nem bírtam rávenni magam hogy megnézem az egészet.
AZ SG 10 évados ha jól tudom, azt nem kaszálták el, viszont az SGA, az meg 5 évados, és azt mondta a testvérem hogy azt állítólag pont az Eureka miatt kaszálták el.... -.-"
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 18, 14:39:20 írta Minagi » Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5012 Dátum: 11 aug 18, 15:08:36 »

Na igen most jönnek majd a képregényfilmek: Vasember3, Bosszúállók, Új Superman filről is hallottam.
De ami nem képregényfilm és nagyon várom az a Star Trek XII Nem tudom hogy J. J. Abrams elvállalja e megint a rendezést de nagyon remélem.
Ami az Eurékát illeti jó sorozat, De hiányolok egy jókis űrben repkedős háború polgárháborús forradalmas (vagy bármilyen hasonló téma) akció sci-fit.
Lehet utópisztikus világ vagy anti-utópisztikus a világa de nézzen ki jól és legyen következetes a történet Mint a Babylon5 vagy a BSG esetén. Ott a sorozat elején tudták mi lesz a történetvezetés...   Ez még az SG-kre sem igaz.

Ja a Ridick filmet majdnem kihagytam, arról is pletykálnak hogy lesz
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 18, 15:18:32 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5013 Dátum: 11 aug 19, 18:51:00 »

ma megnéztem a forráskódot és a majmok bolygóját  mind2 király film.. csak ajánlani tudom a majmok bolygójánál kissé sablonosnak tűnik a sztori de nem az... én is azt hittem tudom mivel végződik..hát tévedtem Mosolyog))))
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5014 Dátum: 11 aug 21, 00:45:37 »

Befejeztem a BSG-t. röviiid lettXD lehetett volna még húzni valahogy , ilyen jó sci-fiből kevés a 4 évadXD
Elkezdem a Capricát bár arról jót még nem hallottamXD  És remélem a SyFy elindítja a a BSG Blood and Chrome-ot mert az ötlet nem rossz hogy nézzük meg az öreget milyen volt fiatalon az első háborúban Nevet


Megnéztem a DW 6. évad második felének nyitórészét... Jól kezdtek lehet picit többet vártam de attól még jó volt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 14:33:59 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5015 Dátum: 11 aug 30, 15:56:47 »

Nah behoztam a lemaradásomat és megnéztem a Fast Five-ot. Nekem tetszett , nem volt rosszabb mint a többi , a vége nagyon epic volt , ahogyan levezették , hogy ki mit csinált a pénzzel... Biztos lesz még folytatás , de nekem jól esne egy olyan tokiói kitekintés , hogy mit történt Hannal a balhé és Sean feltűnése között. Mosolyog Nem súgok nagy titkot meg , hogy Han a kedvenc karakterem és a Tokyo Drift a kedvenc részem...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5016 Dátum: 11 aug 30, 16:10:51 »

valamiért csalódtam ebbe a majmok bolygólya: lázadás filmbe :/ nem volt a legjobb
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5017 Dátum: 11 aug 30, 18:33:38 »

Hát a régi felülmúlásához emberfeletti erők szükségesek.   Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5018 Dátum: 11 aug 30, 19:28:17 »

Nemtudom. A majmos filmeket semmilyen kategóriában nem tudom megnézni.. nem szeretem őket... még az animal planetet is elkapcsolom ha ilyesmi megyXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5019 Dátum: 11 aug 30, 19:31:31 »

De az animal planeten nem építettek fel a majmok egy olyan civilizációt, ami pont olyan mint az embereké, nem gondolkodnak és nem beszélnek. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5020 Dátum: 11 aug 30, 19:58:42 »

Fast Five ... tetszett ... jól esne egy olyan tokiói kitekintés , hogy mit történt Hannal a balhé és Sean feltűnése között. Mosolyog Nem súgok nagy titkot meg , hogy Han a kedvenc karakterem és a Tokyo Drift a kedvenc részem...

A szívemből szóltál Hant illetőleg. Nevet Ő a legnagyobb arc!
Egyetlen bajon volt viszont ezzel az utolsó résszel, hogy kicsit kispórolták belőle a kocsikat. Több volt benne az "agyonverlek", mint máskor, és ez az autós jelenetek rovására ment. Lesütöttszemek
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5021 Dátum: 11 aug 30, 20:55:24 »

pedig a majmok bolygója jó ...!
de akkor is a legjobban várt remake-m a film ami örök faw durván 6 éves korom óta a Holló...
igaz akkor még féltem tőle xD de már akkor megfogott.. a 2 - 3 nem lett olyan jó a 4ről nem is beszélve...
a sorozat meg elmegy.. Mosolyog

egyébként.. valaki tudna valami jó filmet ajánlani?
(ne legyen  romantikus,háborús,természetfilm)
a többi kategória jöhet... bár kétlem hogy valaki itt tud olyan filmet mondani amit még nemláttam =D
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 20:58:15 írta kiskakas2 » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5022 Dátum: 11 aug 31, 00:08:09 »

Én most kezdtem el nézni a Firefly-t. Eddig tetszik. Ilyen kedves kis nyári űrwestern sorozat. Nevet

Engem most a Cowboyok és űrlények érdekel leginkább. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5023 Dátum: 11 aug 31, 08:48:28 »

na az olyan film amit megvárok amíg kijön BD-n aztán majd letöltök 1 B-ripet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5024 Dátum: 11 aug 31, 09:15:53 »

Én semmit nem nézek camosban. Inkább kivárom azt a fél évet hogy meg tudjam nézni emberi minőségben. Ez főleg a látványfilmekre igaz.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!