24 máj 04, 23:39:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277357 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4995 Dátum: 11 aug 12, 12:55:22 »

Az a film az Epic baromságXD anno végignéztem 1 hónapja mert elkapott a nosztalgiaXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4996 Dátum: 11 aug 13, 14:11:54 »

Valaki látta már a Crows Zero 1-2-t ? Nekem bejött. Az első rész szerintem jobban sikerült. Ott a "történet" jobb volt, mint a 2.-ban.
Azt akarom megkérdezni, hogy nem tudjátok mikor lesz a 3. rész? Mert ráférne még a folytatás. Szét néztem neten, de nem találtam sehol. Külföldi és facebookos oldalakon olyat is láttam, hogy 2011 tél vagy 2012-ben jelenik meg, és hogy lesz 4. és 5. (?!) rész is, bár mivel külföldiül volt írva nem sokat értettem  Szomorú
http://downloadcrowszeromovie.blogspot.com/2010/11/download-crows-zero-3-movie-2011.html
<= ez az oldal a google fordító szerint ír valamit róla, de nem nagyon világos hogy mit smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4997 Dátum: 11 aug 13, 14:17:52 »

Én is csak az első kettőt láttam. És csak azt tudom, hogy eddig nem jelent meg több belőle. Mellesleg az ilyen netes bejegyzéseknek sem tudok mindig hinni, elég sokszor kamuhírek vannak benne.

Legmegbízhatóbb az imdb, onnan nézd, hogy mikor jelenik meg.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 14:22:19 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4998 Dátum: 11 aug 13, 14:35:10 »

Hihetetlen az egyik kedvenc sorozatomat az Eureka-t elakarják kaszálni. T_T Hogy lehetnek a SyFy-ok ilyen gonoszak, hogy egy ilyen jó sorozatot, aminek még a nézettsége is magas, csak úgy elkaszálják, mind az írok, mind a szereplők nem értik a dolgot.  Sír Byebög

Meg most olvasom hogy a House utolsót évadát kezdik el forgatni szeptemberben.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 14:40:43 írta Minagi » Naplózva


bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4999 Dátum: 11 aug 14, 19:43:39 »

Kicsit off, de a középső csávó, aki elől áll, tisztára olyan, mint Shikamaru. ikszdé
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5000 Dátum: 11 aug 16, 10:36:59 »

Minagi: A Firefly is csak 14 részig bírta... kinyírták. Szomorú
bogcsiika: ... és tényleg! Kicsit chibbi szerű ^^

Angolozni akartam és ki nem találjátok mit néztem: Jane és a sárkányt Nevet
Bezzeg lett volna 13 rész 2. szériája és lefújták... pedig ártalmatlan mese volt.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5001 Dátum: 11 aug 16, 18:26:38 »

A SyFy minden a palettájára kerülő sorozatot kinyír :S  Az SG-k a BSG a Caprica a FireFly Most az Euréka és sajnos amióta amcsi kézre került a Doctor Who azóta elveszett belőle valami amitől annyira jó volt. Hiába szebb de nem adja azt amiért szerettem a sorozatot Szomorú  jövőre nem is lesz 7. évad ki akarják szúrni a szemünket 4 darab egészestés speciallal.
Ma már Nem tudnak jó Sci-fit csinálni és ami van jó azt is kicsinálják Szomorú
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5002 Dátum: 11 aug 17, 22:31:45 »

Fenébe, pedig ezek pont olyan sci-fi sorozatok, amikből már láttam pár részt, és tetszettek is, de így, hogy tudom, hogy befejezetlenek, inkább nem akarom elkezdeni őket.  Szomorú

De várjunk csak, a BSG-t azt befejezték nem? Vagy azok a sorozatzáró epizódok, csak ilyen hirtelen jött befejezések voltak?

Eddig mely Marvell képregényekből csináltak mozifilmet? (lehetőleg jót)
A következőket láttam: X-Men, Spiderman, Hulk, The Punisher, Fantastic 4, Iron Man, Thor, Captain America

Ha valamit kihagytam, akkor leírnátok?

Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5003 Dátum: 11 aug 17, 22:43:57 »

Szerintem csak a Daredevil maradt ki.... De stimmel a lista. 
A BSG asszem 4 évados csak és sajnos mindjárt a végére érek. az SG:A 5 évados de a végére sajnos elgyengült (A replikátorok végleges kiírtása után maradtak a lidércek ellenségnek de ők kicsit már lerágott csontok voltak addigra. azt sajnálom hogy a gonosz asgardokkal nem kezdtek semmit se Szomorú)
Az SG:U alapötlete jó volt de a kivitelezés  1 betűvel rövidebben F0s.  Túlérzelgős volt, hiányzott belőle a csillagkapura jellemző kaland és felfedezés, valódi ellenség nem volt. Ha kicsit klasszikus SG-re veszik a figurát akkor tovább élt volna a sorozat.
Firefly: Egyedi volt. Átkozottul egyedi humoros és volt is nézettsége. Béke poraira.
A Doctor Whoból meg kivették az egyszerűségét és az angolságát és kicserélték effektekre.. hát gratulálok...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5004 Dátum: 11 aug 17, 23:25:03 »

Igen a Daredevil is láttam, meg hozzá kapcsolódóan akkor az Electrát is.

A BSG-nek érdekes a lezárása lett, adtak a végére egy kisebb csavart. (Habár már lehet tudod miről van szó)
De ha jól rémlik, akkor a BSG egy régebbi kb 70-es évek beli sorozatot újrafeldolgozása.

SGU kb 2 éve láttam belőle néhány részt, de kb ennyi maradt meg belőle: 5-6-7 X nem tudom hány részen át abból állt, hogy szenvednek, hogy, hogyan ne dögöljenek meg. :/

Aminek még csalódtam a befejezésében az az Andromeda volt. Csináltak neki egy ilyen plusz egy évadot, amiből rendben, hogy kiderült egy néhány infó, de az egész már nem az a sorozat volt Szomorú

Valamint ebben is elkövették a a királykarakter színt vált (alias change dark side or light side) aztán gyökér béna módon meghal. >.<#

Néha olyan érzésem van, hogy egynéhány sorozatban, túl hamar lövik el a "legnagyobb" ütőkártyát, vagy jóval erősebben és gonoszabbnak tűnt a főgonosz amíg csak névleg volt említve és a háttérből mozgatta a szálakat.

Az Angelhez hasonló akció fantasy sorozat van még? (Supernatural már csekkolva)
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5005 Dátum: 11 aug 17, 23:34:54 »

Az androméda az szörnyen lett befejezve...   de én nem emlékszem plusz évadra....
A bolygó neve föld is jó volt anno de azt is kinyírták-.-
Hmm ami még fantasy és szintén halott 1 évad után az a Rémvadászok de az 1000 éves szintén
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5006 Dátum: 11 aug 18, 00:02:29 »

Az 5. évadra gondolok, ami ugye teljes mértékben eltért a többi 4-töl.
Ha jól sejtem akkor kb 10 normális sci-fi/fantasy kategóriáju sorozatból talán egy, ha megér egy normális befejezést? Szomorú
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5007 Dátum: 11 aug 18, 01:01:09 »

Inkább 15ből 1 és csak 50ből 1 sorozat éli  meg hogy hosszabb legyen 5 évadnál....
de akkor is összecsapják a befejező évadot. erre a sima csillagkapu a legjobb példa bár a 2 dvd filmmel kompenzálták a dolgot. de a Revolution c. filmmel még mindig lóg a SxFy meg az MGM
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5008 Dátum: 11 aug 18, 09:13:30 »

Eddig mely Marvell képregényekből csináltak mozifilmet? (lehetőleg jót)
A következőket láttam: X-Men, Spiderman, Hulk, The Punisher, Fantastic 4, Iron Man, Thor, Captain America

Ha valamit kihagytam, akkor leírnátok?
Blade  , Ghost Rider(1x nézhetős , de nálam előkelőbb helyen van , mint mondjuk a Spider Man 3)
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5009 Dátum: 11 aug 18, 09:38:40 »

daredevil viszont most a képregény adaptációk kerülnek előnybe... 2013 ig  elég sok lesz belőlük Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!