24 máj 04, 21:05:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277217 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4965 Dátum: 11 júl 26, 08:33:08 »

Ami nekem tetszett, az az első, második meg a harmadik volt. Aztán a 4.-et nem tudtam megnézni, mert eluntam magam, az 5.-en is eluntam magam, a 6. valahogy kimaradt, és most a 7. elment. Amúgy olvasni meg az első 3-at nem olvastam, a többit igen. Mosolyog Hát igen, már nem lesz több. :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #4966 Dátum: 11 júl 26, 08:51:18 »

Még nem volt szerencsém találkozni az új HP-vel, kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lett, ha már mindenkiből ekkora csalódást váltott ki. Olvastam az összes könyvet, az első 5 meg is van, de az már annyira borzalmasan régen volt, hogy nem is nagyon emlékszem rá... főleg az utolsó kettőre.
Nehéz elhinni, hogy ennyire szörnyű lett, a környezetemben lévő egy-két ember, aki látta, azt mondták, jó lett... lehet, hogy ők tévednek?  Gondolkozik
Egyébként nekem a 3. tetszett legjobban.
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4967 Dátum: 11 júl 26, 09:59:01 »

Ízlésficam vagy kevered a részeket? A Tűz serlegénél szarabb HP film nem volt és már nem is lesz. :'D

Neked van ficamod az volt a legjobb rész. Teljesen korrekt volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4968 Dátum: 11 júl 26, 12:22:30 »

Neked van ficamod az volt a legjobb rész. Teljesen korrekt volt.
Mitől volt jó ? az egyetlen pozitívum , hogy Pattison meghal! A story felét átírták és itt nem azt kell érteni , hogy kihagytak pár dolgot , hanem ténylegesen a fél könyvet kitépték a forgatókönyvből. Szánalmas Hiei , hogy azt se tudod mit írsz , csak beszólsz valami oltári baromságot aminek sok értelme nincs azon kívűl , hogy kiállj Aes mellett. Írd már le , hogy mik az érveid a Tűz serlege mellett , mert nagyon felkeltette az érdeklődésemet , hogy neked mégis mi az , ami alapján jó!
Mert a filmekről van szó és nem a könyvről , mert a 4. kötet tényleg fantasztikus volt , de az adaptációja elhibázott szar volt.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4969 Dátum: 11 júl 26, 12:30:46 »

Ishida a tűz serlege tényleg jó volt. jól oldották meg a trimágus tusát,voldemort ujjáéledését és voltak egész jópoénok is (soroljam még?)
nekem bejött az összes rész... filmben is könyvben is... a7/2őt nemláttam majd ha kijön a blu ray... nesmszeretek mozis rippeket nézni... azcsak elveszi a kedvem a filmtől..
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4970 Dátum: 11 júl 26, 12:38:11 »

Minden könyvet olvastam és a 4 szerintem is jó volt. Ha ennyi embernek tetszett a 4 és neked nem akkor nem lehet, hogy tényleg neked van ficamod Ishida? Hmm?
Elárulom, hogy a két legpocsékabb rész a 6. és a 7/2 volt. Azokat írták át összevissza minden baromságra nem a 4-et.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4971 Dátum: 11 júl 26, 13:07:08 »

Ishida a tűz serlege tényleg jó volt. jól oldották meg a trimágus tusát,voldemort ujjáéledését és voltak egész jópoénok is
Kupor story? Hmmm , a könyv egyik legnagyobb adrenalin adagja? Hol van? Jahh bocsi... Trimágusi tusa... Kíváló volt , de mondjuk rohadtul nem láttam Szfinxet sehol... Voldemort újjáéledése nem volt rossz , de közel sem volt olyan effektív , mint ahogyan Rowling leírta. Illetve a Tusán amikor Hagrid megmutatja a Mennydörgőt , akkor ott van Charlie is , de a rendező ezt is sikeresen kivágta. És , hogy az időbeli eseményeket teljesen összekuszálva írjam le a véleményem , az elején mi is történt? :O Szinte megszokott , hogy kviddics van a Harry Potter kezdeti részeiben. Erre a Kviddics Kupa döntőjét sutty , ez nem kell alapon kukába dobják? Röhej... Utána meg ugyabár a néző szembesült azzal , hogy a Kupor story ki lesz vágva , azaz a sötét jegy felküldése után sehol egy árva manó...^^" Pedig a könyv elég erősen foglalkozik és nagy súlya van ennek a szálnak , de a rendező akinek hála a POP film is csak közép kategóriásra sikerült , nem foglalkozott ezzel. Kapott egy összegányolt skiccet , amit forgatókönyvnek hívtak és leforgatták a jeleneteket. Persze voltak látványos jelenetek , mint például az első próba de ettől függetlenül történetet gyalázatosan megcsorbították és nekem ez a mérvadó , nem pedig a CGI technológia. ^^
Imdb-t megnéztem milyen osztályzást kapott , de úgy gondolom , hogy teljesen abszurd a pontozásuk , elvégre a második rész 7.1 , ez a 7. rész part 2 meg 8.5ös. x'DDDD

Éjjel leszedtem a 7. rész part 2-t , megnéztem de moziban is megfogom nézni , mert a ruszki camvideo nem igazán nevezhető minőséginek. Véleményem nagyon "tömören" a 7. részről , hogy megpróbáltak könyvhűek lenni , de érthetetlen , hogy miért csak 2órás lett , még 20-25 percnyi könyv anyaggal simán lehetett volna tölteni az időt és még jobb film is lehetett volna akkor. Harry és Voldemort harca sokkal jobb , mint a könyvben , eltekintve attól a röhejes hopponálástól , ahol egymás arcába mardosnak. Ott a levegőben spellezni kellett volna , de mivel én nem értek a filmekhez annyira , mint azok a milliomosok akik megszabják , hogy mi legyen a filmben , így lehet ez volt a legjobb megoldás!? -.-" Ebben az említett +20percben Fred halálát mutathatták volna például... A legnagyobb szívfájdalmam az aktuális résszel kapcsolatban az Molly volt , mert a 2. részben sokkal durvábban viselkedett a szaros Ford miatt , mint most a fia halála után és azután , hogy Bella rátámadt Ginnyre.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4972 Dátum: 11 júl 26, 13:14:48 »

Igen a manós dolgokat én is bánom, hogy nem rakták bele egyik részbe se Szomorú Pedig az tök jó. De összességében szerintem semmi perdöntő hihetetlen dolgot nem hagytak ki. Legalábbis nem többet mint a másik részekben.

"Véleményem nagyon "tömören" a 7. részről , hogy megpróbáltak könyvhűek lenni"
Hol próbáltak meg ebben könyvhűek lenni? XDD A part1-ben max Nevet A 2 tiszta undormány én 1 könyvhű jelenetet nem láttam benne Nevet Max azt amikor az elején Ampókkal beszélgetnek Nevet Ez volt benne könyvhű semmi más ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #4973 Dátum: 11 júl 26, 13:18:12 »

Hali.
Pont most nézem a The grudge 3-at(átok 3).
Mit ne mondjak az elején már bexartam!
A szellemes horror kedvelőknek ajánlom az Átok 1-2-3-at!
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4974 Dátum: 11 júl 26, 13:24:01 »

Tisztázzunk valamit szerintem az össze HP könyv gyenge volt. Nem tetszett. Kevés volt az izgalmas harc, kevés volt a vér. Mágus regények után számomra a mágia világa gyenge és gyermeteg volt.
A 4. film miért volt jó? Nem tudom megmondani nekem azt tetszett legjobban mind közül. Jól nézett ki a szőke bige. Ron és Hernyo-chan viselkedése számomra vicces volt. Tetszett a sárkányos dolog. Látványos volt. A labirintusban valóban izgultam. Amit azóta se éreztem az egész film alatt. Tetszett a nagyúr visszatérése. Ám ami a legepicebb volt amikor azt mondja Harrynek, hogy mivel irgalmas nagyúr vagyok most megöllek.

Elég nehéz valamiről jókat írni, ha nem igazán vannak érzéseim vele kapcsolatban. Viszont a többi filmhez képes t messze kiemelkedett az az egy.

Jahhh és nem Aes-t akartam megvédeni mivel megtudja védeni ő saját magát. Az ok fejtésemet meg azért nem írtam le, mert nem igazán érdekel a HP. A továbbiakban nem akarok felesleges szavakat pazarolni Marry Poppinszra.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4975 Dátum: 11 júl 26, 13:45:47 »

Megpróbáltak nem egyenlő azzal , hogy könyvhűek voltak. Próbálkozásaik látszottak abban , ahogy az ostrom lezajlott , de ott néhány részt hozzátoldottak ami javított a minőségen , mint a szobrok , de voltak olyan dolgok , mint a Crack kivágása ami rosszul sikerült. Persze , én sem írtam , hogy a 7/2 az hatalmas siker nálam , de semmiképpen nem nevezném , akkora nagy csalódásnak , ahogyan ti 6an kb leírjátok. Mellesleg érveléseket alig látok , csak támadásokat.


Hiei , ifjúsági regényről beszélünk , tudod a Pál Utcai fiúkban sem ömlött a vér . Nevet Mellesleg a HP könyvekben az 5. résztől ténylegesen vérontás van , például Mr Weasly is kieresztette majdnem az összes vérét , a Half Blood Prince végén is van vér Feniréknek hála , a 7. részben is kisebb vérfürdő volt Pitonnál. A filmek pedig arra orientálódtak , hogy eladható legyen minden korosztálynak , így beleértve a 4-5 évestől az öreg emberekig.Az első 3 résszel teljesen elégedett voltam , mert tényleg visszatudták azt adni , amit olvastam. Utána már lehetetlen volt kétszer háromszor annyi anyagot feldolgozni így érthető a minőségi romlás , de ténylegesen drasztikus volt a romlás történet szempontjából.Néha kusza , kurtított kis semmitmondó dolgok lettek fontos dolgokból. Én nekem a HP filmek a 4. résztől egyántalán nem tetszettek a könyvhöz viszonyítva , de a HP7/1 nagyon jó volt , ugyanolyan darkos hangulattal , bár sikerült ott is fontos dolgot elszúrniuk , de a feeling legalább ugyanolyan volt.  Örülök annak , hogy érveltél , így legalább látom , hogy rohadtul nem érdekelt a történet , csak a díszítés. ^^ Igazad van a Harry Potter , mint sorozat gyermeteg , mivel ez nekik íródott eleinte. Persze , ahogy nőttek Harryék , úgy komolyodott a történet és változott a hangulat is. Csak egy kérdés még aztán hagylak nem zavarlak tovább a témával téged... Hány évesen kezdted el a Harry Potter sorozatot olvasni?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4976 Dátum: 11 júl 26, 13:49:18 »

Hiei, ezek nem kardoznak, hogy vérezzenek Nevet Br az új észben volt vér.
Egyébként a 4 jó FILM volt. Viszont a könyvvel összehasonlítva csalódás. Ahogy a 6, és 7 is. Ettől függetlenül filmnek jók, főleg az effektek miatt. Majd egyszer ha tudom, megnézem 3Dben megint, és ennyi.
::::::::::::::::
Amúgy az Átokból csak az első 2t láttam eddig, bár az is sok volt Nevet Nem tudja vki, hogy mi volt a címe annak a horrornak, ahol a fickó a nőjével kimennek jaánba, és a fickó egy fotós, és egy japán csaj szelleme üldözi, mert anno megerőszakolta őt. És az a vége, hogy a csaj szelleme a fickó nyakában ül, és attól fáj neki mindig. Vmi árny vagy árnyék vagy ahsonló volt a címe, ha vki megtalálja előre is köszi.

Am ez is lisztfehérlányfeketeszemekkelvizesen -típusú japán horror, de ajánlani tudom.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4977 Dátum: 11 júl 26, 14:05:01 »

Próbálkozásaik látszottak abban , ahogy az ostrom lezajlott , de ott néhány részt hozzátoldottak ami javított a minőségen , mint a szobrok , de voltak olyan dolgok , mint a Crack kivágása ami rosszul sikerült.

Mellesleg érveléseket alig látok , csak támadásokat.
Hát még szép, hogy lezajlott az ostrom. XDD Arról szólt az egész film Nevet Szép lett volna ha nem, úgyhogy ez jó hülye indok volt ikszdé

Szerintem elég sok érvet leírtam, hogy mi volt pocsék benne és még sok mást is le tudnék. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4978 Dátum: 11 júl 26, 14:05:17 »

ishida most komolyan...
figyelj a könyv durván 400 oldalas... és ezt te hogyan tömörítenéd be egy 2 órás filmbe? és ne gyere olyannal hogy lehetett volna hoszabb is mert akkor olyan lenne mint a gyűrűk ura vagy az Avatar... szép és jó de nem bírtam ki hogy ne dobjak átt 1-2 jelenetet a hp-t viszont még csak le sem állítottam
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4979 Dátum: 11 júl 26, 14:10:17 »

Nem tudom olyan 20-21 évesen. Nem kardoznak, hogy vérezzenek? Azért mondjuk, ha ellök egy robbanás ildomos, hogy pár végtag megcsonkul. Igen gyerekeknek készült ez így van. Félre ne értsétek én nem azt várom, hogy minden harcban legalább 3 ember placsannyon  szét, de illene valami komolyabb dolgot mutatni egy mágusos harcolos dologban. Nem kellett volna minden korosztálynak készíteni a dolgot és akkor talán több is lett volna benne.
7-8 évet mágusoztam szóval nekem ez semmit nem tudott mutatni. Ynev világa ennél sokkal összetettebb és izgalmasabb. Rolin bébinek is többet kellett volna mágusoznia akkor talán többre vitte volna a szememben. Ennek ellenére szégyenkeznie nem kell. A világot meghódította.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!