24 máj 05, 03:29:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277525 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4950 Dátum: 11 júl 18, 11:25:57 »

Ez egy mozi változat  a Blue Ray megjelenésen biztos lesz sok kimaradt jelenet. ^^
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4951 Dátum: 11 júl 18, 14:46:40 »

Na tegnap megnéztem a moziban a Transformers 3-mat. Nagyon tetszett az egész film. Jók voltak a jelenetek, ahol viccesnek kellett lennie, ott vicces volt. Bay papa megint jól szét kúrta a Földet, csak most még jobban. Nagyon jók voltak az elején az eredeti videók Kennedy-ről és a Holdra szállásról. Igazán pozitív az, hogy jók voltak a hanghatások és jók voltak a harcok. Nagyon sok csavar volt a filmben, ami jobbá tette a filmet.
Összességében nagyon tetszett a film. Én 10/8-at adok neki. Hozzáteszem, nekem a trilógiából, eddig ez fogott meg a legjobb, ez a része volt a legjobb, szerintem Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4952 Dátum: 11 júl 18, 15:03:38 »

Még nem néztem meg , de remélem azért kevesebb akció van benne , mint a 2-ben. Egyszerűen borzalmas volt a szinte véget nem érő vontatott harcok . X'D
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4953 Dátum: 11 júl 23, 17:08:50 »

Egyik testvérem haza hozta pár hónapja a Yip Man című filmet. Bruce Lee mesteréről szól Ip Man (vagy Yip Man)-ről. Gyönyörű szépen meg van csinálva a film, és még a zenéje is jó.
A történet mint kitalálhattuk Yip Man-ről szól, aki icipici korában Wing Chun dojoba került. Ott kezdődik hogy már felnőtt, felesége van és egy tündéri gyermeke. Az volt az álma hogy nyit egy dojot, de valamiért nincs neki, ezt nem tudjuk meg hogy hova lett ez az álom, de boldogan éldegél. Mindenki tiszteli és tudja hogy ő a legjobb a városban így napmintnap oda mennek hozzák hogy "edzés képen" kihívják. Aztán hirtelen ugrunk pár évet, a 2. világháborúba csöppentünk, ahol a japánok elfoglalták Kínát, és teljes nyomorúság van ott ahol élnek. Yip Man és felesége gazdag volt, és egyikük sem dolgozott, de a nyomorúság miatt, munkát keres, és végül egy szénbányába kerül. Mindennap a japán katonák elmennek oda és embereket keresnek akik kiállnak Japán harcosok ellen, ha nyernek akkor meg kaphatnak egy zsák rizst...   

Egyszerűen annyira szépen megcsinálták szerintem. A harci koreográfiák tökéletesek, és a szereplők a jellemek nekem nagyon tetszenek.

Mind a két részt láttam. A második rész meg arról szól hogy az angolok jönnek... Ez is zseniális szerintem.

Haza hozott a testvérem valami 3. részt, ami nem is tudom hogy az igazi-e vagy sem, hiszen a szereplők ugyan azok, de csak majdnem. Viszont ebben a részben meg a kiskorát ismerjük meg.

Végül, elég vicces sokszor, van hogy nagyon durva, főleg mikor harcolnak, azok a mozdulatok... esések, húú, és van benne dráma is.

ÉN kínaiul néztem magyar felirattal. Hihetetlen milyen dallamosan tudnak beszélni. Nyelvesít
Itt van a trailer ha valakit érdekel mind a két résznek.:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QLy7gIH1FeA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QLy7gIH1FeA</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KHAh36XUDrA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KHAh36XUDrA</a>
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4954 Dátum: 11 júl 23, 17:32:52 »

Nem lett vészes a Harry Potter vége szerintem, élvezhető volt, kellően izgalmas, mondjuk fogalmam sem volt a film közepén, hogy hogy tudják majd azt a sok hátralévő dolgot még besuvasztani, na igen, itt volt nálam is kis bibi, de a végén már szinte mindent megbocsájtottam, mert olyan üres érzés fogott el, hogy belegondoltam, hogy itt van a vége a sok éven át tartó küzdelemnek, és a sok éven át tartó forgatásoknak (a színészek részéről) és már nem lesz többé. Szomorú És hiányozni fog. xD >.<# Azonban sok poént kihagytak, amin szívesen röhögtem volna. U.U
Ááá, majd feltétlenül meg kell néznem a Hupikék Törpikék filmet. Nyelvesít Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4955 Dátum: 11 júl 23, 18:07:34 »

Neil Patrick Harris miatt én is már várom! :'D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7emiua3X4p4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7emiua3X4p4</a>
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4956 Dátum: 11 júl 24, 22:45:19 »

Cukkiiii: https://www.youtube.com/watch?v=7ihiDg9SQbA

3. részig jelent meg eddig. Nagyon kedves anime.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 24, 22:48:56 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4957 Dátum: 11 júl 25, 10:58:24 »

Én is megnéztem a HP-t... moziban... ami nálam elég nagy szó mert nem szeretem a mozit... sajnálom rá a pénzt mivel itthon is megtudom nézni ilyen hanghatással. Hála a gépemnek<3
Szóval aki nem tudja, hogy megnézze-e annak azt mondom inkább vegyen a jegy árán 3 jéghideg sört az nagyobb élményt nyújt.
Mikor olvastam a könyvet egy dolog volt amibe biztam vér, vér, vér... mikor eljutottunk oda, hogy végre hullik a sok kis retardált akkor ez mi ez filingem támadt? Tiszta ratyi volt. 2011-ben azért ennél többet várok Hollywoodtól. A látvány a könyvhez való hűség és a vér hiánya megpecsételte Poppinsz filmek amúgy is sanyarú sorsátXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4958 Dátum: 11 júl 25, 17:15:10 »

HP7/2 szörnyű volt. Kb annyira gagyi mint a 6. Rengeteg epic jelentet kihagytak (pontosabban tönkre vágtak) meg összekutyultak mindent.

Spoiler:
Alig jött le pl, hogy az egyik iker meghal. Kb szerintem aki nem olvasta a filmet annak fel se tűnt. Tiszta nyomorékul csinálták meg... (Bár a hp filmekben minden halált nyomorékul mutattak be)
Weasly mama idegrohama ahol szétcsapja Bellatrix-et? Hát az mi volt a filmben? O_o azt a jelenetet vártam a legjobban...
Neville kígyófej levágós jelenete... no comment. -.-
Hugrabug pohara, mint horcrux. Ki se derült, hogy mi az.
A szükség szobája: Malfoy Crakkal és Monstoval ment be eredetileg. A filmben valami feka kölyökkel. WTF O_o
És a LEGiszonyatosabb... a végén Harry kettétöri a pálcát... KETTÉTÖRI! Hogy a jó életbe tudna egy szaros kölyök kettétörni egy ilyen hatalmas és legendás mágikus tárgyat? Előbb törne el a keze. Ráadásul vissza kellett volna tennie Dubledore sírjába nem pedig a folyóba vetni... szánalom.

És még sorolhatnám. Pocsék volt az egész, a 2. legrosszabb, ha nem a legrosszabb HP film. Nagyon vártam, mert a 7/1 tök jó lett szerintem, erre ez... pfff.
Én is 100321 éve olvastam a könyvet kb semmire se emlékszek belőle, de még így is rájöttem, hogy mennyire vacak lett a film.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 17:16:02 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4959 Dátum: 11 júl 25, 17:26:15 »

Nekem már a befejező kötet lezárása sem tetszett. Úgy éreztem, hogy kár volt megvenni a hét kötetet. Jó tudni, hogy a filmet is ugyanúgy elrontották.  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4960 Dátum: 11 júl 25, 17:39:33 »

A hetedik kötet vége is össze volt csapva , ehhez se lehetett túl sok reményt fűzni. Jövő héten megyek DDDben megnézem és akkor lezáródik a HP korszak. Annyit spoilerezzetek már le , hogy itt is annyira szánalmas Lupin és Tonks jelenete. Mert a könyvbe ki akartam tépni az oldalat , annyira felidegesített , hogy mennyire semmilyen volt. xD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4961 Dátum: 11 júl 25, 19:34:32 »

Kaptak 2 mp-es jelenetet. Szinte semmi nem volt, ha jól emlékszem. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4962 Dátum: 11 júl 25, 19:55:55 »

Hát akkor egy dolog , amiben teljesen hűek a könyvhöz a készítők. -.-"
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4963 Dátum: 11 júl 26, 07:41:11 »

Én HP-t már régen néztem, utoljára az 5.et láttam, de az se tetszett annyira. A 4. az nagyon jó volt. Mosolyog Majd egyszer ebhozom a lemaradást, bár nekem a 6 és a 7 könyvben se tetszett annyira.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4964 Dátum: 11 júl 26, 08:22:32 »

Ízlésficam vagy kevered a részeket? A Tűz serlegénél szarabb HP film nem volt és már nem is lesz. :'D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!