24 máj 05, 06:48:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277713 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4935 Dátum: 11 júl 10, 09:38:07 »

Én meg A tizedes meg a többieket, ill a keresztapát tudom javasolni.
Naplózva


Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4936 Dátum: 11 júl 10, 13:30:43 »

Uchiha: Nekem még a Napola jut eszembe meg Hitler utolsó  napjai (asszem ez a címe) neked ajánlom.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4937 Dátum: 11 júl 10, 14:09:22 »

ráadásul valóban megtörtént

Ezt ne csak mondd, bizonyítsd... nem kell mindent elhinni, amit a hollywoodi "történelmi" filmekben mondanak. Lesütöttszemek
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #4938 Dátum: 11 júl 14, 15:31:12 »

nbemsokáHP7/2 *_* sajnos moziba nem tudom megnézni így hát marad az itthonűlokegyedűlatvvagyagépelőttésnézem helyzet :Da paranormal activitynek a nagyrésze is igaz történet:)
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4939 Dátum: 11 júl 14, 17:42:16 »

Úgymond nagyon filmhiányom volt, de ahogy észrevettem, mostanában már nem igen akadnak jó filmek. Alap véleményem szerint ami filmkatalóguson 4 felett van értékelve, az esélyesen jó film, ami ez alatt, az rossz. Esetleg a 3,5-4 között van egy zsákbamacska kategória ami az egyik embernek nagyon tetszik, a másiknak meg nagyon nem.

Hát 4 alá léptem aminek köszönhetően megnéztem az Álomháborút.
A film első 10 perce elég jól indult, aztán kb 10 perc dögunalom, aztán aztán jött az első fantasy csatajelenet amiben a lánynak 3 óriás szamurájjal kellet megküzdenie, egy pisztoly és egy katana segítségével. Egész szép kis csata bontakozott ki. Ezzel egyött összesen 4 csatajelent volt még. 2. ként gőzzel hajtott nácizombikkal kellett megküzdeniük (itt már partyban tolta) ráadásul voll hozzá egy mechájuk is. xD 3. csatában egy sárkány és néhány ork került a terítékre. Az utolsó pedig az hatástalanítsátok a bombát a város felé száguldó vonaton, de persze küzdjetek meg a robotokkal is.

A négy csatajelenetet egész jó volt, de filmbeli értékük nem nagy. Mondjuk egy egy játékba, mint CGI videók nagyon jók lennének, de így...

Ráadásul nagyon ojan érzésem volt, hogy mindezt már láttam valamelyik játékban.

Az a második csatában a Mecha robot (és a nácik) egyértelműen a Blood Raynből lettek kiszedve, A negyedik esetben pedig a bombán lévő jelzést abszolúte de láttam már a Quake 3-ban a vonatos szituáció , meg valamelyik Unreal Engines játékból volt ismerős. A 3. csatajelenetben kb mintha a Gyűrők Ura egyik várostromába hirtelen bedobunk egy sárkány (ami még illene is oda) meg egy második világháborús vadászgépet.  Az orkok meg a páncélos lovagok kb pont úgy néztek ki mint a LotR-ban.
Az egész végeredményben olyan mintha 5-6 filmet rosszul összevágva csinálnának egy újat, aminek semmi értelme.  Neeem

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4940 Dátum: 11 júl 15, 11:49:57 »

Én megnézném moziban, de ha jól láttam nem nagyon adják angolul, a magyar hangot meg nem csípem, de lehet a végén ráveszem magam és mégis moziban nézem. Bár a 7. rész első felét is tegnap este láttam itthon Nevet Ami meg kell hogy valljam nagyon jóra sikeredett. Szerencsére már régebben olvastam a 7. részt így nincsenek bennem hogy "jaj ezt is kihagyták, meg hogy ez nem is így volt", mert így jobban tudom élvezni, mintha úgy nézném hogy egy könyv adaptáció kisebb-nagyobb hibákkal.

laci1005: Nem vagyok ilyen nagy Harry Potter fan, (ezt úgy értem hogy nem állnék sorba órákig, vagy egy egész éjjelen át a könyves bolt előtt hogy megvegyem vagy a mozi előtt hogy az elsők között legyek.) bár szeretem a könyvet, meg a filmeket is. De szerintem ajánlatos elolvasni, mert a könyvel nincs sok  baj, csak egy-két jellem fejlődés vagy épp nem fejlődés...>_<
Naplózva


jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #4941 Dátum: 11 júl 15, 12:46:45 »

Én most jelenleg a Trasformers 3-at nézem most tartok 42 percnél eddig volt egy kisebb csata meg megatron felbukkan a többi meg annyi h sam megkapja a munkát azt szevasz. De nagyon jó lesz mert ebbe már benne van optimus felszerelése ami a transformers:cybertron mesébe is benne volt Nevet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4942 Dátum: 11 júl 15, 18:01:39 »

Na megérkezett a film Nevet. Bilódon fent van a HP utolsó része. Akinek esetleg nem lenne felhasználója annak eltudom küldeni a torrent-et PÜ-ben. 2-3 embernek tudnám úgy, hogy nem kéne vissza seedelnie. Több is szóba jöhet csak akkor mindenki becsületesen seedelje vissza Nevet.

Ha még kettőnél többen jelentkeznek akkor mindenki seedelje vissza Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 18:15:36 írta laci1005 » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4943 Dátum: 11 júl 15, 18:38:35 »

Valaki tudja, hogy honnan lehet megszerezni a "Fakopáncs Frici" című rajzfilmet? Mindenhol keressem, de sikertelenül...  Szomorú Vagy nincs meg valakinek véletlenül? (mondjuk torrentbe vagy megaupload v vmiben? mert akkor az az illető dobhatna egy linket PÜ-ben)

u.i.: nagyon hálás lennék neki Mosolyog Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #4944 Dátum: 11 júl 15, 19:03:38 »

Aki még nem tette volna meg, annak erősen javaslom megnézésre az X-men: First Class filmet. Szerintem egyszerűen zseniális lett. Nem gondoltam volna, hogy örülni fogok ennek, de kifejezetten jó húzás volt nem az alap csapatra (Küklopsz, Jean Grey, Wolverine, stb.) koncentrálni, hanem Charles és Magneto kapcsolatára, tehát a kezdetekre. Számomra egy erős 9/10 Mosolyog
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4945 Dátum: 11 júl 15, 20:50:11 »

Igen,rohadt jó film.

Főleg,hogy "úgy" bénul le Charles.. Bár azt nemtudom,hogy kivolt a főgonosz most. Mert eddig sehol se utaltak ilyen erős mutánsra.

Jha de mekkora már amikor keresik a mutánsokat odamennek Farkashoz azmeg megszólal: Nha most menjetek innen! xD

Igen,nekem is 9/10
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4946 Dátum: 11 júl 16, 07:33:32 »

laci1005 és viking60i!

Illegális letöltéseket ne itt beszéljetek meg! Legközelebb privát üzenetben menjen az ilyesmi!

Moderátor
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4947 Dátum: 11 júl 16, 08:39:49 »

Nha megnéztem a HP7/2-t. Sokkal rosszabb mint amire vártam. Vége összecsapott,és az egyetlen epic fail az,hogy:

Magyar moziban lett levetítve,de oroszul volt minden betű irva.. smirksweat

5/10 az értékelésem
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4948 Dátum: 11 júl 16, 12:23:37 »

Hát az X-men film nekem 8/10 lett, bár a végefele kezdett tetszeni, meg rögtön a legeleje. A közepe lapos volt nekem.

Viszont a HP7/2 nekem is kisebb csalódás volt. Nem IMAXben néztem, bár majd lehet úgy is megnézem egyszer, de mindenesetre így is gyönyörű effektek voltak, viszont pár jelenetet örültem vna ha betesznek pl piton emlékeiben, dumbledoréban. Meg mikor mcgalagony harcol az is jobb volt a könyvben. A vége a könyvben is erőltetett volt, de itt még roszabb. Nem tudtuk meg hogy neville tanár lett meg ilyenek :S 6/10
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4949 Dátum: 11 júl 16, 20:50:03 »

A HP nekem is kb 10/6...     azért nem rosszabb mert a merengős jelenetből jól átjöttek Piton érzései.
A vége össze lett csapva és túl sok változtatás volt a könyvhöz képest. Ebben a hónapban még 2x kell moziba mennem.. TF3 meg Zöld Lámpás Nevet  Aztán még Az Amerika Kapitány amit kötelező megnézni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!