24 máj 05, 03:03:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277513 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4920 Dátum: 11 jún 24, 17:26:54 »

[Rec°] Egy riporter hölgy fejébe vette hogy felveszi a tűzoltók esti akcióját. Egyszer aztán megszólalt a vészcsengő és ki kellet menni egy emeletes házhoz. Nem igazán tudták mire számíthatnak, egyes lakók csak egy sikolyról számoltak be, amitől megijedtek. Egyre fentebb mentek a lépcsőkön. Majd egy öreg nőt találtak az egyik lakás körül... Valamiért más volt a viselkedése mint egy átlagos idős hölgyé, még a tűzoltókat is megtámadta... Idővel kiderül hogy van egy kislány a házban, akinek a kutyája beteg és elvitték az orvoshoz, pontosabban az édesapja vitte el. Valamiféle veszettség szerű vírus támadta meg az állatot. A kutatás tovább folyt a házban, később az egész házat lezárták és minden bennlévőt továbbra is bent akartak tartani, kiderül hogy egy olyan vírus támadta meg az öreg hölgyet, ami hasonló a veszettséghez, és a kutya miatt történt feltételezhetően minden. A betegség egyre csak terjedt a bennlévő pár ember között, a végkifejlet szörnyű volt. A riporter hölgy és társa életben maradt, és megbújt egy sötét eldugott helyen a lakásban, ahol reményeik szerint nem talál rájuk egyetlen rém se, végül hátborzongató dolog kerül napfényre... Egy magas, aligha emberi lény sétál a koromsötétben fent a két kalandra vágyó fiatal körül, a feszültség egyre magasabb...

Olyan ismerős leírás, mintha láttam volna már, de mégse... Én a Karantént láttam, de a leírásból dettó ugyanaz a film. Ha minden igaz ez 2007-es film és spanyol (Rec), a másik meg 2008 és amerikai (Karantén). Most akkor full lekopizták az amcsik?  Ohh My God
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4921 Dátum: 11 jún 24, 22:11:14 »

Szokás szerint... Nem ez lenne az első eset...
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4922 Dátum: 11 jún 28, 20:57:13 »

Nem tudom kinek hogyan s mint jönnek be a művészfilmek , de most behozok 2 kedvencet is hátha érdekel valakit.

Japán 2002-es spanyol
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=60409&i_city_id=3372&i_county_id=-1

Rekonstrukciók 2003-as dán
http://www.port.hu/rekonstrukcio_reconstruction/pls/fi/films.film_page?i_film_id=60412
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4923 Dátum: 11 jún 28, 23:54:56 »

Jézusom, az egy démoni macsek... :O Nekem a Bátor a gyáva kutya nagyon bejött Mosolyog az de jó volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4924 Dátum: 11 jún 29, 09:00:51 »

Hát én mindig is rühelltem a Flapjacket és Bátort... bocsesz^^" HA már igénytelen rajzfilmet kell megnevezni, akkor néha megnézem a Görcs ikreket meg a Fosterék házát. Ha valami igényesebbet kellene megjelölni, akkor az ilyen pókember meg hasonló szuperhősösök jöhetnek.
Más: Megnéztem a 13 kísértet filmet. NE nézzétek meg! Ha jót akartok. Képtelenség komolyan venni, úgy rossz ahogy van... pedig csak egy jó horrort akartam ("elég sok horrort látott már" feliratú nyíl lebeg a feje felett)
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4925 Dátum: 11 jún 29, 10:35:33 »

Szerintem is inkább mosolyogtató , mint horrorisztikus a film. Sikoly fanoknak egyszer megnézhető. kacsint
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4926 Dátum: 11 jún 29, 19:00:26 »

A legjobb horror a világon: A rettegés háza (2005-ös film, rendezte Michael Bay) Nagyon jó, tegnap megnéztem haverral és bexartunk komolyan Nevet 14 éves korunkba néztük meg először, és hát... 1 hétig nem tudtam aludni. Most már annyira nem vészes, de még mindig ijesztő Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4927 Dátum: 11 jún 29, 22:29:10 »

Szerintetek mit lenne érdemes néznem?
Folytassam a vámpírnaplókat, vagy kezdjem el a gossip girlt, esetleg a gleet?
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4928 Dátum: 11 júl 03, 16:14:33 »

Vámpírnaplók ha 2. évadra gondolsz.

Meg van valakinek gépen Trónok Harca ( Game of thrones) magyar szinkronnal ?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4929 Dátum: 11 júl 03, 19:17:49 »

Nincs, tegnap töröltem.   ikszdé De püben küldök linket.

Először kicsit fura volt a szinkron.
Főleg az olyan mondatoknál, mint:
"Oh my sweet summer child what do you know about the fear?..."
"He is not a dragon, fire can not kill a dragon.
"Hear my words and bear witness to my vow! Night gathers and now my watch begins..."

Viszont a 7. végén Kisujj magyar szinkronnal nagyon durva. Pojén

---
szerk ment neked is.


« Utoljára szerkesztve: 11 júl 04, 18:14:23 írta Shiro » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4930 Dátum: 11 júl 04, 08:52:47 »

Shiro! Azt a linket nekem is küldd el. Azért kíváncsi vagyok, hogyan cseszték el a kedvenc sorozatomat. ikszdé
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4931 Dátum: 11 júl 04, 21:10:06 »

Uchiha: Én azt már láttam, érdekes de semmi extra nem volt benne.
samday: Az nem az amikor egy régi diliházban hullanak, mint a legyek?
Más: Vámpírok? Ööö... (fujjj? ^^") Kimerült az Interjú a vámpírral filmmel. Pukk.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4932 Dátum: 11 júl 04, 23:53:28 »

Ecklair: nem nem, az az, mikor legenda szerint, 3-400 éve megkínzott egy pap egy indián családot és a ház el lett átkozva és 1974-ben egy család ott lakott és meghüjült a férj és rá 28 nap múlva puskával megölte a családját. Na és rá 1 évre odaköltözött egy másik család, akik csak akkor tudták meg, mikor már megvették és így is tovább éltek benne. Aztán ugyanúgy meghüjült a férj is és nagyon durva dolgok kezdtek el történni a házban.
Amúgy a rendező: Michael Bay és 2005-ös film + igaz történet alapján forgatták... Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4933 Dátum: 11 júl 05, 14:34:57 »


Először kicsit fura volt a szinkron.
Főleg az olyan mondatoknál, mint:
"Oh my sweet summer child what do you know about the fear?..."
"He is not a dragon, fire can not kill a dragon.
"Hear my words and bear witness to my vow! Night gathers and now my watch begins..."

Még csak az első részbe néztem bele:
Hát ájájáj, fáj a fülemnek ,  fura a szinkron, az a egyik bajom  hogy  érzésre a szereplők korának megfelelő hangokat kerestek és nem ami illett a hozzájuk. Szűlöknek fogom vetíteni kiváncsi vagyok tetszeni fog-e nekik ikszdé .
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4934 Dátum: 11 júl 06, 18:11:45 »

Samday: Ááá, így már beugrik! Azt láttam. Nekem nem feküdt annyira.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!