24 máj 05, 00:19:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277387 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4905 Dátum: 11 jún 20, 13:45:40 »

Nagyon állat volt . Jobb lett mint vártam 3 érdekes szál indult el, ebből az utsó az valóban epic .
Kis szőke herceg Felakaszt, ott fogja helyben  összecsinálni magát mikor kopognak majd az északi "őslakok"  vagy megpillantja Daenery új kis kedvenceit.  ikszdé
A boszorkány égetése nem is volt durva , meglepődtem hogy Jamie Lanister még életben maradt .
Mennyit hagytak ki az első könyvből ?..  nagyon must buy érzésem van  Nyelvesít
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4906 Dátum: 11 jún 20, 22:58:44 »

emberek, én sosem akarok felnőni! *-*
vasárnap voltam táncversenyen, és egy fiatalka csapat a high school musical 2 számára táncolt, én pedig 6-ban nagyon szerettem a filmet, kb 25× láttam az első és a második részt, rázott a hideg a zenéktől, és elhatároztam, hogy poénból megnézem újra, és a disney chanelen pont adták a 2. filmet, annyira jó volt újra látni *-* úgy döntöttem, hogy megfogom nézni az elsőt és a harmadikat is, meg szerintem a camp rock 1-2t is : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4907 Dátum: 11 jún 21, 06:18:06 »

Most néztem meg az összes Freddy Krueger részt+ a Freddy vs. Jason-t.

Ahhoz képest,hogy az utolsó Freddy rész se annyira szép grafikailag,a VS rész nagyon is az.

Csak aztnem értem,hogy.hogy jött a képbe Jason? Mert jó,megfulladt a vízbe ahova belökték. De hogy lett belőle a Kristály Tavi Gyilkos? Nem értem
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4908 Dátum: 11 jún 21, 07:25:35 »

Freddy Krueger rész? Ilyen film tényleg van, vagy a Rémálom az elm utcában-ra gondolsz? Am a freddy vs jasonnak a vége a jó, mikor jason kihozza freddy fejét a vízből, az meg kacsint egyet Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4909 Dátum: 11 jún 21, 07:34:08 »

Igen arra gondoltam,de nekem az Freddy és kész Nevet

De az a hülye Jason meg nemképes megdögleni...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4910 Dátum: 11 jún 21, 07:47:10 »

Igazából egyikük sem képes rá, épp ez a poén a freddy vs Jasonben Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4911 Dátum: 11 jún 21, 13:43:19 »

Nah most jutottam el én is végre odáig hogy megnézem a Trónom Harca utolsó részét. Mosolyog Hát nagyon ütős volt. A végső jelenetet nagyon eltalálták. Nevet

Joffreyit meg utálom. Dögöljön meg. Szegény Sansa. Szomorú
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4912 Dátum: 11 jún 21, 15:30:10 »

Elsőnek azt hittem öngyilkos akar lenni amikor lenéz a mélybe , de amikor elindult Joeffry felé ott drukkoltam , ááá de nem, pedig simán sikerült volna neki amilyen puhány az a kis  korcs.  ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4913 Dátum: 11 jún 21, 15:36:04 »

Jah, a kis p*cs majdnem megszívta. Nevet Kár, hogy a Véreb visszafogta Sansát. Így még nagyon sokat kell szenvednie a nyomoronc Lannister banda miatt.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4914 Dátum: 11 jún 21, 18:27:38 »

Kár, hogy a Véreb visszafogta Sansát.
Nekem akkor valahogy úgy tűnt, hogy Véreb mégse teljesen az a sötét lelkű mészáros, mint amilyennek először gondoltam. Csak azért majd kíváncsi leszek, hogy miért szolgálja mégis olyan hűen Poetchfejet.
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4915 Dátum: 11 jún 21, 18:39:12 »

Igen Zer0. Nem halhatnak meg,de így kicsit unalmas,hogy akár a végletekig is gyilkohatna Jason,szóval kiirthatná az egész világot,mégsem teszi. Szal nekem ez a furcsaság.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4916 Dátum: 11 jún 21, 19:26:53 »

Ezek a Lannisterek minden családtagjukkal ágyba bújnak ? Királynő meg az unokatesója most akkor ők is ?
Most olvastam 7 hónapig filmezték ezt a 10 részt , te jó ég .
Gondolom a második évvad több részből fog állni , remélem nem egyben akarják leforgatni, mert akkor az  1 év várás.  Neeem
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4917 Dátum: 11 jún 22, 10:09:14 »

Banzai, azért nem egészen. ikszdé Inkább úgy mondanám, hogy Cersei gyakorlatilag mindenkivel ágyba bújik, mindegy, hogy milyen család, csak farka legyen. xDDD Akkora ribanc, hogy az már fájdalmas. És ez csak egyre súlyosabb lesz, a végén már az udvaribolondal is hírbe hozzák.  Kiröhög

Nekem akkor valahogy úgy tűnt, hogy Véreb mégse teljesen az a sötét lelkű mészáros, mint amilyennek először gondoltam. Csak azért majd kíváncsi leszek, hogy miért szolgálja mégis olyan hűen Poetchfejet.

Véreb egy elég érdekes jellem. Annyira nem sötét lelkű mint a tesója, Gregor egy állat, és ő tényleg az, szal valóban nincs benne semmi emberi... Sandor azért más, már csak a magyar név miatt is  Pojén jobb arc.  Ő egy kicsit olyan mint Darth Vader, szal van benne jóság is. P*cs Joffreyt meg azért szolgálja mert ő a király. Meg mert neki mindegy igazából annyira sz*r élete volt, hoyg nem nagyon maradtak már önálló vágyai, céljai. Egy valamit kivéve persze. Nevet Meg am annál a jelenetnél nem a királyt akarta igazából megmenteni, hanem Sansát. Nevet Mert tudta ha megöli a P*csöt, akkor kivégzik érte. És Sansa talán az egyetlen ember,  aki valamennyire a jó oldalát ki tudja hozni belőle. Annyira ellentétek, hogy már ilyen hatással van rá. Nevet
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #4918 Dátum: 11 jún 22, 22:45:11 »

Ezek a Lannisterek minden családtagjukkal ágyba bújnak ? Királynő meg az unokatesója most akkor ők is ?
Most olvastam 7 hónapig filmezték ezt a 10 részt , te jó ég .
Gondolom a második évvad több részből fog állni , remélem nem egyben akarják leforgatni, mert akkor az  1 év várás.  Neeem

Detto detto úgy tudom én is, hogy jövőre ugyan ilyen ütemben jönnek a részek. Bár érthető ha minőséget akarnak csinálni akkor csinálják addig amíg kell pl. a sárkányok remélem harcolni is fognak a második évadban és ha ezt mondjuk gyurmafigurákkal csinálnák akkor azok a jelenetek okoznák a sorozat vesztét.

Lannisterek közül csak a családfő normális szerintem. A törpe néha jófej de azért simán karóbahuzatnám akárcsak a tesóit meg az aktuális királyt.

Starkok rendesebbek, bár a legidősebb csaj(szerintem buta/királykisasszony szindrómás) magának csinálta a balhét amikor kamuzott és a farkasát leölték.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4919 Dátum: 11 jún 23, 13:36:57 »

kakesz, a sárkik egy darabig még nem fognak harcolni. ikszdé Azért még csak most születtek. Nevet Először meg kell nőniük. Még lovagolni se lehet rajtuk ott ahol most a könyvben a történet tart. Mert amúgy a Targaryenek sárkánylovasok is egyben. Nevet De abban egyetértünk, hogy ezt igényesen kell megcsinálni. Nekem is sz*r hogy várni kell, de inkább igényes legyen mint összecsapott. Amúgy a második ezerszer izgalmasabb lesz mint amilyen az első volt.^^

Lord Tywin normális? Hát végülis valamennyire az, de amúgy egy gennyláda. ikszdé Tyrion viszont jó arc, őt ne bántsuk, egy csomó mindenkivel rendes lesz. Mosolyog

Sansát meg ne szidd. Nem magának csinálta a balhét, Cersei kényszerítette rá, hogy így viselkedjen. És azt meg senki se várhatja el egy tizenéves lánytól, hogy annyira ellenszegüljön a királynőnek. Sajnos Cersei nagyon rá lesz szállva Sansára, elég sokáig fogja még cseszegetni egyfolytában.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!