24 máj 05, 09:28:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277791 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4875 Dátum: 11 jún 13, 16:46:23 »

Kíváncsi vagyok rá nagyon. Bár az utolsó két X-men nem volt az igazi... sőt. De ez nagyon érdekel, szeretem az ilyen sztorikat, ahol bemutatják a kezdeteket.
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4876 Dátum: 11 jún 13, 16:49:41 »

Engem is ez fogott meg benne. Mégjobban bírom magnetot. Am érdemes megnézni 1x legalább. De én sztem többször is bírnám Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4877 Dátum: 11 jún 13, 18:40:48 »

Kíváncsiságból beírtam az egyik torrent oldalon a keresőbe a Trónok harcát, és kiadta vagy 50 féle formátumban. ikszdé
Rendes HDben csak az első 5 rész van fent, de egyelőre az is megteszi, mert ugye nincs helyem... :/
Ha véletlenül nem pakolják fel többi részt oda, akkor esetleg majd kaphatol egy letöltési linket? Hümm-hümm
Google mindenféle hülyeséget adott ki amikor rákerestem... -.-
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4878 Dátum: 11 jún 13, 19:01:18 »

Az x-men: Az elsők tényleg jóra sikeredett. Mekkora poén volt már mikor farkas elküldi őket a fenébe  ikszdé. Meg Magneto a végén az érmével. Féltem, hogy nem lesz jó a színész, aki játszotta, de kellemeset csalódtam benne.
Mondjuk sajnáltam szegény Darwint Szomorú.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4879 Dátum: 11 jún 13, 19:38:05 »

Amikor kijöttek az első X-men filmek, nagyon rájuk voltunk kattanva az egyik barátnőmmel, de mára már a rajongás kicsit alábbhagyott. Szeretem még most is, de már nem morfondírozok rajta, hogy milyen képességeket akarok... ikszdé
Az új részt is meg szeretném nézni, amint elkezdik adni a moziban. Egyelőre az a gondom, hogy nincs kivel. Akit érdekelne az csóró, akinek meg lenne rá pénze, azt nem érdekli. smirksweat
És ha már X-men, akkor Transformers is. ^^ 3D-ben lesz az is a moziban, de itt is ugyanaz a problémám, mint a másiknál... >.<#
Nagyon szeretek moziba járni. Szerintem sokkal érdekesebb egy film a nagy vetítővásznon, ki tudja milyen hagfelszereléssel, mint otthon egy 15"os laposon. :/ (csak kár, hogy kicsit drága...)
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #4880 Dátum: 11 jún 13, 20:57:54 »

Kíváncsiságból beírtam az egyik torrent oldalon a keresőbe a Trónok harcát, és kiadta vagy 50 féle formátumban. ikszdé
Rendes HDben csak az első 5 rész van fent, de egyelőre az is megteszi, mert ugye nincs helyem... :/
Ha véletlenül nem pakolják fel többi részt oda, akkor esetleg majd kaphatol egy letöltési linket? Hümm-hümm
Google mindenféle hülyeséget adott ki amikor rákerestem... -.-

Egy link nekem is jól jönne mind a videóhoz, mind a magyar felirathoz, mert én csak magyart érteni rendesen ikszdé
Amúgy a videónak nem muszáj valami szupernagy felbontásban lennie, mert a jelenlegi gépem nem hiszem, hogy megbírná
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4881 Dátum: 11 jún 14, 14:31:22 »

Áh megnéztem én is a Trónok Harca 9. részét. Hiába tudtam, hogy mi lesz, meg még azt is, hogy pontosan hogyan történik, de így is teljesen  ki vagyok akadva. Sír Akkora szemétség volt ez az egész. És Joffrey igazából csak azért csinálta, hogy Sansát megalázza. -.-
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4882 Dátum: 11 jún 14, 15:07:45 »

Az a f*szőrszakállas rész? Én nem tom melyiket láttam, de abban f*sz alakú billogot nyomtak a hátsójukra meg ilyen marhaságok Nevet Nagyon jó a Jackass!
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4883 Dátum: 11 jún 14, 16:58:02 »

Két sorozat: Chuck és Fringe Nevet

Harmadikként pedig a Pretty Little Liars  Ámor


Nézzétek^^

szépséges, nyárra való
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4884 Dátum: 11 jún 14, 22:09:11 »

Kedvet adtatok, megvan minden Jackass... Egy ideje ott pihen a meghajtón de most nyáron megnézem a filmeket amiket leszedtem...
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4885 Dátum: 11 jún 14, 23:02:14 »

Jaja, a Jackass-esek nagyon állatok, főleg, mikor egyik csávó nagyon fél a kígyóktól és egy levágott slagdarabot odadobtak neki és úgy megijjedt, hogy felugrott a kocsi tetejére Nevet Nevet ja meg Stev-o az állat Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4886 Dátum: 11 jún 15, 16:36:58 »

az állatok:D....mikor a 2. be a sok labda közt az anakondával játszanak...xDDD
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4887 Dátum: 11 jún 15, 16:50:29 »

hát én nem tudom melyiket vállaltam volna be...elég keveset..pl aztse mikor horoggal átlyukasztotta a száját és beugrott a tengerbe a cápákkoz...a lovasat seXDDDDDD vagy mikor az elején a kígyó ráharapott a .....
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4888 Dátum: 11 jún 15, 17:12:35 »

Jackass az elég jóra sikeredett Nevet . Amennyi pénzt azok kaphatnak ezért a filmért... Annyiért bárki bevállalna mindent (gondolom, hogy sokat kapnak ingyé ők se csinálnák meg Nevet ). Bam anyja a legkeményebb . Amikor bevittek egy krokodilt a házukba, hogy be volt sz@rva Nevet.
Az első kettő nálam a favorit. A 3 már nem tetszik annyira, szerintem már túl erőltetett.
Ugyan ez a helyzet az Amerikai pitével is. 1-3 qva jó, a 4 úgy ahogy nézhető, az 5-be csak belenéztem (nem biztos, hogy az 5, a címe a pucér maraton vagy valami ilyesmi), a többi részét már meg se néztem (már azt se tudom hány része van). Már a 4 után abba kellett volna hagyni az egészet (szívem szerint a 4-se csináltam volna meg).
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4889 Dátum: 11 jún 15, 17:56:11 »

3.része elég jó kritikákat kapott és sztem is nagyon brutál jó lett Pojén
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!