24 máj 05, 04:39:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277551 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4845 Dátum: 11 jún 09, 20:40:41 »

Amíg nem becsületsértés, a parodizálást sehol nem büntethetik.
Magyar példa: Fábry vagy a Showder Klubosok.
Naplózva



 
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4846 Dátum: 11 jún 09, 20:44:56 »

Train: amiket ők csinálnak ezeket az oltásokat, nekem nincs bajom vele, én kifejezetten szerettem, csak rohadtul ellaposodott a 11.évad után.  Szomorú
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #4847 Dátum: 11 jún 09, 21:03:22 »

South Park régebbi részei tényleg jobbak voltak... Nekem kifejezetten tetszik az egyszerűsége, mintha papírból lennének kivágva a figurák. Az újabb részek már túl számítógépesek. De már a 15. évadnak is kinn van asszem 6 része, felirattal.

Nekem nagy kedvencem a Shinobi: http://www.filmkatalogus.hu/Shinobi--f17528#top
Biztos láttátok már páran.
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4848 Dátum: 11 jún 10, 08:13:17 »

én személy szerint nagyon kedvelem a south parkot, és nem hinném, hogy ennyire igénytelen mese lenne .. amúgy a family guy is nagyon sok mindent/mindenkit parodizált, szóval azt is perelni kéne akkor : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4849 Dátum: 11 jún 10, 08:23:32 »

tisztába vagyok vele, hogy sokan nem bírják ezeket. amiket ők szeretnek, azokat mi nem, szóval 1-1. nincs a világon olyan dolog, ami/aki mindenkinek tetszene vagy megfelelne ..
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4850 Dátum: 11 jún 10, 08:57:04 »

jó a meglátásod, valóban nagyon unalmas lenne. de azért valljuk be, hogy azoknak a műfajoknak is vannak rajongói, csak nagyon kevés, viszont nekik sokat ér ..

én a twilightot imádom, vámpír és vérmániás vagyok Pirul$:D:D:D:D:D:d:
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4851 Dátum: 11 jún 10, 11:59:00 »


Az egyik film ami számomra kibírhatatlan az a Twilight... >.<#

Oh ez tetszik Nevet A suliban anno mikor mánia lett, az össze lány olvasta a könyvet és adták oda egymásnak, én voltam az egyetlen aki még nem olvasta, de már úgy fújom a sztorit, minden kis dolgot tudok, mert ott mellettem beszélték meg. Nevet
A filmhez még nem volt szerencsém, de a barátnőm aki nagyon nagy fan, kötelezővé tette hogy ha majd nála alszom egy maratont csinálunk... így de jóóó nekem >-<
Naplózva


USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4852 Dátum: 11 jún 10, 12:08:43 »

én mindigis szerettem a vámpír vs vérfarkasos filmeket(pl underworld,van helsing) de a twilight nem tetszett anyira mert túl sok volt benne a szerelmi jelenet és kevés az akció...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4853 Dátum: 11 jún 10, 12:14:07 »

Naná mert ez alapvetően egy romantikus kis dráma, nem pedig egy akció ahol gyilkolják egymást, és egy mellékszálon megy a romantika. Itt a fiatal lányokhoz szóltak leginkább, ezért is lett ilyen sikeres.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4854 Dátum: 11 jún 10, 12:21:52 »

Nekem a Twilighttól égnek áll a hajam. ^^ Ezzel ellentétben a Vámpírnaplókat viszont szeretem... Még jó, hogy nem az elejétől kezdtem el nézni, mert akkor 2 rész után azt mondtam volna, hogy "na jó, ennyi ebből elég volt"... Miután megnéztem pár részt, az első évad végéből, úgy gondoltam, hogy leszedem az egészet. Nagyon meglepődtem rajta, hogy mennyire az "amerikai gimis fiatalság vámpítokkal felturbózva"-ra építkeztek az elején. Nem is csodálom, hogy ezért egyesek  Twilight koppintásként emlegetik. A második évadnak már alig-alig van köze ahoz a sablonhoz.
Nekem nagyon tetszik, szerintem érdemes belenézni. Nevet
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4855 Dátum: 11 jún 10, 12:28:33 »

A vámpírnaplókat énis néztem,nekem bejött holott másra számítottam,de tévedtem Mosolyog)

UchihaMasashi ugylátom te lány létedre aztán szereted az ijesztő horror filmeket:DD
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4856 Dátum: 11 jún 10, 12:31:07 »

én személy szerint nagyon kedvelem a south parkot, és nem hinném, hogy ennyire igénytelen mese lenne .. amúgy a family guy is nagyon sok mindent/mindenkit parodizált, szóval azt is perelni kéne akkor : D
Őőő... ja, csak a Family Guy-ban nem hangzik el minden részben 6X, hogy zsidó v buzi v ilyesmi. FG sokkalta, ezerszer jobb és intellektuálisabb Mosolyog Nem beszélve az American Dad-ről, ugyanaz a készítője, kicsit propaganda, de nem gáz Mosolyog
Cleveland Show, hááát arról sokat nem tudnék mondani, egy fekete család... nem nagy az a sorozat, én 1.évadig bírtam...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4857 Dátum: 11 jún 10, 12:34:49 »

Masashi: abban, amit én is említettem előszeretettel mutogatnak kitépett sziveket meg van benne egy jópár gonosz pasi, és horror elemekkel is szeretik feldúsítani. :3 Ha még nem ismered, akkor lehet, hogy tetszene... Mosolyog
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4858 Dátum: 11 jún 10, 12:42:54 »

anya és apa vámpírnaplók fanok : DDDDDDDDDDD
ameddig nem nézték végig az első két évadot, rengetegszer előfordult, hogy nem tudtam géphez jutni, mert ők vámpírnaplókat néztek xDDDD
egyébként, imádom, néztem is egy darabig a tévébe, csak aztán elmaradt .. amióta meg anime függő lettem, nincs erőm mást nézni, csak azt. pedig jó lenne befejezni ^^'
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4859 Dátum: 11 jún 10, 12:49:23 »

Ami a sorozatot illeti, én netről szedtem le a részeket, mert nem voltam otthon, amikor a tv-ben ment...
Annyira nagy fan nem vagyok, hogy teleragasztgassak mindent Vámpírnaplós poszterekkel és/vagy gyűjtsem az ereklyéket, de Damon határozottan nem elhanyagolható pasi. Pojén
Nemrég befejezték a második évadot, a harmadikat meg majd csak szeptemberben vagy októberben kezdik, és pont valami olyannal lett vége, ami nagyon piszkálja a csőröm... Sír Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!