24 máj 05, 00:12:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277384 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4815 Dátum: 11 máj 30, 18:57:32 »

elkezdtem az Xaktákat a kezdetektől Nevet meglepő milyen jó ahhoz képest hogy 1000 éves
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4816 Dátum: 11 máj 31, 08:43:42 »

Huh azt is jó régen láttam Mosolyog

HBO "Trónok harcát"  nézi valaki ? Ez egy férfi sorozat , lányok szerintem ezt nem tudnák nézni. Amennyi meztelenkedés és vér van benne, a középkori mentalitást ilyen valósághűen még sose ábrázolták sorozat keretein belül . Zsák pénzt költhettek rá.
Torrenten fent vannak a részek, elég megnézni az első részt , ajánlom mindenkinek. 

Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4817 Dátum: 11 máj 31, 08:57:38 »

A HBO-tól a Rómát néztem...hasonló mint a trónok harca, csak ez Cézár idejében játszódik. Asszem...de már régen volt...
Nekem az nagyon adta. Meg a Spartacus: Vér és Homok is egész jó volt. Ezt a Trónok harcát is szívesen nézném, csak letölteni lusta vagyok, nézni meg nem tudom, mert ott ahol időm jó részét töltöm nincs HBO.

A HBO szerintem egész jó sorozatokat csinál, olyan szempontból, hogy nem feltétlen akarja megszépíteni a dolgokat és nem kell belőle nagy tanulságokat levonni. Persze megvan a maga mondanivalója, de a legtöbb amerikai izétől eltérően, nem annyira erőltetett ez a rész benne.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4818 Dátum: 11 máj 31, 11:00:00 »

Banzai, ki kell, hogy ábrándítsalak, nekem három lánytestvérem van, és mindahárman hatalmas Trónok Harca rajongók. Nevet Igaz én szoktattam rá őket. Nevet Nekem 2009ben indult a fanságom, azon a nyáron az összes könyvet elolvastam. Pont akkor jöttek az első hírek, hogy lesz belőle sorozat. De én azóta rajongó vagyok, a film pedig a tesóimat is megfogta. Nevet Valszeg a könyvet is hamarosan elolvassák mert eléggé olvasás mániások. ikszdé

Morita a Trónok Harca letöltése kb. 5 perc munkádat igényli. Nevet Utána a gép leszedi az aktuális részt kb 20 perc alatt. Hidd el ennyit messze megér. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4819 Dátum: 11 máj 31, 12:49:02 »

Alien vs Predator... Alap mű! kacsint Rég láttam már, de jó film! Ajánlom az Alien sorozatot! Mosolyog Meg van egy film, amin emberek harcolnak egy idegen bolygón a Predátorok ellen... (Nem jut eszembe a címe) Azt is ajánlom! Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4820 Dátum: 11 máj 31, 12:49:29 »

Aes Sedai... Nem tudom, te hol laksz, de mi valahol a világvégén, mert hiába van papíron gyors netünk, 10-ed olyan sebességgel jön, mivel, hogy a szolgáltatót idézzem "önök túl messze vannak a központtól". Barátomnak Pesten 3 perc leszednie azt, amit én 4 napig szedek itt. Kegyetlen az élet... most is három napig szedtem X japant...
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4821 Dátum: 11 máj 31, 13:56:22 »

az alienes,predatoros filmeket én kedveltem régebben Nyelvesít
ma meg ugyvolt órán, hogy másnaposok kettőt nézünk erre a tanár meggondolta magát és a szerelem lapjai, vagy mi lett belőle Nyelvesít
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4822 Dátum: 11 máj 31, 14:11:18 »

Banzai, ki kell, hogy ábrándítsalak, nekem három lánytestvérem van, és mindahárman hatalmas Trónok Harca rajongók. Nevet Igaz én szoktattam rá őket. Nevet

Zsír  Nevet Hány évesek ?  Húgomat én is rá akarom venni hogy nézze.
 Mekkora terjedelmű a mű ?  hány sorozat rész várható belőle ?
 
Aliens vs Predators tipikus azok a filmek ahol nem tudták eldönteni hogy kinyerjen , hogy minden fan elégedett legyen, ennek ellenére az első tetszett a második gyenge volt.
Sajna az az Alien előzmény film út közben átvedlett valami spin off filmbe ami ugyan abban az univerzumban játszodik csak hát nem előzmény lesz.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4823 Dátum: 11 máj 31, 15:21:12 »

Aes Sedai... Nem tudom, te hol laksz, de mi valahol a világvégén, mert hiába van papíron gyors netünk, 10-ed olyan sebességgel jön, mivel, hogy a szolgáltatót idézzem "önök túl messze vannak a központtól". Barátomnak Pesten 3 perc leszednie azt, amit én 4 napig szedek itt. Kegyetlen az élet... most is három napig szedtem X japant...

Azt a szolgáltatót én lebombázom. ikszdé Miaattuk nem növekedik a Game of Thrones rajongótábor... kapjákbe.

Zsír  Nevet Hány évesek ?  Húgomat én is rá akarom venni hogy nézze.
 Mekkora terjedelmű a mű ?  hány sorozat rész várható belőle ?
 

20 felett vannak mindannyian már. Nevet De azért nyugodtan vedd rá a hugodat, ha kisebb akkor is. Kell ilyet is nézni.^^

A mű terjedelme nagy. xDDDDDDDDD Nagyon nagy. Eddig 4 kötet jelent meg, egyre hosszabbak, de már az első, amiből a sorozat készült, az is van vagy 700 oldal, kicsi betűkkel. A sorozat am csak ezt a részt dolgozza fel, de HBOék már megrendelték az új évadot a második könyvből. Nevet És csak annyit mondok, hogy a java még hátra van. Ami eddig filmen volt, az kb "unalmas" ahhoz képest, ami még jön. Nevet Nem akarok spoilerkledni, csak annyit mondok, hogy készülj fel, ebben bizony a jófiúk is hullanak rendesen. Nem egy tipikus fantasy történet, bár erre gondolom már rájöttél. Amcsiföldön most júliusban jön az új rész. Onnantól nekem tilos neten bármit is nézni, mert nem akarok spoilert. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4824 Dátum: 11 jún 01, 14:12:43 »

Valójában, az Alieneknek és a Predeknek semmi közük nincs egymáshoz, csak összezárták a kettőt egy ill. két filmben. Mosolyog Ezért nem szeretem annyira az AvP-t, na jó, szeretem de ez nem jelenti azt hogy megelégszem ezzel a cselekedetükkel. smirksweat
Ez hülyeség! Nagyon is sok közük van egymáshoz és nem P.W. Anderson filmjei miatt. Mellesleg a második rész nekem nem tetszett. Az első még nézhető volt. Jobbak voltak a régi külön Alien és Külön Predator filmek.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4825 Dátum: 11 jún 01, 17:28:12 »

másnaposok 2: ma néztem meg,hát megmondom őszintén a vélemenyemet jobbat vártam...jó vicces volt meg minden, de sok mindent leutánoztak az első részből,nagyobb volt a füstje ,mint a lángja. nekem személyszerint az első része jobban tetszett...kicsit csalódtam most  Szomorú
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4826 Dátum: 11 jún 01, 20:43:37 »

Ezt egy AvP-s fórumon mi tárgyaltuk ki, és valamelyest leragadtunk ennél a ténynél... Más nem igazán izgat^^. Egyébként Én mára már mind a 3-at meguntam (AvP, Predator, Alien) nem igazán izgatnak ezek a harcok és ezek a lények... Semmi érdekes filmet nem láttam az elmúlt pár hónapban sőt, évben... Kicsit már unom magam. Mosolyog A tesóm is igen lapos filmeket mutat...

Dead snow? Ha azt nem láttad akkor még semmit se... ott van a fűrész 1-7.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4827 Dátum: 11 jún 01, 22:26:00 »

Hát figyi az AvP nem a filmmel , hanem a regényekkel és képregényekkel kezdődött.*15éve kb.* Szal , ha megtudod mutatni nekem az adott fórumot *pmben* akkor azt megköszönném!
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4828 Dátum: 11 jún 01, 22:51:03 »

amugy az okosok azt szokták mondani ,hogy a többrészes filmekből mindig az első a legjobb...az alienből pl nekem az első tetszett a legjobban Nevet
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4829 Dátum: 11 jún 05, 23:16:17 »

hmm ez a leírás kíváncsivá tett, ha lesz időm tuti megnézem mert szeretem a farkasemberes filmekett Mosolyog

amúgy nemtudom a film címét de Jack Nicholson játsza benne a főszerepet azis valami farkasemberes film:P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!