24 máj 04, 21:12:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277219 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4725 Dátum: 11 márc 17, 06:05:28 »

Kb annyit, mit te, de valamiért egy kicsit mintha a BSG-re emlékeztet. ^^
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4726 Dátum: 11 márc 17, 06:31:53 »

Nem lettem okosabb.....  Remélem valaki tud válaszolniXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4727 Dátum: 11 márc 17, 15:09:09 »

Én úgy tudom ez egy Live Action.
A wiki elég sokat ír róla, főként az elődjeiről.
http://en.wikipedia.org/wiki/Space_Battleship_Yamato
Többet én sem nagyon tudok róla szerintem érdemes az animet megnézni előbb.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4728 Dátum: 11 márc 19, 11:40:04 »

http://video.google.com/videoplay?docid=417949348888674336#
Ez a Riki-oh live actions egyszerűen borzalom. Legalábbis nem tudtam komolyan venni. Ezred rangú színészi teljesítményekkel. X'D Mindenesetre egyszer végig lehet szenvedni.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4729 Dátum: 11 márc 19, 23:31:30 »

Nemrég néztem meg a Törvény tisztelő polgárt és a Készpénzt. Az utóbbi egyszer nézhető film. A vége az érdekes. Meg az eleje, hogy mit tudnak kihozni a történetből. Hát nem túl sokat. Amúgy van (lesz) belőle folytatás?
Viszont a Törvény tisztelő polgár, na az valami hihetetlen film  Pontosan. Ahogy a fickó eltervezett mindent, az csúcs. Bár amikor mondta neki az ügyész, hogy "elkapták a társát", onnantól gyanakodhatott volna Clyde.
Ezt a filmet ajánlom mindekinek Figyelmeztetés
Naplózva

....................................................................................................................
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4730 Dátum: 11 márc 27, 18:48:30 »

Megnéztem a Sucker Punchot. Már nagyon vártam és tudtam előre, h elmegyógyintézetes film lesz, szóval már volt elképzelésem róla. Igazándiból meglepő módon az akció jelenetek jobban untattak, mint a történet és ez furi mert fordítva szokott lenni...

Egész jó kis lélektani film, főleg azok számára ajánlom akik tudják mi az a lobotómia, mert azok garantáltan el fognak gondolkodni a film végén. Mosolyog Én sajnáltam a csajszit, még a gonosz biztonsági őrt is sajnáltam a végén. Viszont nem értettem, hogy hogyan ölhetett meg két csajt a biztonsági őr a film közben ez kicsit homályos...
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4731 Dátum: 11 márc 28, 13:52:10 »

Utálom azokat a filmeket amikben lobotómia szerepel....  Szerencse
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4732 Dátum: 11 márc 28, 16:12:38 »

Ha jó filmet akartok a akkor a Közönséges bűnözők nálam a mai napig visz mindent...
Mindenkinek ajánlom.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4733 Dátum: 11 márc 29, 05:55:57 »

Ez emberfüggő. Nálam jobb film például a Keresztapa 1. , az Ál-Arc , Kutyaszorítóban és az Eredet is. De az biztos , hogy nem egy rossz film a Közönséges Bűnözők. Legalábbis kapásból rossz Kevin Spacey filmet nem tudok , szóval ez is amellett szól , hogy jó a film. :'D
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4734 Dátum: 11 ápr 02, 01:00:46 »

nekem a batman filmek a star wars filmek és a van helsing a kedvenceim.demég rajtuk kivül vansok amit szeretek
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #4735 Dátum: 11 ápr 02, 07:00:40 »

Aemymmel mi is megnéztük a Sucker Punchot és hát.... őszínte leszek, nem tetszett.

Valahogy nagyon nem sikerült összehozniuk az akciójeleneteket a mondanivalóval, így az érték el, hogy az akciójeleneteket is untam (pedig látványosak voltak) és a közte lévő részeket is. Pedig az eleje tényleg jól indult, de aztán nem lett belőle semmi.

Sassy: azt az ápolót meg nem tudom, miért sajnálod, csak azt kapta, amit megérdemelt.

Összességében ezt a filmet személy szerint egyszer nézhetőnek ítéltem, nekem nagyon nem jött be.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4736 Dátum: 11 ápr 02, 08:08:48 »

Az utolsó szamuráj
Tegnap néztem meg, és nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek. Sztem kevés rá az a 8.8/10 pont Mosolyog
Megéri a 3 Oscart. Kicsit hosszú, de megéri.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4737 Dátum: 11 ápr 02, 09:56:42 »

Sucker Punch unalmas, egyedül a zene meg a csajok kinézete miatt nézős a film ( Rocket-ot játszó csaj a Donnie Darkoban donnienak a csaja volt, ezért volt olyan ismerős nekem ).

Közönséges bűnözök hát az a baj vele hogy első 5 percben levágós hogy Kevin Spacey áll a háttérben de ez az információ kicsit sem zavart ! azóta Keyser Sözé-vel ijesztgetik a magyar bűnözőket Nevet

Kutyaszörítóban ohh filmtörténelem leges legkirályabb intrja amikor öltönyben lassítva sétálnak a little green bag-re epic Nevet néha még mi is eljátszuk az utcán xD

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-qBWc8FCEEM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-qBWc8FCEEM</a>

meg Steve Buscem mint mr pink áhh isten  bow
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #4738 Dátum: 11 ápr 05, 19:08:42 »

Sziasztok, az én kedvenc sorozatom és rajzfilmem az Egy akatsukis élete!!! ikszdé remélem nem én vagyok az egyetlen.  Nevet
Naplózva

PSN név: gerykelf
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4739 Dátum: 11 ápr 05, 20:03:26 »

MA barátaimmal beszélgettünk a LOTRről és arra jutottunk , hogy mindenidők legpocsékabb Sorcija volt Gandalf. Banyek!! Mit csinált az a szerencsétlen? "Elemlámpával" világított , néhány Force pushszerűség , valami pajzsot nyomatott , meg bevakított egyet a 3ban. Az viszont veri a bisztosítékot , hogy a nagy varázsló a fronton karddal nyomul ahelyett , hogy mindenkit szét skillezne... x'D Illetve a Gandalf VS Szarumán sokkal izgalmasabb lett volna , ha mondjuk a színészek másik karakterei harcoltak volna. Magneto VS Dooku. x'DDD Azt a Fightot megnéztem volna. A kövi video meg nem tom , hova kerülhetne , hogy ne legyen off , de Vader miatt beteszem ide.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AFA-rOls8YA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AFA-rOls8YA</a>
Én megakartam halni a röhögéstől. Adolf egyetlen oltása ami jó , az a zuhanyos beszólása. x'D De nálam egyértelműen Vader nyert. :'DD
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 05, 20:06:29 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!