24 máj 05, 08:58:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277779 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4665 Dátum: 11 jan 20, 20:19:09 »

Utolsó gondolatodról a Terminátor filmek jutottak eszembe (pontosabban az első kettő). Az első része is egy élmény, de a második...mestermunka, valóban egy nagyszerű film. :) A harmadik része kissé erőltetett, de 1-2-3x azt is abszolút megéri megnézni. Ez a filmsorozat is a kedvenceim közé tartozik. :)
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4666 Dátum: 11 jan 20, 21:31:44 »

Ja és olyan látványvilág van a filmeken, hogy nem tudod, hogy azért táttod a szádat, mert a annyira látványos, vagy hogy a látvány negyedét sem vagy képes feldolgozni.

Terminátorból meg lehet nem is láttam az első részt. Dereng valami, de azt tudom, hogy a másodikat vagy százszór megnéztem xD
Ugyan ez volt a Rambóval is előbb láttam százszor a 2. és 3. részt és majd később egyszer az elsőt.

Ami annó félemetes folt, nem tom már mért a Nemesis.
Meg  valami Démonpofa volt ilyen. így utólag visszagondolva kicsit inkább vicces, mint ilyesztő, na de akkor még kicsi voltam  Nyelvesít

S Amit még anno nagyon szerettünk rongyosra nézni a Hull a pelyhes , Turboman xDD Egy csomószor kivettük a tékából, aztán végül kicseréltük a szalagot és nálunk maradt, és helyette valami "mást" vittünk vissza xDD
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4667 Dátum: 11 jan 20, 22:09:16 »

A Hull a pelyheshez asszem még valamikor hónapokkal ezelőtt volt szerencsém, talán nyáron...valami hatalmas. :DD Érdekes, hogy Schwarzeneggernek olykor a vígjátékok is tudnak jól állni, nem csak a gépfegyverek. Pojén
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4668 Dátum: 11 jan 24, 22:42:48 »

Megnéztem tegnap a Predators című alkotást, valamint a Rambo 4-et (aka John Rambo). A Predatorsról vegyes véleményem van. Az elrontott 2. résznél szerintem jobbra sikerült, az elvárásaim mondjuk nem voltak valami magasak...de tetszett a film. Nekem Morpheus (itt nem tudom hogy hívták) karaktere nem tetszett...10 predi-vadászati hullámot túlélt, most meg ilyen könnyen halt meg...a karaktere annyira sokat ráadásul nem is tett hozzá a történethez, felesleges volt beletenni. De én úgy érzem, elvárásaimhoz képest jó lett a film. Tetszett az alapötlet, bár sajnáltam, hogy Machete (szintén nem tudom, itt hogy hívták) halt meg először. A vége pedig nem tudom, minek lett szánva, tehát most nyitva hagyták, ezzel teret adva egy újabb résznek, vagy afféle nézői fantáziára bízott lezárás akart lenni...? Majd kiderül.
Rambo 4: úgy láttam, hogy az első 3 részhez még nem volt szerencsém. Nekem ez is tetszett, alapból annyira nem bírom Stallonét, de ebbe a filmbe jól beleillett, szimpatikus volt a karaktere. És fura módon most kifejezetten szerettem, hogy a film kicsit brutális, véres volt. Alapból nem szeretem annyira az ilyen filmeket, de ezt most nagyon élveztem, kifejezetten vártam rá, hogy legyen valami véres jelenet. Még ha kicsit morbid is ez tőlem. Természetesen tervben van a többi rész is.
Ma pedig nosztalgiázok: az Alien 2-t fogom újranézni.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4669 Dátum: 11 jan 25, 21:09:52 »

Ha már rajzfilm: Wacky Races Nevet Mondjuk a magyar fordításokat hagyjuk... ikszdé Dili Dolly meg mittudom én mik voltak Penelope Pitstop helyett ikszdé Angolul érdemes kukkolni, youtubeon az összes fent van. (Magyarra csak 18 részt fordítottak)
Naplózva
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #4670 Dátum: 11 jan 28, 17:11:45 »

Gyerekek... Tegnap megnéztem a Mártírok c. remekművet... Hát, nem véletlenül lett itthon X-kategóriás. Nem a jelenetek miatt olyan durva (bár van egy-két tényleg brutális jelenet benne, bár igaz, nem igazán valósághűek), hanem az utolsó fél órában nagyon durván rámennek a pszichés részekre, mentálisan egyszerűen kicsinál a film. A mondanivalója kicsit zavaros, meg a története, viszont a brutalitás és a mentális terror ötvözete nagyon nyomasztó, groteszk hatást nyújt a filmnek, ami egészen zseniális, szóval nem rossz, de azért most kicsit utálom a filmet Nevet Egyszer végülis érdemes megnézni, de muszáj utána valami Disney rajzfilmet nézni, hogy kompenzáljuk a film utáni depresszív, letargikus hangulatot bennünk Nevet
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4671 Dátum: 11 feb 06, 18:05:40 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eWOxEwSskK4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eWOxEwSskK4</a>

Hi! I'm Neil Patrick Harris and I'm gonna be on Katy Perry this week. ez mekkora én is akarok  Hümm-hümm
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4672 Dátum: 11 feb 06, 19:03:56 »

A régi frizurája jobb volt Katy-nek. Mindenesetre kíváncsi vagyok melyik trükkel fogja Barney becserkészni..  smirksweat smirksweat
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4673 Dátum: 11 feb 06, 20:10:24 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y7ZVEvxSR7g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Y7ZVEvxSR7g</a>

a búvárruhásat belehetne próbálni, csak kár hogy a magyar lányok ennyire nem hülyék mint a tengerentúlon.
zoénak lesz ( ahh de nem bírom azt a csajt vmi miatt ) az unokatestvére és elvileg Barneynak segít megtalálni a faterját, meg hát Teddel fog összejönni úgyhogy mégis csak az lesz a befutó tuti szöveg hogy "Haaaaaave you met Ted ? "  Nevet

A Lorenzo von Matterhorn zseniális xD
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 06, 20:14:56 írta Syzygy » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4674 Dátum: 11 feb 07, 09:30:33 »

A "Nem jön el" viszont ha nem csak a "könnyűbúvár" része, akkor szörnyű egy valami, ami Barneyt egyből pár bugyorral lejjebb taszítja.
Naplózva
Nimrod4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #4675 Dátum: 11 feb 08, 09:48:33 »

Hali hallott valaki véletlenül az újj narutó moziról?
ami NARUTO Revolution cimmel fog megjelenni. a pités gyerek játsza kakashi-t kicsit gáz de megnézném.
megjelenésről tud valaki valamit??
Köszi
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4676 Dátum: 11 feb 08, 14:46:52 »

Látod ez van... soha nem az hogy hé te voltál a Lúzerben is nem igaz ? vagy jó voltál a Pasik és csajokban, állandóan csak az a baszott pite azzz kísért !


már meg se haragudj de az akkora egy fake video az a trailer, nem kéne bedőlni neki majd a jövőben...

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4677 Dátum: 11 feb 08, 14:49:23 »

Ha valaki egyszer iylen szerepben tűnik fel, az attól kezdve az, aki ott volt. Mint ahogy az a szomorú szakállas tag (Keanu Reeves) is Neo, Neil Patrick Harris Barney, vagy Magdi-aqnyus magdi anyus lenen egy oylan filmben is, ahol bármi msát játszik.

Érdekes, hogy Johny Deppel amúgy ez még a Carib-tenger kalózai után sem történt meg, tlaán mert nagyon különböző, egyedi karaktereket játszik, amik csak rokonok legfeljebb bizonyos általános vonásokban.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 08, 14:52:09 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4678 Dátum: 11 feb 08, 18:11:25 »

Látod ez van... soha nem az hogy hé te voltál a Lúzerben is nem igaz ? vagy jó voltál a Pasik és csajokban, állandóan csak az a baszott pite azzz kísért !

Vagy a Jay és Néma Bob visszavágban... Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4679 Dátum: 11 feb 08, 19:36:00 »

Nekem amúgy az ugrik be róla többnyire.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!