24 máj 05, 03:52:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277532 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #870 Dátum: 07 szep 27, 13:10:10 »

a csúcsformában 3-at és a férj és férjet én is megszeretném nézni csak nem tom mikor jutok el a moziba Szomorú
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #871 Dátum: 07 szep 30, 19:21:35 »

Ez vicces: hamarabb találtam meg a Dr House s04e01 magyar feliratát, mint magát a filmet. Sőt tanácstalan vagyok mert csak az tudom, h létezik, de egyszerűen nem találom a szokott helyeken.... ???
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #872 Dátum: 07 okt 01, 14:19:47 »

Tizedszerre is nagy szemekkel megnézős Igazából Szerelmes film Nevet Hm?
Leültetni elé mindenkit és nézni-nézni Nyelvesít

Koncentrálj Kenshin és meglesz Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #873 Dátum: 07 okt 05, 16:01:17 »

Hú valaki nézte a Jericho című sorozatot? Én most néztem végig az utolsó részt, és ez az eddigi legjobb évadzáró (nem tudom, h lesz-e egyáltalán több évad ebből a szériából) rész, amihez szerencsém volt!!!! Ja és maga a sorozat is nagyon izgalmas, bár néhol durva, de szerintem a valóság ennél jóval rosszabb lenne... ???
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #874 Dátum: 07 okt 06, 15:16:28 »

Hát hamarosan majd le is töltöm Mosolyog Am most naon rákattantam a Jericho-ra amit az AXN-en már leattak de akko nem láthattam ( Szomorú ) De most a TV2 is leadja és most látom vagy ha nem akko letöltöm Nevet
Igen Kenshin én is nézem /néztem de én nem akarom most végignézni inkább majd a TV2-n kivárom Nevet Nem akarom letölteni mert az hosszú idő ikszdé jéé és most látom h márciusban kezdik leadni az USAban a 2.évadot :o
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 06, 15:22:13 írta Pettinho » Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #875 Dátum: 07 okt 07, 08:23:23 »

A Jericot énis néztem szupi sorozat volt.Ugy tudom hogy nincs több része a sorozatnak sajna.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #876 Dátum: 07 okt 07, 19:36:20 »

Én is azt hallottam, h nem akartak újabb évadot csinálni, de a nézők győztek és elvileg készül a következő adag. Ez pedig király hír, már csak várni kell! Mosolyog Viszont a legnagyobb meglepetésemre a Dexternek már kint van a második évad első része... :o
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #877 Dátum: 07 okt 08, 09:11:38 »

Ez jó hír. A Dexter régóta az egyetlen sorozat amit rendszeresen nézek.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #878 Dátum: 07 okt 08, 09:37:14 »

Amit ajánlok sorozat terén az a Serenity. Egy elég jól sikerült sorozat. 14 rész + 1 filmből áll, először érdemes végig nézni a sorozatot és utána a filmet, mert az utána történik.

Nos az egészről röviden:

Egy jövőben játszodó űrhajós story. Erre persze mindenki jönne, eeh egy újabb Star Trek koppintás?!
Szerintem egyáltalán nem, mert itt nem egy nagy űrhajó több száz legénységéről van szó és a küldetéseik nem az ismeretlen felfedezése, hanem ez a hajó egy kis csempész hajó 9fős legénységgel, akiknek a jelleme eléggé különbözik egymástól és az összhang is néha emiatt a kritikus pontot néha majdnem átszakítja.

Lassan a legénység egy kisebb családdá formálódik, ahol a veszekedések is hétköznapiak és érdekek is mások-mások de mégis a küldetéseket együtt kell megvalósítaniuk. Ezek a küldetések sem mindig a "legtisztábbak", de majd rá fogtok jönni. Szerintem eléggé összetett, az első részből nem fog minden kiderülni, hanem fokozatosan minden.

Nah ennyit előljáróban, remélem pár embernek felkeltettem az érdeklődését Mosolyog.
Naplózva
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #879 Dátum: 07 okt 08, 15:02:34 »

Én pedig a Starship Troopers -t ajánlom.Jó film,a folytatása is az,de a sorozat a legszimpibb..ott bontakozik ki minden , jó sztorival..én végül is azi anime..
Naplózva

Szivem Rina (L)
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #880 Dátum: 07 okt 15, 12:58:41 »

Íme egy olyan film, amit lehetetlen megérteni, mert csak érezni lehet. Bin-jip - Lopakodó lelkek, amely természetesen keleti mű. Hihetetlen, hogy szavak nélkül mi minden kifejezhető!
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=70807&i_city_id=3372&i_county_id=-1

Tény, 2004-es, de gondolom még mindig nem ismerik elegen ^_^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #881 Dátum: 07 okt 16, 15:07:34 »

Hm most Zemori-sanhoz képest sekélyes leszek.... Mosolyog
 De eszméletlen jó eddig a mostani Dr. House (4. évad), ha lehet még kegyetlenebb, szemtelenebb és egyben sármosabb lett kedvenc orvosom... Nevet

 A Dextert is sikerült jól kezdeni, bár a  gyomrom még mindig felfordul az elejétől, komolyan mondom az a közelről felvett reggeli gusztustalanabb, mint bármelyik vérengzés a sorozat folyamán... ??? De még mindig a lassan érezni kezdő sorozatgyilkosomnak szorítok... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 16, 15:09:07 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #882 Dátum: 07 okt 16, 19:12:11 »

Az én kedvenc sorozatom a Rém rendes család. Igazi klasszikus, még ha kicsit régi is, a poénok és a szinkron is nagyszerű.  Nevet
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #883 Dátum: 07 okt 17, 14:39:42 »

sztem ami még a rém rendes családnál is jobb, az a jóbarátok. sztem a poénok és a szinkron is jobb, főleg ross hangja:D
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #884 Dátum: 07 okt 23, 11:13:22 »

Furcsa senki sem nézi a Heroes-t???? Pedig nagyon jó sorozat, a második évadnál tartanak,most néztem meg a legujabb (5dik) részt!!!! Magyarul majd február körül lesz!!! Tehát senki??? :'( ;D Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!