24 máj 05, 01:51:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277481 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4545 Dátum: 10 okt 23, 19:53:32 »

Nem lenne rossz, hmm, most, hogy belegondolok, nagyon nem lenne rossz, de ne feledkezzünk meg arról, hogy Lucifernek kortalanul fiatalnak is kell lennie, és ő volt a "légyönyörűbb angyal".  Persze kit érdekel, ez a rosszindulatú, minden mással szemben érdektelen pesszimista, kárörvendő igazságkeresés nem tudom, ki máshoz illene akár fele olyan jól, mint dr. Lecterhez.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4546 Dátum: 10 okt 23, 20:46:29 »

Neil Patrick Thomast Lucifernek !!! Nevet
De szerintem Al Pacino is kis sminkkel lehetne. Elvégre a filmtörténelem egyik , hanem a legjobb Luciferét ő alakította. Dehh azért sajnos eléggé esélytelennek érzem , hogy Hollllllllyyyyyyyywoooooooooooood pont Madách drámát dolgozzon fel. Én inkább egy igényes Rejtő könyv adaptációt néznék meg. Nyelvesít
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4547 Dátum: 10 okt 23, 23:56:00 »

Ha már ebben a témában is csinálna valaki filmet, sokkal elöbb jönne szembe vele a Faust, mint egy magyar dráma.
Naplózva


 
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4548 Dátum: 10 okt 24, 00:09:35 »

Nehogy azt hidd, a Faust és Az ember tragédiája csak műfajban hasonlóak tartalomban és mondanivalóban nem.
Ráadásként Az ember tragédiáját is számos nyelvre lefordították és a mai napig is játsszák azt több európai városban is, mivelhogy a maga nemében egyedülálló.
Ráadásul Goethe Faustja csöppet sem olyan kiforrott és ráadásként több különböző könyvből áll.
Emellett a jelképrendszere az átlagembernek túl bonyolult és összetett, míg Madách könyve az emberi ideákat figurázza ki méghozzá közérthető és megfogható módon úgy, hogy akár a történelemre is rá lehet vetíteni mondanivalóját főleg mivel ő maga is onnan szerezett hozzá inspirációt.

Egyébként látta már valaki a "Dante Pokla" című animációs filmet?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4549 Dátum: 10 okt 24, 00:17:32 »

Én láttam, de nem nyerte el a tetszésemet. Tulajdonképpen elég gyenge volt helyenként, volt, ami tetszett benne, de sok helyütt untam.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4550 Dátum: 10 okt 24, 00:36:15 »

heo, de mint tudjuk az amerikai filmek nagyjából letolják a könyvverziót, így kiindulási alapnak, meg hírverésnek jobban megfelel a Faust szerintem. Meg én Madách remekművéből nem szívesen néznék egy elcseszett 3D-s amcsi mozit.
Naplózva


 
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4551 Dátum: 10 okt 24, 00:56:31 »

Nem is valami nagyipari amcsi vackot képzeltem ide film helyett.
Azért azok a filmek amikben Anthony Hopkins szerepelt nem mondhatóak éppen tucatcikknek szánt vackoknak.
Valójában pedig szívesebben örülnék egy német vagy egy angol rendezőnek, ha esetleg ilyesmi filmet készítenének.

Sajnos néhol egy kissé gyenge lett, bár a harci jelenetek tekintetében és a kifolyt vér literben mért számában felveszi a versenyt akár egy Devil May Cry videojátékkal is és még a hangulata is hasonló itt ott.

Ha már úgy is írok a Szellemkutya című filmet látta valaki?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4552 Dátum: 10 okt 24, 01:22:29 »

Szellemkutya, valamikor meg akarom nézni, de amúgy még nem.

A Dante Poklában tényleg jók voltak a harc jelentek, legalábbis mielőtt Dante Luciferhez ért, és a szürreális pokolábrázolás jó volt. Most hogy mondod, tényleg van talán némi hasonlóság a másik Dantéról készélt játékok, és az anime között.


Visszatérve Lucifer szerepére, Barney (mert nekem ő Barney Nevet) nem lenne rossz, de az a súlyos, keserű, rosszindulatú, gunyoros kételkedés, tagadás, amit Madách Lucifere elöttem képvisel, nem tudom mennyire lenne meg az alakításában.
Al Pacino nagyon jó lenne, csak ő is öreg, és akkor már inkább Hopkins Nevet

Egyébként a Jeanne d'Arc - Az Orléans-i szűz Lucifer karaktere miatt jutott eszembe az egész kérdés  (amin nem rég már boszsankodtam), azt piszkosul eltalálták.

Nekem amúgy egy hazai film is megfelelne, hazai színészekkel, csak legyen rendesen összerakva az egész.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 24, 01:25:01 írta STM » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4553 Dátum: 10 okt 24, 07:55:52 »

Hazai film ne legyen , mert akkor Csányi Sándor lenne Lucifer. -.-" Manapság nincs magyar film nélküle sajnos , Én nem komálom.

Dante Poklára visszatérve :
Tökéletes alkotás. Miért is? Mert nem a Könyvet adoptálták a kedves animátorok , hanem az Electronic Arts által készült játékot vették számításba. Az Isteni színjátékhoz kevés köze van , de az embereknek nem ahhoz kell hasonlítani. Játszottam Konzolon a Dante's Infernoval és nem volt nagy durranás számomra. Úgyéreztem ez egy God of war csak a textúrák és a modellek ki lettek cserélve. xD Kicsit lehet túlzó , de nem véltem egyedinek a játékot. Viszont az Anime jó volt annyi harc volt benne amennyi kell és a pokol köreinek ábrázolása nagyon tetszett. Megjegyezném magyar szinkronnal senki se álljon neki. Valami tragikus. xD Elejétől a végéig csak katarzist él át úgy az ember. Inkább angolul kell azt nézni , Luke Skywalkerrel. xD
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4554 Dátum: 10 nov 04, 18:35:50 »

Most néztem meg a Jackass filmeket....Hát nagyon üt mind a 3 film xDDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4555 Dátum: 10 nov 05, 04:41:13 »

Stargate: Universet követi innen valaki? Mert szerintem nagyon jókis sorozat lett belőle.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4556 Dátum: 10 nov 05, 08:44:46 »

Aszem láttam belőle néhány részt, kb addig, hogy az űrhajó átment egy másik galaxisba (vagy csak elhagyta)

Az eleje kb elég vontatott volt azzal  az 5-6 részen át szenvednek, hogy ne haljanak étlen szomjan. Jó reális gondolat, de én mondjuk az SG-1-et és az SGA-t is inkább a gonosz ET-k elleni űrcsaták miatt néztem. xD

De ahogy néztem azért ebben is egyre több volt az akció Mosolyog meg gondolom megerősíted, hogy még több lessz. xD

Meg másik sorozat Supernatural ^^
Aszem ha Castiellt még egyszer meglátom leesek a székről xDD (mondjuk a 6. évadban ez lehet nem fog megtörténni)
Akkora beszólásai vannak, pedig nem is poén karakter. xD

Amúgy mikor elsőnek megjelent, akkor véletlen nem Castiello nak volt mondva a neve Castiell helyett?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4557 Dátum: 10 nov 05, 10:58:41 »

Stargate: Universet követi innen valaki? Mert szerintem nagyon jókis sorozat lett belőle.

Jó a 2. évad? Én az első évadból láttam részeket meg részleteket és nem nagyon jött be. Oda vagyok a Stargate-ért és az Atlantisért is így gondoltam a Univers nem lehet olyan rossz, de eddig nem tudott olyan jól megfogni. Bár az Atlantis első évada és talán a második is kicsit vontatott de aztán belejöttek...
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4558 Dátum: 10 nov 05, 14:15:27 »

Eddig jó a 2. évad. Már az elsőben is vannak gonosz ET-ik és a 2. ban is lesznek az tuti. Minden jel arra utal.
Ez a sorozat egy dologban veri a másik 2 stargate sorozatot. Itt komoly karakterfejlődések vannak.
És még a genya szereplők is szerethetőek mert érthető mit miért csinálnak....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #4559 Dátum: 10 nov 06, 22:36:42 »

Mivel már van tökéletes verzió, így sikerült vééégre megnéznem a Scott Pilgrim vs. The World c. filmet. Ez a tipikus 10/10 film, ha jót akarsz szórakozni. Vígjáték/akció/szerelmi szálak tökéletes keveréke, és még SOHA nem láttam ennyire jól eltalált verekedős játék szerű csatákat. Amint kijön dvd-n biztos vétel számomra ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!