24 máj 05, 03:29:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277525 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4515 Dátum: 10 okt 18, 20:03:53 »

Én sztem a Másnaposok a világ legjobb vígjátéka abszolút kedvenc ő van az 1. helyen nekem Mosolyog a 2. az Igenember.
Az Igenembert ki látta? És mik a vélemények róla?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4516 Dátum: 10 okt 18, 22:11:05 »

Na röhögjetek, de megnéztem az Alkonyat 3-at... Azt a kis vámpírcsajt nagyon sajnáltam, akit kivégzett a Volturi a csata után... Maradhatott volna nyugodtan Cullenékkel...

Másnaposok! Na az egy film, amit mindenkinek meg kell nézni, és minden vőlegénynek követendő példa! xD
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4517 Dátum: 10 okt 18, 23:03:07 »

Az Igenembert a hugom bírja nagyon, már egy jópárszor látta, én is megnéztem valamikor, nálam olyan jó közepes film.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4518 Dátum: 10 okt 19, 16:21:10 »

Na röhögjetek, de megnéztem az Alkonyat 3-at...
Szerintem ezen nem röhög senki. Mosolyog Mindenki azt szeret amit akar és azt néz amit akar. Én az első részt láttam , de nekem ott elég volt mert úgy érzem , hogy ez a vámpírizmus erős leköpése. Egy karikatúrának illik be az Én szememben. Nálam a vámpírról alkotott kép , Lugosi Béla , Stephen Dorff. Nem pedig a napon csillogó Cedric Diggory. Persze ez meg az Én véleményem , de legalább úgy alkotok véleményt , hogy megnéztem legalább 1 részt. Vannak sokan akik bele se néztek de elítélik.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Másnaposok nagyon jó film , XXI. század kultusz vígjátéka ezt szerintem nyugodt szívvel kijelenthetem.
Az Igenember sem rossz vígjáték , de azért láttam már jobb Jim Carrey filmeket is. kacsint
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4519 Dátum: 10 okt 19, 16:30:18 »

Nos igen ez a Alkonyat egy tipikus lowe-story amibe beleszőttek egy felesleges vámpír, farkasemberes elemet...
Nem áll jól a iskolai szerelmes történet a kegyetlen fajok közti harccal, két véglet...

A sztoriról meg annyit, hogy sok helyen sántít. Alapból ott, hogy hogy néz már ki az, hogy a ragadozó beleszeret a potenciális áldozatba?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4520 Dátum: 10 okt 19, 16:37:49 »

Na, ezt a vámpír-ember romantikus viszonyt azért már nem egyszer sikerült értelmesen összehozni.
Az alkonyatban ezzel a "hogyan" a baj... ..minden más meg.. hát, én nem bírtam megnézni, és nem is akarom egyik részét sem.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 19, 16:40:55 írta STM » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4521 Dátum: 10 okt 19, 17:01:37 »

Én egy részt se láttam még, de tegnap bele-bele néztem a 3. részbe. Nem akaork fikázni meg semmi ilyesmi, de nekem nagyon nem jött be. Azok a csók meg féltékenységi jelenetek, és a végén az a harc, hát nem volt az igazi.

De egyszer barátnömmel csinálunk egy maratont, mert én soha nem láttam ő meg vagy 100x -.-" de azt mondja egyébként hogy a film szerinte nem hozza vissza oylan jól a könyvet... sőt...
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4522 Dátum: 10 okt 19, 17:33:28 »

Hahha... off topic, de.. hidd el, nincs mit visszaadni.. az egész úgy elnagyolt, bárgyú, röhejes, bosszantó, giccses és komolytalan, ahogy van, még ha nem is vesszük ide a vámpírizmushoz való viszonyát. A film elkövetését még inkább elnézem a magam részéről, még azt is megadom, hogy egyzser nézhető lehet, meg nem is igényel akkora átélést és odafigyelést, mint a könyv ami azért ilyesminél hát... időpazarlás lenne.
Vámpírizmusról akarsz olvasni? Menj vissza Stokerhez,  nyúlj Ricehoz, vagy felőlem Shanhez, de kérlek, kérlek, a kezedbe ne vedd ezt a több kötetnyi ostoba, elnagyolt nyáladzást, amibe ki tudja, hogy miért belecsempésztek egy csillogó-villogó a nőjét  a hátán lovagoltató több százéves  bosszantó kamaszfiút, meg rajta keresztül a vámpírt és nyilván minden más műtől függetlenül a vámpír-vérfarkas konfliktust.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 19, 17:35:03 írta STM » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4523 Dátum: 10 okt 19, 17:52:42 »

Én Jim Carrey-től Az én és én meg az Irén-t imádtam, és az Ace Ventura 1. és 2.
Ace Ventura 2.-ben amit művel ott a mozizás alatt, hát bármennyiszer megnézem, mindig röhögök Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4524 Dátum: 10 okt 19, 18:04:15 »

Utolsó hozzászólás és abba ahgyom az off topicot. ^.^ (Elnézést)
De STM, nekem pl eszembe se jutott elolvasni. Valahogy nem érdekel, pedig egész éven át hallgattam hogy milyen jó, de eleve még nem igazán olvastam vámpiros könyveket, és nem ezzel kezdeném el.

samdav: Jim Carrey-nek 4 igazán jó filmje van amikért én oda vagyok: The Truman Show (egyik nagy kedvenc), Man on the Moon, The Christmas Carol és a Fun with Dick and Jane
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4525 Dátum: 10 okt 19, 18:06:25 »

Nekem a 23 is bejövős volt , de abszolút favorit az Ace Ventura 1 , Dumb&Dumber meg az általad említett Thruman Show.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4526 Dátum: 10 okt 19, 18:07:19 »

Én azt mondom legjobb Jim Carrey filmek sztem: Dick és Jane, Kábelbarát és az előbbi három persze kacsint
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4527 Dátum: 10 okt 19, 18:10:21 »

Fhúúúú amikor elősször láttam a Cable Guyt , akkor valami addig hozzá nem fogható negatív hullám ment keresztül rajtam a Somebody to love részletnél. Ki is keresem...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VhtIydTmOVU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VhtIydTmOVU</a>
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4528 Dátum: 10 okt 19, 18:17:19 »

Én a Cable Guy-t eddig nem mertem megnézni, csak bemutatót láttam, de valahogy nagyon őrülnek tünt ott a fickó, így még hanyagoltam a filmet. >.<
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4529 Dátum: 10 okt 19, 19:19:28 »

Minagi most öszintén melyik filmben nem volt örült? Nevet ikszdé Amúgy én ki nem hagynám nagyon jó film. kacsint Tőlem 8,5-öt kap 10-ből Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!