24 máj 05, 04:01:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277534 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4425 Dátum: 10 aug 10, 16:19:19 »

Nem tom nekem most a top filmekben listában az Eredet a vezető szereplő a második harmadik hely pedig még mindig a Pandorum és az Alien 2. filmek viszik.

A horrort én nem szeretem annyira. Megnézem, meg minden, de az csak csoportosan jó Nevet Paranormal activity szntem nem rossz, de nem is egy tipikus horror Mosolyog
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
HaganeNoAnna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


A Pokol Úrnője


« Válasz #4426 Dátum: 10 aug 10, 22:37:02 »

Arra mindenesetre jó, hogy a baráti körben még hónapokkal később is felemlegessenek pár jelenetet (Négyből ketten félősek vagyunk és nem győztük felhúzni a lábunkat a kanapéra. Meg aztán kimenni egyedül a sötétbe WC-zni ^^˝ Hiába nem olyan ijesztő, mi bármit be tudunk hozzá képzelni.)
 / A megjegyzés a Paranormal Activity-re vonatkozott és írója az utolsó jelenetet csukott szemmel nézte/
Naplózva

鋼 の アンナ、 悪魔 な 少女、地獄 の 女神様

˝...A kedves, aranyos álmok valóra válnak...˝ By: Buszvezető srác az álmomból
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4427 Dátum: 10 aug 10, 22:42:14 »

Én nem láttam, de a bátyám alapján tudok hozzászólni. Ő nem egy ijedős kisfiú, sőt... rezzenéstelen arccal; csituban simán végignéz egy motel vagy fűrész szinvonalú horrort. De eléggé meg volt lepődve, amikor kijött a szobájából. Idézem: "b*ze rosszat fogok álmodni este xD".
Naplózva



Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #4428 Dátum: 10 aug 11, 08:04:12 »

Példának pont rosszak ezek. Mégis mitől kéne megijedni egy Fűrészben? Az öt liter vértől? A Paranormal Activity meg a Blair Witch Project egész más eszköztárral dolgozik. Míg az utóbbiak félelmet, rémálmokat akarnak kelteni addig az előbbiek csak megbotránkoztatni, elrettenteni akarnak (megjegyzem a Fűrész szarul, legalábbis az első még valamire való rész után a többi már egy kisiskolást sem rettent el).
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4429 Dátum: 10 aug 11, 08:20:18 »

egyetértek!
egyépként látta valaki a náci zombikat?  Mosolyog
szerintem az vicces volt nem ilyesztő  Neeem
Naplózva

tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #4430 Dátum: 10 aug 11, 08:54:49 »

Én láttam, nem volt olyan rossz, csak rég láttam és már nem nagyon emlékszek. A egyedül a végén sz*rtam be, az elég jó lett. A történet elég egyszerű, de ahoz képest jó. A humor is elég jó, több helyen megnevetettet. A horror terén átlagos. Összeségében: egyszer meglehet nézni, nem rossz film, másfél órát rá lehet szánni.

Káromkodást csillagozd! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 20:54:53 írta Gabesz D. Sama » Naplózva



kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4431 Dátum: 10 aug 11, 08:59:40 »

szerintem az egyetlen ilyesztő dolog az volt mikor nekiment a fánás és azon fentakadt a vékonybele és húzta magával
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4432 Dátum: 10 aug 11, 12:00:25 »

Bocsánat ez nem az eszme cseréhez szól, csak megnéztem a Tekken filmet és le kell írnom.

Tekken film, mit is vártam tőle.... igazából semmit, de gondoltam egy popcorn film, egy szar Z film, amin halálra nevetem magam.
ÉN nagyon szerettem a játékot, kiskoromban nagyon sokat játszottam a Tekken 3-mal még PS-en. Tudom a történetet, a bunyok meg a játékban naná hoyg jók voltak. Nevet
De a film.... tejóég.
Egyetlen egy szinésszel nem volt gondom és az Luke Goss (Steve Fox-ot játszotta el, a fiú edzőjét) volt aki a Hell Boy II-ben is szerepelt mint a gonosz ikertestvér.
Egy olyan filmben ahol a bunyónak van a legnagyobb szerepe, hát igazából alig láthattunk jó bunyot. Még a fő gonosszal is, egy kis béna gyenge bunyot vágott le a főhősünk -.-
Meg tudtunk egy csomó mindent a történetben amiket nem lövök le Nevet hátha érdekli valakit igazán.
Volt benne egy elég vicces szex jelenet is, egy kis tánc és béna szövegek.

(Upsz el kell mennem mindjárt folytatom)
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4433 Dátum: 10 aug 11, 12:32:02 »

Utólag átgondolva egy poént lőttek el , de az is kb. a ffilm után 10perccel koppant...
Heihachi Mishima is Dead ! . Kössz , ezt az epic beszólást egy ilyen senki szinésztől megkapni nagyon nem volt jó. Raven meg tök coolan adta elő...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OkqTZCvwfIE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OkqTZCvwfIE</a>
1:40nél van a részlet...
Meg tényleg , mindenki tudja miről szól , mi az alapja a Tekkennek. Minden szinte a Mishima harcstílusról szól amiból semmit nem mutattak. Pedig nagyon faja. Én nagyon Kazuya fan vok , talán ezért sem tudok beletörődni semmit mondó jelentéktelen színészébe... Naaah és HEIHACHI????? Nah hát WTF?! Az öreg lecsókolbásszá verte volna az összes kis "katonát" akik elfogták őt. Ez így epic Gay lett... Meg ez , hogy a jellemén változtattak... Tipikusan nem egy nagyapa jelenség volt lásd. Kazuyát , hogy erősítette xD Szal nem értettem mi volt az nagy családi feeling Jin és Heihachi között... vagy ez csak nekem esett így le? Meg csak említés volt arról a nyomorult Mishima átokról de semmi konkrétum nem volt benne... Devil Jint a népnek azt' fight :'D
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4434 Dátum: 10 aug 11, 15:58:32 »

Valaki nézi a Viasaton a Pokol konyháját? Nagyon beteg szakadni szoktam:D Beteg egy valóságshow az tuti:d
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4435 Dátum: 10 aug 11, 16:06:27 »

Én néha szoktam nézni.Ember az a pali nagyon tud üvölteni xD A múltkor a konyhások már levegőt se mertek venni úgy leordította őket Nevet Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4436 Dátum: 10 aug 11, 16:15:05 »

Nagyon megszivatta a legjobb 4etXD 80 adag vegetáriánus kaját kellett csinálniuk 1 óra alatt mert vegetáriánusokat fogadtak. Na de itt a csavar ehelyett jött 80 zöldségutáló gyerek. és nekik kellett szavazniuk kié ízlik a legjobban.... durva volt:D
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4437 Dátum: 10 aug 11, 20:31:49 »

Oh, ha otthon vagyok én szoktam nézni. Nevet Én birom azt az ürgét. Szntem aki nála átmegy a vizsgán az már valami szuper shéf lesz ikszdé
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4438 Dátum: 10 aug 11, 20:41:00 »

Példának pont rosszak ezek. Mégis mitől kéne megijedni egy Fűrészben? Az öt liter vértől? A Paranormal Activity meg a Blair Witch Project egész más eszköztárral dolgozik. Míg az utóbbiak félelmet, rémálmokat akarnak kelteni addig az előbbiek csak megbotránkoztatni, elrettenteni akarnak (megjegyzem a Fűrész szarul, legalábbis az első még valamire való rész után a többi már egy kisiskolást sem rettent el).

Már a post írása közben gondoltam, hogy valaki bele fog kötni. Az első fűrészek szerintem tényleg színvonalasak voltak és tökéletes ponthatárokat ütöttek nálam egy horrorfilm szempontjából. Körülbelül a 4. rész után kezdett röhögcségessé (ikszdé) válni számomra. De akkor, hogy javítsam ezt a példát, mondom helyette a Stephen King filmeket.

Náci zombikat én is néztem, haverom ajánlotta. Mind a 2en végig röhögtük az egészet Nevet

Ha már a horroroknál tartunk, kérnék egy kis segítséget. Egy filmet keresek, már a sztorira sem emlékszem teljesen. Egy barlangtúrára megy egy csapat, csak hogy az onnan kijutás már az elején besül. Így hát elhatározzák, hogy végigmásszák a barlangot, mert úgy vélik, hogy van neki másik bejárata/kijárata. Viszont a barlangban fincsi lényekre bukkannak, akik ha jól emlékszem a hallásuk után mennek és a túrázók vérére pályáznak. Esetleg valaki ismeri?

ui: káromkodást csillagozd
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 20:42:34 írta Stance » Naplózva



Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4439 Dátum: 10 aug 11, 20:52:46 »

Esetleg: a Barlang (Descent)
http://www.port.hu/a_barlang_(the_descent)/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_product_id=14075&i_film_id=73059&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=30
Naplózva
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!