24 máj 05, 06:34:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277708 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4395 Dátum: 10 júl 26, 09:40:11 »

Nézi itt vki a Top Gear-t ? Tegnapi részre nincsenek szavak mennyire fenomenális volt.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4396 Dátum: 10 júl 27, 15:39:46 »

The Last Airbender (Az utolsó léghajlító) nagyon lehúzták de nem értem miért. A rendezőnek (M. Night Shyamalan) az utóbbi filmjeit folymatosan lehúzzák, pedig (és ez az én véleményem) a legtöbbjük nagyon jó. Ott a Jelek. Szerintem az egyik legjobb U.F.O.-s film amit eddig láttam. Nagyon sajnálom hogy akárhányszor csinál egy filmet Shyamalan azt rögtön lehúzzák a kritikák. De gondolom azon van kiakadva a nép hogy látványilag lehet hogy jó az Avatar (bocs megszokásból így írom mert láttam a mesét) de lehet nem tudta illusztrálni ahogy sok ember tervezte. Nem tudom, de engem attól még nagyon érdekel ez a film.
 
pont máma láttam cool-on ezt a filmet --> A tökéletes trükk
igaz, hogy kb. a második felére kacsoltam oda, de megragadta a kíváncsiságom és tetszett is[/b][/color]

The Prestige (A tökéletes trükk) egy zseniális film. Én nagyon szeretem már láttam egy jó párszor, de most én is megnéztem mind a kétszer mikor leadta a Cool TV. Annyira megszerettem Christopher Nolan-t és a filmjeit.
Ebben a filmben jók a szinészek a történet, úgy minden Nevet Nagy kedvenc. De elég szomorú valjuk be.

Ma láttam az Inception (eredet) c. filmet.  Hát én lementem hídba, sztem még sose élveztem ennyire filmet, mindenkinek ajánlom, azóta a hatása alatt vagyok. Nagyon nagy mindfucker film Nevet

Léghajlító tényleg sz*r lett? valahogy éreztem és már nem is vonz nagyon. Most a Kick-ass-t ( Ha/Ver) szeretném nagyon megnézni Nevet

Már várom hogy végre megtudjam nézni a mozikban a Inception c. filmet. Nagyon vártam ezt a filmet, és ismerőseim látták és csak jót mondtak úgy hogy ezt nem hagyom ki, megnézem moziban.

A Kick-ass nagyon-nagyon jó lett szerintem. Én már 2x megnéztem Nevet
A zenéjéért oda vagyok, a szinészek nagyon jók, a történet is. Vannak benne poénok de mégis elég komoly egy történet.
Naplózva


Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #4397 Dátum: 10 júl 27, 20:00:36 »

Sziasztok nekem egy Anime film kéne a neve Ninja Scroll ha valaki tud szinkronos letöltési linked adni az jó volna .
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4398 Dátum: 10 júl 28, 13:34:17 »

Minagi: az Avatar tényleg megérdemli a rossz kritikát. A jelek c. film az jó lett aláírom, nekem is tetszett. Nem kritikus vagyok, hanem néző. Azt írom le amit láttam... az effektek jók voltak a filmben, meg a története is jó... mert ugye az alap adott story. De borzalmasan sok mindent akart belesűríteni a meséből a filmbe a készítő és igy hát... fura lett. Számomra unalmas volt, mert talán túlságosan is rámentek az alap story részletes ismertetésére-.- Jó gondolom annak aki nem látta  mesét tudnia kell, hogy mi miért van. De ... nem lett jó nah xD

Az eredet jó film. Én 10/9-esnek mondanám Mosolyog de kilenc is csak a vége miatt ikszdé

Megnéztem az új Karate Kid-et és egyszer nézhetősnek szntem fasza kis film. Nekem testszett hogy Jackie végre normális emberi lény és nem a mindenkit legyőző harci marci Mosolyog

Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #4399 Dátum: 10 júl 28, 13:50:13 »

Nézi itt vki a Top Gear-t ? Tegnapi részre nincsenek szavak mennyire fenomenális volt.

Igen,én nézem! Nagyon állat műsor! De sajna azt a részt nem láttam Pirul .Angliában most megy a 15.évad,az 5. részben a sztárvendégek Cameron Diaz és Tom Cruise voltak. De a régi részek se voltak rosszak(főleg a lakókocsis epizód a 8.évadban ikszdé)
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #4400 Dátum: 10 aug 02, 19:33:39 »

The Office (US) Season 2-4 és fél

Ez kérem szépen tömény szórakozás volt! A szereplők egytől-egyig érdekes, egyéni karakterek, a poénok zseniálisak, minden passzol. Sokszor már én szégyellem el magam mikor Michael valami baromságot mond és/vagy csinál, Jim tréfái ütnek, Dwight.. rá nincs szó, Pam-be pedig szerelemes lettem.  Pirul

Ajánlom mindenkinek, érdemes belenézni.

Videodrome

Inkább nem fáradnék azzal, hogy ismertetőt írjak, igazából ennél szerintem nem tudnék jobbat: Ismertető

Zseniális film, és valószínűleg szükség lesz újranézésre, hogy teljesen megértsem.
Naplózva
Axelkun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #4401 Dátum: 10 aug 02, 20:50:23 »

Hmm...
Kedvenc filmem??
Péntek 13.-a 2009-es feldolgozásban.
Az nagyon állati.
Meg őő... még a kedvenc filmem a Tekken
Csak nem magyar. Az a baj... :S
Naplózva

_______________________________________________
Kenshy:
  "-Ha igazi shinobi akarsz lenni akkor küzdj meg velem"
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4402 Dátum: 10 aug 02, 20:53:16 »

Miért a Péntek 13.-a az magyar? Nevet Vagy arra gondoltál, hogy nincs fent neten magyarul? Mosolyog
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4403 Dátum: 10 aug 02, 20:57:01 »

Háááát nem tom... 13. Péntek 13 elég fika volt. Egyedül Jared Padalecki miatt nem mondom , hogy sz(csillag)r xD
Tekken meg csak Télen jelenik meg ha jól tudom. Vagy már megjelent volna? :O Mert akkor linket kérek xD
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4404 Dátum: 10 aug 02, 21:06:29 »

én ugy tom juli 19 volt a premier dátuma, már láttam fent néhány oline nézős oldalon, de nem fix.
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4405 Dátum: 10 aug 07, 08:37:01 »

Áááááá rohadt nagy csalódás volt a Tekken film... Szomorú
A készítők nem voltak tisztában pár alapdologgal a storyt illetően. Tekkennek átnevezni a Mishima Zaibatsut... Ennek most mi értelme volt? De most komolyan? Nevet Meg Christie Eddyvel van >.< Akkor most miért Jinnel dugatja magát?! Teljesen elmerobbant a forgatókönyv írója. Nah meg ez , hogy Katanát adtak Yoshimitsu kezébe Nevet Ott van neki a faja Fénykardja , miért nem lehetett ennyi CGIt megengedni , hogy ráhúzzanak a kardra egy réteget... Noh , meg hol a fenében volt Lee? -.- A story annyira zavaros...Tekken1-3-4-5-6ból let pár adat összedobva. Teljes a káosz a storyban... Nah meg Kazuya harc a végén egy rakás sz@r. Mishima fighting style legjobbjától nem láttunk csak pár rúgást!
Nah , hogy ne csak szídjam... Eddy , Raven és Bryan nagyon awesome volt. 3uk miatt mondom , hogy a film legalább a Bkategóriát elérte nálam! Ha ők nincsenek akkor talán Ckategória lenne a film. A Dragon Ball Evolutionnél azért még mindig jobb ez a Tekken Lájv -.-
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4406 Dátum: 10 aug 07, 09:01:00 »

Tegnap megnéztem az Eredetet. Hát igazán álomszerű volt  Pojén .
Nekem 10/10 ez a film, nagyon eltalálták a történetet, a látványt, a szereplőket meg úgy mindent Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #4407 Dátum: 10 aug 07, 13:47:44 »

Ishida, nekem tetszett a Tekken film Nevet Ha a játéktól elvonja magát az ember, akkor nagyon is élvezhető Mosolyog A szereplők sztem jók lettek, a story tényleg kicsit gáz lett, de végülis nézhető. És bocsi, de én úgy tudom h Eddy Christie nagybátyja, de az engem eléggé zavar, h Jin és Christie...>< És számomra a legfontosabb: hogy volt pofájuk kihagyni Hwoarang-ot?!?!?!?! A kedvenc karakterem Jin mellett és képesek voltak kihagyni :@ Hát ez megbocsáthatatlan...
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4408 Dátum: 10 aug 07, 15:57:47 »

Attól , hogy "rokonok" még dughattak >.< Legalább is Eddy helyében nem nagyon fognám magam vissza (loool xD )
Hworangot mint karaktert nem csipáztam sose , de mint hatékony karaktert nagyon szerettem használni ^^
Kazuya volt az aki helyére nagyon nem illett be a színésze. Kazuya a bokájától a füléig csak sebhely szinte x'D meg a tipikus Mishima hajszerkezete se sikerült megvalósítani...
Illetve sajnos nem tudok elvonatkoztatni X'D Elvégre azért ül le az ember mert Tekken , nem azért , hogy elvonatkoztasson x'DD Nah mind1... Majd a 3Ds Fűrész 7 kárpótolni fog engem a Tekken okozta csalódás miatt szerintem. Banyek alig várom a Novembert >.< Mert ha jól tom itthon Novemberben lesz a mozikban Nevet
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4409 Dátum: 10 aug 07, 20:43:41 »

Mindenki watch it ! :3 Qvajó imádom ezt az előzetest
Alkonyat paródia fiml
Vampires Suck
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vHkPJ1ACLrg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vHkPJ1ACLrg</a>
bár lenne magyarul is T_T
18adikán premier :S
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!