24 máj 05, 00:23:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277387 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4380 Dátum: 10 júl 24, 19:16:40 »

Nem is a filmről beszéltem Gabesz..hanem a sorozatról , és igen már régóta tudatában vagyok annak hogy 2010-ben film készül a sorozatból  Mosolyog

Én azt mondom hogy Mr T nélkül meg aki Murdock-ot játszotta nélkülük kevésbé lesz jó , de biztos hogy élmény lesz Pontosan
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4381 Dátum: 10 júl 24, 19:25:13 »

Murdockot District 9 foszere játsza , a film pörgös , szinkronon sok fog múlni , ha a régi hangokat megszereznék hozzá ( nem tom lehet-e) az nagyon cool lenne  Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4382 Dátum: 10 júl 24, 19:27:16 »

Értem.. Nálam is fogalom a Szupercsapat... Anno szerettem nagyon azt a filmsorozatot!

És igen, az eredeti szereplőgárda nélkül biztos nem lessz ugyanaz az érzés nézni a filmet... De én alig várom! Angolul már megnézhetném egy kis arányrombolás árán, de megvárom a szinkronos verziót... Mondjuk biztos nem ugyanazok a szinkronhangok lesznek...
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4383 Dátum: 10 júl 24, 19:49:09 »

jujguy: Jó volt. SPOILER: --> Nagyjából arról szol h álmokba tör be a főszereplő, aki nagyon otthon van a témában. Távol van a két gyerekétől mert nem mehet haza amerikába, mert gyilkossággal vádolják. Most kap egy lehetőséget h hazamenjen, de egy marha nehéz feladatot kell végrehajtania. Be kell ültetnie egy ember álmába egy gondolat magot, hogy megváltozassa az ember személyiségét és másra kéztesse rá. Össze kapar egy csapatot, sok meglepetés meg izgalom van benne. ÉS NAGYON KELL FIGYELNI H MIT MONDANAK MERT NÉHA NEM LEHET ÉRTENI ikszdé ez a tipikus minimum kétszer meg kell nézned h megértsd az egészet fajta film. Spoiler vége.

Nézd meg egyébként Mosolyog

Szupercsapatos filmet várom már meg az Expendables-t vagy mit is.

Tök jó! Vasember 2-ben Daft Punk az egyik betét dal :3 végre alig vártam már h valaki más is felfedezze ezt a bandát Mosolyog
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #4384 Dátum: 10 júl 25, 17:24:00 »

Én ma néztem meg a Bombák földjén-t és szerintem tök jó. Meg tegnap a Never back down-t  Nevet  bow
A Zöld zónára vok kíváncsi vki vmit tud róla??
Szupercsapat....big like várom naon :DD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4385 Dátum: 10 júl 25, 17:27:25 »

Daft Punk?? melyik számuk?? én nagy Daft Punk Rajongó vagyok és nem vettem volna észre??
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4386 Dátum: 10 júl 25, 18:10:17 »

Valaki tud valami infót az Az utolsó léghajlító-ról, azonkívül, hogy 29-től adják mozikban?
Naplózva

....................................................................................................................
sapy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #4387 Dátum: 10 júl 25, 19:26:24 »

Micsudi: szerintem erre a részre gondolt Sassy Mosolyog :
http://www.youtube.com/watch?v=ziomp-cP7G4

az utolsó léghajlító, hogy én azt mennyire várom *_*
itt egy oldal, bár máshol többet is olvastam róla, de most hirtelenben csak ez van kéznél Nevet :
http://filmek.s9.hu/elozetesek-az-utolso-leghajlitohoz/
asszem még port.hu-on olvastam a kommenteknél vlmit...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4388 Dátum: 10 júl 25, 19:57:59 »

Zöld zóna... Elég amerika ellenesen mutatja be a 2. öbölháborút... Sok harc nincs benne...
Arról szól az egész hogy tömegpusztító fegyvereket keresnek irakbn, és a végén kiderül hogy évek óta nem is létezett semmi hasonló... Köztársasági gárda vs cia, vs kormányerők, itt a CIA-t jófiú szerepben tüntetik fel..
Ennyi.. Nézhető...
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4389 Dátum: 10 júl 25, 21:49:46 »

A Robot Rock c szám van benne Mosolyog jah igen arra részre gondoltam, amikor püfölik egymást. Nevet

Utolsó Léghajlító már fent van neten Nevet már láttam is... nekem nem tetszett. Még ha elkülönülten is nézem meg a rajzfilm sorozattol akkor sem jó film. Az effekt sem kárpotol ezért az egész szenvedésért. Az első felénél azt hittem hogy ez valami vicc, de rá kellett jönnöm h nem az -.-
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4390 Dátum: 10 júl 25, 22:10:33 »

ÓÓÓ ne már, hogy ezt el-  Hump-ták. De ne én akkor is megnézem  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
sapy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #4391 Dátum: 10 júl 25, 22:51:57 »

A Robot Rock c szám van benne Mosolyog jah igen arra részre gondoltam, amikor püfölik egymást. Nevet
Utolsó Léghajlító már fent van neten Nevet már láttam is...
az egy jó rész volt, mikor egymásnak estek xD
jé, tényleg fent van, de gondolom azok feliratosak... Mosolyog

pont máma láttam cool-on ezt a filmet --> A tökéletes trükk
igaz, hogy kb. a második felére kacsoltam oda, de megragadta a kíváncsiságom és tetszett is
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #4392 Dátum: 10 júl 25, 23:51:07 »

Ma láttam az Inception (eredet) c. filmet.  Hát én lementem hídba, sztem még sose élveztem ennyire filmet, mindenkinek ajánlom, azóta a hatása alatt vagyok. Nagyon nagy mindfucker film Nevet

Léghajlító tényleg sz*r lett? valahogy éreztem és már nem is vonz nagyon. Most a Kick-ass-t ( Ha/Ver) szeretném nagyon megnézni Nevet
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4393 Dátum: 10 júl 26, 00:14:53 »

Na és a Nagyfiúk, az is 29-én jön. Benne lesz Adam Sandler és Rob Schneider, tehát csak jó film lehet Pontosan, remélem az is lesz
Naplózva

....................................................................................................................
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4394 Dátum: 10 júl 26, 08:18:28 »

Nemrég néztem meg a halálos temetés című filmet. Aki jó vígjátékot akar látni az ne hagyja ki. Nem tudom mikor röhögtem utoljára ennyit filmen Nevet. De a 2010 remakeről és nem az alap 2007-ről beszélek Mosolyog.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!