24 máj 05, 07:11:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277721 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4275 Dátum: 10 máj 05, 00:58:22 »

Hát hogy őszinte legyek az cseppet sem lep meg, hogy egy nőt nem köt le egy horror film. xDD
Illetve hát a Ninja Assassin nem éppen horror film, de nagyon véres és igen van egy-két olyan eleme, ami hajaz a Narutora, de ennek ellenére nem igazán van hasonlóság a kettő között.

Na mindegy, a lényeg, hogy a saját tapasztalatom az, hogy a lányoknál a horror mint műfaj egyet jelent egy kiadós röhögésel, de le nem köti őket. xDD
Azért kíváncsi lennék, hogy ennek mi az oka. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4276 Dátum: 10 máj 05, 01:55:41 »

A Ninja Assassinban a vér nem hogy sok, hanem eltúlzott, emellett irrealisztikus az ábrázolása (nekem kissé zselés szerűnek tűnt) Meg az történet valahogy nemigazán volt túl logikus. valami Arab vándor alapított anno egy ninjaklánt és mind a mai napig x aranynak megfelelő összegért dolgoznak bárkinek. Meg hogy a francba maradtak fenn a mai napig.
Mármint nem az hogy miért nem patkoltak el, hanem hogy miért ninjálkodnak még mindig. Valahogy senni célja nemvolt az egész társaságnak, csakhogy ninják. Meg az egész nagyon hajaz az amcsi ninjaképre ami a 90-es filmekből való.
Ez a shurikennel szétloccsantják valakinek a fejét űbertúlzás.
Idézet
gy jó shuriken 5 méteren belül kizökkenti az ellenfelet a ritmusából.
forrás: http://www.fudoshindojo.hu/?load=content/fegyverek/shuriken_hu.php
éppen ezért használtak anno mérget, mivel nemfeltétlen végzett a célpontal, vagy ha mégis akkor annak megmaradt a feje.
Na meg a rejtőzködés, hmm elég jók voltak benne, de azért ott szaladgáltak a 38 sávos sztráda közepén, hogy a kis szökevényüket elintézzék. A másnapi hírekben meg majd "Ninja leszámolás" lehet hallható és olvasható.
Meg a csupa feketében rohangálás tényleg a 90 évek amcsi képét hozza. s hogy ezt miért mondom? akkor egy kérdéssel válaszolok.
A két smájli közűl melyik a ninja?   ez:  Mosolyog vagy ez: Mosolyog
Jó filmnek jó de inkább csak a harcok miatt élvezhető meg hogy véres (bocs ezt részemről nem kéne)
-----

Meg a Shinobi 100x jobban hasonlít a Narutóra. Az anime mellett egész jó feldolgozása a könyvnek (egyszer elakarom olvasni  Hümm-hümm )
Meg valahogy az nekemi is jobban tetszett.
---
Na meg a Kick Ass-t ne hagyjátok ki, jó kis film, habár félek a szinkronosban mik lesznek.
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4277 Dátum: 10 máj 05, 08:57:56 »

Egyetértek Shiróval.



Csibe:
Fiúk vs lányok ízlése és műfajok. Egy film megítélése nem ettől függ. Nézd meg a Shinobit, van abban is példa a nyugatibb szemmel pocsék színészi játékra, de sokkal élvezhetőbb és jobb a kidolgozottsága.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4278 Dátum: 10 máj 06, 22:33:58 »

Ma megnéztem az Ip Man 2-őt. Nagyon jó, film a végén meg ahogy a kicsi Bruce Lee megpöcköli az orrát  xD
Főszereplőt nagyon megkedveltem, nagyon illik hozzá a szerep.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4279 Dátum: 10 máj 28, 11:57:40 »

Szép-szép-szép! Megnézni mindenki:

http://www.youtube.com/watch?v=1vupEpNjCuY
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #4280 Dátum: 10 máj 28, 15:29:46 »

Az elkövetkező sorokban a Titánok harca (Clash of the Titans) című filmet fogom ócsárolni

Akkor úgy látszik csak én okádtam ki rajta a beleimet. Nem vártam tőle hűséget semmiféle mitológiához, egy jó akciófilmet vártam volna sok-sok vérrel és harccal. Még ez sem sikerült.  Szomorú
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4281 Dátum: 10 máj 30, 18:33:53 »

Megnéztem a Perzsia hercegét:D Nagyon Jól sikerült sztem. Jó mozi érdemes elmenni rá.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kisago21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


WWW
« Válasz #4282 Dátum: 10 jún 01, 14:57:12 »

Family Guy és Amerikai Fater kedvcsináló videó! bye bye

http://www.indavideo.hu/video/Family_Guy_-_A_legjobb_pillanatok_13
http://www.indavideo.hu/video/Family_Guy_-_A_legjobb_pillanatok_23

http://www.indavideo.hu/video/Family_Guy_-_Top_10_Fights

http://www.indavideo.hu/video/Best_of_American_Dad

 bye bye

Naplózva

American Dad Weblap
http://americandad.atw.hu/
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #4283 Dátum: 10 jún 01, 17:16:32 »

A Family Guy és az Amerikai fater között van némi hasonlóság. Párhuzamosan kezdtem el nézni, és részről részre ugyanarról szólt mindkettő, más körítésben. Mindkettőben van jó és rossz is. A FG-ban ott van Stewie, a mély gondolatokkal megáldott, anyját meggyilkolni akaró kisbaba. A rajzolása szép, a szinkronhangok jobbak az eredetinél, a szöveg vicces, Peter idegesítő, és sokszor ostobaű6fárasztó poénok vannak. De Stewie miatt megéri nézni. Az AF-ben minden szereplő szimpatikus, jó poénok vannak, túlzóak, de nem pihentek. A rajzolása (főleg a férfi főszereplőé) undorító, elviselhetetlen, bántja a szemem.
A FG-nak már van egy testvérsorozata is, a Cleveland-show. Na azt még nem láttam, mert nincs szinkron hozzá. Meg vannak egyéb felnőtt animációk is, mint pl. Beavis és Butt-head szomszédjával készült sorozat, a Texas királyai. Vagy a Futurama, ami egy hűtőszekrényben 1000 évre hibernálódott lúzerről szól.
A South Parkot nézi valaki eredetiben? A Facebookos rész nagyon fájt. Az amerikaiakból még ki is nézem, hogy többet számít nekik, mennyi ismerősük van a közösségi oldalon, mint a való életben.
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #4284 Dátum: 10 jún 02, 14:38:53 »

Az amerikaiakból még ki is nézem, hogy többet számít nekik, mennyi ismerősük van a közösségi oldalon, mint a való életben.

Kiröhög ...  Hümm-hümm

Családos Csávó meg Amerikai Fater. Komolyan muszáj volt lefordítani ezeket?  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 14:39:57 írta Slane » Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #4285 Dátum: 10 jún 02, 14:44:00 »

Te nem láttad az SP facebookos részét? Túlzón bemutatta a közösségi oldalak iránti rajongást.

Family Guy az Family Guy. Nem fordították Családos csávóra. Sajnos. Amerikai faterral mi a bajod? Ezt jelenti Nyelvesít

Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #4286 Dátum: 10 jún 02, 14:46:43 »

De láttam. A kijelentésed egyszerűségén nevettem.  Pojén

Pedig mintha láttam volna már, hogy Családos Csávó. A baj, hogy az Amerikai Fater nem adja vissza annyira azt a patriotizmust amit az eredeti angol cím, szerintem. Vannak dolgok amik csak más nyelven ütnek nagyot.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 14:48:33 írta Slane » Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #4287 Dátum: 10 jún 02, 14:50:41 »

Egy magyar nézőnek kétlem, h többet jelentene a "dad" szó, mint a "fater".
Én egy feliratoldalon találkoztam a családos csávóval. Ott lett csak magyarítva a cím. Magyarban maradt eredetiben. South Park-ban meg Családfának fordították.
Az amerikaiak hülyék, ez vitathatatlan tény. Nevet
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4288 Dátum: 10 jún 06, 21:08:35 »

Hali, most voltam tecsőn és láttam pár silent hill 2 előzetest, nem hiszem hogy akármelyik is eredeti változat lenne, csak fan made mind, viszont eztán rákerestem, és elég sok helyen láttam, hogy 2011-re már lesz valami rezgés ezen a téren, ti tudtok erről valamit?

Ja és snitt, tudna valaki írni jó kis horror filmeket, mert tanév végére szerveznék itthonra egy filmes éccakát oszival, és ahhoz kellene még pár horror, másból már van de horror az kevés, és ahogy elnézem arra van a legnagyobb kereslet, eddig van véresvalentinom, silent hill, japán kör, amcsi kör, texasi láncfűrészes, az új péntek 13, viasztestek, farkasok, meg resident evil. szal hálp mí

előre is kösz Nevet
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4289 Dátum: 10 jún 06, 21:51:30 »

Töltsdd le a Silent Hill No Escape-et...fanmade kb 2 órás film de hihetlen parázós.


Nézzetek Fűrész maratont 1-6-ig *-*
Naplózva
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!