24 máj 04, 21:10:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277219 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #4260 Dátum: 10 ápr 12, 18:36:12 »

Nekem a kedvenc magyar szinkronom annó a az 1989-es Batman Sinkó László mint Joker egyszerűen zseniális. Na AZ jobb mint az eredeti.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4261 Dátum: 10 ápr 15, 20:22:52 »

Gyerekek, most szedtem le megaupload-dal pár ygo rész és közbe ezt találtam.
http://www.youtube.com/watch?v=89TLbK6o-og&feature=fvst
Step up 3D
Nagyon jó volt az előző 2 is, de ez mégnagyobb durranás lesz, a zenék is löknek rajta, anánlom majd mindenkinek, kíváncsi vagyok már mikor nézhetem meg Nevet
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4262 Dátum: 10 ápr 15, 22:33:18 »

Ma néztem meg egy idei filmet a Légiót nos annyit mondanék róla aki teheti hagyja ki Nevet.  A másik szintén idei film a Tébolyultak (The Crazies) nos, erről annyit mondanék maga az alapötlet tetszett nem is volt rossz, de azért olyan sokszor ezt sem szándékozom megnézni.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4263 Dátum: 10 ápr 17, 17:28:36 »

Ajánlanék egy nagyon jó kis filmet. A címe, Dorian Gray.
Gondolom vannak akik ismerik Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe című művét. Na ez annak a megfilmesített változata.
A történet röviden, tömören: ^.^
A 19. században játszódik. A feltűnően szép, ifjú Dorian Grayt (Ben Barnes) lefesti barátja, Basil Hallward (Ben Chaplin). Lord Henry Wotton (Colin Firth) befolyása alá vonja a tapasztalatlan húszéves ifjút, s ráébreszti az élet ízeire: Dorian ezentúl jobbára az ő tanítványa lesz, ő teszi koraéretté, ő tudatosítja benne természet adta szépségét, s azt a gondolatot, hogy az embernek az ifjúságán kívül semmije sincs. Dorian a lelkét is kész lenne odaadni azért, hogy tetteinek terhét Basil által festett arcképe viselje, s ő megtartassa az ifjúság szenny nélküli tündöklését. Mindjobban beleszeret saját szépségébe, de ezzel párhuzamosan egyre inkább foglalkoztatja lelkének romlása - lidércnyomásként nehezedik rá arcképének változása, hisz a festményről tulajdon romló lelke néz vele farkasszemet...

Nekem nagyon tetszett a film, szerintem nagyon jól megcsinálták, bár több lépésben is eltér eredeti műtől, változtatásai, bővítései nem csonkítják a film szellemi értékét...
Műfaja Thriller, Dráma, és valahol azt olvastam hogy kicsit horror...

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=5eAQWllCHHU
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 17, 17:29:25 írta Minagi » Naplózva


Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #4264 Dátum: 10 ápr 17, 21:34:56 »

Az elkövetkező sorokban a Titánok harca (Clash of the Titans) című filmet fogom ócsárolni, úgyhogy ha valaki szeretné jó szájízzel megnézni a filmet, annak nem ajánlom az olvasását. A történetbe is bele fogok menni, így aki végig szeretné izgulni a cselekményt annak ellenére, hogy már általános iskolában a fejébe verték, az inkább igyon egy csésze meleg teát. Talán ő nyugodtabban fog aludni...

Órási hype lengte körül a filmet már az első előzetesek óta. Azt kell mondjam, nem is alaptalanul: a rövid trailer valóban pofásra sikeredett, látványos, dinamikus, telis tele olyan dolgokkal, amire egy tisztességes férfi ember pupillája rohamos ütemben tágul (és nem a meztelen nőre gondolok - Kőhalmi Zoltán): vér, kard, szörny, vér, vér, ugrás, szúrás, vér.
Az előzetest még moziban láttam, csorgattam is a nyálam, hogy 'na ezt meg kell nézni'. Bár ne tettem volna, jobban jártam volna, ha lelkesedésem itt abba is marad.
Ma sikerült találnom egy meglepően jó minőségű Cam-os verziót. Alapvetően nincsenek nagy igényeim a technikai minőséget illetőleg, így meg aztán, hogy tűkön ülve vártam a filmet, nem is volt kérdés, hogy leszedem.
A sztori Perszeusz történetét meséli el, ahogy egyszerű halászfiúból félistenné válik. A görögök ez idő tájt lázadoznak isteneik ellen, úgy gondolják képesek megállni saját lábukon. ezt persze az istenek sem tűrik szó nélkül, bűntetnek. Perszeusz családját megöli Hádész, és innentől adott a sztori: a kölköt a bosszú vezérli.
Alapvetően a görög mítológia valami fantasztikus, maguk az alaptörténetek is álmélkodással töltik el az embert (legalábbis engem), művészet összehozni egy szar forgatókönyvet belőle, nos itt sikerült.
Kezdjük rögtön a címmel: A Titánok harca. Vagy nekem tanították rosszul, vagy a tisztelt forgatókönyvíró úrnak, de valamelyikünk téved, az biztos. Tudomásom szerint a Titánok harcának azt az időszakot nevezzük, mikor Zeusz apjával, Kronosszal harcolt a hatalom megszerzéséért, amit végülis sikeresen abszolvált. Ez a sztori Zeusz hatalomra kerülését mutatja be, azonban a történetnek köze nincs ehhez: Zeusz uralkodó, az emberek (akik elméletben itt még nem is léteztek) utálják az isteneket, Hádész, az alvilág ura (akit itt még Zeusz nem száműzött az alvilágba) természetesen testvére ellen áskálódik, ésatöbbi, ésatöbbi.
Oké, ez nem az a sztori, közelítsük meg máshonnan. vegyük Perszeusz alakját...
Perszeusz volt emlékezetem szerint az a srác, aki megölte  a Gorgók egyikét, Medúzát. Ez itt meg is van a filmben annak rendje és módja szerint. A görög eredeti szerint Hermész és Athéné segíti őt ebben, de ők már nem fértek bele a forgatókönyvbe.
A fasza pajzsot kalandorok adják, szárnyas cipő helyett van Pegazus, Hádész sisakja mint a láthatatlanság erejét hordozó tárgy pedig még csak említésre se kerül. Megértem én, hogy gazdasági válság van, és hogy egy sisak sokba kerül, de nem ezen kellett volna spórolni. Ha a film első két percében látott katona sisakját átcsapják Perszeusz fejére (akin mellesleg nemhogy itt, de a film egészében nincs semmilyen sisak), nos, talán valamicskét javított volna az összképen.
Szóval, ahogy néztem, a film oda és vissza megerőszakolja a görög mítológiát, és van pofája ezzel a címmel futni. de tegyük túl magunkat ezen, lássuk, mégis milyen valójában.
Említettem, hogy a trailer fasza volt. Kicsit izgultam is, nehogy az legyen, hogy elszórják az összes akciódús részt itt. Hát ez lett. Gyakorlatilag minden látványosabb részt kiszedtek a trailerbe, mondhatni jobban sikerült, mint maga a film.
Rendkívül zavart az, hogy semmi, de tényleg semmi nem volt megmagyarázva a filmben, néhol pedig olyan logikai önmeghazudtolás érhető tetten, amit Józsi bácsi hazajövén a kocsmából sem követ el. Azok után, hogy Hádész Zeusztól szabad kezet kapva rájuk ijesztett Argoszban, elsődleges céllá válik a Kraken (Hádész által teremtett hááát... leginkább trollra hasonlított) megölése. Argoszból elindulnak kisebb csapattal 'a boszorkányokhoz' , akikről azt se tudni, kicsodák, micsodák, csak mennek hozzájuk. Találkoznak a furcsa sivatagi lényekkel, akik mágiát használnak, de nem, ők nem a boszorkányok legnagyobb meglepetésünkre, viszont sokkal többet róluk sem tudunk meg. Nagy nehezen elérünk a randa boszorkányokhoz is, akik semmiféle mágiát nem használnak, helyette ellátják tanáccsal Perszeuszt a Kraken megölésével kapcsolatban és nyíltan a pofájába mondják, hogy meg fog halni. Dehát a mi Jancsi legényünk kemény fából lett ám faragva, elvégre mégiscsk Zeusz fia, nem hátrál meg a feladat elől. Megszerzi Medúza fejét, kővé változtatja a Krakent, visszaküldi Hádészt az alvilágba.
A csapat egyes tagjainak motiváltságát sem értettem. Perszeuszt nyilván a Hádész iránti bosszú hajtotta, de az argosziak egyértelműen az istenek iránti gyűlöletből mentek vele mondván, legalább egy hatalmassággal kevesebb.
Útjuk során Perszeusz több égi jelet, ajándékot is kap apjától. Ööööö...MIVAN?! Menjünk csak vissza a film kezdetére! Zeusz bedurcult az emberekre, szabad kezet ad Hádésznak, hogy akár el is törölheti őket a föld színéről, de közben segít Perszeusznak megölni testvérét? Hogy is van ez? Rendben, ha nagyon meg szeretnénk magyarázni a dolgot, mondhatjuk, hogy Zeusz szíve megesett az embereken, de ezt ő maga nem nagyon mutatja.
Az üldözéses jelenetek fétise itt is jelen van, csak sportkocsi helyett Pegazuson ülve kergeti az ellent. A végén természetesen nem marad Argoszban, hanem továbbál, magányos híróként a naplementében szárnyaló lova hátán

Biztos dob a filmen az, hogy 3D-ben nézzük meg, vagy éppen beleremegek abba, ahogy a Kraken elbődül. Én azuonban azt mondom, lehet akármilyen látványos egy film, ha effektíve baromságról szól. Egy konkrét mítológiai történetet feldolgozni úgy, hogy se a címnek, se a cselekménynek semmi köze ahhoz, elég rizikós vállalkozás. De még ezt is meg lehetne nagy nehézségek árán valósítani, ha ellensúlyoznák ezt a jellemábrázolással és a logikus cselekményfelépítéssel. Ezeknek itt nyoma sem volt, így összességében számomra hihetetlen nagy csalódás volt Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 18, 09:03:05 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4265 Dátum: 10 ápr 25, 21:56:42 »

vicces néztük a marie antoinett című filmet miközben a következőre lett felhívva a figyelmem
http://imagerz.com/QEMUCUtvAwJWUAlMRAVR
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4266 Dátum: 10 ápr 26, 09:09:46 »

A Dorian Gray arcképét most olvastam el. Nagyon nagyon tetszett. A filmről már hallottam és szeretném is megnézni, de azt nem tudom, hogy Magyarországon bemutatták már egyáltalán? Vagy netről szedted le?

noemimi-chan ezt a filmet én is láttam és ez nem baki, hanem direkt volt benne. Egy kis poén.  Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4267 Dátum: 10 ápr 26, 19:50:35 »

Sevanna: Netről, bátyám haza hozta és megnéztük, de utána néztem hogy bemutatták már-e és Amerikában 2009.09.09. mutatták be, hazai premierről meg nem lehet semmit tudni. Egy csomó jó kis filmet nem vetítenek moziban, lehet fél év múlva vagy 1 év múlva vetíteni fogják, vagy DVD-n adják ki.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4268 Dátum: 10 ápr 26, 20:05:30 »

noemimi-chan ezt a filmet én is láttam és ez nem baki, hanem direkt volt benne. Egy kis poén.  Nevet
szerintem meg ez a filmből eléggé nem jön át...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4269 Dátum: 10 máj 02, 19:45:20 »

Válasz Six a bleach-anime topicba írt hsz-ára.

Nem volt ilyesmi Dr. Housban, ezt a sorozat védelmében muszáj megjegyeznem.
 Nem láttam minden részt, de (bocs) ez úgy ahogy van hülyeség, az a sorozat meg azért próbál reális maradni. Nevet
Szerintem valamire rosszul emlékszel.

Kimérizmus volt az egyik részben, erre emlékszem, mert pont előtte olvasgattam a betegségről, és nagyon örültem a fejemnek, amikor House előtt diagnosztizáltam  Kúl
Nem ezt kombináltad esetleg össze valami mással?

szerk.: a vastagbetűs szó annak a jele, hogy nem azt írtam oda, amit akartam. Ez már korrekt. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 04, 11:51:49 írta STM » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4270 Dátum: 10 máj 04, 09:02:33 »

Nem tudom... Lehet ikszdé Annyira emlékszem, hogy az egyik karja folyton pofozta a feleségét és mindig kimondta, amit gondol. Lehet, hogy ez két különböző rész. Csak fél szemmel és füllel néztem azt a részt... Szóval nemtom, hogy biztosan úgy volt-e, ahogy felfogtam ikszdé

Ha tévedtem volna, bocsi Nevet

Újabb trailer The Last Airbender fronton (AVATAR!!!) Ebben végre feltűnik jól láthatóan Appa és ebből a trailerből most már biztos az, amit az előzőekből csak gondolni lehetett: látványos lesz a film.
http://www.youtube.com/watch?v=joqQgyMbpAM
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4271 Dátum: 10 máj 04, 09:33:26 »

ÉZÁZ ezt a filmet vártam én az előző avatar helyett, és ért is nagy csalódás, de végre ez is jön :3 megkell néznii, rem nem lesz olyan szar mint a dragon ball volt.
imádom ezt az animét, és talán a filmet is... majdlátom
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 04, 09:35:28 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4272 Dátum: 10 máj 04, 18:56:37 »

Komment a Duma topicból:

Csumi Nevet.... Felvéltem fedezni vmit amit gondoltam megosztok veletek is! Nevet Egy ninjás film (igazi szereplőkkel) ami full olyan mint a narutó, még pedig az alapján hasonúl ez a film a narutóval meg mert kéz jeleket használnak gyógyításhoz és pont ugyan olyan narutós kézjeleket és a fizika törvényeit meg hazudtolva hang sebességgel futnak és lopakodásban nagyon ászok!... Nagyon véres film kb. annyi vér folyik el benne mint a "300" c. film-be!
Ennek a neve "A ninja gyilkos" angol címe "Ninja Assasin" Nevet


Szerintem itt a helye...  Gondolkozik Moderátor
Naplózva
tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #4273 Dátum: 10 máj 04, 19:08:45 »

Ninja Assassin nagyon jó film, olyan embereknek ajánlom, akik szeretik az akció, karate és a véres filmeket. Amúgy  szerintem semmi köze nincs a Narutóhoz.
Naplózva



Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4274 Dátum: 10 máj 04, 23:49:49 »

Hát pedig nem az a leköt típus. Én már vártam a végét:D
Ha már Naruto like filmek, akkor: Shinobi
http://i663.photobucket.com/albums/uu356/soundtracks_land/shinobi.jpg?t=1238922607
http://i126.photobucket.com/albums/p95/jockstrapmagoo/Movies/ShinobiHeartUnderBlade.jpg
http://www.dvdactive.com/images/news/screenshot/2008/1/shinobi3d.jpg
Ez se nagyon nagy, de jobb sztem, mint az aszaszin. (lányok figyelmébe: Yashamaru Nyelvesít)
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 04, 23:52:01 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!