24 máj 05, 08:21:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277764 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4230 Dátum: 10 márc 13, 20:27:22 »

Ebben igazad van. A képi világ, (meg persze az irdatlan  hype  Pojén) adta el az egészet. Az idegen bolygó nagyon jól ki volt találva, meg a navik is jól néztek ki. Csak azért bennem mindig ott van, hogy milyen jó lett volna, ha emellé a grafika mellé egy jó történet is tartozik. Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4231 Dátum: 10 márc 13, 21:00:52 »

Hááát.. szerintem elég ostobán oldották meg azt az USB-portos kapcsolódást, ha ugyanez mondjuk érintés útján megy végre, már az is hitleesebb, és a Naivik túlságosan is humanoidok voltak (az usb-porttal felszerelt copf fej-farokkal együtt, ami alap, hogy eleve befonva nő), a bolygó többi lényéhez képest túlságosan e világiak, amik (a lovakat leszámítva, ami már elég túlzás volt) nagyon jól ki voltak találva, és mind viseltek bizonyos, a földi állatokra nem jellemző, általános sajátosságokat.
Meg bele lehet még kötni a lebegő hegyekbe is például,a mire nem kaptunk semmilyen logikus magyarázatot.

A sztoriról amúgy ennyit:
http://www.saltypopcorn.com/images/avatar-pocahontas1.jpg
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4232 Dátum: 10 márc 13, 21:10:04 »

Jah jó meglátások.
Ez az USB nekem is feltűnt. Elég nagy marhaság volt, meg evolúciósan is nehezen elképzelhető...
Lehetett volna akkor inkább Bluetooth. Nevet (értsd: valami misztikus izé, Jedierő vagy hasonló, amivel tudnak irányítani)



És amit linkelétél, hát igen. xDDDD
Van egy másik ilyen is:
http://imagerz.com/QENODktvAwINAlJKGQVR
Asszem ez is igaz. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4233 Dátum: 10 márc 16, 21:49:58 »

Csak én érzem úgy, hogy a Criminal Minds 5. évadjában kissé túl sötét (feketés) a vér, meg sok a barna árnyalat benne?
Vagy annak tényleg olyannak kell lennie, és csak velem van a baj?  Pirul xD
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4234 Dátum: 10 márc 16, 22:07:01 »

Biztosan beteg embereket ölnek meg. Olyanokat, akiknek alvad a vérük, pedig még élnek Nyelvesít
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4235 Dátum: 10 márc 17, 13:40:58 »

Az meglehet, de akkor is zavaró. Mondjuk ennek ellenére remek sorozat. xD
Meg hozzá kell tennem, hogy genjutsuban is nagyon ott annak xDD
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4236 Dátum: 10 márc 17, 14:19:52 »

Egyetértek. Egyik kedvenc krimisorozatom. Nemtom, melyik évadot adják az rtl-en, de mind1... Jó sorozat Nevet De most elkezdik majd adni a CSI-t is... Az sem rossz... Csak azt nem értem, miért a 4. évaddal kezdik... Miközben most adják először ezen a csatornán...
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4237 Dátum: 10 márc 17, 15:03:26 »

Aszem talán a 4. -et
Jó kérdés, talán mert már egy másik csatorna leadta.
Mondjuk én csak a Viasaton láttam random néhány részt a Miamisból, de nagyon jó kis sorozat, meg terveztem, hogy valamikor nekiállok xD

----
na jó ez már sok,a nő orrából fekete vér folyt (5x08) Már lassan kezdtem úgy vélekedni, hogy vajon tényleg fekete? De rákerestem a gugli képeknél a bloody face re és bebizonyosodott, hogy nem.

Szal úgy látszik, hogy az animék mellett amicsi sorozatoknál is meglyelent a fekete vér szindróma.
Van valami törény esetleg, hogy a ért nem lehet realisztikusan ábrázolni?
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 17, 16:22:26 írta Shiro » Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #4238 Dátum: 10 márc 17, 17:09:03 »

 
Van valami törény esetleg, hogy a ért nem lehet realisztikusan ábrázolni?

A film/sorozat besorolásától függ. Ha ki van írva, hogy (12) akkor nem lehet levágott fejeket, meg nyolc liter vért ábrázolni a képernyőn. Ráadásul még (16)-nál sem lehet igazán eldurvulni.
A vér feketeségét meg elég sok dolog okozhatja, nem kell egyből a rosszra gondolni. Vannak emberek akiknek sötétebb a vérük alapból, aztán a képen lehet rosszul is van megvilágítva stb...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 17, 17:09:57 írta Slane » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4239 Dátum: 10 márc 17, 19:31:27 »

Valaki nem tudja, hogy nálunk mikor lesz látható a Criminal Minds 5. évadja?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4240 Dátum: 10 márc 17, 20:25:22 »

Talán úgy szeptemberben, agyis miután amerikában lement, meg ha jól rémlik a 4. évadot is összel kezdte eé vetíteni a film+.

Slane, az egész sorozat egy olyan csoport tevékenységét mutatja be ami, amely a leg elvetemültebb pszihopata szadista bűnözök elfogására, hivatott azáltal, hogy megértse kielemmezze azok gondolkodásmódját.
S a filmben a krimi mellett ezáltal megjelenik a pszichotikus jelleg is. És ugye már teljesen más ízt ad egy történetnek, ha a helyszínen ott fekszik egy vérbe fagyott megcsonkított hulla, vagy pedig látunk egy pillanatra egy fevkő embert akit nevezzünk hottembörnek. 

Szal nem azt mondom, hogy mutassanak be a szakrális kibelezéseket erre alkalmatlan eszközökkel, hanem csak a bűntények helyszínei legyenek olyan reálisak minta korábbi évadoknál.

A besorolást illetően meg eleve egy olyan történet ami nem "ártatlan lelkületű" kisgyerekeknek szól, nekik krimi témájában megfleleő a Rex, vagy a Sherlock Holmes.

Meg pl az elején látott dolgok pl a padlótól a plafonig vérrel mázolt szoba, feldarabolt emberi maradványok..stb meg a hozzájuk kapcsolódó pszichózis
s így azért érthető volt, hogy miért adta be Gedeon a kulcsot.
Mondjuk kár érte, mert tényleg nagyon durván nyomta profilozást xDD de remélem talán egy egy epizód erejéig még visszatér. ^^

A fényviszonyos, meg a mindenkinek más árnyalatú a vére dolog oké, de, hogy az elsői nyolc részben mindenkinek, már furcsa.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4241 Dátum: 10 márc 18, 19:07:51 »

Train: Az AXN honlapján ha jól olvastam ki akkor miután leadták a 4. évadot, elkezdik adni az 5.-et is. De időpontot sajnos nem találtam. Gondolom mert ha valaki elfelejtette volna mi is történt az előző évadban annak egy kis emlékeztetőd adnak, ahogy a Lost-nál is, most leadják az 5. évadot, és majd áprilisban elkezdik vetíteni az utolsó 6. évadot.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 18, 19:11:58 írta Minagi » Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4242 Dátum: 10 márc 19, 15:42:02 »

Ja igen AXN az az, csak összekevertem.., vagyis inkább megfeledkeztem a létezéséről xD

9. résznél már beindult a sorozat, és megtört az átok. Yokatta Chi no Megami Guren-Sama!!  bow

Az openingből a kedenc részem: xDD
http://imagerz.com/QENPXUtvAwJVVg1EEQVQ
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 20, 19:43:24 írta Shiro » Naplózva

Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #4243 Dátum: 10 ápr 01, 09:16:48 »

2011-ben itt a Barátok közt 3D sorozat!

A jövő év legnagyobb dobása, a 3D-s magyar sikersorozat már gyártásra kész. Hamarosan karnyújtásnyi közelségbe kerül Vili bácsi, Géza és Berényi Miklós.

Magyarországon elsőként az RTL Klub örökzöld szappanoperája, a Barátok közt készül el 3D technológiával. Az ehhez szükséges eszközöket, a dupla-lencsés kamerákat, a speciális vágó és effektező rendszert már meg is rendelte a népszerű sorozatot is gyártó produkciós cég. Az idén karácsonykor polcokra kerülő, 3D adás vételére is alkalmas televízió készülékek tökéletesen alkalmasak lesznek a jövő tavasszal induló, új formátumban forgatott részek megjelenítésére.

Fodor Zsóka úgy nyilatkozott, hogy ha megvalósul a terv, és 2011 márciusától tényleg 3 dimenzióban készül a sorozat, hajlandó Magdi anyusként visszatérni a tévé képernyőjére, akár egy álomkép vagy látomás formájában is. Mint elmondta, fontos, hogy része lehessen annak a történelmi pillanatnak, amikor a Barátok közt a tévéből a nézők szobájába költözik.

 Az április elsejei tréfa eredeti helye itt:
http://www.nlcafe.hu/aktualis/20100331/2011-ben_itt_a_baratok_kozt_3d_sorozat/
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 01, 09:18:07 írta Goku » Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #4244 Dátum: 10 ápr 01, 09:22:38 »

eeeeeeeeeh? *fatal error*

*végigolvassa*

huhh... elég durva lenne, ha megvalósítanák... xD
bár kétlem, hogy termelne ennyit a sorozat x"D
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!